sobota, 24 lutego 2018 r.

Lublin

Rakowiska. Kamil N. domaga się ponownego procesu. "On jest ofiarą"

Dodano: 28 stycznia 2016, 16:58
Autor: jsz

Kamil N. miał być pod wpływem Zuzanny M.
Kamil N. miał być pod wpływem Zuzanny M.

Jest kolejna apelacja w sprawie morderców z Rakowisk. Obrońca Kamila N. domaga się ponownego procesu lub złagodzenia kary. W grudniu sąd wymierzył nastolatkowi i jego dziewczynie kary po 25 lat więzienia.

Od wyroku w pierwszej kolejności odwołała się prokuratura. Podczas pierwszego procesu śledczy domagali się skazania obojga zabójców na dożywocie. Teraz wnioskują o uchylenie wyroku w części dotyczącej kary i skierowanie sprawy do ponownego rozpoznania. Wówczas prokurator mógłby ponownie wnioskować o dożywotnie pozbawienie wolności.

Przed kilkoma dniami apelację od grudniowego wyroku złożył również obrońca Zuzanny M. Domaga się ponownego procesu nastoletniej morderczyni, bądź też złagodzenia kary.

Z podobnym wnioskiem wystąpiła w środę pełnomocnik Kamila N. Argumenty prawników są niezmienne. Zuzanna M. ma być ofiarą zaniedbań wychowawczych, więc zasługuje na szansę powrotu do społeczeństwa. Z kolei Kamil N. mordując swoich rodziców miał być pod wpływem nastolatki. Zdaniem obrońcy chłopaka, to właśnie Zuzanna M. namówiła go do zbrodni.

W grudniu sąd Okręgowy w Lublinie uznał, że młodzi zabójcy zasługują na kary po 25 lat więzienia. O warunkowe zwolnienie będą się mogli ubiegać dopiero po 20 latach za kratami.

Do mordu w Rakowiskach nieopodal Białej Podlaskiej doszło w grudniu 2014 roku. Kamil i Zuzanna zabili rodziców chłopaka. Zaskoczyli ich we śnie i zadali im po kilkadziesiąt ciosów nożami. Kiedy matka Kamila N. próbowała uciec, chłopak poderżnął jej gardło. Później próbował jeszcze odciąć rękę swojemu martwemu ojcu. Chciał w ten sposób zatrzeć ślady. 

Lika
Gay
Gość
(19) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Lika
Lika (13 sierpnia 2016 o 23:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
"Nie sądzcie a nie będziecie sądzeni" .........
Rozwiń
Gay
Gay (12 kwietnia 2016 o 12:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Fajny ruchal bym
Rozwiń
Gość
Gość (29 stycznia 2016 o 22:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

"Argumenty prawników są niezmienne.

Zuzanna M. ma być ofiarą zaniedbań wychowawczych, więc zasługuje na szansę powrotu do społeczeństwa.

Z kolei Kamil N. mordując swoich rodziców miał być pod wpływem nastolatki. Zdaniem obrońcy chłopaka, to właśnie Zuzanna M. namówiła go do zbrodni."

.... czyli Zuzanna M. jest ofiarą, a Kamil N. był pod jej wpływem.

Kabareton Zima 2016.

Rozwiń
Gość
Gość (29 stycznia 2016 o 22:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Niedługo skończą się wakacje w monitorowanej celi. Wjedzie na kryminał a tam już się nim dobrze zaopiekują.

19-letni leszczyk, który przez całe życie miał co chciał (forsę od rodziców, smartfony, tablety, szpanerskie ciuchy, kieszonkowe, wakacje) zostanie w więzieniu tak dojechany przez wytrawnych psychopatycznych bandziorów, że może tego nie wytrzymać psychicznie.

GAME OVER morderco własnych rodziców.

Rozwiń
Gość
Gość (29 stycznia 2016 o 18:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
z niego niepoczytalnego i w internecie nie wypisują nic co robi Przemuś w więzieniu jak w przypadku Kamila ale wiadomo tatuś wszystkim się zają mam tylko nadzieję że Kamil to wszystko przetrwa wieżcie mi gdyby mógł cofną by czas a wy wszyscy zamiast wypisywać o dożywociu przyjrzyjcie się sprawie z Krakowa tam na pewno nie będzie wniosku o niegodnego dziedziczenia i nie będzie wyroku bo zrobią z niego albo głupiego albo chorego
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (19)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!