Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 grudnia 2009 r.
19:14
Edytuj ten wpis

Radny Podkański do prezydenta Lublina: Psy to ukryte potwory

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 29 A A

Zarządzenia wzmożonych kontroli właścicieli spacerujących z psami przez Straż Miejską i policję domaga się od prezydenta Lublina miejski radny Krzysztof Podkański (niezrzeszony).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Radny wystosował do prezydenta pismo w tej sprawie (pisownia oryginalna – red.).

„Osobiście jestem właścicielem psa, który każdego dnia wyprowadza na spacer na smyczy psa i muszę z przykrością stwierdzić, że ponad 70 % właścicieli psów spuszczając psa ze smyczy nie zakłada psu kagańca (...). W dniu dzisiejszym byłem świadkiem jak mój pies został złapany w pół przed psa, cztery razy większego (...) W ostatnim czasie można zauważyć w całym mieście psy spuszczane bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, co jest nie tylko zagrożeniem dla innych, ale przede wszystkim dla człowieka, dziecka” – alarmuje Krzysztof Podkański i zwraca szczególną uwagę na psy ras uznanych za agresywne.

– „Takie rasy psów to niezwykłe zwierzęta, lecz ukryte potwory, które w ułamku sekundy są w stanie zmiażdżyć kości czy uśmiercić człowieka” – dodaje radny.

Prezydent ma na odpowiedź 21 dni.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Celia / 10 lipca 2011 o 17:20
Pseudo ,panie radny, przez "u" nie "ł"!!!!!!!!!!!
Avatar
żal / 3 grudnia 2009 o 10:01
poziom tekstu K. Podkańskiego jest żenujący... wygląda to jak opowiadanie ucznia podstawówki, pies, psa, psu... żal
Avatar
c / 3 grudnia 2009 o 09:29
Ta bestia bez smyczy i kagańca jest na lewym czy prawym zdjęciu?
Avatar
Emeryt / 3 grudnia 2009 o 09:21
Krzysztof Podkański napisał:
To jest cały bzdurny Dziennik Wschodni, który poważne problemy obraca w bzdury, robiąc wam wszystkim wodę z mózgu. Jest to tylko mały wycinek z całej interpelacji poszatkowany przez "znawców polszczyzny z Dziennika Wschodniego" już nie raz sam miałem je okazje przeczytać jak wybitni są ludzie z tego żyjący właśnie m.in. z Dziennika Wschodniego. Dla wszystkich "Polaków" co w ten sposób się wypowiedzieli w stosunku do mnie wysyłam "Wesołych Świąt" w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym. Z jednym się zgodzę, że partie które w mieście rządziły faktycznie się nie sprawdziły drodzy "psełdo bohaterowie" czas to zmienić drodzy sympatycy tych ugrupowań.


Krzysztof Podkański
Radny Rady Miasta Lublin
niezrzeszony


To że się urodziłem i żyje w Polsce nie oznacza że jestem polakiem. Bo prawdziej Polski juz nie ma. Skońcyzła się wraz z ropoczęciem II wojny światowej. Wie Pan co to było ? I własnie przez takich dziwnych i chorych ludzi jak Pan, ten kraj nigdy nie wyjdzie z bagna w jakim tkwi po uszy.


To że się urodziłem i żyje w Polsce nie oznacza że jestem polakiem. Bo prawdziej Polski juz nie ma. Skońcyzła się wraz z ropoczęciem II wojny światowej. Wie Pan co to było ? I własnie przez takich dziwnych i chorych ludzi jak Pan, ten kraj nigdy nie wyjdzie z bagna w jakim tkwi po uszy. rozwiń
Avatar
marek / 3 grudnia 2009 o 09:04
ten pan ma dwa wielkie wilczury które bardzo często biegają bez smyczy.............sąsiad
Avatar
tommie / 3 grudnia 2009 o 08:40
To pismo jest jednym wielkim bełkotem. Gimnazjalista napisałby poprawniej gramatycznie i stylistycznie.
Avatar
Buzon / 3 grudnia 2009 o 08:29
Kolegom - którzy piszą, że poruszony temat to bzdury - życzę złapania za jajca przez biegającego samopas rotwailera!
Avatar
~tomek~ / 3 grudnia 2009 o 08:15
Koleś jest idiotą stwierdzam to z przykrością i widzę że nie ma co robić tak naprawdę jak zajmuje się pie.r.d.o.l.a.m.i.
Avatar
men / 3 grudnia 2009 o 08:07
"jestem właścicielem psa, który .... wyprowadza psa". Pies -geniusz (ten wyprowadzający innego psa, jednak na spacer psa powinien wyprowadzać właściciel, a nie drugi pies.
"to niezwykłe psy" - znaczy "cudowne", "wspaniałe" ? Może jednak chodziło o "to nie zwykłe psy, ale ..."
Ktoś tu się skompromitował ... .
Avatar
~gość~ / 3 grudnia 2009 o 08:05
Straż miejska zamiast za pieski niech się zabierze za to co naprawdę powinna robić. Przez trzy lata weekendami chodziłem ul. Lubartowską i nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek ich tam widział a jest to jedno z gorszych miejsc, szczególnie przez bramy, w których często spotyka się "okoliczna śmietanka". Swoją drogą większość psów, które uważamy że należą do rasy agresywnej to zwykłe mieszańce, mimo (wydawałoby się) "prawidłowego" wyglądu. Powalają mnie tego typu pomysły. A ile poważnych spraw "czeka" na swoją kolej i nikt się nimi nie zajmuje...
Straż miejska zamiast za pieski niech się zabierze za to co naprawdę powinna robić. Przez trzy lata weekendami chodziłem ul. Lubartowską i nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek ich tam widział a jest to jedno z gorszych miejsc, szczególnie przez bramy, w których często spotyka się "okoliczna śmietanka". Swoją drogą większość psów, które uważamy że należą do rasy agresywnej to zwykłe mieszańce, mimo (wydawałoby się) "prawidłowego" wyglądu. Powalają mnie tego typu pomysły. A ile poważnych spraw "czeka" na swoją... rozwiń
Avatar
Celia / 10 lipca 2011 o 17:20
Pseudo ,panie radny, przez "u" nie "ł"!!!!!!!!!!!
Avatar
żal / 3 grudnia 2009 o 10:01
poziom tekstu K. Podkańskiego jest żenujący... wygląda to jak opowiadanie ucznia podstawówki, pies, psa, psu... żal
Avatar
c / 3 grudnia 2009 o 09:29
Ta bestia bez smyczy i kagańca jest na lewym czy prawym zdjęciu?
Avatar
Emeryt / 3 grudnia 2009 o 09:21
Krzysztof Podkański napisał:
To jest cały bzdurny Dziennik Wschodni, który poważne problemy obraca w bzdury, robiąc wam wszystkim wodę z mózgu. Jest to tylko mały wycinek z całej interpelacji poszatkowany przez "znawców polszczyzny z Dziennika Wschodniego" już nie raz sam miałem je okazje przeczytać jak wybitni są ludzie z tego żyjący właśnie m.in. z Dziennika Wschodniego. Dla wszystkich "Polaków" co w ten sposób się wypowiedzieli w stosunku do mnie wysyłam "Wesołych Świąt" w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym. Z jednym się zgodzę, że partie które w mieście rządziły faktycznie się nie sprawdziły drodzy "psełdo bohaterowie" czas to zmienić drodzy sympatycy tych ugrupowań.


Krzysztof Podkański
Radny Rady Miasta Lublin
niezrzeszony


To że się urodziłem i żyje w Polsce nie oznacza że jestem polakiem. Bo prawdziej Polski juz nie ma. Skońcyzła się wraz z ropoczęciem II wojny światowej. Wie Pan co to było ? I własnie przez takich dziwnych i chorych ludzi jak Pan, ten kraj nigdy nie wyjdzie z bagna w jakim tkwi po uszy.


To że się urodziłem i żyje w Polsce nie oznacza że jestem polakiem. Bo prawdziej Polski juz nie ma. Skońcyzła się wraz z ropoczęciem II wojny światowej. Wie Pan co to było ? I własnie przez takich dziwnych i chorych ludzi jak Pan, ten kraj nigdy nie wyjdzie z bagna w jakim tkwi po uszy. rozwiń
Avatar
marek / 3 grudnia 2009 o 09:04
ten pan ma dwa wielkie wilczury które bardzo często biegają bez smyczy.............sąsiad
Avatar
tommie / 3 grudnia 2009 o 08:40
To pismo jest jednym wielkim bełkotem. Gimnazjalista napisałby poprawniej gramatycznie i stylistycznie.
Avatar
Buzon / 3 grudnia 2009 o 08:29
Kolegom - którzy piszą, że poruszony temat to bzdury - życzę złapania za jajca przez biegającego samopas rotwailera!
Avatar
~tomek~ / 3 grudnia 2009 o 08:15
Koleś jest idiotą stwierdzam to z przykrością i widzę że nie ma co robić tak naprawdę jak zajmuje się pie.r.d.o.l.a.m.i.
Avatar
men / 3 grudnia 2009 o 08:07
"jestem właścicielem psa, który .... wyprowadza psa". Pies -geniusz (ten wyprowadzający innego psa, jednak na spacer psa powinien wyprowadzać właściciel, a nie drugi pies.
"to niezwykłe psy" - znaczy "cudowne", "wspaniałe" ? Może jednak chodziło o "to nie zwykłe psy, ale ..."
Ktoś tu się skompromitował ... .
Avatar
~gość~ / 3 grudnia 2009 o 08:05
Straż miejska zamiast za pieski niech się zabierze za to co naprawdę powinna robić. Przez trzy lata weekendami chodziłem ul. Lubartowską i nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek ich tam widział a jest to jedno z gorszych miejsc, szczególnie przez bramy, w których często spotyka się "okoliczna śmietanka". Swoją drogą większość psów, które uważamy że należą do rasy agresywnej to zwykłe mieszańce, mimo (wydawałoby się) "prawidłowego" wyglądu. Powalają mnie tego typu pomysły. A ile poważnych spraw "czeka" na swoją kolej i nikt się nimi nie zajmuje...
Straż miejska zamiast za pieski niech się zabierze za to co naprawdę powinna robić. Przez trzy lata weekendami chodziłem ul. Lubartowską i nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek ich tam widział a jest to jedno z gorszych miejsc, szczególnie przez bramy, w których często spotyka się "okoliczna śmietanka". Swoją drogą większość psów, które uważamy że należą do rasy agresywnej to zwykłe mieszańce, mimo (wydawałoby się) "prawidłowego" wyglądu. Powalają mnie tego typu pomysły. A ile poważnych spraw "czeka" na swoją... rozwiń