Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 grudnia 2016 r.
8:22

Radny PiS szukał pracy w rządowej agencji. Znalazł?

5 96 A A
Zbigniew Ławniczak
Zbigniew Ławniczak

Do rządowej agencji poszedł po zatrudnienie lubelski radny PiS, Zbigniew Ławniczak. – Chciałem zmienić pracę – tłumaczy. Z 12 kandydatów tylko 5 było na przesłuchaniu. Nazwisko zwycięzcy już wysłano do centrali. Czy jest nim radny? – Nie wiem – odpowiada.

Lubelski oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa szukał specjalisty ds. nieruchomości. O pracę mogły się starać tylko osoby z wykształceniem wyższym magisterskim – budowlanym, albo te po prawie lub administracji. Trzeba też było znać się na zarządzaniu nieruchomościami i wiedzieć, czym zajmuje się agencja. Doceniane były też np. ukończone kursy zarządzania nieruchomościami.

– Było 12 kandydatów, którzy spełniali kryteria – mówi Michał Bętkowski, zastępca dyrektora oddziału ARiMR.

Jednym z chętnych był miejski radny PiS, Zbigniew Ławniczak. Jego nazwisko widnieje na liście kandydatów ogłoszonej 18 listopada. Na 29 listopada wyznaczono rozmowy kwalifikacyjne. Zgłosiło się na nie tylko pięć osób.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 96

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 grudnia 2016 o 13:51
+1
My jesteśmy smerfy zielone i do naszego lasu nie wpuścim nikogo nasz las i basta jak obcy wchodzi to nepotyzm u nasz nepotyzmu nie ma bo my som swoje ....
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 o 01:37
Posady I Stanowiska
Avatar
Gość / 3 grudnia 2016 o 09:37
Prezydent był elektrykiem poseł muzykiem ja jestem mechanikiem i chce byc ministrem.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2016 o 09:24
Zbyszek nie miał żadnej budki na targu miał kiedyś sklep w centrum Lublina to fakt potbył zrezygnował i pracował z nami od lat 90 W Commercial Union był jednym z najlepszych sprzedawcow. Duża część naszych koleżanek i kolegów pracuje nadal w Aviva...i ja....widać że dzwonią tylko nie tu. Najlepiej zapytac u nas....
Avatar
Gość / 2 grudnia 2016 o 22:52
Co za zbieg okoliczności ktoś napisał, że Pan Ławniczak handlował warzywami na targu i nagle pojawia się post osoby która handlowała marchewką, która przez przypadek o 22 w nocy zajrzała na stronę dziennikawschodniego i przeczytała ten artykuł i komentarze i napisała swój. To wygranie 6 w totka jest bardziej prawdopodobne :) wniosek post napisał sam Pan Ławniczak. Pozdrawiamy Pana Ławniczaka :) PS: mieszkańcy Lublina to nie idioci
Avatar
Gość / 2 grudnia 2016 o 22:03
Dobre Ławniczak nigdy nie miał żadnej budki z warzywami na osiedlu tu budek nigdy nie było i nie ma Pomagał nam handlujacym na targu aby targu nie zliwidowali jako społeczny radny rady dzielnicy i miasta .Plujecie na faceta bo musicie kogoś opluć
Avatar
Gość / 2 grudnia 2016 o 15:50
To się nazywa dobra zmiana :) Pan Ławniczak jest 'wielkim' specem od nieruchomości. Zaczynał jako właściciel budki z warzywami na osiedlu, potem przerzucił się na pośrednictwo w sprzedaży ubezpieczeń - wystarczy zobaczyć oświadczenie majątkowe z 2011 roku. Sprytnie uznał, że trzeba iść w politykę. Znany jest na osiedlu z tego, że o 3 nad ranem w czasie kampanii wyborczej zakleja swoimi plakatami wyborczymi plakaty konkurencji i chodzi po mieszkaniach , czarując starszych ludzi, żeby na niego głosowali. Ma parcie na szkło. Jak chcesz zorganizować na osiedlu festyn z okazji dnia karpia Pan Ławniczak na 100% się pojawi. Najpierw przez 4 lata był radnym PO jak zobaczył, że notowania spadają zapałał miłością do PIS i został radnym partii, którą wcześniej wiecznie krytykował. Teraz krytykuje PO Jak PIS zacznie tracić zapisze się do PSL, potem pewnie do Kukiz itd. Zwykłe cwaniactwo.
To się nazywa dobra zmiana :) Pan Ławniczak jest 'wielkim' specem od nieruchomości. Zaczynał jako właściciel budki z warzywami na osiedlu, potem przerzucił się na pośrednictwo w sprzedaży ubezpieczeń - wystarczy zobaczyć oświadczenie majątkowe z 2011 roku. Sprytnie uznał, że trzeba iść w politykę. Znany jest na osiedlu z tego, że o 3 nad ranem w czasie kampanii wyborczej zakleja swoimi plakatami wyborczymi plakaty konkurencji i chodzi po mieszkaniach , czarując starszych ludzi, żeby na niego głosowali. Ma parcie na szkło. Jak chcesz zorgani... rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2016 o 14:15
Odpowiedź : kiedyś może tak. Dziś to jest grubo ponad tysiąc złotych więc proszę nie kłamać. A rada dzielnicy to tylko żeby radnym zostać, bo na pewno nie bezinteresownie. Każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie. Ja mam takie jakie mam. I wiem co mówię. A tekst o wielorybach pochodzi od samego zainteresowanego. Miłego weekendu. Mój mimo wszystko taki właśnie będzie. Rodzina i przyjaciele, piękny śnieg, radość z kazdej chwili i uśmiech na co dzień. A tym którzy widzą tylko swój czubek nosa i najchętniej zabronili by innym myśleć i oddychać niech sobie żyją w swoim jadzie. Pozdrawiam Jak byłam z Ławniczakiem w radzie osiedla Skarpa braliśmy miesieczni za miesiac 50 zł .! Ale dieta hajaha ...w radzie dzielnicy pracowaliśmy społecznie bo tam diet nie ma co ty wiesz synu chyba że na tych wielorybach sie znasz i historyjki wymyślasz....do roboty sie wez....i nie wymyślaj....głupot
Odpowiedź : kiedyś może tak. Dziś to jest grubo ponad tysiąc złotych więc proszę nie kłamać. A rada dzielnicy to tylko żeby radnym zostać, bo na pewno nie bezinteresownie. Każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie. Ja mam takie jakie mam. I wiem co mówię. A tekst o wielorybach pochodzi od samego zainteresowanego. Miłego weekendu. Mój mimo wszystko taki właśnie będzie. Rodzina i przyjaciele, piękny śnieg, radość z kazdej chwili i uśmiech na co dzień. A tym którzy widzą tylko swój czubek nosa i najchętniej zabronili by innym myśleć i oddycha... rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2016 o 12:23
Wszyscy radni powinni pracowac bez diet a Prezydent za 3000 tys kto sie zgłasza .....?
Avatar
Gość / 2 grudnia 2016 o 12:19
Jak byłam z Ławniczakiem w radzie osiedla Skarpa braliśmy miesieczni za miesiac 50 zł .! Ale dieta hajaha ...w radzie dzielnicy pracowaliśmy społecznie bo tam diet nie ma co ty wiesz synu chyba że na tych wielorybach sie znasz i historyjki wymyślasz....do roboty sie wez....i nie wymyślaj....głupot
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 o 01:37
Posady I Stanowiska
Avatar
Gość / 3 grudnia 2016 o 09:37
Prezydent był elektrykiem poseł muzykiem ja jestem mechanikiem i chce byc ministrem.
Avatar
Gość / 3 grudnia 2016 o 09:24
Zbyszek nie miał żadnej budki na targu miał kiedyś sklep w centrum Lublina to fakt potbył zrezygnował i pracował z nami od lat 90 W Commercial Union był jednym z najlepszych sprzedawcow. Duża część naszych koleżanek i kolegów pracuje nadal w Aviva...i ja....widać że dzwonią tylko nie tu. Najlepiej zapytac u nas....
Avatar
Gość / 2 grudnia 2016 o 22:52
Co za zbieg okoliczności ktoś napisał, że Pan Ławniczak handlował warzywami na targu i nagle pojawia się post osoby która handlowała marchewką, która przez przypadek o 22 w nocy zajrzała na stronę dziennikawschodniego i przeczytała ten artykuł i komentarze i napisała swój. To wygranie 6 w totka jest bardziej prawdopodobne :) wniosek post napisał sam Pan Ławniczak. Pozdrawiamy Pana Ławniczaka :) PS: mieszkańcy Lublina to nie idioci
Avatar
Gość / 2 grudnia 2016 o 22:03
Dobre Ławniczak nigdy nie miał żadnej budki z warzywami na osiedlu tu budek nigdy nie było i nie ma Pomagał nam handlujacym na targu aby targu nie zliwidowali jako społeczny radny rady dzielnicy i miasta .Plujecie na faceta bo musicie kogoś opluć
Avatar
Gość / 2 grudnia 2016 o 15:50
To się nazywa dobra zmiana :) Pan Ławniczak jest 'wielkim' specem od nieruchomości. Zaczynał jako właściciel budki z warzywami na osiedlu, potem przerzucił się na pośrednictwo w sprzedaży ubezpieczeń - wystarczy zobaczyć oświadczenie majątkowe z 2011 roku. Sprytnie uznał, że trzeba iść w politykę. Znany jest na osiedlu z tego, że o 3 nad ranem w czasie kampanii wyborczej zakleja swoimi plakatami wyborczymi plakaty konkurencji i chodzi po mieszkaniach , czarując starszych ludzi, żeby na niego głosowali. Ma parcie na szkło. Jak chcesz zorganizować na osiedlu festyn z okazji dnia karpia Pan Ławniczak na 100% się pojawi. Najpierw przez 4 lata był radnym PO jak zobaczył, że notowania spadają zapałał miłością do PIS i został radnym partii, którą wcześniej wiecznie krytykował. Teraz krytykuje PO Jak PIS zacznie tracić zapisze się do PSL, potem pewnie do Kukiz itd. Zwykłe cwaniactwo.
To się nazywa dobra zmiana :) Pan Ławniczak jest 'wielkim' specem od nieruchomości. Zaczynał jako właściciel budki z warzywami na osiedlu, potem przerzucił się na pośrednictwo w sprzedaży ubezpieczeń - wystarczy zobaczyć oświadczenie majątkowe z 2011 roku. Sprytnie uznał, że trzeba iść w politykę. Znany jest na osiedlu z tego, że o 3 nad ranem w czasie kampanii wyborczej zakleja swoimi plakatami wyborczymi plakaty konkurencji i chodzi po mieszkaniach , czarując starszych ludzi, żeby na niego głosowali. Ma parcie na szkło. Jak chcesz zorgani... rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2016 o 14:15
Odpowiedź : kiedyś może tak. Dziś to jest grubo ponad tysiąc złotych więc proszę nie kłamać. A rada dzielnicy to tylko żeby radnym zostać, bo na pewno nie bezinteresownie. Każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie. Ja mam takie jakie mam. I wiem co mówię. A tekst o wielorybach pochodzi od samego zainteresowanego. Miłego weekendu. Mój mimo wszystko taki właśnie będzie. Rodzina i przyjaciele, piękny śnieg, radość z kazdej chwili i uśmiech na co dzień. A tym którzy widzą tylko swój czubek nosa i najchętniej zabronili by innym myśleć i oddychać niech sobie żyją w swoim jadzie. Pozdrawiam Jak byłam z Ławniczakiem w radzie osiedla Skarpa braliśmy miesieczni za miesiac 50 zł .! Ale dieta hajaha ...w radzie dzielnicy pracowaliśmy społecznie bo tam diet nie ma co ty wiesz synu chyba że na tych wielorybach sie znasz i historyjki wymyślasz....do roboty sie wez....i nie wymyślaj....głupot
Odpowiedź : kiedyś może tak. Dziś to jest grubo ponad tysiąc złotych więc proszę nie kłamać. A rada dzielnicy to tylko żeby radnym zostać, bo na pewno nie bezinteresownie. Każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie. Ja mam takie jakie mam. I wiem co mówię. A tekst o wielorybach pochodzi od samego zainteresowanego. Miłego weekendu. Mój mimo wszystko taki właśnie będzie. Rodzina i przyjaciele, piękny śnieg, radość z kazdej chwili i uśmiech na co dzień. A tym którzy widzą tylko swój czubek nosa i najchętniej zabronili by innym myśleć i oddycha... rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2016 o 12:23
Wszyscy radni powinni pracowac bez diet a Prezydent za 3000 tys kto sie zgłasza .....?
Avatar
Gość / 2 grudnia 2016 o 12:19
Jak byłam z Ławniczakiem w radzie osiedla Skarpa braliśmy miesieczni za miesiac 50 zł .! Ale dieta hajaha ...w radzie dzielnicy pracowaliśmy społecznie bo tam diet nie ma co ty wiesz synu chyba że na tych wielorybach sie znasz i historyjki wymyślasz....do roboty sie wez....i nie wymyślaj....głupot
Avatar
Gość / 2 grudnia 2016 o 11:10
W SM Czuby działacie razem! HAHAHAHAHA Chyba tylko dla kasy. Za radę nadzorczą kasa. Za Radę Przedstawicieli kasa. Łącznie ok najniższej krajowej z samej SM Czuby można wyciągnąć. Jak taki społecznik to czemu tylko za kasę? Dlaczego obstawia wszystkie płatne funkcje? A te pro bono jakoś mu nie leżą. Ja wszedł do ZNW to był w PO i dyrektor też był z PO. A teraz PIS i zmiana. To kolesiostwem pachnie. Sam dopisuje komentarze na swoją korzyść bez podpisu. W tych komentarzach gani opluwanie i propaguje szacunek choć sam niewiele wie na ten temat. A historyjkę o planktonie i wielorybie już kiedyś opowiadał..... No cóż mimo wszystko życzę mu powodzenia bo chyba tylko tyle można życzyć człowiekowi który poza polityką nie ma nic.
W SM Czuby działacie razem! HAHAHAHAHA Chyba tylko dla kasy. Za radę nadzorczą kasa. Za Radę Przedstawicieli kasa. Łącznie ok najniższej krajowej z samej SM Czuby można wyciągnąć. Jak taki społecznik to czemu tylko za kasę? Dlaczego obstawia wszystkie płatne funkcje? A te pro bono jakoś mu nie leżą. Ja wszedł do ZNW to był w PO i dyrektor też był z PO. A teraz PIS i zmiana. To kolesiostwem pachnie. Sam dopisuje komentarze na swoją korzyść bez podpisu. W tych komentarzach gani opluwanie i propaguje szacunek choć sam niewiele wie na ten tem... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 96

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem
galeria

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem 1 1

W poniedziałek wręczono doroczne „Laury konserwatorskie” – nagrody za najlepiej odrestaurowane zabytki.

Ciało kobiety znaleziono w rzece

Ciało kobiety znaleziono w rzece 4 0

Nie żyje 46-latka z gm. Bełżyce. Jej ciało wyłowiono w poniedziałek rano z rzeki, w miejscowości Chmielnik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta utonęła

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód 2 4

72-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak w Puławach potrącił ją samochód.

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury
25 kwietnia 2018, 19:00

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury 1 0

Co Gdzie Kiedy. Artystyczną produkcję filmową Manifesto z udziałem Cate Blanchett zobaczą goście Warsztatów Kultury w ramach cyklu Miasto movie w środę, 25 kwietnia o godz. 19.

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem 1 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin w ostatnim meczu w tym sezonie przegrali z liderem tabeli KS Acaną Orzeł-Jelcz Laskowice 0:5. „Dziki” zakończyły sezon na ósmym miejscu, a zespół z Laskowic może cieszyć się z awansu do Ekstraklasy

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia]
galeria

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia] 44 0

Ma 186 cm wzrostu, studiował prawo kanoniczne, jest modelem i pasjonatem motoryzacji. 26-letni Patryk Tomaszewski, student KUL będzie reprezentował Polskę na Manhunt International, najstarszym międzynarodowym męskim konkursie piękności.

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ 16 0

Drony stały się bardzo popularnym prezentem. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że loty tymi statkami powietrznymi podlegają prawu. Sprawdź, czy zdał(a)byś egzamin teoretyczny na operatora drona

Będą odcięci od wjazdu na ekspresówkę. Mieszkańcy chcą zmian w projekcie S12

Będą odcięci od wjazdu na ekspresówkę. Mieszkańcy chcą zmian w projekcie S12 9 5

Trwają konsultacje w sprawie projektowanej drogi ekspresowej S12 w kierunku Radomia. Najwięcej obaw wzbudza planowane zamknięcie możliwości wjazdu na drogę ekspresową pomiędzy Zarzeczem i Anielinem.

Varsovia Warszawa – AZS UMCS Lublin 29:23. Nie podjęły walki

Varsovia Warszawa – AZS UMCS Lublin 29:23. Nie podjęły walki 2 0

I liga piłkarek ręcznych AZS UMCS Lublin przegrał 23:29 z UKS Varsovia Warszawa. Do zakończenia sezonu pozostał już tylko jeden mecz

Dwie organizacje pomagają zwierzętom. Awantura o transparentność

Dwie organizacje pomagają zwierzętom. Awantura o transparentność 1 7

W Puławach nie brakuje miłośników zwierząt. Ci z „Przyjaznej Łapy” przez ostatnie miesiące obserwowali działalność nowego podmiotu „Uszy do góry”. We wtorek zarzucili jego założycielom prowadzenie zbiórek bez rejestracji w KRS. Dzień później wpis się pojawił.

Pojechał tylko na zakupy i zaginął. Gdzie jest Jarek? Rodzina szuka wszędzie
Udostępnij

Pojechał tylko na zakupy i zaginął. Gdzie jest Jarek? Rodzina szuka wszędzie 121 0

Przeczesują okolice, sprawdzają zapisy kamer monitoringu, rozwieszają zdjęcia. Rodzina, przyjaciele i mundurowi szukają 23-latka z gminy Końskowola. Jarek Kowalik w piątek wyjechał z domu i zniknął. Jego ojciec sprawdza każdy trop.

Spotkanie z książką dla dzieci w Pracowniach Kultury Tatary
24 kwietnia 2018, 18:00

Spotkanie z książką dla dzieci w Pracowniach Kultury Tatary 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, Pracownie Kultury Tatary (ul. Hutnicza 28a) zapraszają na spotkanie z książką dla dzieci. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia o godz. 18.

Wielkie porządki na Starym Mieście w Zamościu. Co musi zniknąć?
galeria

Wielkie porządki na Starym Mieście w Zamościu. Co musi zniknąć? 1 5

27 kwietnia jest datą ostateczną do usunięcia wszelakich koziołków, potykaczy, sztalug z zamojskiej zabudowy staromiejskiej stanowiącej własność miasta Zamość.

AZS AGH Kraków – AZS UMCS Lublin 70:63

AZS AGH Kraków – AZS UMCS Lublin 70:63 1 0

AZS UMCS Lublin przegrał pierwszy mecz ćwierćfinałowy i znacznie oddalił się od awansu na pierwszy front. O wyniku zadecydowała przede wszystkim fatalna pierwsza kwarta

Lublin: 15 nowych policjantów złożyło ślubowanie [zdjęcia]
galeria
film

Lublin: 15 nowych policjantów złożyło ślubowanie [zdjęcia] 33 2

15 nowo przyjętych policjantów złożyło w poniedziałek ślubowanie w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!