Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 listopada 2017 r.
21:02

Radna PiS dostała pracę w inspektoracie, który podlega wojewodzie. Bez konkursu. Kto jeszcze?

5 64 A A
Radna Małgorzata Suchanowska jest też członkiem Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Została powołana przez prezydenta Lublina. Według Fundacji Wolności, w komisji zarabia się ok. 1700 zł miesięcznie
Radna Małgorzata Suchanowska jest też członkiem Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Została powołana przez prezydenta Lublina. Według Fundacji Wolności, w komisji zarabia się ok. 1700 zł miesięcznie (fot. Maciej Kaczanowski)

Miejska radna Prawa i Sprawiedliwości bez konkursu została zatrudniona w jednostce podległej wojewodzie. Pracę w tej instytucji w ostatnim czasie znalazło więcej działaczy związanych z tą partią

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O sprawie poinformowała Fundacja Wolności. Chodzi o Małgorzatę Suchanowską, która od sierpnia pracuje na stanowisku administratora w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie, nad którym nadzór sprawuje wojewoda lubelski. Radna zarabia 1745 zł netto miesięcznie. Fundacja zapytała, w jakim trybie została zatrudniona.

Szefowa inspektoratu Teresa Wyłupek odpowiedziała, że informacja o stanowisku administratora „nie stanowi informacji publicznej”. Z kolei dyrektor generalny Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego poinformował, że w tym przypadku o zatrudnieniu zdecydował wojewódzki inspektor.

– Proszę sprawdzić, gdzie pracują inni radni i ile zarabiają – odpowiedziała nam proszona o komentarz Małgorzata Suchanowska.

Fundacja przypomina jej, że cztery lata temu krytykowała prezydenta Lublina, związanego z Platformą Obywatelską Krzysztofa Żuka za nadmierne zatrudnianie w podległych mu instytucjach. „Polityka powiększania biurokracji i sztucznego tworzenia miejsc pracy, a szczególnie tych kierowniczych, które Pan realizuje w Urzędzie Miasta Lublin i namaszczania prezesów w spółkach miejskich, nie ma przyszłości. Powinna to być polityka rozwojowa, dająca szanse na awans tym zasługującym, wyróżniającym się dobrą pracą, kompetencjami i zdolnościami” – pisała wówczas w interpelacji.

Tymczasem jak informuje Fundacja Wolności, w ostatnich miesiącach pracę w wojewódzkim inspektoracie znalazło kilkoro innych osób związanych z PiS. Od września 2016 r. na stanowisku eksperta pracuje tam działacz tej partii Sławomir Wcisło. Zarabia 2517 zł netto miesięcznie. Wcześniej pełniącymi obowiązki zastępcy inspektora zostali radny powiatu puławskiego z listy PiS Grzegorz Kuna oraz Jolanta Szałas, która była kandydatką ugrupowania w wyborach samorządowych w 2014 r.

– Radni też mogą pracować. Powinni, jak inni obywatele, móc ubiegać się o pracę. Tak było w przypadku pani Suchanowskiej. Nie widzimy w tym nic nadzwyczajnego, zwłaszcza, że nie jest to jakieś specjalnie eksponowane stanowisko. To zwykła sytuacja – komentuje Radosław Brzózka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Komentarze 64

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
... / 9 listopada 2017 o 22:14
+1
undefined napisał:
DW zajmij się filcowymi z ZSLu, co zrobili z polska wsią. Tam to dopiero jest RODZINA na swoim! W tej sprawie to normalne. Radny PIS dostaje pracę w segmencie podległemu wojewodzie z PIS, norma. A kogo mieli tam przyjąć??? ZSL???? MUchę z PO >?
Bądź konsekwentny. Skoro potępiasz działania PSL-u w zatrudnianiu "swoich" na stanowiskach w instytucjach podległym ludowcom, to nie przymykaj oka na identyczne działania ludzi z blisko Ci związaną partią PIS.
Avatar
Gość / 17 listopada 2017 o 01:07
A Bielak, czy Bielak już się wypowiedział?
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 09:59
Pani Małgosia sama siebie broni hahaha dobra radna, a to dobre chyba od grożenia innym, że ich załatwi.
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 09:52
Pracuje, nie kradnie i ma wysokie poparcie społeczne za pracę dla ludzi. Jest szanowaną i bardzo skuteczną Radną Miejską co dla innych jest poważnym problemem, to ona ma zawsze pomysł na rozwiązanie trudnych spraw. Radna Suchanowska nie przegrywa i TO WAS BOLI, to osoba z którą kojarzy się praca i zaufanie społeczne. Ogólnie mówi się że w urzędzie stworzono grupę urzędniczynów, którzy mają obsługiwać wpisy internetowe i zapewne za większą kasę. Oni za publiczne pieniądze korzystając z urzędowych komputerów dokonują Tych niecenzuralnych wpisów. OPLUWAJĄ Radę Miasta i tym trzeba się zająć Pani Radna. To sprawa dla prokuratury. Przypominam że wszystkie dowody są, artykuły prasowe, linki które znalazły się nawet w tych komentarzach: dziennikwschodni.pl/lublin/anonimowa-gazetka-przeciwko-zukowi-kto-jest-jej-autorem,n,1000195862.html pan jakubowski w swojej gazetce pisał: ***gazeta.jawnylublin.pl/murem-zukiem-gazeta-mur/ Murem za Żukiem. Gazetą w mur. Gazetą w mur 14 marca 2017 Krzysztof Jakubowski Strażnictwo Brak komentarzy Anonimowa kontra dla hasła „murem za Żukiem”. W skrzynkach pocztowych mieszkańców Lublina pojawiła się nietypowa korespondencja. Formą przypomina gazetę, na okładce której znajduje się hasło „Murem za stołkami Żuka”. Prezentuje powiązania pracownicze miejskich radnych i urzędników. Murem za Żukiem Pod hasłem „Lokalne klany i powiązania” zamieszczone są informacje nt. radnego Michała Krawczyka (pracuje w MOSiR a jednocześnie jest Przewodniczącym Komisji Budżetowo-Ekonomicznej Rady Miasta), Leszka Daniewskiego (Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej Rady Miasta oraz pracownik MPWiK), Jakuba Kosowskiego (Dyrektor Wydziały Sportu i Turystyki w Urzędzie Miasta) czy Marka Lembrycha (Doradca Prezydenta ds. Sportu). Pracownicy podlegli prezydentowi Żukowi Na kolejnej stronie można znaleźć zestawienie 22 osób, podlegających służbowo prezydentowi miasta. Są tam zdjęcia m. in. prezesów miejskich spółek, doradców prezydenta, Prau jdyrektorów wydziałów w urzędzie miasta, dyrektorów jednostek organizacyjnych miasta. Autor publikacji informuje o ich rocznych wynagrodzeniach oraz zajmowanych stanowiskach. Na dole strony znajduje się podsumowanie: „To jest koszt utrzymania części muru, który stoi za Żukiem: 11 224 000 zł ?” Czyja to gazeta? Nie wiadomo, kto jest wydawcą publikacji. W gazecie nie znajdziemy informacji nt. jej autorów ani nakładu. Z pewnością za tym przedsięwzięciem stoi ktoś będący w opozycji do obecnej ekipy rządzącej w urzędzie miasta. Być może w przeciągu kilku dni autor sam się ujawni? Fundacja pyta o partyjne wydatki na gazety......???????????
Pracuje, nie kradnie i ma wysokie poparcie społeczne za pracę dla ludzi. Jest szanowaną i bardzo skuteczną Radną Miejską co dla innych jest poważnym problemem, to ona ma zawsze pomysł na rozwiązanie trudnych spraw. Radna Suchanowska nie przegrywa i TO WAS BOLI, to osoba z którą kojarzy się praca i zaufanie społeczne. Ogólnie mówi się że w urzędzie stworzono grupę urzędniczynów, którzy mają obsługiwać wpisy internetowe i zapewne za większą kasę. Oni za publiczne pieniądze korzystając z urzędowych komputerów dokonują Tych niecenzuralnych wpisó... rozwiń
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 08:08
Najniższa krajowa to 1459 zł i tyle dostają nowo zatrudnieni. Radna dostała więcej. Skoro w urzędzie wojewódzkim nie widzą nic dziwnego w jej zatrudnieniu po znajomości to wywalić ich z urzędu. Radna niech pracuje ale bez znajomości np w prywatnej firmie, bo przecież nic robić nie potrafi.
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 22:48
ostała najniższą krajową.... oj pani radna dobrze że piszą... to mamy porównanie,a w linku przykład ile inni biorą: ******dziennikwschodni.pl/lublin/anonimowa-gazetka-przeciwko-zukowi-kto-jest-jej-autorem,n,1000195862.html pan jakubowski w swojej gazetce pisał: ***gazeta.jawnylublin.pl/murem-zukiem-gazeta-mur/
Avatar
gość / 10 listopada 2017 o 22:43
ostała najniższą krajową.... oj pani radna dobrze że piszą... to mamy porównanie,a w linku przykład ile inni biorą: ******dziennikwschodni.pl/lublin/anonimowa-gazetka-przeciwko-zukowi-kto-jest-jej-autorem,n,1000195862.html pan jakubowski w swojej gazetce pisał: ***gazeta.jawnylublin.pl/murem-zukiem-gazeta-mur/
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 22:37
Murem za Żukiem. Gazetą w mur. Gazetą w mur 14 marca 2017 Krzysztof Jakubowski Strażnictwo Brak komentarzy Anonimowa kontra dla hasła „murem za Żukiem”. W skrzynkach pocztowych mieszkańców Lublina pojawiła się nietypowa korespondencja. Formą przypomina gazetę, na okładce której znajduje się hasło „Murem za stołkami Żuka”. Prezentuje powiązania pracownicze miejskich radnych i urzędników. Murem za Żukiem Pod hasłem „Lokalne klany i powiązania” zamieszczone są informacje nt. radnego Michała Krawczyka (pracuje w MOSiR a jednocześnie jest Przewodniczącym Komisji Budżetowo-Ekonomicznej Rady Miasta), Leszka Daniewskiego (Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej Rady Miasta oraz pracownik MPWiK), Jakuba Kosowskiego (Dyrektor Wydziały Sportu i Turystyki w Urzędzie Miasta) czy Marka Lembrycha (Doradca Prezydenta ds. Sportu). Pracownicy podlegli prezydentowi Żukowi Na kolejnej stronie można znaleźć zestawienie 22 osób, podlegających służbowo prezydentowi miasta. Są tam zdjęcia m. in. prezesów miejskich spółek, doradców prezydenta, dyrektorów wydziałów w urzędzie miasta, dyrektorów jednostek organizacyjnych miasta. Autor publikacji informuje o ich rocznych wynagrodzeniach oraz zajmowanych stanowiskach. Na dole strony znajduje się podsumowanie: „To jest koszt utrzymania części muru, który stoi za Żukiem: 11 224 000 zł ?” Czyja to gazeta? Nie wiadomo, kto jest wydawcą publikacji. W gazecie nie znajdziemy informacji nt. jej autorów ani nakładu. Z pewnością za tym przedsięwzięciem stoi ktoś będący w opozycji do obecnej ekipy rządzącej w urzędzie miasta. Być może w przeciągu kilku dni autor sam się ujawni? Fundacja pyta o partyjne wydatki na gazety......???????????
Murem za Żukiem. Gazetą w mur. Gazetą w mur 14 marca 2017 Krzysztof Jakubowski Strażnictwo Brak komentarzy Anonimowa kontra dla hasła „murem za Żukiem”. W skrzynkach pocztowych mieszkańców Lublina pojawiła się nietypowa korespondencja. Formą przypomina gazetę, na okładce której znajduje się hasło „Murem za stołkami Żuka”. Prezentuje powiązania pracownicze miejskich radnych i urzędników. Murem za Żukiem Pod hasłem „Lokalne klany i powiązania” zamieszczone są informacje nt. radnego Michała Krawczyka (pracuje w MOSiR a jednocześnie jest Przewod... rozwiń
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 16:57
Kolesiostwo I tyle w tym temacie... Nie zagłosuje na PiS
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 15:42
pislam nie stosuje nepotyzmu ! to przecie mądlący się barbarzyńcy !
Avatar
Gość / 17 listopada 2017 o 01:07
A Bielak, czy Bielak już się wypowiedział?
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 09:59
Pani Małgosia sama siebie broni hahaha dobra radna, a to dobre chyba od grożenia innym, że ich załatwi.
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 09:52
Pracuje, nie kradnie i ma wysokie poparcie społeczne za pracę dla ludzi. Jest szanowaną i bardzo skuteczną Radną Miejską co dla innych jest poważnym problemem, to ona ma zawsze pomysł na rozwiązanie trudnych spraw. Radna Suchanowska nie przegrywa i TO WAS BOLI, to osoba z którą kojarzy się praca i zaufanie społeczne. Ogólnie mówi się że w urzędzie stworzono grupę urzędniczynów, którzy mają obsługiwać wpisy internetowe i zapewne za większą kasę. Oni za publiczne pieniądze korzystając z urzędowych komputerów dokonują Tych niecenzuralnych wpisów. OPLUWAJĄ Radę Miasta i tym trzeba się zająć Pani Radna. To sprawa dla prokuratury. Przypominam że wszystkie dowody są, artykuły prasowe, linki które znalazły się nawet w tych komentarzach: dziennikwschodni.pl/lublin/anonimowa-gazetka-przeciwko-zukowi-kto-jest-jej-autorem,n,1000195862.html pan jakubowski w swojej gazetce pisał: ***gazeta.jawnylublin.pl/murem-zukiem-gazeta-mur/ Murem za Żukiem. Gazetą w mur. Gazetą w mur 14 marca 2017 Krzysztof Jakubowski Strażnictwo Brak komentarzy Anonimowa kontra dla hasła „murem za Żukiem”. W skrzynkach pocztowych mieszkańców Lublina pojawiła się nietypowa korespondencja. Formą przypomina gazetę, na okładce której znajduje się hasło „Murem za stołkami Żuka”. Prezentuje powiązania pracownicze miejskich radnych i urzędników. Murem za Żukiem Pod hasłem „Lokalne klany i powiązania” zamieszczone są informacje nt. radnego Michała Krawczyka (pracuje w MOSiR a jednocześnie jest Przewodniczącym Komisji Budżetowo-Ekonomicznej Rady Miasta), Leszka Daniewskiego (Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej Rady Miasta oraz pracownik MPWiK), Jakuba Kosowskiego (Dyrektor Wydziały Sportu i Turystyki w Urzędzie Miasta) czy Marka Lembrycha (Doradca Prezydenta ds. Sportu). Pracownicy podlegli prezydentowi Żukowi Na kolejnej stronie można znaleźć zestawienie 22 osób, podlegających służbowo prezydentowi miasta. Są tam zdjęcia m. in. prezesów miejskich spółek, doradców prezydenta, Prau jdyrektorów wydziałów w urzędzie miasta, dyrektorów jednostek organizacyjnych miasta. Autor publikacji informuje o ich rocznych wynagrodzeniach oraz zajmowanych stanowiskach. Na dole strony znajduje się podsumowanie: „To jest koszt utrzymania części muru, który stoi za Żukiem: 11 224 000 zł ?” Czyja to gazeta? Nie wiadomo, kto jest wydawcą publikacji. W gazecie nie znajdziemy informacji nt. jej autorów ani nakładu. Z pewnością za tym przedsięwzięciem stoi ktoś będący w opozycji do obecnej ekipy rządzącej w urzędzie miasta. Być może w przeciągu kilku dni autor sam się ujawni? Fundacja pyta o partyjne wydatki na gazety......???????????
Pracuje, nie kradnie i ma wysokie poparcie społeczne za pracę dla ludzi. Jest szanowaną i bardzo skuteczną Radną Miejską co dla innych jest poważnym problemem, to ona ma zawsze pomysł na rozwiązanie trudnych spraw. Radna Suchanowska nie przegrywa i TO WAS BOLI, to osoba z którą kojarzy się praca i zaufanie społeczne. Ogólnie mówi się że w urzędzie stworzono grupę urzędniczynów, którzy mają obsługiwać wpisy internetowe i zapewne za większą kasę. Oni za publiczne pieniądze korzystając z urzędowych komputerów dokonują Tych niecenzuralnych wpisó... rozwiń
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 08:08
Najniższa krajowa to 1459 zł i tyle dostają nowo zatrudnieni. Radna dostała więcej. Skoro w urzędzie wojewódzkim nie widzą nic dziwnego w jej zatrudnieniu po znajomości to wywalić ich z urzędu. Radna niech pracuje ale bez znajomości np w prywatnej firmie, bo przecież nic robić nie potrafi.
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 22:48
ostała najniższą krajową.... oj pani radna dobrze że piszą... to mamy porównanie,a w linku przykład ile inni biorą: ******dziennikwschodni.pl/lublin/anonimowa-gazetka-przeciwko-zukowi-kto-jest-jej-autorem,n,1000195862.html pan jakubowski w swojej gazetce pisał: ***gazeta.jawnylublin.pl/murem-zukiem-gazeta-mur/
Avatar
gość / 10 listopada 2017 o 22:43
ostała najniższą krajową.... oj pani radna dobrze że piszą... to mamy porównanie,a w linku przykład ile inni biorą: ******dziennikwschodni.pl/lublin/anonimowa-gazetka-przeciwko-zukowi-kto-jest-jej-autorem,n,1000195862.html pan jakubowski w swojej gazetce pisał: ***gazeta.jawnylublin.pl/murem-zukiem-gazeta-mur/
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 22:37
Murem za Żukiem. Gazetą w mur. Gazetą w mur 14 marca 2017 Krzysztof Jakubowski Strażnictwo Brak komentarzy Anonimowa kontra dla hasła „murem za Żukiem”. W skrzynkach pocztowych mieszkańców Lublina pojawiła się nietypowa korespondencja. Formą przypomina gazetę, na okładce której znajduje się hasło „Murem za stołkami Żuka”. Prezentuje powiązania pracownicze miejskich radnych i urzędników. Murem za Żukiem Pod hasłem „Lokalne klany i powiązania” zamieszczone są informacje nt. radnego Michała Krawczyka (pracuje w MOSiR a jednocześnie jest Przewodniczącym Komisji Budżetowo-Ekonomicznej Rady Miasta), Leszka Daniewskiego (Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej Rady Miasta oraz pracownik MPWiK), Jakuba Kosowskiego (Dyrektor Wydziały Sportu i Turystyki w Urzędzie Miasta) czy Marka Lembrycha (Doradca Prezydenta ds. Sportu). Pracownicy podlegli prezydentowi Żukowi Na kolejnej stronie można znaleźć zestawienie 22 osób, podlegających służbowo prezydentowi miasta. Są tam zdjęcia m. in. prezesów miejskich spółek, doradców prezydenta, dyrektorów wydziałów w urzędzie miasta, dyrektorów jednostek organizacyjnych miasta. Autor publikacji informuje o ich rocznych wynagrodzeniach oraz zajmowanych stanowiskach. Na dole strony znajduje się podsumowanie: „To jest koszt utrzymania części muru, który stoi za Żukiem: 11 224 000 zł ?” Czyja to gazeta? Nie wiadomo, kto jest wydawcą publikacji. W gazecie nie znajdziemy informacji nt. jej autorów ani nakładu. Z pewnością za tym przedsięwzięciem stoi ktoś będący w opozycji do obecnej ekipy rządzącej w urzędzie miasta. Być może w przeciągu kilku dni autor sam się ujawni? Fundacja pyta o partyjne wydatki na gazety......???????????
Murem za Żukiem. Gazetą w mur. Gazetą w mur 14 marca 2017 Krzysztof Jakubowski Strażnictwo Brak komentarzy Anonimowa kontra dla hasła „murem za Żukiem”. W skrzynkach pocztowych mieszkańców Lublina pojawiła się nietypowa korespondencja. Formą przypomina gazetę, na okładce której znajduje się hasło „Murem za stołkami Żuka”. Prezentuje powiązania pracownicze miejskich radnych i urzędników. Murem za Żukiem Pod hasłem „Lokalne klany i powiązania” zamieszczone są informacje nt. radnego Michała Krawczyka (pracuje w MOSiR a jednocześnie jest Przewod... rozwiń
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 16:57
Kolesiostwo I tyle w tym temacie... Nie zagłosuje na PiS
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 15:42
pislam nie stosuje nepotyzmu ! to przecie mądlący się barbarzyńcy !
Avatar
Gość / 10 listopada 2017 o 14:41
gminy, starostwa, firmy i urzędy związane z marszalkiem to tez PIS?
Zobacz wszystkie komentarze 64

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 0

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 1

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 4

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 1

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!