niedziela, 25 marca 2018 r.

Lublin

Radni PO: Plac imienia abp. Życińskiego w Lublinie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 25 sierpnia 2011, 16:09
Autor: Dominik Smaga

Arcybiskup Józef Życiński zmarł 10 lutego 2011 (archiwum)
Arcybiskup Józef Życiński zmarł 10 lutego 2011 (archiwum)

Nadania imienia abp. Józefa Życińskiego ulicy lub placowi chcą miejscy radni PO, wczoraj prezydium ich klubu skierowało do prezydenta oficjalne pismo w tej sprawie.

– Arcybiskup Józef Życiński był nie tylko jednym z najświatlejszych hierarchów polskiego Kościoła, ale także utytułowanym i docenianym na świecie filozofem i humanistą – czytamy w piśmie.

Rajcy wskazują na skwer przy Teatrze w Budowie, czyli przyszłym Centrum Spotkania Kultur. – Sąsiedztwo wielokulturowego ośrodka i akademicki klimat tego miejsca naturalnie komponują się z aktywnością życiową arcybiskupa – uzasadnia prezydium klubu PO prosząc prezydenta o inicjatywę w tej sprawie.
– Najpierw skonsultujemy to z kurią – mówi nam Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik prezydenta.
Ostateczna decyzja w tej sprawie należy do Rady Miasta.

Plac, o którym mowa ma być przebudowany, będzie pod nim dwupoziomowy parking dla CSK. W planach tej inwestycji skwer nazywany jest roboczo "placem Teatralnym”. Niedawno miejski radny PiS Marcin Nowak prosił prezydenta, by nosił on imię aktora i reżysera Jana Machulskiego.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
antypisuar
matka Boska
Gość
(15) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

antypisuar
antypisuar (26 sierpnia 2011 o 15:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czyli znowu platfusiana gonitwa przedwyborcza w lublinie.
kto wiecej placów ogłosi imieniami świętych pisiory czy platfusy.
Zamiast budować ulice i place oni będa nadawać imiona swiętych...
Precz z platfusami i pisuarami
Rozwiń
matka Boska
matka Boska (26 sierpnia 2011 o 08:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#000080"]NJAŚWIĘTSZA R.P. :

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY cyzli[color="#FF0000"] jak można[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Była już I R.P., II,III, IV...jenym słowem Cyfowa Ojczyzna. Ksiądz Prymas Polski – Emeryt Józef Glemp rozpaczał nad Prezydentem Kwaśniewskim, że „[color="#FF0000"]PRZEYDENT KOMUNISTA NAM NIEPOTRZEBNY[/color]” dopiero wpadł w zachwyt na Lechem Wałęsą twierdząc, że to „[color="#FF0000"]NAJJAŚNIEJSZA R.P.[/color]”, w efekcie żadna nie wyszła, a teraz wszystko zmierza do KULejnej -[color="#FF0000"] NAJŚWIĘSZEJ R.P.[/color], która też nie wyjdzie...
Ruszyła na dobre kampania wyborcza 2011 [color="#FF0000"]sprawowana przez Cichą Władzę[/color] – zza Krat Konfesjonałów – w której wszyscy żrą się ze wszystkimi bo są KATolikami[color="#FF0000"] i chcą wszyskich [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]!
W Krakowie kard. Stanisław Dziwisz opanował P.O. reszta daje poPiSy w Radio Maryja pokazując, że to radio Ma Ryja!
Jak widać Polska to KATolicki Kraj, nad którym panuje ePiS(z)KOPat!
Jak do tej Pory księŻULKOM nie udało się PiSdnąć Polski, ale teraz chyba też PO-PiS-y nycz nie dadzą, bo: po opanowaniu wszystkiego przez czarnych[color="#FF0000"] powołany zostanie Św.[/color](irnięty)[color="#FF0000"] Rząd[/color]:

[color="#FF0000"]1)[/color] Ksiądz Minister Rolnictwa będzie siał Słowo Boże [color="#FF0000"]zawarte w Księdze[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] – problem tylko kiedy to zbierać, czym i gdzie przechowywać oraz kto to kupi..., powstaną[color="#FF0000"] plantacje Róży Duchownej i kąKULi[/color] (kąKUL – Biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL podlewany Wodą Święconą [/color]i hodowany na KUL-u Wydz. Filozofii Przyrody;

[color="#FF0000"]2)[/color] Ksiądz Minister Zdrowia wyda nowy oKULnik zamiast ustawy lepszy nawet od biotechnologii
zawierający Sakramentalne „Zdrowaś Maryjo...”; faKULtet [color="#FF0000"]gineKULogii kościelnej[/color], na której rozważać się będzie [color="#FF0000"]jak Mańka[/color] (g[color="#FF0000"])ruchała z Gołębiem i [/color](z[color="#FF0000"])BAWIŁA ŚWIAT[/color]. Będą też transfuzje Krwi Pańskiej i Przeszczepy Ciała Pańskiego... jednym słowem: Naród będzie NARĄBANY jak Harnaś!

[color="#FF0000"]3)[/color] Ksiądz Minister Obrony – zastosuje najnowszą Broń Niebieską „[color="#FF0000"]Pod Twoją Obronę[/color]...” ( Św.(irnięty) Regulamin: w razie ataku należy przyjąć pozycję na KULanach, ze złożonymi rękami i oczami wzniesionymi do Nieba; w maju trzeba będzie śpiwać);

[color="#FF0000"]4)[/color] Ksiądz Minister Skarbu – wymieni walutę obligowaną w Bonach o nazwie Zabo – takie [color="#FF0000"]Zabo-
Bony[/color] rzucą na KULana wszelkie waluty światowe, wszelkie oszczędności ZABO – BONÓW znajdą się na rachunkach Ro-ratnich, zadłużenie będzie można splacać w Ro-ratach, reklama MINI RATKI zastąpiona będzie Ro-ratką, wszelkie pogańskie Promocje zmienią się w obniżki i w miejsce OPŁAT będą OPŁATKI;

[color="#FF0000"]5)[/color] Ksiądz Minister MSWiA wprowadzi nowy podział terytorialny na Diecezje, Parafie i Wikariaty..., a wszelkie Urzędy będą ino Zakrystiami..., w których po cichu, z wielką tęsknotą będziesię nucić: „[color="#FF0000"]BOR[/color]ze coś Polskę...”

[color="#FF0000"]6)[/color] Ksiądz Minister od Gospodarki Wodnej w Cudowny Sposób zamieni wodę w kranach, Źródłach,
Jeziorach, Rzekach i Morzu na Wodę Święconą;

[color="#FF0000"]7)[/color] Ksiądz Minister od Infrastruktury zapewni jedyną drogę do Nieba – Drogę Mleczną...

[color="#FF0000"]8)[/color] Ksiądz Minister KULtury i szKULnictwa powoła Ministerstwo KULtury i szKULnictwa w Lublinie (al. Racławickie 14) o PATologicznym poziomie KATolickim Pożal Się Boże... z KATolickimi tytułami naukowymi:
1) mgr - to[color="#FF0000"] BARANEK - skrót BARAN.[/color]
2) dr - to[color="#FF0000"] BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.[/color]
3) hab. - to[color="#FF0000"] HABITOWY - skrót HABIT.[/color]
4) prof. - to [color="#FF0000"]OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.[/color]*
Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach, nad tym czuwac będą KURIAtorzy...
Powolanie dostanie nowy Unwerytet[color="#FF0000"] MARYI SKŁODOWSKIEJ – KURII[/color], problem stanowi jeszcze UMK w Toruniu, bo 15.VIII.2011 r. na Jasnej Górze[color="#FF0000"] Abp. Andrzej Dzięga tłumaczył Tłum[/color](ok)[color="#FF0000"]owi [/color]Wiernych, że Pan Bóg jest nawet Władcą Pogody, a już[color="#FF0000"] Mikłoaj Kopernik tłumaczyłPanu Bogu, że coś spier[/color]...niczył stwarzając świat[color="#FF0000"] i kręci nie tym, co się kręci[/color].
W miejsce Instytutów powołanie dostaną faKULtety z Rozważaniami miast wykładów...
Jednym słowem – Wielka „[color="#FF0000"]Stolica Mądrości[/color]”...

[color="#FF0000"]9)[/color] Ksiądz Minister Sprawiedliwości powoła proKURIAtorów..., najnowszym oKULnikiem będzie:
„[color="#FF0000"]OTWIERAĆ, MAMY NAKAZ KULędy[/color]...”** ewentualnie: „[color="#FF0000"]OTIWERAĆ! Mamy NAKAZ SPOWIEDZI![/color]”.

[color="#FF0000"]10)[/color] Powołana zostanie stolica - miasto[color="#FF0000"] KLECHÓW[/color] – to wszystko podane zostanie w Ogłoszeniach Duszpasterskich...

[color="#FF0000"]11)[/color] Każdy obowiązkowo dostanie najnowszy komputer:

Monitro to[color="#FF0000"] Książeczka do Nabożeństwa[/color];
Klawiatura to[color="#FF0000"] Różaniec[/color];
Biurko to [color="#FF0000"]Klęcznik[/color];
Obsługa na KULanach...

[color="#FF0000"]12)[/color] W Warsawie na ul. Wiejskiej powstanie SEJMinarium, w którym Parlamentarzyści i pracownicy Ministerstw (księŻULKI i ZAKONNICE) przejdą oKULicznosciowe szKULenie gestyKULacji – niebędą trzymać rąk w obecnych poselskich miejscach lecz będą mieć złożone,w czasie przemawiania będą rozkładać rączki w stylu „[color="#FF0000"]Pan z Wami[/color]” lub „[color="#FF0000"]Niech was Błogosławi[/color]...”.
Z mównicy SEJMinarium będą odmawiać „[color="#FF0000"]Wierzę w B(L)OGA, OJCA WSZECHMOGĄCEGO[/color]...”; [color="#FF0000"]„WIERZĘ W B(L)OGA[/color]...”; „[color="#FF0000"]NIE BĘDZIESZ MIAŁ B(L)OGÓW CUDZYCH[/color]...” - to nie będzie [color="#FF0000"]Prof. Zyta Gilowska[/color] zapier...niczająca „Ojcze nasz...”.
Już teraz wszyscy[color="#FF0000"] zachowują się jaby zaszkodziło im Ciało Pańskie lub byli Upojeni Krwią Pańską[/color], a co będzie później?

Zaraz po wyborach ogłoszone zostaną reKULekcje narodowe, po których WSZYSCY SIĘ NAWRÓCĄ z tym, że [color="#FF0000"]prosto do domu[/color]. Podobne „Nawrócenie” miało miejsce w Krakowie po Mszy Św.(irniętej) „POJEDNAWCZEJ” na stadione sportowym między KIBICAMI i KIBOLAMI pod patronatem JP 2 – efekt był taki, że zabójstw było więcej po Mszy Św. niż przed Mszą Św. Pojednawczą!
Wywalczona przez SOLIDARNOŚĆ Wolność Słowa zagwarantuje WOLNOŚĆ [color="#FF0000"]ino dla SŁOWA BOŻEGO zawartego w Księdze [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color].
Tak wyglądają efekty jak Naród nie chce chodzic na KULanach...
Wszystkim poczynaniom[color="#FF0000"] przyświecać będzie Światło Ducha Św.[/color](irniętego)[color="#FF0000"] pod postacią KULoPATwy pokazującej jak Kościół prowadzi Lud Boży w pole[/color]...

Poza tym w Kościele bez przebrania nycz nie funkcjonuje:

księŻULEK zapier...niczając do miasta przebiera się w „cywila” zęby nikt Go nie poznał;
idąc do roboty, czyli do Kościoła z cywila przebiera się w Habitowego, a w zakrystii przebierania ciąg dalszy...,bo Msza Św. Nieważna..., a to już nie zakrystia lecz GARDEROBA i nie Kościelny, a GARDEROBIANY! Ludziom każe się żegnac idąc obok Kościola, a sam zapier...nicza i nawet Krzyża nie machnie..., każdy ma się przyznawać publicznie, że KATolok, a księŻULKI jadą samochodem w cywilu...

Przebieranie to ino jeden problem – drugi to Niebieska Nomenklatura – poczynając już od samego Nieba, czyli Ojca ŚW.(irniętego) wstyd przed własnymi danymi personalnymi i konieczny jest pseudonim artystyczny, a tam wybór... ostatni to Benek XVI.

Bratu Jarosławowi po wyroku w trybie wyborczym (24.VIII.2011) nie podobały się Sądy, co wskazuje,że ulegną likwidacji, a zastąpią je[color="#FF0000"] istniejące Kur...iewne Sądy[/color]...z obowiązkowym Hymnem przed rozprawą „[color="#FF0000"]BOŻE, SĘDZIO SPRAWIEDLIWY[/color]...”, a po rozprawie „[color="#FF0000"]Dobry Jezu, a nasz Panie[/color]...”.

W imię czego Ludzie robią z siebie takich Idiotów?

Chyba jedynie „[color="#FF0000"]W Imię Ojca i Syna, i Ducha Św.[/color](irniętego)” Enter!

Po wyborach światowe media donosić będą o tym, co słychać w Klechowie,serwować będą znaną Modlitwę jakiej nauczył [color="#FF0000"]Jezus Chrystus [/color](z[color="#FF0000"])BAWICIEL ŚWIATA:[/color]

„[color="#FF0000"]OJCZE NASZ[/color], któryś jest w Niebie,
Święć się Imię Twoje.
bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi. 
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj 
I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom 
I nie wódź nas na pokuszenie 
[color="#FF0000"]ALE NAS[/color] (z)[color="#FF0000"]BAW[/color] …"

Luidzie zaś kląć będą z całego serca: „[color="#FF0000"]Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać[/color]”, ale się narobiło! - „I tak to właśnie działa”.

[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI[/color], zapewniający, [color="#FF0000"]że chcą nas[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencją Jubilatem na wieść o Związku klną na czym świat stoi – Kurrrr...ia Jego Mać - , a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC[color="#FF0000"] kroczy Drogą[/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] pokazując nawet Ludowi Bożemu [color="#FF0000"]jak łatwo można się[/color] (z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

Obracając się w Świecie[color="#FF0000"] KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <[color="#FF0000"]<Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i[color="#FF0000"] WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka[color="#FF0000"] Ostatnia KUL-acja[/color] - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:[color="#FF0000"] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]

* - Badania preprowadzono w mieście KLECHÓW.
** - cytat z „NIE”.
Rozwiń
Gość
Gość (25 sierpnia 2011 o 20:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='sss' timestamp='1314294602' post='519272']
A WEŹCIE SOBIE CEGŁĘ DO RĘKI I WALNIJCIE NIĄ SOBIE W GŁOWĘ, JUŻ WAS CAŁKIEM POGIĘŁO Z TYMI KOMENTARZAMI, PROPONUJĘ UDAĆ SIĘ DO ABRAMOWIC A I TAK ZA EFEKTY LECZENIA NIE RĘCZĘ
[/quote]
JUDE?????????
Rozwiń
NNN
NNN (25 sierpnia 2011 o 19:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
NIe NIe tylko nie too!!!!!
Rozwiń
sss
sss (25 sierpnia 2011 o 19:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A WEŹCIE SOBIE CEGŁĘ DO RĘKI I WALNIJCIE NIĄ SOBIE W GŁOWĘ, JUŻ WAS CAŁKIEM POGIĘŁO Z TYMI KOMENTARZAMI, PROPONUJĘ UDAĆ SIĘ DO ABRAMOWIC A I TAK ZA EFEKTY LECZENIA NIE RĘCZĘ
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (15)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!