Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 września 2011 r.
19:49
Edytuj ten wpis

Radio Lublin oszczędza pieniądze

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 18 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Rada nadzorcza Radia Lublin przyjęła program oszczędnościowy opracowany przez zarząd spółki. Wcześniej zobligowała go do sporządzenia takiego dokumentu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W czwartek program cięć zostanie przedstawiony pracownikom rozgłośni. – I to oni powinni poznać go jako pierwsi – mówi Bogdan Wróblewski, wiceprzewodniczący rady nadzorczej RL odmawiając podania szczegółów dokumentu przed spotkaniem zarządu z załogą.

Wcześniej mowa była m.in. o redukcji zatrudnienia: część osób miała stracić stałą posadę, a część zostałaby przeniesiona na połówki lub ćwiartki etatu.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zdumiony / 15 września 2011 o 19:32
[quote name='ula' timestamp='1316094221' post='533576']
Pytanie do RN: Jak można było wybrać i wciąż popierać Szwabe i Komorskiego, którzy poza redukcją etatów i cięciami kosztów nie mają NIC wiecej do zaproponowania, żeby poprawić sytuację spółki? Czy naprawdę nikt z RN nie widzi, że niedouczony członek zarządu mija się z prawdą w niemal każdej wypowiedzi ( w stosunku do pracowników i także was )? Wniosek jest prosty: Albo tego nie widzicie ( tzn. że wasze kompetencje są żadne ), albo jesteście politycznymi sługusami. No i ten żałosny spektakl będzie jeszcze trwał kosztem ludzi i poziomu RL. Smutne to. Bardzo smutne.
[/quote]
Panie Pieniążek. Jeśli Panskie kompetencje jako dziekana są takie, jak szefa RN PRL to nie dziwie się, że pana odwołano. Na szacunek i uznanie trzeba sobie zapracowac własną postawą, a nie służalczym schlebianiem kolesiom z ordynackiej.
[quote name='ula' timestamp='1316094221' post='533576']
Pytanie do RN: Jak można było wybrać i wciąż popierać Szwabe i Komorskiego, którzy poza redukcją etatów i cięciami kosztów nie mają NIC wiecej do zaproponowania, żeby poprawić sytuację spółki? Czy naprawdę nikt z RN nie widzi, że niedouczony członek zarządu mija się z prawdą w niemal każdej wypowiedzi ( w stosunku do pracowników i także was )? Wniosek jest prosty: Albo tego nie widzicie ( tzn. że wasze kompetencje są żadne ), albo jesteście politycznymi słu... rozwiń
Avatar
koleżka / 15 września 2011 o 15:47
Na "mieście" już dawno nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy KK ( skrót od K.Kononowicz oczywiście ). Wiarygodność w skali od 0 do 10 - zero.
Avatar
ula / 15 września 2011 o 15:43
Pytanie do RN: Jak można było wybrać i wciąż popierać Szwabe i Komorskiego, którzy poza redukcją etatów i cięciami kosztów nie mają NIC wiecej do zaproponowania, żeby poprawić sytuację spółki? Czy naprawdę nikt z RN nie widzi, że niedouczony członek zarządu mija się z prawdą w niemal każdej wypowiedzi ( w stosunku do pracowników i także was )? Wniosek jest prosty: Albo tego nie widzicie ( tzn. że wasze kompetencje są żadne ), albo jesteście politycznymi sługusami. No i ten żałosny spektakl będzie jeszcze trwał kosztem ludzi i poziomu RL. Smutne to. Bardzo smutne.
Pytanie do RN: Jak można było wybrać i wciąż popierać Szwabe i Komorskiego, którzy poza redukcją etatów i cięciami kosztów nie mają NIC wiecej do zaproponowania, żeby poprawić sytuację spółki? Czy naprawdę nikt z RN nie widzi, że niedouczony członek zarządu mija się z prawdą w niemal każdej wypowiedzi ( w stosunku do pracowników i także was )? Wniosek jest prosty: Albo tego nie widzicie ( tzn. że wasze kompetencje są żadne ), albo jesteście politycznymi sługusami. No i ten żałosny spektakl będzie jeszcze trwał kosztem ludzi i poziomu RL. Smu... rozwiń
Avatar
def / 15 września 2011 o 11:30
Szwabe i Komorski to najgorszy zarząd w historii! Zamiast zwalniać, może obniżyć im wynagrodzenia?
Avatar
janka / 15 września 2011 o 11:26
niestety masz rację...
Avatar
śmiechu warte / 15 września 2011 o 09:19
No i Szwabe z Komorem będą dalej rozkładać radyjko. Oby tak dalej. Za kilka miesięcy nie bedzie już co zbierać.........
Avatar
ytrewq / 15 września 2011 o 09:15
[quote name='nergal - satanista' timestamp='1316070305' post='533361']
czy nikt w tym radio nie słyszy, że Turecki jest z minionej epoki? Takich przykładów jest przynajmniej kilka.
[/quote]
Zabierzcie człowiekowi mikrofon!
Avatar
Gość / 15 września 2011 o 09:11
Własnie skończył sie poranek z radiem L. Redaktor prowadzący może nagrać jeden na miesiąc i wystarczy. 0 różnicy, inwencji i myślenia.
Avatar
słuchacz RL / 15 września 2011 o 09:08
[quote name='janka' timestamp='1316068831' post='533336']
ograniczyć gadanie Tureckiego to słuchalność się poprawi. Tego gościa jest za dużo...........niedobrze mi się już na niego robi.
[/quote]

POPIERAM, POPIERAM, POPIERAM!!!
Avatar
nergal - satanista / 15 września 2011 o 09:05
czy nikt w tym radio nie słyszy, że Turecki jest z minionej epoki? Takich przykładów jest przynajmniej kilka.
Avatar
zdumiony / 15 września 2011 o 19:32
[quote name='ula' timestamp='1316094221' post='533576']
Pytanie do RN: Jak można było wybrać i wciąż popierać Szwabe i Komorskiego, którzy poza redukcją etatów i cięciami kosztów nie mają NIC wiecej do zaproponowania, żeby poprawić sytuację spółki? Czy naprawdę nikt z RN nie widzi, że niedouczony członek zarządu mija się z prawdą w niemal każdej wypowiedzi ( w stosunku do pracowników i także was )? Wniosek jest prosty: Albo tego nie widzicie ( tzn. że wasze kompetencje są żadne ), albo jesteście politycznymi sługusami. No i ten żałosny spektakl będzie jeszcze trwał kosztem ludzi i poziomu RL. Smutne to. Bardzo smutne.
[/quote]
Panie Pieniążek. Jeśli Panskie kompetencje jako dziekana są takie, jak szefa RN PRL to nie dziwie się, że pana odwołano. Na szacunek i uznanie trzeba sobie zapracowac własną postawą, a nie służalczym schlebianiem kolesiom z ordynackiej.
[quote name='ula' timestamp='1316094221' post='533576']
Pytanie do RN: Jak można było wybrać i wciąż popierać Szwabe i Komorskiego, którzy poza redukcją etatów i cięciami kosztów nie mają NIC wiecej do zaproponowania, żeby poprawić sytuację spółki? Czy naprawdę nikt z RN nie widzi, że niedouczony członek zarządu mija się z prawdą w niemal każdej wypowiedzi ( w stosunku do pracowników i także was )? Wniosek jest prosty: Albo tego nie widzicie ( tzn. że wasze kompetencje są żadne ), albo jesteście politycznymi słu... rozwiń
Avatar
koleżka / 15 września 2011 o 15:47
Na "mieście" już dawno nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy KK ( skrót od K.Kononowicz oczywiście ). Wiarygodność w skali od 0 do 10 - zero.
Avatar
ula / 15 września 2011 o 15:43
Pytanie do RN: Jak można było wybrać i wciąż popierać Szwabe i Komorskiego, którzy poza redukcją etatów i cięciami kosztów nie mają NIC wiecej do zaproponowania, żeby poprawić sytuację spółki? Czy naprawdę nikt z RN nie widzi, że niedouczony członek zarządu mija się z prawdą w niemal każdej wypowiedzi ( w stosunku do pracowników i także was )? Wniosek jest prosty: Albo tego nie widzicie ( tzn. że wasze kompetencje są żadne ), albo jesteście politycznymi sługusami. No i ten żałosny spektakl będzie jeszcze trwał kosztem ludzi i poziomu RL. Smutne to. Bardzo smutne.
Pytanie do RN: Jak można było wybrać i wciąż popierać Szwabe i Komorskiego, którzy poza redukcją etatów i cięciami kosztów nie mają NIC wiecej do zaproponowania, żeby poprawić sytuację spółki? Czy naprawdę nikt z RN nie widzi, że niedouczony członek zarządu mija się z prawdą w niemal każdej wypowiedzi ( w stosunku do pracowników i także was )? Wniosek jest prosty: Albo tego nie widzicie ( tzn. że wasze kompetencje są żadne ), albo jesteście politycznymi sługusami. No i ten żałosny spektakl będzie jeszcze trwał kosztem ludzi i poziomu RL. Smu... rozwiń
Avatar
def / 15 września 2011 o 11:30
Szwabe i Komorski to najgorszy zarząd w historii! Zamiast zwalniać, może obniżyć im wynagrodzenia?
Avatar
janka / 15 września 2011 o 11:26
niestety masz rację...
Avatar
śmiechu warte / 15 września 2011 o 09:19
No i Szwabe z Komorem będą dalej rozkładać radyjko. Oby tak dalej. Za kilka miesięcy nie bedzie już co zbierać.........
Avatar
ytrewq / 15 września 2011 o 09:15
[quote name='nergal - satanista' timestamp='1316070305' post='533361']
czy nikt w tym radio nie słyszy, że Turecki jest z minionej epoki? Takich przykładów jest przynajmniej kilka.
[/quote]
Zabierzcie człowiekowi mikrofon!
Avatar
Gość / 15 września 2011 o 09:11
Własnie skończył sie poranek z radiem L. Redaktor prowadzący może nagrać jeden na miesiąc i wystarczy. 0 różnicy, inwencji i myślenia.
Avatar
słuchacz RL / 15 września 2011 o 09:08
[quote name='janka' timestamp='1316068831' post='533336']
ograniczyć gadanie Tureckiego to słuchalność się poprawi. Tego gościa jest za dużo...........niedobrze mi się już na niego robi.
[/quote]

POPIERAM, POPIERAM, POPIERAM!!!
Avatar
nergal - satanista / 15 września 2011 o 09:05
czy nikt w tym radio nie słyszy, że Turecki jest z minionej epoki? Takich przykładów jest przynajmniej kilka.
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 29 0

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 0 1

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 0

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 3

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 6 5

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 1

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 8 1

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 3 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców 1 0

Potrzebna pomoc dla poszkodowanych w pożarze w Terespolu. Dwie rodziny straciły cały swój dobytek.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 2 7

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe
25 maja 2018, 18:00

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu Z kim do łóżka? w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe odbędzie się spotkanie z poetką Justyną Bargielską. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!