Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 maja 2008 r.
12:26
Edytuj ten wpis

Ranny jelonek przez godzinę zdychał na ulicy

0 7 A A

Lublin, ul. Sikorskiego. Potrącony przez samochód młody jelonek przez ponad godzinę leżał na szosie. Weterynarz, który jechał go uśpić stał w korku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło dziś po godz. 10 rano. Jelonek wbiegł na jezdnię i wpadł pod koła Nissana Primery.

Na miejsce przyjechała Straż Miejska, która natychmiast powiadomiła służby weterynarujne. Ale lekarz weterynarii dotarł na miejsce dopiero po godzinie. Jak mówi - stał w wielkim korku.

Jak informują reporterzy Mojego MIasta Lublin, strażnicy miejscy chcieli zabrać ranne zwierzę, żeby odblokować ulicę. Nie pozwoliła na to jedna z kobiet, przypadkowych świadków wypadku.
Kobieta za pomocą wahadełka zaczęła uspokajać jelonka. Wystarszone zwierzę, które chciało uciekać mimo połamanych nóg , uspokoiło się.

Gdy weterynarz wreszcie dotarł na miejsce, uśpił jelonka. Strażnicy zabrali go z szosy, a ruch na trasie został odblokowany. (am)

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
maly / 15 maja 2008 o 20:18
Jelonek... matoły!! to jest rogacz sarny i z jelonkiem ma tyle wspolnego ze zyje w lesie!!
Avatar
łowczy / 15 maja 2008 o 19:23
A co to jest JELONEK- do szkoły! a nie się za pisanie brać!
Avatar
1.2.3 / 15 maja 2008 o 16:27
No to dajmy...strażnikom Miejskim "broń palną" i czekajmy.?????......postrzelą , "zabiją".......czy wezwą pomoc....?????????
Avatar
ER4444 / 15 maja 2008 o 14:16
TAK SIĘ W TYM KRAJU TRAKTUJE ZWIERZĘTA JAK LUDZI, TEŻ ZDYCHAJĄ NA ULICACH, PRZYSTANKACH I POD SPZITALAMI A WYSŁANIE KARETKI TO WIDZIMISIE DYSPOZYTORA!!!TAK JKA PAN ZYCIA I SMIERCI..POLACY TAK ZGŁUPIELI NA PUNKCIE TZW DEMOKRACJI, WOLNEGO RYNKU,ŻE ZATRACILI WSZELKIE LUDZKIE ODRUCHY, KTRÓLUJE CHMASTWO, CYNIZM I POSZUKIWNAIE SPOSOBU JAK OKRAŚĆ I OSZUKAĆ WSPÓŁOBYWATELA, SĄSIADA!!! POZIOM BESZCZELNOŚCI, ZNIECZULICY I CYNIZMU WZRASTA WRAZ ZE WZRSOTEM POZYCJI SPOŁCZECZNEJ, STOŁKA, KASY!!!
Avatar
~tom~ / 15 maja 2008 o 13:48
To chyba była "Herod baba" skoro nie pozwoliła strażnikom zabrać jelonka a oni jej ulegli
Avatar
Gość / 15 maja 2008 o 13:08
Szkoda zwierzątka
Avatar
Gość / 15 maja 2008 o 13:01
order orła białego dla pani co go uspokoiła, było po karetke zadzwonic
Avatar
maly / 15 maja 2008 o 20:18
Jelonek... matoły!! to jest rogacz sarny i z jelonkiem ma tyle wspolnego ze zyje w lesie!!
Avatar
łowczy / 15 maja 2008 o 19:23
A co to jest JELONEK- do szkoły! a nie się za pisanie brać!
Avatar
1.2.3 / 15 maja 2008 o 16:27
No to dajmy...strażnikom Miejskim "broń palną" i czekajmy.?????......postrzelą , "zabiją".......czy wezwą pomoc....?????????
Avatar
ER4444 / 15 maja 2008 o 14:16
TAK SIĘ W TYM KRAJU TRAKTUJE ZWIERZĘTA JAK LUDZI, TEŻ ZDYCHAJĄ NA ULICACH, PRZYSTANKACH I POD SPZITALAMI A WYSŁANIE KARETKI TO WIDZIMISIE DYSPOZYTORA!!!TAK JKA PAN ZYCIA I SMIERCI..POLACY TAK ZGŁUPIELI NA PUNKCIE TZW DEMOKRACJI, WOLNEGO RYNKU,ŻE ZATRACILI WSZELKIE LUDZKIE ODRUCHY, KTRÓLUJE CHMASTWO, CYNIZM I POSZUKIWNAIE SPOSOBU JAK OKRAŚĆ I OSZUKAĆ WSPÓŁOBYWATELA, SĄSIADA!!! POZIOM BESZCZELNOŚCI, ZNIECZULICY I CYNIZMU WZRASTA WRAZ ZE WZRSOTEM POZYCJI SPOŁCZECZNEJ, STOŁKA, KASY!!!
Avatar
~tom~ / 15 maja 2008 o 13:48
To chyba była "Herod baba" skoro nie pozwoliła strażnikom zabrać jelonka a oni jej ulegli
Avatar
Gość / 15 maja 2008 o 13:08
Szkoda zwierzątka
Avatar
Gość / 15 maja 2008 o 13:01
order orła białego dla pani co go uspokoiła, było po karetke zadzwonic
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 2 0

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 2 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców 0 0

Potrzebna pomoc dla poszkodowanych w pożarze w Terespolu. Dwie rodziny straciły cały swój dobytek.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 1 6

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe
25 maja 2018, 18:00

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu Z kim do łóżka? w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe odbędzie się spotkanie z poetką Justyną Bargielską. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Pielęgniarki poszły masowo na zwolnienia lekarskie. Dyrektor szpitala poprosi ZUS o kontrolę
film

Pielęgniarki poszły masowo na zwolnienia lekarskie. Dyrektor szpitala poprosi ZUS o kontrolę 20 19

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 79 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 9 3

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 8 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!