Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 grudnia 2010 r.
19:36
Edytuj ten wpis

Radni ustalili składy komisji stałych Rady Miasta Lublin

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 9 A A

Po wielogodzinnych rozmowach radni ustalili składy komisji stałych Rady Miasta. PiS uzyskał większość w sześciu komisjach i w tylu też ma stanowiska przewodniczących. PO ma większość w czterech komisjach, a przewodniczących w pięciu, w tym jednej, gdzie PiS i PO mają tyle samo głosów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Gdzie przewodniczących ma PiS? Komisja Rozwoju Miasta, Urbanistyki i Ochrony Środowiska, Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej, Komisja Oświaty i Wychowania, Komisja Kultury i Ochrony Zabytków, Komisja ds. Rodziny, Komisja Rewizyjna.

Gdzie przewodniczących ma PO? Komisja Budżetowo-Ekonomiczna, Komisja Gospodarki Komunalnej, Komisja Sportu, Turystyki i Wypoczynku, Komisja Samorządności i Porządku Publicznego, Komisja Inwentaryzacyjna.

Komisja Budżetowo-Ekonomiczna:
PiS: Elżbieta Dados, Zdzisław Drozd, Jadwiga Mach, Krzysztof Siczek, Sylwester Tułajew
PO: Stanisław Podgórski, Mateusz Zaczyński, Beata Stepaniuk, Jacek Bednarczyk, Michał Krawczyk, Wojciech Krakowski
przewodniczący: Jacek Bednarczyk (PO)

Komisja Rozwoju Miasta, Urbanistyki i Ochrony Środowiska:
PiS: Mariusz Banach, Marek Jakubowski, Dariusz Jezior, Tomasz Pitucha, Marcin Pogorzałek, Małgorzata Suchanowska
PO: Stanisław Podgórski, Jacek Bednarczyk, Marta Wcisło, Michał Krawczyk
SLD: Jan Gąbka
przewodniczący: Marek Jakubowski (PiS)

Komisja Gospodarki Komunalnej:
PiS: Zdzisław Drozd, Dariusz Jezior, Piotr Kuty
PO: Jarosław Pakuła, Mateusz Zaczyński, Jan Madejek, Beata Stepaniuk, Marta Wcisło, Leszek Daniewski
SLD: Jan Gąbka
przewodniczący: Leszek Daniewski (PO)

Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej:
PiS: Elżbieta Dados, Marcin Nowak, Mieczysław Ryba
PO: Jarosław Pakuła, Marta Wcisło, Piotr Dreher, Wojciech Krakowski, Stanisław Podgórski
SLD: Jan Gąbka
przewodnicząca: Elżbieta Dados (PiS)

Komisja Oświaty i Wychowania:
PiS: Mariusz Banach, Elżbieta Dados, Zdzisław Drozd, Marek Jakubowski, Jadwiga Mach, Mieczysław Ryba, Zdzisław Targoński, Sylwester Tułajew
PO: Wojciech Krakowski, Zbigniew Ławniczak, Leszek Daniewski
przewodniczący: Mariusz Banach (PiS)

Komisja Kultury i Ochrony Zabytków:
PiS: Mariusz Banach, Elżbieta Dados, Piotr Kuty, Marcin Nowak, Marcin Pogorzałek, Małgorzata Suchanowska
PO: Mateusz Zaczyński, Zbigniew Jurkowski, Zbigniew Ławniczak, Elżbieta Mroczkowska, Michał Krawczyk
przewodniczący: Marcin Nowak (PiS)

Komisja Sportu, Turystyki i Wypoczynku:
PiS: Zdzisław Drozd, Marcin Pogorzałek, Krzysztof Siczek
PO: Zbigniew Jurkowski, Beata Stepaniuk, Jacek Bednarczyk, Piotr Dreher, Zbigniew Ławniczak, Leszek Daniewski
przewodnicząca: Beata Stepaniuk (PO)

Komisja Samorządności i Porządku Publicznego:
PiS: Dariusz Jezior, Jadwiga Mach, Tomasz Pitucha, Zbigniew Targoński, Sylwester Tułajew
PO: Jarosław Pakuła, Mateusz Zaczyński, Zbigniew Jurkowski, Zbigniew Ławniczak, Elżbieta Mroczkowska
przewodniczący: Zbigniew Jurkowski (PO)

Komisja ds. Rodziny:
PiS: Jadwiga Mach, Marcin Nowak, Tomasz Pitucha, Marcin Pogorzałek
PO: Zbigniew Jurkowski, Piotr Dreher
przewodnicząca: Jadwiga Mach (PiS)

Komisja Rewizyjna:
PiS: Zdzisław Drozd, Piotr Kuty, Małgorzata Suchanowska, Sylwester Tułajew
PO: Jan Madejek, Piotr Dreher, Zbigniew Jurkowski
przewodniczący: Zdzisław Drozd (PiS)

Komisja Inwentaryzacyjna:
PiS: Marek Jakubowski, Piotr Kuty, Mieczysław Ryba, Zbigniew Targoński
PO: Jan Madejek, Zbigniew Jurkowski, Elżbieta Mroczkowska
przewodniczący: Jan Madejek (PO)

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Beret / 14 grudnia 2010 o 09:03
[quote name='KK' timestamp='1292311501' post='405204']
Jak wypisujesz paszkwile to wypowiadaj się merytorycznie !
[/quote]

Następny inteligent. Zdecyduj się, czy mam pisać paszkwile czy merytorycznie. Wracając do Rudnika - czy to, co napisałem odebrałeś/aś jako paszkwil? Przecież pani Suchanowska, dzielnie walcząca od lat z podwójnym planem zagospodarowania Rudnika, odbierana jest chyba przez mieszkańców jako lokalna bohaterka? Dlaczego więc wzmiankę o rozwoju Rudnika potraktowałeś/aś jako paszkwil? Nic już nie rozumiem.
[quote name='KK' timestamp='1292311501' post='405204']
Jak wypisujesz paszkwile to wypowiadaj się merytorycznie !
[/quote]

Następny inteligent. Zdecyduj się, czy mam pisać paszkwile czy merytorycznie. Wracając do Rudnika - czy to, co napisałem odebrałeś/aś jako paszkwil? Przecież pani Suchanowska, dzielnie walcząca od lat z podwójnym planem zagospodarowania Rudnika, odbierana jest chyba przez mieszkańców jako lokalna bohaterka? Dlaczego więc wzmiankę o rozwoju Rudnika potraktowałeś/aś jako... rozwiń
Avatar
Alan / 14 grudnia 2010 o 08:51
[quote name='hhh' timestamp='1292271436' post='404954']
czy Pani Dados jest w prawie każdej komisji ?
[/quote]
tak...a wcześniej była już prawie w każdej partii
Avatar
KK / 14 grudnia 2010 o 08:25
[quote name='Beret' timestamp='1292272931' post='404987']
Jeśli pani Suchanowska będzie odpowiadać za rozwój miasta to będzie taki sam rozwój jak na Rudniku.
[/quote]
Jak wypisujesz paszkwile to wypowiadaj się merytorycznie !
Avatar
Beret / 14 grudnia 2010 o 07:53
[quote name='jagoda' timestamp='1292276286' post='405063']
A co masz do zarzucenia Suchanowskiej trąbo-jeżdzi autobus,wykonano chodnik,walczy o jego oświetlenie i dodatkowy przystanek-i to wszystko nie będąc radną.Teraz zobaczymy,czy da RADĘ.
[/quote]

Trąbo? To tak cię uczyli w domu zwracać się do dorosłych? Nic dziwnego, że taki burak z ciebie wyrósł. A co do pani Suchanowskiej, to niech walczy, walczy. Może w końcu zamiast wszystko blokować i przeciwko wszystkiemu protestować zacznie robić coś konstruktywnego. Mam znajomych na Rudniku i już niejedno od nich słyszałem na temat wszelkiej maści protestujących. No ale PiS niestety tak ma przeważnie - wszędzie wietrzą spiski, wszystko blokują, przeciwko wszystkiemu protestują. Jeśli więc PiS ma odpowiadać z RM za rozwój miasta to marnie ten rozwój widzę.
[quote name='jagoda' timestamp='1292276286' post='405063']
A co masz do zarzucenia Suchanowskiej trąbo-jeżdzi autobus,wykonano chodnik,walczy o jego oświetlenie i dodatkowy przystanek-i to wszystko nie będąc radną.Teraz zobaczymy,czy da RADĘ.
[/quote]

Trąbo? To tak cię uczyli w domu zwracać się do dorosłych? Nic dziwnego, że taki burak z ciebie wyrósł. A co do pani Suchanowskiej, to niech walczy, walczy. Może w końcu zamiast wszystko blokować i przeciwko wszystkiemu protestować zacznie robić c... rozwiń
Avatar
sadar / 14 grudnia 2010 o 07:32
Ile radni dostają za udział w komisjach? Bo taki Daniewski jest w trzech...
Avatar
k / 13 grudnia 2010 o 23:32
FELIN PROSI O PRZEDSZKOLE !!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
jagoda / 13 grudnia 2010 o 22:38
A co masz do zarzucenia Suchanowskiej trąbo-jeżdzi autobus,wykonano chodnik,walczy o jego oświetlenie i dodatkowy przystanek-i to wszystko nie będąc radną.Teraz zobaczymy,czy da RADĘ.
Avatar
Beret / 13 grudnia 2010 o 21:42
Jeśli pani Suchanowska będzie odpowiadać za rozwój miasta to będzie taki sam rozwój jak na Rudniku.
Avatar
hhh / 13 grudnia 2010 o 21:17
czy Pani Dados jest w prawie każdej komisji ?
Avatar
Beret / 14 grudnia 2010 o 09:03
[quote name='KK' timestamp='1292311501' post='405204']
Jak wypisujesz paszkwile to wypowiadaj się merytorycznie !
[/quote]

Następny inteligent. Zdecyduj się, czy mam pisać paszkwile czy merytorycznie. Wracając do Rudnika - czy to, co napisałem odebrałeś/aś jako paszkwil? Przecież pani Suchanowska, dzielnie walcząca od lat z podwójnym planem zagospodarowania Rudnika, odbierana jest chyba przez mieszkańców jako lokalna bohaterka? Dlaczego więc wzmiankę o rozwoju Rudnika potraktowałeś/aś jako paszkwil? Nic już nie rozumiem.
[quote name='KK' timestamp='1292311501' post='405204']
Jak wypisujesz paszkwile to wypowiadaj się merytorycznie !
[/quote]

Następny inteligent. Zdecyduj się, czy mam pisać paszkwile czy merytorycznie. Wracając do Rudnika - czy to, co napisałem odebrałeś/aś jako paszkwil? Przecież pani Suchanowska, dzielnie walcząca od lat z podwójnym planem zagospodarowania Rudnika, odbierana jest chyba przez mieszkańców jako lokalna bohaterka? Dlaczego więc wzmiankę o rozwoju Rudnika potraktowałeś/aś jako... rozwiń
Avatar
Alan / 14 grudnia 2010 o 08:51
[quote name='hhh' timestamp='1292271436' post='404954']
czy Pani Dados jest w prawie każdej komisji ?
[/quote]
tak...a wcześniej była już prawie w każdej partii
Avatar
KK / 14 grudnia 2010 o 08:25
[quote name='Beret' timestamp='1292272931' post='404987']
Jeśli pani Suchanowska będzie odpowiadać za rozwój miasta to będzie taki sam rozwój jak na Rudniku.
[/quote]
Jak wypisujesz paszkwile to wypowiadaj się merytorycznie !
Avatar
Beret / 14 grudnia 2010 o 07:53
[quote name='jagoda' timestamp='1292276286' post='405063']
A co masz do zarzucenia Suchanowskiej trąbo-jeżdzi autobus,wykonano chodnik,walczy o jego oświetlenie i dodatkowy przystanek-i to wszystko nie będąc radną.Teraz zobaczymy,czy da RADĘ.
[/quote]

Trąbo? To tak cię uczyli w domu zwracać się do dorosłych? Nic dziwnego, że taki burak z ciebie wyrósł. A co do pani Suchanowskiej, to niech walczy, walczy. Może w końcu zamiast wszystko blokować i przeciwko wszystkiemu protestować zacznie robić coś konstruktywnego. Mam znajomych na Rudniku i już niejedno od nich słyszałem na temat wszelkiej maści protestujących. No ale PiS niestety tak ma przeważnie - wszędzie wietrzą spiski, wszystko blokują, przeciwko wszystkiemu protestują. Jeśli więc PiS ma odpowiadać z RM za rozwój miasta to marnie ten rozwój widzę.
[quote name='jagoda' timestamp='1292276286' post='405063']
A co masz do zarzucenia Suchanowskiej trąbo-jeżdzi autobus,wykonano chodnik,walczy o jego oświetlenie i dodatkowy przystanek-i to wszystko nie będąc radną.Teraz zobaczymy,czy da RADĘ.
[/quote]

Trąbo? To tak cię uczyli w domu zwracać się do dorosłych? Nic dziwnego, że taki burak z ciebie wyrósł. A co do pani Suchanowskiej, to niech walczy, walczy. Może w końcu zamiast wszystko blokować i przeciwko wszystkiemu protestować zacznie robić c... rozwiń
Avatar
sadar / 14 grudnia 2010 o 07:32
Ile radni dostają za udział w komisjach? Bo taki Daniewski jest w trzech...
Avatar
k / 13 grudnia 2010 o 23:32
FELIN PROSI O PRZEDSZKOLE !!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
jagoda / 13 grudnia 2010 o 22:38
A co masz do zarzucenia Suchanowskiej trąbo-jeżdzi autobus,wykonano chodnik,walczy o jego oświetlenie i dodatkowy przystanek-i to wszystko nie będąc radną.Teraz zobaczymy,czy da RADĘ.
Avatar
Beret / 13 grudnia 2010 o 21:42
Jeśli pani Suchanowska będzie odpowiadać za rozwój miasta to będzie taki sam rozwój jak na Rudniku.
Avatar
hhh / 13 grudnia 2010 o 21:17
czy Pani Dados jest w prawie każdej komisji ?
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 10 20

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 7 6

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 5

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 10 5

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 13 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 10

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 10

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 27 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 6 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!