Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 grudnia 2010 r.
17:51
Edytuj ten wpis

Radna Stepaniuk martwi się o Pana Stop

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 52 A A

Losem pracownika przeprowadzającego dzieci przez przejście w rejonie ul. Krańcowej zainteresowała się Beata Stepaniuk (PO), najmłodsza z miejskich radnych. W tej sprawie wystosowała nawet do prezydenta specjalne pismo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czytamy w nim (pisownia oryginalna): "Podkreślając niezwykle istotną rolę tzw. przeprowadzaczy, dzięki którym dzieci i młodzież mogą bezpiecznie dotrzeć do szkoły zwracam się z prośbą o informację dotyczącą możliwości budowy przy przejściu dla pieszych przy ul. Krańcowej budki, w której Pan "Stop” mógłby się schronić przed deszczem czy śniegiem, szczególnie w okresie zimowym”.

Komentarze 52

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 lutego 2011 o 23:16
www.beatastepaniuk.pl


[quote name='Lolek' timestamp='1296567720' post='431559']
Skoro p. Beata tak intensywnie działa, to proszę przedstaw jeden przykład. Na razie budka jest tylko na papierze a papier przyjmie wszystko. Nie neguję pomysłu, nie rozumiem tylko zachwytu nad czymś, czego nie ma.
[/quote]
Avatar
Lolek / 1 lutego 2011 o 14:42
[quote name='Gggg' timestamp='1293453469' post='411927']
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,nich te wszystkie osoby, które potępiają ten pomysł chociaż na jeden dzień zamienią się z tym Panem, który dba o bezpieczeństwo dzieci...,przekonaliby się wtedy, że nawet taka budka jest ogromnym ukojeniem dla zmarzniętej osoby.A jeżeli chodzi o rzekome sfałszowanie wyborów dzięki którym Pani Beata wygrała wybory,to oczywiste jest to, że piszą to osoby zazdrosne i zawistne..., po prostu ludzie zaufali Pani Beacie i teraz mogą być z niej dumni, że nie siedzi i się obija jak to niektórzy tylko działa w imię dobra!A wybory są demokratyczne, nikt nikogo na nic nie namawia,to dojrzała decyzja,każdego wyborcy który udał się na głosowanie.OBY WIĘCEJ TAKICH INICJATYW!!
[/quote]

Skoro p. Beata tak intensywnie działa, to proszę przedstaw jeden przykład. Na razie budka jest tylko na papierze a papier przyjmie wszystko. Nie neguję pomysłu, nie rozumiem tylko zachwytu nad czymś, czego nie ma.
[quote name='Gggg' timestamp='1293453469' post='411927']
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,n... rozwiń
Avatar
Olek / 1 lutego 2011 o 14:36
Słusznie, że ukazała się taka notka w Dzienniku. Dobrze, że jeszcze są dziennikarze, którzy obiektywnie wykonują swój zawód. Osoba, która bierze udział w życiu publicznym, nie powinna popełniać podstawowych błędów językowych. Zwłaszcza, że tak "szczyci się studiami prawniczymi na KUL-u". Ale... zdaje się, że bierze przykład z samego Najjaśniejszego Prezydenta, wywodzącego się z tej samej opcji politycznej. Widać taki u nich standard.
Avatar
Gracjan / 31 stycznia 2011 o 11:18
Zgadzam się z poprzednim wpisem. Radna próbuje za wszelką cenę wykazać się, wypisując co "kilka" dni interpelacje do prezydenta miasta, jednak jest za małym pionkiem, żeby cokolwiek uzyskać. Są ważniejsze sprawy w mieście. Przepełnia ja megalomania i samozachwyt. Wiem co piszę, wierzcie.
Avatar
Andrzej / 27 grudnia 2010 o 18:43
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quote]
Jako promujący głupotę w Lublinie i necie to masz u mnie 100 punktów! W tym roku pobiłeś wszystkich i prawdopodobnie twojej głupoty to już nikt nie pobije!
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quo... rozwiń
Avatar
pjk / 27 grudnia 2010 o 17:11
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quote]
mózg sobie zaoraj pajacu!A nie głupoty wypisujesz,postój sobie na takim mrozie chociaż przez 8 h, to może coś zrozumiesz jak,Ci tyłek zmarznie.Radna chce pomóc zwykłemu człowiekowi,a ty jeszcze jakieś głupie komentarze wypisujesz...,widać że nigdy nie miałeś do czynienia z ciężką pracą, zero szacunku dla drugiej osoby!!
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quo... rozwiń
Avatar
nays / 27 grudnia 2010 o 16:39
czy wy nie widzicie ze to jest informacja mająca na celu zrobienie zamieszania i ruchu na tej stronie - to nawet nie jest artykuł - to jest standard pudelka :/ Jak już ktoś jest młody do tego ładny, ma blond włosy i długie nogi - to trzeba go od razu zgnębić i coś wyciągnąć aby go zaszufladkować. Ciekawe dlaczego redakcja nic nie pisze o innych inicjatywach Pani Radnej?! A może prawda jest taka, że Pani Stepaniuk tak dużo już zrobiła, że przerosło to moce przerobowe redakcji? Najłatwiej napisać coś banalnego - aby się sprzedało... Gratuluje dziennikarskiego obiektywizmu!
czy wy nie widzicie ze to jest informacja mająca na celu zrobienie zamieszania i ruchu na tej stronie - to nawet nie jest artykuł - to jest standard pudelka :/ Jak już ktoś jest młody do tego ładny, ma blond włosy i długie nogi - to trzeba go od razu zgnębić i coś wyciągnąć aby go zaszufladkować. Ciekawe dlaczego redakcja nic nie pisze o innych inicjatywach Pani Radnej?! A może prawda jest taka, że Pani Stepaniuk tak dużo już zrobiła, że przerosło to moce przerobowe redakcji? Najłatwiej napisać coś banalnego - aby się sprzedało... Gratul... rozwiń
Avatar
MichalEB / 27 grudnia 2010 o 14:51
Istota bycia Radnym jest sluzenie ludziom w ich codziennym zyciu. Jesli osoba piszaca ten artykul jest choc troche inteligentna powinna sie domyslec, ze jest to uklon w strone normalnego mieszkanca Lublina. Ciekawe czy gdyby osoba piszaca ten artykul stala tam podchodzilaby tak samo do tematu.. ps. ale o czyms przeciez pisac trzeba jak sie nie ma pomyslu..
Avatar
Gggg / 27 grudnia 2010 o 13:44
[quote name='Gość' timestamp='1293453103' post='411923']
Renatko. Wstydzić to powinni się twoi rodzice, bo wychowali cię na kretynkę oraz ty że tym się popisujesz.
[/quote]
POPIERAM!
Avatar
Gggg / 27 grudnia 2010 o 13:37
[quote name='renata' timestamp='1293445008' post='411835']
Wybraliście, to teraz się za nią wstydźcie. Trzeba było się zastanowić, na kogo się głosuje!
[/quote]
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,nich te wszystkie osoby, które potępiają ten pomysł chociaż na jeden dzień zamienią się z tym Panem, który dba o bezpieczeństwo dzieci...,przekonaliby się wtedy, że nawet taka budka jest ogromnym ukojeniem dla zmarzniętej osoby.A jeżeli chodzi o rzekome sfałszowanie wyborów dzięki którym Pani Beata wygrała wybory,to oczywiste jest to, że piszą to osoby zazdrosne i zawistne..., po prostu ludzie zaufali Pani Beacie i teraz mogą być z niej dumni, że nie siedzi i się obija jak to niektórzy tylko działa w imię dobra!A wybory są demokratyczne, nikt nikogo na nic nie namawia,to dojrzała decyzja,każdego wyborcy który udał się na głosowanie.OBY WIĘCEJ TAKICH INICJATYW!!
[quote name='renata' timestamp='1293445008' post='411835']
Wybraliście, to teraz się za nią wstydźcie. Trzeba było się zastanowić, na kogo się głosuje!
[/quote]
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem je... rozwiń
Avatar
Gość / 7 lutego 2011 o 23:16
www.beatastepaniuk.pl


[quote name='Lolek' timestamp='1296567720' post='431559']
Skoro p. Beata tak intensywnie działa, to proszę przedstaw jeden przykład. Na razie budka jest tylko na papierze a papier przyjmie wszystko. Nie neguję pomysłu, nie rozumiem tylko zachwytu nad czymś, czego nie ma.
[/quote]
Avatar
Lolek / 1 lutego 2011 o 14:42
[quote name='Gggg' timestamp='1293453469' post='411927']
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,nich te wszystkie osoby, które potępiają ten pomysł chociaż na jeden dzień zamienią się z tym Panem, który dba o bezpieczeństwo dzieci...,przekonaliby się wtedy, że nawet taka budka jest ogromnym ukojeniem dla zmarzniętej osoby.A jeżeli chodzi o rzekome sfałszowanie wyborów dzięki którym Pani Beata wygrała wybory,to oczywiste jest to, że piszą to osoby zazdrosne i zawistne..., po prostu ludzie zaufali Pani Beacie i teraz mogą być z niej dumni, że nie siedzi i się obija jak to niektórzy tylko działa w imię dobra!A wybory są demokratyczne, nikt nikogo na nic nie namawia,to dojrzała decyzja,każdego wyborcy który udał się na głosowanie.OBY WIĘCEJ TAKICH INICJATYW!!
[/quote]

Skoro p. Beata tak intensywnie działa, to proszę przedstaw jeden przykład. Na razie budka jest tylko na papierze a papier przyjmie wszystko. Nie neguję pomysłu, nie rozumiem tylko zachwytu nad czymś, czego nie ma.
[quote name='Gggg' timestamp='1293453469' post='411927']
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,n... rozwiń
Avatar
Olek / 1 lutego 2011 o 14:36
Słusznie, że ukazała się taka notka w Dzienniku. Dobrze, że jeszcze są dziennikarze, którzy obiektywnie wykonują swój zawód. Osoba, która bierze udział w życiu publicznym, nie powinna popełniać podstawowych błędów językowych. Zwłaszcza, że tak "szczyci się studiami prawniczymi na KUL-u". Ale... zdaje się, że bierze przykład z samego Najjaśniejszego Prezydenta, wywodzącego się z tej samej opcji politycznej. Widać taki u nich standard.
Avatar
Gracjan / 31 stycznia 2011 o 11:18
Zgadzam się z poprzednim wpisem. Radna próbuje za wszelką cenę wykazać się, wypisując co "kilka" dni interpelacje do prezydenta miasta, jednak jest za małym pionkiem, żeby cokolwiek uzyskać. Są ważniejsze sprawy w mieście. Przepełnia ja megalomania i samozachwyt. Wiem co piszę, wierzcie.
Avatar
Andrzej / 27 grudnia 2010 o 18:43
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quote]
Jako promujący głupotę w Lublinie i necie to masz u mnie 100 punktów! W tym roku pobiłeś wszystkich i prawdopodobnie twojej głupoty to już nikt nie pobije!
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quo... rozwiń
Avatar
pjk / 27 grudnia 2010 o 17:11
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quote]
mózg sobie zaoraj pajacu!A nie głupoty wypisujesz,postój sobie na takim mrozie chociaż przez 8 h, to może coś zrozumiesz jak,Ci tyłek zmarznie.Radna chce pomóc zwykłemu człowiekowi,a ty jeszcze jakieś głupie komentarze wypisujesz...,widać że nigdy nie miałeś do czynienia z ciężką pracą, zero szacunku dla drugiej osoby!!
[quote name='lesio' timestamp='1293308170' post='411248']
Mamy Nową Radę i Mlodą która nie może zabłysnąć poza tym że jest młoda to musiała napisać taką interpretację żeby szczyscy na nią zwrócili uwagę. Widzicie Państwo na kogo żeście glosowali. Nie na darmo mówi się żeby Lublin zaorać, teraz bedziemy słynni na calym świecie jak postawimy budki przy przejściach dla pieszych. Do nagrody Panią Radna zgłosić jako najbardziej promującą miasto Lublin na Świecie - oczywiście z glupoty !!!!
[/quo... rozwiń
Avatar
nays / 27 grudnia 2010 o 16:39
czy wy nie widzicie ze to jest informacja mająca na celu zrobienie zamieszania i ruchu na tej stronie - to nawet nie jest artykuł - to jest standard pudelka :/ Jak już ktoś jest młody do tego ładny, ma blond włosy i długie nogi - to trzeba go od razu zgnębić i coś wyciągnąć aby go zaszufladkować. Ciekawe dlaczego redakcja nic nie pisze o innych inicjatywach Pani Radnej?! A może prawda jest taka, że Pani Stepaniuk tak dużo już zrobiła, że przerosło to moce przerobowe redakcji? Najłatwiej napisać coś banalnego - aby się sprzedało... Gratuluje dziennikarskiego obiektywizmu!
czy wy nie widzicie ze to jest informacja mająca na celu zrobienie zamieszania i ruchu na tej stronie - to nawet nie jest artykuł - to jest standard pudelka :/ Jak już ktoś jest młody do tego ładny, ma blond włosy i długie nogi - to trzeba go od razu zgnębić i coś wyciągnąć aby go zaszufladkować. Ciekawe dlaczego redakcja nic nie pisze o innych inicjatywach Pani Radnej?! A może prawda jest taka, że Pani Stepaniuk tak dużo już zrobiła, że przerosło to moce przerobowe redakcji? Najłatwiej napisać coś banalnego - aby się sprzedało... Gratul... rozwiń
Avatar
MichalEB / 27 grudnia 2010 o 14:51
Istota bycia Radnym jest sluzenie ludziom w ich codziennym zyciu. Jesli osoba piszaca ten artykul jest choc troche inteligentna powinna sie domyslec, ze jest to uklon w strone normalnego mieszkanca Lublina. Ciekawe czy gdyby osoba piszaca ten artykul stala tam podchodzilaby tak samo do tematu.. ps. ale o czyms przeciez pisac trzeba jak sie nie ma pomyslu..
Avatar
Gggg / 27 grudnia 2010 o 13:44
[quote name='Gość' timestamp='1293453103' post='411923']
Renatko. Wstydzić to powinni się twoi rodzice, bo wychowali cię na kretynkę oraz ty że tym się popisujesz.
[/quote]
POPIERAM!
Avatar
Gggg / 27 grudnia 2010 o 13:37
[quote name='renata' timestamp='1293445008' post='411835']
Wybraliście, to teraz się za nią wstydźcie. Trzeba było się zastanowić, na kogo się głosuje!
[/quote]
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem jest prośba Pani Radnej o postawienie budki dla Pana "Stop", jest to tania inwestycja, a naprawdę potrzebna...,nich te wszystkie osoby, które potępiają ten pomysł chociaż na jeden dzień zamienią się z tym Panem, który dba o bezpieczeństwo dzieci...,przekonaliby się wtedy, że nawet taka budka jest ogromnym ukojeniem dla zmarzniętej osoby.A jeżeli chodzi o rzekome sfałszowanie wyborów dzięki którym Pani Beata wygrała wybory,to oczywiste jest to, że piszą to osoby zazdrosne i zawistne..., po prostu ludzie zaufali Pani Beacie i teraz mogą być z niej dumni, że nie siedzi i się obija jak to niektórzy tylko działa w imię dobra!A wybory są demokratyczne, nikt nikogo na nic nie namawia,to dojrzała decyzja,każdego wyborcy który udał się na głosowanie.OBY WIĘCEJ TAKICH INICJATYW!!
[quote name='renata' timestamp='1293445008' post='411835']
Wybraliście, to teraz się za nią wstydźcie. Trzeba było się zastanowić, na kogo się głosuje!
[/quote]
Pani Renata , może wstydzić się, ale tylko i wyłącznie za samą siebie i za te głupoty które wypisuje!Radni są dla nas.. ich obowiązkiem jest pomaganie mieszkańcom Lublina i Beata Stepaniuk w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków.Jest to młoda i ambitna osoba, która nigdy nie zbagatelizuje niczyjej prośby.Idealnym tego przykładem je... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 52

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

3 najpopularniejsze metody zarabiania na nieruchomościach

3 najpopularniejsze metody zarabiania na nieruchomościach 0 0

Chcąc zarabiać na nieruchomościach, należy najpierw zapoznać się z rynkiem, żeby zrozumieć mechanizmy, jakie nim kierują. Dobra orientacja pozwoli dostrzec wyjątkową okazję do opłacalnej inwestycji. Należy określić własne możliwości finansowe i strategię. Dochód z takich inwestycji może być pasywny lub jednorazowy.

PiS ogłosi kandydata na prezydenta Lublina. Kto wystartuje w największych miastach?

PiS ogłosi kandydata na prezydenta Lublina. Kto wystartuje w największych miastach? 1 2

Swojego kandydata na prezydenta Lublina ma wskazać w tym tygodniu Prawo i Sprawiedliwość. Do jesiennych wyborów samorządowych szykują się także inne ugrupowania, nie tylko w Lublinie. Jakie nazwiska wchodzą w grę?

Bizon Jeleniec – LKS AGROTEX Milanów 3:2. Grała bialska klasa okręgowa

Bizon Jeleniec – LKS AGROTEX Milanów 3:2. Grała bialska klasa okręgowa 2 1

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Po wygranej przed tygodniem z LZS Dobryń, w niedzielę zespół z Jeleńca odniósł drugie z rzędu zwycięstwo. Tym razem drużyna trenera Mariusza Ciołka pokonała LKS AGROTEX Milanów 3:2

18-latka wymusiła pierwszeństwo na motocyklu? Młodzi mężczyźni poważnie ranni

18-latka wymusiła pierwszeństwo na motocyklu? Młodzi mężczyźni poważnie ranni 0 0

W poważnym stanie trafili do szpitala kierowca i pasażer motocykla, który w Wólce Kraśniczyńskiej zderzył się z kią.

Odznaczenia dla honorowych dawców krwi. Uhonorowano ponad 160 osób [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia dla honorowych dawców krwi. Uhonorowano ponad 160 osób [zdjęcia] 15 0

161 odznaczeń trafiło w sobotę do honorowych dawców krwi z województwa lubelskiego.

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera 1 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Wygrana zespołu z Białopola 6:0 ze Spółdzielcą Siedliszcze. Orzeł Srebrzyszcze lepszy od Frassatiego Fajsławice

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP
24 kwietnia 2018, 17:00

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 10 MBP (ul. Kleeberga 12a) zaprasza na spotkanie autorskie z dr hab. Urszulą Niewiadomską-Flis. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia o godz. 17.

Uderzył w znak i pojechał dalej. Miał prawie cztery promile

Uderzył w znak i pojechał dalej. Miał prawie cztery promile 0 0

Prawie cztery promile alkoholu w organizmie miał 23-letni kierowca citroena zatrzymany w Rykach przez policję.

Awenta MKS Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 22:17

Awenta MKS Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 22:17 2 0

EKSTRALIGA RUGBY W wyjazdowym spotkaniu czwartej kolejki Budowlani Lublin przegrali z Pogonią Siedlce 17:22. Mimo porażki podopieczni trenera Stanisława Więciorka pozostawili po sobie dobre wrażenie i wywalczyli punkt bonusowy

Nie chciał zderzyć się ze zwierzęciem, zjechał na drugi pas. Nie żyje
ZDJĘCIA
galeria

Nie chciał zderzyć się ze zwierzęciem, zjechał na drugi pas. Nie żyje 16 4

Nie żyje 63-letni kierowca opla, który w niedzielę w Wandzinie (pow. lubartowski) zderzył się z mercedesem.

Celebrytka z Lublina i Chińczycy wyszli na wolność. "Śledztwo może trwać dłużej niż maksymalna kara"
galeria

Celebrytka z Lublina i Chińczycy wyszli na wolność. "Śledztwo może trwać dłużej niż maksymalna kara" 1 7

Z aresztu wyszła celebrytka Izabela M. oraz 47 Chińczyków podejrzanych o wyłudzanie pieniędzy metodą „na policjanta”. O ich wypuszczeniu na wolność zdecydował sąd, który uznał, że śledztwo w tej sprawie może trwać dłużej niż maksymalna kara więzienia grożąca za oszustwa.

Avia lepsza od Politechniki w pierwszym derbowym półfinale

Avia lepsza od Politechniki w pierwszym derbowym półfinale 0 0

II LIGA SIATKARZY Na inaugurację półfinałowej rywalizacji w play-off świdniczanie okazali się lepsi w pięciu setach od LKS Politechnika Lublin. Na tym etapie rywalizacja toczy się do trzech wygranych

XV Festiwal Książki w Puławach
23 kwietnia 2018, 0:00

XV Festiwal Książki w Puławach 2 0

Biblioteka Miejska w Puławach zaprasza na 15 edycję Festiwalu Książki i Praw Autorskich. Impreza zostanie przeprowadzona w dniach 23-27 kwietnia. To jedno z największych wydarzeń kulturalnych w mieście.

Zamieniają Lublin i Świdnik na Dominów. Dlaczego?

Zamieniają Lublin i Świdnik na Dominów. Dlaczego? 44 12

W pobliżu Urzędu Gminy Głusk w podlubelskim Dominowie powstaje osiedle bloków mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. – Zachęciła nas atrakcyjna cena mieszkania, sporo niższa w porównaniu do Lublina czy Świdnika – mówi Magdalena Potręć, która półtora roku temu zamieszkała z rodziną w jednym z bloków w Dominowie

Kraśnik w bratkach i stokrotkach. Pojawią się też pelargonie

Kraśnik w bratkach i stokrotkach. Pojawią się też pelargonie 1 0

Kraśnik ozdobiły już stokrotki i bratki. W kolejnych miesiącach na ulicach miasta pojawią się następne rośliny. Urzędnicy z miasta zapowiadają, że w tym sezonie zostanie posadzonych prawie 24 tys. kwiatów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!