Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 lipca 2017 r.
20:00

Lublin: Radni pytają wojewodę o przyjętych uchodźców

Autor: Zdjęcie autora drs
20 114 A A
Radni PO zarzucili dziś wojewodzie, że to on dopuszcza się manipulacji
Radni PO zarzucili dziś wojewodzie, że to on dopuszcza się manipulacji (fot. Dominik Smaga)

Ilu uchodźców przyjął wojewoda i podległe mu służby – z żądaniem takiej informacji mają wystąpić do wojewody miejscy radni Platformy Obywatelskiej. Zapowiedzieli to dziś na konferencji prasowej. To kolejne z wielu politycznych wystąpień po podpisaniu przez prezydenta Lublina deklaracji o współpracy 11 miast w zakresie migracji

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dzisiejszą konferencję prasową miejscy radni PO zwołali w reakcji na oświadczenie wydane przez wojewodę po ich wcześniejszej konferencji. Tej, na której bronili prezydenta Lublina przed krytyką za podpisanie deklaracji będącej – jak to ocenia sam Żuk – propozycją współpracy skierowaną do rządu.

Przypomnijmy: broniąc prezydenta radni PO pokazali tabele z danymi o liczbie uchodźców przyjętych do Polski w 2016 r. pod rządami Prawa i Sprawiedliwości. Były to trzy tabele: jedna dotyczyła decyzji wydanych przez szefa Urzędu ds. Cudzoziemców, druga decyzji Rady ds. Uchodźców, a trzecia decyzji wojewodów. W tabelach zaznaczono rubryki dotyczące uchodźców mających obywatelstwo „krajów muzułmańskich”, do których zaliczono m.in. Syrię, Maroko, Nigerię, Egipt, Irak, Algierię czy Pakistan.

– Radni PO niby właśnie odkrywają, że do Polski wjeżdżają uchodźcy czeczeńscy w małych grupkach i sugerują, że to jest to samo co przyjmowanie migrantów z Afryki i krajów arabskich – napisał na Twitterze wojewoda Przemysław Czarnek w reakcji na tę konferencję.

– Wojewoda stwierdził także, że manipulacją ze strony radnych Platformy jest prezentowanie tych faktów w formie wielkiego odkrycia oraz łączenie z nimi sugestii, że to jest to samo, co przyjmowanie imigrantów z Afryki i krajów arabskich – czytamy w piątkowym oświadczeniu rzecznika wojewody. Stwierdza on, że za polską politykę migracyjną odpowiada rząd „i wtrącanie się samorządowców z Platformy Obywatelskiej zapewne w celu umożliwienia przybycia do Polski imigrantów islamskich z Afryki i krajów arabskich wykracza poza kompetencje samorządu i jest szkodliwe dla Polaków”.

Z kolei radni PO zarzucili dziś wojewodzie, że to on dopuszcza się manipulacji sięgając po słowa „zapewne w celu umożliwienia przybycia do polski imigrantów islamskich”

– Nie wiem, skąd wojewoda ma takie przypuszczenia. Tu jest wielka skala manipulacji – mówi Bartosz Margul, radny PO. – Pismo wojewody wskazuje na to, że wojewoda wartościuje uchodźców. Uchodźcy islamscy z Czeczenii są dobrzy, a arabscy źli – ocenia Margul. Zapowiada też wystąpienie do wojewody o oficjalne dane. – Zwrócimy się do wojewody, aby udzielił informacji, ile konkretnie jego urząd i podległe mu organy przyjmują uchodźców.

Ostre słowa krytyki pod adresem prezydentów, którzy podpisali deklarację o współpracy padły też z ust ministra spraw wewnętrznych i administracji, Mariusza Błaszczaka.

– Prezydenci z PO chcą tworzyć getta w swoich miastach – stwierdził minister w studiu Polsat News, gdzie zarzucił prezydentom, że chcą doprowadzić do „katastrofy społecznej”. – Pamiętajmy, w przyszłym roku wybory samorządowe, jeśli chcemy, żeby w naszych miastach było bezpiecznie, nie głosujmy na tych, którzy chcą stworzyć muzułmańskie getta.

Prezydent Lublina jest na urlopie, z którego ma wrócić w połowie bieżącego tygodnia.

Komentarze 114

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 18 lipca 2017 o 13:27
Spadajcie PO-wcy razem z sojusznikami, spadajcie PIS-owcy, teraz musi narodzić się nowa nie skompromitowana partia patriotyczna, nie sterowana ani przez obcych ani przez kościół i powoli i żmudnie odbudować nasze państwo, nasze media, szkolnictwo, pracować nad mentalnością ludzi, żeby cenili i szanowali siebie nawzajem, to co polskie, nasze, a nie dali się łapać na lep lub błysk i sprzedawać nasz kraj za srebrniki, żeby nie liczyli na nikogo, tylko na siebie i żeby sąsiadów najbliższych naszego kraju szanowali, nie  obrażali, bo w tych krajach żyją ludzie tacy sami jak my, też ich rządzący często robią w konia, też mają problemy dnia codziennego. Ludzie, nie liczcie na nikogo, bo oni tylko gadają, a realizują własne plany i dbają o własne interesy. Pilnie zaś patrzcie na to co wkoło Was się dzieje, bo agentów obcych jest tylu co gwiazd na niebie i ich zadaniem jest praca na rzecz tych co im płacą. I oni się maskują i udają przeciętnego Kowalskiego, Nowaka, X , Y, a urabiają opinię społeczną i wpływają na Wasze wybory dotyczące wszelkich sfer życia, czyli na Waszą przyszłość i Waszych dzieci i wnuków. Trzeba po prostu myśleć swoją głową, a nie kierować się owczym pędem, modą, czy tym co plotą w mediach albo kogoś lansują.
Spadajcie PO-wcy razem z sojusznikami, spadajcie PIS-owcy, teraz musi narodzić się nowa nie skompromitowana partia patriotyczna, nie sterowana ani przez obcych ani przez kościół i powoli i żmudnie odbudować nasze państwo, nasze media, szkolnictwo, pracować nad mentalnością ludzi, żeby cenili i szanowali siebie nawzajem, to co polskie, nasze, a nie dali się łapać na lep lub błysk i sprzedawać nasz kraj za srebrniki, żeby nie liczyli na nikogo, tylko na siebie i żeby sąsiadów najbliższych naszego kraju szanowali, nie  obrażali, bo w tych kraja... rozwiń
Avatar
robert / 18 lipca 2017 o 13:03
undefined napisał:
Kłamstwa i przekaz posłów PiS szkodzi wizerunkowi  Lublina i Polsce na arenie międzynarodowej. Mamy wielu studentów z zagranicy - ciekawe jak nas teraz postrzegają. ..
 Studenci przyjechali tu uczyć się, a nie analizować naszą politykę, to po pierwsze, i chyba im tu dobrze skoro nie zwiewają gdzie indziej. A nie interesowało cię co ci studenci myślą i jaki przekaz idzie w świat, jak była afera taśmowa z "państwem teoretycznym, kamieni kupą, itd." ??? Nie zabieraj głosu, bo nie masz pojęcia o niczym.
 Studenci przyjechali tu uczyć się, a nie analizować naszą politykę, to po pierwsze, i chyba im tu dobrze skoro nie zwiewają gdzie indziej. A nie interesowało cię co ci studenci myślą i jaki przekaz idzie w świat, jak była afera taśmowa z "państwem teoretycznym, kamieni kupą, itd." ??? Nie zabieraj głosu, bo nie masz pojęcia o niczym. rozwiń
Avatar
gość / 18 lipca 2017 o 12:44
undefined napisał:
Wraz z decyzją o narzuceniu Polsce, Węgrom i Czechom decyzji o relokacji tysięcy uchodźców po raz kolejny w historii Niemcy uznali, że mają prawo do narzucania swoich wyborów swoim sąsiadom. A więc powtórka z historii XX wieku
 Tak jest, a wielu jest ślepych, głuchych i bez mózgu i nic z tego nie rozumie. A kto ochraniał wielu zbrodniarzy hitlerowskich i dał im schronienie cichaczem? Tylko niewielu poniosło należną karę. Zachód wpompował wielkie fundusze w odbudowę Niemiec i ich potęgi. Nasi sojusznicy zachodni nie przyszli nas bronić ani 1.IX.1939 r., ani nigdy nie przyjdą nam z pomocą, tylko naiwni Polacy przelewali krew masowo na innych frontach naiwnie wierząc, że nam się odpłacą i Anglicy odpłacili nie zapraszając Polaków nawet na defiladę w Londynie z okazji zakończenia II WW i dosłownie wyganiając wołając na ulicy "go home!", a Francuzi serdecznie przyjmowali najeźdźców całą wojnę w Paryżu, a Ameryka dzięki tej wojnie ożywiła swój przemysł i gospodarkę, patrząc spokojnie kilka lat na masakrę Europy urządzoną przez Niemców i ich sojuszników. Teraz Niemcy śmią nam dyktować do czego nasze państwo może dopłacać, dyktuje ile ryb może złowić nasze rybołóstwo, albo ile krów mlecznych hodować!!! Polacy na to pozwolili i jeszcze prosili się, żeby do tego kołchozu pt.Unia wejść! Paranoja. A pan Tusk całuje teraz rączki pani kanclerz, a Schetyna straszy zaproszeniem ich do uczenia nas rządzenia się w naszym kraju!!!!!!!!!! I ludzie opowiadają banialuki, że Unia coś nam daje, a że płacimy horendalne sumy do tej Unii to cisza i to w głowach pustaków nie istnieje, że nas uzależnili pod każdym względem.
 Tak jest, a wielu jest ślepych, głuchych i bez mózgu i nic z tego nie rozumie. A kto ochraniał wielu zbrodniarzy hitlerowskich i dał im schronienie cichaczem? Tylko niewielu poniosło należną karę. Zachód wpompował wielkie fundusze w odbudowę Niemiec i ich potęgi. Nasi sojusznicy zachodni nie przyszli nas bronić ani 1.IX.1939 r., ani nigdy nie przyjdą nam z pomocą, tylko naiwni Polacy przelewali krew masowo na innych frontach naiwnie wierząc, że nam się odpłacą i Anglicy odpłacili nie zapraszając Polaków nawet na defiladę w L... rozwiń
Avatar
gość / 18 lipca 2017 o 11:48
undefined napisał:
A totalna opozycja w natarciu. Już większość Polaków nie traktuje ich poważnie. Bo jak można traktować partie opozycyjne poważnie które nie mają żadnego programu który mogliby zaprezentować przyszłym i potencjalnym wyborcom. Walczą z PiS- em a 2\3 samych i 3\4 ich zwolenników czeka z utęsknieniem na przelew 500+ bo nie słyszałem by któryś publicznie z tych pseldopolitykow zrezygnował z tego świadczenia. Wylewają pomyje na kraj który przez ostatnie 8 lat okradali systematycznie, sprzedawali co się dało w niemieckie ręce, Polaków traktowali jak im nakazuje ich święta księga jak tanią siłę roboczą parobków. A po przegranych wyborach zdrajcy latają skarżąc się na wszystko i wszystkim poplecznikom z UE bo tam mają swoich braci wyznawców. Jeśli wam się nie podoba i brak wam demokracji o którą tak walczycie z zaciętością to wypad z tego kraju bo my Polacy mamy swoją tożsamość swój kraj swoje zwyczaje i tak ma pozostać.
 Brawo, brawo, brawo !!! Tak myśli większość Polaków, a zwłaszcza patriotów. I to trzeba mówić głośno i dobitnie, żeby uciszyć to oszołomstwo, które chce nas ubogacać islamem i innymi kulturami. My na naszej ziemi mamy im ulegać jak niegdyś Krzyżakom, bo im się tu spodobało? Nas nazywają ksenofobami? A USA co nawet Polakom ogranicza wizy, to ok? Ludzie, nie dajcie się manipulantom, miejcie swój rozum i brońcie swego kraju, bo nigdzie nie będziecie u siebie mimo kasy. Raju nigdzie nie ma. A większość polityków w każdej partii to nie ideowcy, a amatorzy koryta, beztalencia i leserzy, którzy normalną inną pracą nie zarobiliby na kawałek chleba. Na stanowiska w ministerstwach sadowieni są kolesie bez kompetencji, także w rządzie, masakra co wyprawiają i jakie tego będą skutki w przyszłości. W polityce też pałęta się wielu sprzedawczyków, ignorantów i latają po stacjach tv i radiowych i opowiadają androny, lansują się jak stare diwy. Elektryk prezydentem, lekarz psychiatra ministrem obrony narodowej itd., cyrk dosłownie. To może iddźcie ludzie z bolącym zębem do drwala, a z okiem do kowala? I dalej oglądajcie tvn i inne obce stacje, bo tam tak mile się uśmiechają i takie są "fajne".
 Brawo, brawo, brawo !!! Tak myśli większość Polaków, a zwłaszcza patriotów. I to trzeba mówić głośno i dobitnie, żeby uciszyć to oszołomstwo, które chce nas ubogacać islamem i innymi kulturami. My na naszej ziemi mamy im ulegać jak niegdyś Krzyżakom, bo im się tu spodobało? Nas nazywają ksenofobami? A USA co nawet Polakom ogranicza wizy, to ok? Ludzie, nie dajcie się manipulantom, miejcie swój rozum i brońcie swego kraju, bo nigdzie nie będziecie u siebie mimo kasy. Raju nigdzie nie ma. A większość polityków w każdej partii t... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 13:52
znalezli sobie kulture u tych chamów islamską ,ja pier..le co sie z tym swiatem dzieje.jak chcą chu.. białe zobaczyć kulture ,to niech wyjdą z krzyżem na ulice w arabii saudyjskiej,zobaczą jak im ten durny biały łeb obetną kimać
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 23:38
Ks. bp A. Chbeir z Syrii: Jeśli chcecie państwo pomóc, to pomóżcie zabezpieczyć pokój
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 21:54
"jakaś babcia w trajtku na Al Kraśnickich mówiła że tam gdzieś w tej okolicy ma być meczet..." tam już coś takiego jest.... Miejsce spotkań kultury islamskiej... gdzieś jak się idzie do metodystów...
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 21:47
Wojewoda z PiS przyjmuje muzułmańskich uchodźców - wydało się. Hipokryci.
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 19:28
jakaś babcia w trajtku na Al Kraśnickich mówiła że tam gdzieś w tej okolicy ma być meczet...
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 17:41
ZUK zaorany. Schetyna wbil mu ostatni gwoźdź. Ciszej nad ich grobem.
Avatar
gość / 18 lipca 2017 o 13:27
Spadajcie PO-wcy razem z sojusznikami, spadajcie PIS-owcy, teraz musi narodzić się nowa nie skompromitowana partia patriotyczna, nie sterowana ani przez obcych ani przez kościół i powoli i żmudnie odbudować nasze państwo, nasze media, szkolnictwo, pracować nad mentalnością ludzi, żeby cenili i szanowali siebie nawzajem, to co polskie, nasze, a nie dali się łapać na lep lub błysk i sprzedawać nasz kraj za srebrniki, żeby nie liczyli na nikogo, tylko na siebie i żeby sąsiadów najbliższych naszego kraju szanowali, nie  obrażali, bo w tych krajach żyją ludzie tacy sami jak my, też ich rządzący często robią w konia, też mają problemy dnia codziennego. Ludzie, nie liczcie na nikogo, bo oni tylko gadają, a realizują własne plany i dbają o własne interesy. Pilnie zaś patrzcie na to co wkoło Was się dzieje, bo agentów obcych jest tylu co gwiazd na niebie i ich zadaniem jest praca na rzecz tych co im płacą. I oni się maskują i udają przeciętnego Kowalskiego, Nowaka, X , Y, a urabiają opinię społeczną i wpływają na Wasze wybory dotyczące wszelkich sfer życia, czyli na Waszą przyszłość i Waszych dzieci i wnuków. Trzeba po prostu myśleć swoją głową, a nie kierować się owczym pędem, modą, czy tym co plotą w mediach albo kogoś lansują.
Spadajcie PO-wcy razem z sojusznikami, spadajcie PIS-owcy, teraz musi narodzić się nowa nie skompromitowana partia patriotyczna, nie sterowana ani przez obcych ani przez kościół i powoli i żmudnie odbudować nasze państwo, nasze media, szkolnictwo, pracować nad mentalnością ludzi, żeby cenili i szanowali siebie nawzajem, to co polskie, nasze, a nie dali się łapać na lep lub błysk i sprzedawać nasz kraj za srebrniki, żeby nie liczyli na nikogo, tylko na siebie i żeby sąsiadów najbliższych naszego kraju szanowali, nie  obrażali, bo w tych kraja... rozwiń
Avatar
robert / 18 lipca 2017 o 13:03
undefined napisał:
Kłamstwa i przekaz posłów PiS szkodzi wizerunkowi  Lublina i Polsce na arenie międzynarodowej. Mamy wielu studentów z zagranicy - ciekawe jak nas teraz postrzegają. ..
 Studenci przyjechali tu uczyć się, a nie analizować naszą politykę, to po pierwsze, i chyba im tu dobrze skoro nie zwiewają gdzie indziej. A nie interesowało cię co ci studenci myślą i jaki przekaz idzie w świat, jak była afera taśmowa z "państwem teoretycznym, kamieni kupą, itd." ??? Nie zabieraj głosu, bo nie masz pojęcia o niczym.
 Studenci przyjechali tu uczyć się, a nie analizować naszą politykę, to po pierwsze, i chyba im tu dobrze skoro nie zwiewają gdzie indziej. A nie interesowało cię co ci studenci myślą i jaki przekaz idzie w świat, jak była afera taśmowa z "państwem teoretycznym, kamieni kupą, itd." ??? Nie zabieraj głosu, bo nie masz pojęcia o niczym. rozwiń
Avatar
gość / 18 lipca 2017 o 12:44
undefined napisał:
Wraz z decyzją o narzuceniu Polsce, Węgrom i Czechom decyzji o relokacji tysięcy uchodźców po raz kolejny w historii Niemcy uznali, że mają prawo do narzucania swoich wyborów swoim sąsiadom. A więc powtórka z historii XX wieku
 Tak jest, a wielu jest ślepych, głuchych i bez mózgu i nic z tego nie rozumie. A kto ochraniał wielu zbrodniarzy hitlerowskich i dał im schronienie cichaczem? Tylko niewielu poniosło należną karę. Zachód wpompował wielkie fundusze w odbudowę Niemiec i ich potęgi. Nasi sojusznicy zachodni nie przyszli nas bronić ani 1.IX.1939 r., ani nigdy nie przyjdą nam z pomocą, tylko naiwni Polacy przelewali krew masowo na innych frontach naiwnie wierząc, że nam się odpłacą i Anglicy odpłacili nie zapraszając Polaków nawet na defiladę w Londynie z okazji zakończenia II WW i dosłownie wyganiając wołając na ulicy "go home!", a Francuzi serdecznie przyjmowali najeźdźców całą wojnę w Paryżu, a Ameryka dzięki tej wojnie ożywiła swój przemysł i gospodarkę, patrząc spokojnie kilka lat na masakrę Europy urządzoną przez Niemców i ich sojuszników. Teraz Niemcy śmią nam dyktować do czego nasze państwo może dopłacać, dyktuje ile ryb może złowić nasze rybołóstwo, albo ile krów mlecznych hodować!!! Polacy na to pozwolili i jeszcze prosili się, żeby do tego kołchozu pt.Unia wejść! Paranoja. A pan Tusk całuje teraz rączki pani kanclerz, a Schetyna straszy zaproszeniem ich do uczenia nas rządzenia się w naszym kraju!!!!!!!!!! I ludzie opowiadają banialuki, że Unia coś nam daje, a że płacimy horendalne sumy do tej Unii to cisza i to w głowach pustaków nie istnieje, że nas uzależnili pod każdym względem.
 Tak jest, a wielu jest ślepych, głuchych i bez mózgu i nic z tego nie rozumie. A kto ochraniał wielu zbrodniarzy hitlerowskich i dał im schronienie cichaczem? Tylko niewielu poniosło należną karę. Zachód wpompował wielkie fundusze w odbudowę Niemiec i ich potęgi. Nasi sojusznicy zachodni nie przyszli nas bronić ani 1.IX.1939 r., ani nigdy nie przyjdą nam z pomocą, tylko naiwni Polacy przelewali krew masowo na innych frontach naiwnie wierząc, że nam się odpłacą i Anglicy odpłacili nie zapraszając Polaków nawet na defiladę w L... rozwiń
Avatar
gość / 18 lipca 2017 o 11:48
undefined napisał:
A totalna opozycja w natarciu. Już większość Polaków nie traktuje ich poważnie. Bo jak można traktować partie opozycyjne poważnie które nie mają żadnego programu który mogliby zaprezentować przyszłym i potencjalnym wyborcom. Walczą z PiS- em a 2\3 samych i 3\4 ich zwolenników czeka z utęsknieniem na przelew 500+ bo nie słyszałem by któryś publicznie z tych pseldopolitykow zrezygnował z tego świadczenia. Wylewają pomyje na kraj który przez ostatnie 8 lat okradali systematycznie, sprzedawali co się dało w niemieckie ręce, Polaków traktowali jak im nakazuje ich święta księga jak tanią siłę roboczą parobków. A po przegranych wyborach zdrajcy latają skarżąc się na wszystko i wszystkim poplecznikom z UE bo tam mają swoich braci wyznawców. Jeśli wam się nie podoba i brak wam demokracji o którą tak walczycie z zaciętością to wypad z tego kraju bo my Polacy mamy swoją tożsamość swój kraj swoje zwyczaje i tak ma pozostać.
 Brawo, brawo, brawo !!! Tak myśli większość Polaków, a zwłaszcza patriotów. I to trzeba mówić głośno i dobitnie, żeby uciszyć to oszołomstwo, które chce nas ubogacać islamem i innymi kulturami. My na naszej ziemi mamy im ulegać jak niegdyś Krzyżakom, bo im się tu spodobało? Nas nazywają ksenofobami? A USA co nawet Polakom ogranicza wizy, to ok? Ludzie, nie dajcie się manipulantom, miejcie swój rozum i brońcie swego kraju, bo nigdzie nie będziecie u siebie mimo kasy. Raju nigdzie nie ma. A większość polityków w każdej partii to nie ideowcy, a amatorzy koryta, beztalencia i leserzy, którzy normalną inną pracą nie zarobiliby na kawałek chleba. Na stanowiska w ministerstwach sadowieni są kolesie bez kompetencji, także w rządzie, masakra co wyprawiają i jakie tego będą skutki w przyszłości. W polityce też pałęta się wielu sprzedawczyków, ignorantów i latają po stacjach tv i radiowych i opowiadają androny, lansują się jak stare diwy. Elektryk prezydentem, lekarz psychiatra ministrem obrony narodowej itd., cyrk dosłownie. To może iddźcie ludzie z bolącym zębem do drwala, a z okiem do kowala? I dalej oglądajcie tvn i inne obce stacje, bo tam tak mile się uśmiechają i takie są "fajne".
 Brawo, brawo, brawo !!! Tak myśli większość Polaków, a zwłaszcza patriotów. I to trzeba mówić głośno i dobitnie, żeby uciszyć to oszołomstwo, które chce nas ubogacać islamem i innymi kulturami. My na naszej ziemi mamy im ulegać jak niegdyś Krzyżakom, bo im się tu spodobało? Nas nazywają ksenofobami? A USA co nawet Polakom ogranicza wizy, to ok? Ludzie, nie dajcie się manipulantom, miejcie swój rozum i brońcie swego kraju, bo nigdzie nie będziecie u siebie mimo kasy. Raju nigdzie nie ma. A większość polityków w każdej partii t... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lipca 2017 o 13:52
znalezli sobie kulture u tych chamów islamską ,ja pier..le co sie z tym swiatem dzieje.jak chcą chu.. białe zobaczyć kulture ,to niech wyjdą z krzyżem na ulice w arabii saudyjskiej,zobaczą jak im ten durny biały łeb obetną kimać
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 23:38
Ks. bp A. Chbeir z Syrii: Jeśli chcecie państwo pomóc, to pomóżcie zabezpieczyć pokój
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 21:54
"jakaś babcia w trajtku na Al Kraśnickich mówiła że tam gdzieś w tej okolicy ma być meczet..." tam już coś takiego jest.... Miejsce spotkań kultury islamskiej... gdzieś jak się idzie do metodystów...
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 21:47
Wojewoda z PiS przyjmuje muzułmańskich uchodźców - wydało się. Hipokryci.
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 19:28
jakaś babcia w trajtku na Al Kraśnickich mówiła że tam gdzieś w tej okolicy ma być meczet...
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 17:41
ZUK zaorany. Schetyna wbil mu ostatni gwoźdź. Ciszej nad ich grobem.
Zobacz wszystkie komentarze 114

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 1 0

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 55 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 21 27

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 12 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 30 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 4

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra