Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 czerwca 2014 r.
19:30
Edytuj ten wpis

Psy wejdą do Ogrodu Saskiego?

Autor: Zdjęcie autora drs
1 18 A A

O tym, czy zasadny jest zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego będą debatować miejscy radni już w najbliższy czwartek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zakaz wprowadzania psów uchwalili w marcu, regulamin korzystania z parku wszedł w życie pod koniec kwietnia. Właściciele czworonogów nie byli tym zachwyceni i teraz wezwali formalnie Radę Miasta do "usunięcia naruszenia prawa”.

Ratusz podpowiada radnym, by uznali to wezwanie za bezzasadne. Urzędnicy tłumaczą, że na 131 osób, które pytali w Ogrodzie Saskim aż 82 były przeciwne wprowadzaniu psów do parku.

Ponadto firma, która sadziła rośliny podczas niedawnej renowacji parku zagroziła miastu utratą gwarancji w przypadku obecności psów w Ogrodzie Saskim.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Inga / 22 czerwca 2014 o 11:02

Ludzie, czy w ogóle zapoznaliście się z argumentami zwolenników zakazu wprowadzania psów do Parku Saskiego? Bo tylko o jednym w kółko piszecie, a przecież chodzi o to, żeby psy nie niszczyły dopiero co odnowionego parku, nie biegały po rabatkach, na których rosną kwiaty i trawnikach, na których rodziny z dziećmi mogą urządzać sobie pikniki. Tak narzekaliście na zniszczony park, a gdy został odnowiony nagle wam przeszkadza, że miasto chce zadbać o to, by nie został znowu zniszczony. Chcecie żeby był otwarty w nocy dla chuliganów (takich, co ostatnio poprzewracali tam ławki) i dostępny dla psów (które zrobią sobie z niego plac zabaw i kuwetę). Myślcie logicznie.

Ludzie, czy w ogóle zapoznaliście się z argumentami zwolenników zakazu wprowadzania psów do Parku Saskiego? Bo tylko o jednym w kółko piszecie, a przecież chodzi o to, żeby psy nie niszczyły dopiero co odnowionego parku, nie biegały po rabatkach, na których rosną kwiaty i trawnikach, na których rodziny z dziećmi mogą urządzać sobie pikniki. Tak narzekaliście na zniszczony park, a gdy został odnowiony nagle wam przeszkadza, że miasto chce zadbać o to, by nie został znowu zniszczony. Chcecie żeby był otwarty w nocy dla chuliganów (takich, c... rozwiń

Avatar
można se pomarzyć / 22 czerwca 2014 o 10:31

W parkach w uk można wchodzić z psami, do central parku też, w Pszczynie piękny park psy chodzą są kosze na odchody i nawet worki obok dostępne... ALE NIEEEEEE w Lublinie musi być inaczej niż na całym świecie! Polska B, a może i C


W parkach w uk można wchodzić z psami, do central parku też, w Pszczynie piękny park psy chodzą są kosze na odchody i nawet worki obok dostępne... ALE NIEEEEEE w Lublinie musi być inaczej niż na całym świecie! Polska B, a może i C

Bo Lublin to nie Pszczyna!!! W Pszczynie (i na Śląsku) ludzie myślą po zachodniemu. A w Lublinie to mało kto myśli już po zachodniemu... Tutaj wiele ludzi zawzięcie "manifestuje" wiochę.

Bo Lublin to nie Pszczyna!!! W Pszczynie (i na Śląsku) ludzie myślą po zachodniemu. A w Lublinie to mało kto myśli już po zachodniemu... Tutaj wiele ludzi zawzięcie "manifestuje" wiochę.

rozwiń
Avatar
NieMaSraniaPoKrzakach / 21 czerwca 2014 o 18:16

jest tyle miejsc do srania psem, że saski jako jedyny park miejski może zostać wolny od gówna ! Nie wpuszczać srających zwierząt i ich tępych "właścicieli" do saskiego !! niech idą srać swoim psem do siebie pod balkon !!!

Avatar
klapaodsedesu / 21 czerwca 2014 o 13:53

Tak dla zwierząt!W końcu jest szansa, żeby rozpocząć transformację myślenia właścicieli zwierząt. Nowy park, nowe zasady, nowe myślenie. Teraz albo nigdy. Zwierzęta są kochane, tylko my musimy się zmienić. Sprzatajmy po zwierzakach i wszyscy będą zadowoleni. Wystarczy automat z zestawem do sprzatania gdyby ktos nie mial akurat torby przy sobie i kosz na w kupy. Spacer z psem po parku to wielka przyjemność dla psa i właściciela, szczególnie jeśli mieszka się w bloku. Dlaczego tego zabraniac? Mają się kisic w domu?

Akurat mnie i większość mieszkańców Lublina gowno takie argumenty wzruszają. TAK. MAJĄ SIĘ KISIĆ W DOMU !!! Jak ktoś ma hobby trzymać kundla to niech ma drugie hobby kolekcjonować jego gowna. A nie kretyńską ideologią to gowno chce się podrzucać ludziom którzy mają już dosyć totalnie zasr... go miasta. Codziennie widzę dziesiątki buców z kundlami na smyczy i szczerze powiem - od ponad roku nie widziałem aby ktokolwiek syf po swoim kundlu posprzątał. Kundel wali garba a własciciel lub właścicielka  z zasady sms-y pisze lub komety na niebie podziwia, Zawsze tak jest. Banda chamów i idiotów i tyle. Teraz z Sasskiego im się psi wychodek chce zrobić. Buraki. Niereformowalne buraki.

rozwiń
Avatar
gość / 21 czerwca 2014 o 10:46
Tak dla zwierząt!W końcu jest szansa, żeby rozpocząć transformację myślenia właścicieli zwierząt. Nowy park, nowe zasady, nowe myślenie. Teraz albo nigdy. Zwierzęta są kochane, tylko my musimy się zmienić. Sprzatajmy po zwierzakach i wszyscy będą zadowoleni. Wystarczy automat z zestawem do sprzatania gdyby ktos nie mial akurat torby przy sobie i kosz na w kupy. Spacer z psem po parku to wielka przyjemność dla psa i właściciela, szczególnie jeśli mieszka się w bloku. Dlaczego tego zabraniac? Mają się kisic w domu?
Avatar
ja@ / 21 czerwca 2014 o 10:12

W parkach w uk można wchodzić z psami, do central parku też, w Pszczynie piękny park psy chodzą są kosze na odchody i nawet worki obok dostępne... ALE NIEEEEEE w Lublinie musi być inaczej niż na całym świecie! Polska B, a może i C


tak oczywsicie wchodza, tylko ich własciciele sa wychowani i szanują innych poniewaz sprzataja po swoich psach i wyprowadzaja zwierzeta na smyczy. to czysta głupota wpuscic czworonożnych obesrańców do parku.. i prosze mi tutaj nie arumentowac ze monitoring, ze straz miejska- dziadostwa z psami nie upilnuje , a po 2. straz woli wlepiac mandaty za złe parkowanie bo to i bardziej oplacalne i mniej stresujace niz uzeranie sie z mało kulturalnymi włascicelami psów


tak oczywsicie wchodza, tylko ich własciciele sa wychowani i szanują innych poniewaz sprzataja po swoich psach i wyprowadzaja zwierzeta na smyczy. to czysta głupota wpuscic czworonożnych obesrańców do parku.. i prosze mi tutaj nie arumentowac ze monitoring, ze straz miejska- dziadostwa z psami nie upilnuje , a po 2. straz woli wlepiac mandaty za złe parkowanie bo to i bardziej oplacalne i mniej stresujace niz uzeranie sie z mało kulturalnymi włascicelami psów

rozwiń
Avatar
jan / 21 czerwca 2014 o 09:32

jeszcze tam chcą zostawiać swoje kupy ? jestem na nie, niech w końcu właściciele psów zaczną po nich sprzątać na klatkach schodowych, w windach, chodnikach czy trawnikach

Avatar
klapaodsedesu / 21 czerwca 2014 o 09:22

NIE DLA OBSRAŃCÓW I ICH GŁUPKOWATYCH i w 99,9999 % NIEWYCHOWANYCH WŁAŚCICIELI !!!

Cała wywołana przez tych kilku psiarzy awantura poparta ich bzdurną i zafajdaną ideologią dotyczy tego, że nakupili kundli do betonu w centrum miasta a w końcu mądre Miasto im pokazało wała, że będzie w Lublinie choć jedno miejsce które nie będzie zafajdane tonami psiego goowna. No i mają problem, gdyż uważają, że ich głupota w postaci kundlarskiego hobby ma dotyczyć wszystkich mieszkańców miasta. Niestety Szanowni Kundlarze i piewcy goowniano - psiej ideologii, prawda jest taka, że twój kundel - to twój problem i twoim problemem jest jego goowno ! A pieprzenie o ograniczaniu praw to sobie kundlarze w buty włóżcie. Bez kundla nikt nie zabrania wam do Saskiego wchodzić. Miasto wydało miliony z naszych podatków DLA LUDZI a nie dla udostępniania super wypaśnego miejsca na luksusowe sranie waszych "pupilków". Dociera czy nie? To nie jest Rzeczpospolita Kundlarska tylko Rzeczpospolita Polska stanowiąca prawo dla LUDZI a nie dla waszych obsrańców.


 

NIE DLA OBSRAŃCÓW I ICH GŁUPKOWATYCH i w 99,9999 % NIEWYCHOWANYCH WŁAŚCICIELI !!!

Cała wywołana przez tych kilku psiarzy awantura poparta ich bzdurną i zafajdaną ideologią dotyczy tego, że nakupili kundli do betonu w centrum miasta a w końcu mądre Miasto im pokazało wała, że będzie w Lublinie choć jedno miejsce które nie będzie zafajdane tonami psiego goowna. No i mają problem, gdyż uważają, że ich głupota w postaci kundlarskiego hobby ma dotyczyć wszystkich mieszkańców miasta. Niestety Szanowni Kundlarze i piewcy ... rozwiń

Avatar
Gość / 21 czerwca 2014 o 09:21

będzie wielką niegospodarnością wydać tyle milionów żeby pieski mogły się wysrać w luksusowych warunkach.

co tu więcej komentować .....

Avatar
witek / 21 czerwca 2014 o 09:17

proszę - żadnych psów - już teraz cały czechów i lsm jest obsrany, strach dziecko spuścić z oka - bo jak luzem nie biega pies to pełno min na trawniku

Avatar
Inga / 22 czerwca 2014 o 11:02

Ludzie, czy w ogóle zapoznaliście się z argumentami zwolenników zakazu wprowadzania psów do Parku Saskiego? Bo tylko o jednym w kółko piszecie, a przecież chodzi o to, żeby psy nie niszczyły dopiero co odnowionego parku, nie biegały po rabatkach, na których rosną kwiaty i trawnikach, na których rodziny z dziećmi mogą urządzać sobie pikniki. Tak narzekaliście na zniszczony park, a gdy został odnowiony nagle wam przeszkadza, że miasto chce zadbać o to, by nie został znowu zniszczony. Chcecie żeby był otwarty w nocy dla chuliganów (takich, co ostatnio poprzewracali tam ławki) i dostępny dla psów (które zrobią sobie z niego plac zabaw i kuwetę). Myślcie logicznie.

Ludzie, czy w ogóle zapoznaliście się z argumentami zwolenników zakazu wprowadzania psów do Parku Saskiego? Bo tylko o jednym w kółko piszecie, a przecież chodzi o to, żeby psy nie niszczyły dopiero co odnowionego parku, nie biegały po rabatkach, na których rosną kwiaty i trawnikach, na których rodziny z dziećmi mogą urządzać sobie pikniki. Tak narzekaliście na zniszczony park, a gdy został odnowiony nagle wam przeszkadza, że miasto chce zadbać o to, by nie został znowu zniszczony. Chcecie żeby był otwarty w nocy dla chuliganów (takich, c... rozwiń

Avatar
można se pomarzyć / 22 czerwca 2014 o 10:31

W parkach w uk można wchodzić z psami, do central parku też, w Pszczynie piękny park psy chodzą są kosze na odchody i nawet worki obok dostępne... ALE NIEEEEEE w Lublinie musi być inaczej niż na całym świecie! Polska B, a może i C


W parkach w uk można wchodzić z psami, do central parku też, w Pszczynie piękny park psy chodzą są kosze na odchody i nawet worki obok dostępne... ALE NIEEEEEE w Lublinie musi być inaczej niż na całym świecie! Polska B, a może i C

Bo Lublin to nie Pszczyna!!! W Pszczynie (i na Śląsku) ludzie myślą po zachodniemu. A w Lublinie to mało kto myśli już po zachodniemu... Tutaj wiele ludzi zawzięcie "manifestuje" wiochę.

Bo Lublin to nie Pszczyna!!! W Pszczynie (i na Śląsku) ludzie myślą po zachodniemu. A w Lublinie to mało kto myśli już po zachodniemu... Tutaj wiele ludzi zawzięcie "manifestuje" wiochę.

rozwiń
Avatar
NieMaSraniaPoKrzakach / 21 czerwca 2014 o 18:16

jest tyle miejsc do srania psem, że saski jako jedyny park miejski może zostać wolny od gówna ! Nie wpuszczać srających zwierząt i ich tępych "właścicieli" do saskiego !! niech idą srać swoim psem do siebie pod balkon !!!

Avatar
klapaodsedesu / 21 czerwca 2014 o 13:53

Tak dla zwierząt!W końcu jest szansa, żeby rozpocząć transformację myślenia właścicieli zwierząt. Nowy park, nowe zasady, nowe myślenie. Teraz albo nigdy. Zwierzęta są kochane, tylko my musimy się zmienić. Sprzatajmy po zwierzakach i wszyscy będą zadowoleni. Wystarczy automat z zestawem do sprzatania gdyby ktos nie mial akurat torby przy sobie i kosz na w kupy. Spacer z psem po parku to wielka przyjemność dla psa i właściciela, szczególnie jeśli mieszka się w bloku. Dlaczego tego zabraniac? Mają się kisic w domu?

Akurat mnie i większość mieszkańców Lublina gowno takie argumenty wzruszają. TAK. MAJĄ SIĘ KISIĆ W DOMU !!! Jak ktoś ma hobby trzymać kundla to niech ma drugie hobby kolekcjonować jego gowna. A nie kretyńską ideologią to gowno chce się podrzucać ludziom którzy mają już dosyć totalnie zasr... go miasta. Codziennie widzę dziesiątki buców z kundlami na smyczy i szczerze powiem - od ponad roku nie widziałem aby ktokolwiek syf po swoim kundlu posprzątał. Kundel wali garba a własciciel lub właścicielka  z zasady sms-y pisze lub komety na niebie podziwia, Zawsze tak jest. Banda chamów i idiotów i tyle. Teraz z Sasskiego im się psi wychodek chce zrobić. Buraki. Niereformowalne buraki.

rozwiń
Avatar
gość / 21 czerwca 2014 o 10:46
Tak dla zwierząt!W końcu jest szansa, żeby rozpocząć transformację myślenia właścicieli zwierząt. Nowy park, nowe zasady, nowe myślenie. Teraz albo nigdy. Zwierzęta są kochane, tylko my musimy się zmienić. Sprzatajmy po zwierzakach i wszyscy będą zadowoleni. Wystarczy automat z zestawem do sprzatania gdyby ktos nie mial akurat torby przy sobie i kosz na w kupy. Spacer z psem po parku to wielka przyjemność dla psa i właściciela, szczególnie jeśli mieszka się w bloku. Dlaczego tego zabraniac? Mają się kisic w domu?
Avatar
ja@ / 21 czerwca 2014 o 10:12

W parkach w uk można wchodzić z psami, do central parku też, w Pszczynie piękny park psy chodzą są kosze na odchody i nawet worki obok dostępne... ALE NIEEEEEE w Lublinie musi być inaczej niż na całym świecie! Polska B, a może i C


tak oczywsicie wchodza, tylko ich własciciele sa wychowani i szanują innych poniewaz sprzataja po swoich psach i wyprowadzaja zwierzeta na smyczy. to czysta głupota wpuscic czworonożnych obesrańców do parku.. i prosze mi tutaj nie arumentowac ze monitoring, ze straz miejska- dziadostwa z psami nie upilnuje , a po 2. straz woli wlepiac mandaty za złe parkowanie bo to i bardziej oplacalne i mniej stresujace niz uzeranie sie z mało kulturalnymi włascicelami psów


tak oczywsicie wchodza, tylko ich własciciele sa wychowani i szanują innych poniewaz sprzataja po swoich psach i wyprowadzaja zwierzeta na smyczy. to czysta głupota wpuscic czworonożnych obesrańców do parku.. i prosze mi tutaj nie arumentowac ze monitoring, ze straz miejska- dziadostwa z psami nie upilnuje , a po 2. straz woli wlepiac mandaty za złe parkowanie bo to i bardziej oplacalne i mniej stresujace niz uzeranie sie z mało kulturalnymi włascicelami psów

rozwiń
Avatar
jan / 21 czerwca 2014 o 09:32

jeszcze tam chcą zostawiać swoje kupy ? jestem na nie, niech w końcu właściciele psów zaczną po nich sprzątać na klatkach schodowych, w windach, chodnikach czy trawnikach

Avatar
klapaodsedesu / 21 czerwca 2014 o 09:22

NIE DLA OBSRAŃCÓW I ICH GŁUPKOWATYCH i w 99,9999 % NIEWYCHOWANYCH WŁAŚCICIELI !!!

Cała wywołana przez tych kilku psiarzy awantura poparta ich bzdurną i zafajdaną ideologią dotyczy tego, że nakupili kundli do betonu w centrum miasta a w końcu mądre Miasto im pokazało wała, że będzie w Lublinie choć jedno miejsce które nie będzie zafajdane tonami psiego goowna. No i mają problem, gdyż uważają, że ich głupota w postaci kundlarskiego hobby ma dotyczyć wszystkich mieszkańców miasta. Niestety Szanowni Kundlarze i piewcy goowniano - psiej ideologii, prawda jest taka, że twój kundel - to twój problem i twoim problemem jest jego goowno ! A pieprzenie o ograniczaniu praw to sobie kundlarze w buty włóżcie. Bez kundla nikt nie zabrania wam do Saskiego wchodzić. Miasto wydało miliony z naszych podatków DLA LUDZI a nie dla udostępniania super wypaśnego miejsca na luksusowe sranie waszych "pupilków". Dociera czy nie? To nie jest Rzeczpospolita Kundlarska tylko Rzeczpospolita Polska stanowiąca prawo dla LUDZI a nie dla waszych obsrańców.


 

NIE DLA OBSRAŃCÓW I ICH GŁUPKOWATYCH i w 99,9999 % NIEWYCHOWANYCH WŁAŚCICIELI !!!

Cała wywołana przez tych kilku psiarzy awantura poparta ich bzdurną i zafajdaną ideologią dotyczy tego, że nakupili kundli do betonu w centrum miasta a w końcu mądre Miasto im pokazało wała, że będzie w Lublinie choć jedno miejsce które nie będzie zafajdane tonami psiego goowna. No i mają problem, gdyż uważają, że ich głupota w postaci kundlarskiego hobby ma dotyczyć wszystkich mieszkańców miasta. Niestety Szanowni Kundlarze i piewcy ... rozwiń

Avatar
Gość / 21 czerwca 2014 o 09:21

będzie wielką niegospodarnością wydać tyle milionów żeby pieski mogły się wysrać w luksusowych warunkach.

co tu więcej komentować .....

Avatar
witek / 21 czerwca 2014 o 09:17

proszę - żadnych psów - już teraz cały czechów i lsm jest obsrany, strach dziecko spuścić z oka - bo jak luzem nie biega pies to pełno min na trawniku

Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 0

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 3

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 26 6

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 30 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 3

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 1

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 72 23

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!