poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Lublin

Radni proszą o remonty, pytają czy gołębie mogą być groźne

  Edytuj ten wpis
Autor: (drs)

Lubelscy radni interweniują w sprawach remontów, ale także bezpieczeństwa mieszkańców.

• Miasto utwardzi dojścia do przystanków przy ul. Dożynkowej. Powstaną też nowe przejścia koło słupków przy skrzyżowaniu Narcyzowej i Bluszczowej. Magistrat zapewnia o tym po interwencji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej.

• O wyznaczenie dodatkowych przystanków przy Osmolickiej koło Domu Opieki Tutela prosi radna PO, Beata Stepaniuk. Kursują tu tylko bychawskie busy, ale nie mogą stawać, bo nie ma tu przystanku. Najbliższy dzielą od placówki dla osób starszych i chorych aż dwa kilometry.

• Ulice Wapienna i Kredowa mogą być przebudowane, zadanie ma się znaleźć w projekcie budżetu na 2012 r. – zapowiada prezydent po prośbie radnego PiS, Marcina Nowaka.

• O budowę chodników do kościoła przy Filaretów prosi radny PiS, Piotr Kuty. Chce dojścia od ronda, od ul. Filaretów oraz schodów.

• Ten sam radny pisze, że wielu mieszkańców boi się, czy gołębie mogą przenosić choroby. I prosi o – cytujemy – "ustosunkowanie się do powyższego problemu, w tym ukazanie skali rzeczywistego zagrożenia dla zdrowia ludzi, jak również przedstawienie podejmowanych już i planowanych w przyszłości działań zmierzających do zapobiegania potencjalnym zagrożeniom z tym związanym”.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
DERTYOK
allo
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

DERTYOK
DERTYOK (26 października 2011 o 04:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
TĘ RADĘ TFU MIASTA TO BYM ROZGONIŁ NA CZTERY WIATRY!!TO SIEDLISKO MIERNOT I NIERÓBSTWA, PRZYPOMINA SEJM RP!!KOLESIE I KOLESIOWE UKŁADY, A MY ZA TO PŁACIMY!!PYTAM CO WYNIKŁO DLA ROZWOJU LUBLINA PRZEZ 0STATNIE NP. 10 LAT, Z DZIAŁANIA TYCH TFU RADNYCH, NO CO???BO JA NIC NIE DOSTRZEGŁEM!!LUBLIN JAK BYŁ WIOCHĄ I ZAŚCIANKIEM TAK JEST DALEJ!!
Rozwiń
allo
allo (25 października 2011 o 18:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czy Żuk to jest prezydent z Platformy. Pisze o załatwieniu spraw dla 3 radnych PiSu i tylko jednej radnej PO
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!