wtorek, 22 sierpnia 2017 r.

Lublin

Raport: Drożeje żywność w lubelskich sklepach

Dodano: 26 grudnia 2009, 13:44
Autor: (drs)

W ciągu roku znacząco wzrosły ceny wielu artykułów spożywczych - informuje Urząd Statystyczny, który przeanalizował ceny w sklepach naszego regionu w listopadzie 2008 r i 2009 r. Niewiele jest towarów, które staniały.

Co zdrożało?

Najbardziej wrosły ceny mięsa i jego przetworów, dotyczy to głównie wołowiny. Mięso bez kości z udźca podrożało przez rok o 20 proc. Rostbef jest droższy o 9,7 proc. Wzrosły też ceny wędlin: kiełbasa toruńska jest droższa o 9,4 proc, szynka wieprzowa gotowana o 9,1 proc. Więcej trzeba też płacić za drób: kurczęta patroszone zdrożały o 4,4 proc.

W cenie jest też pieczywo i produkty zbożowe. Zwykła kasza jęczmienna zdążyła przez rok zdrożeć o 8 proc., chleb pszenno-żytni jest droższy o 3,8 proc., bułki przenne o 2,6 proc.

Za cebulę płacimy o 10,2 proc. więcej, niż przed rokiem, za marchew o 4,5 proc. więcej, a za ziemniaki o 4,5 proc.

Jaja zdrożały o 9,8 proc. Filety z morszczuka o 15,7 proc. Piwosze wydają o 9,2 proc. więcej, choć miłośnicy herbaty podwyżki odczuli boleśniej, bo herbata zdrożała o 18,7 proc. Kawa mielona o 7,1 proc, a cukier do jej posłodzenia o 5,7 proc. niewiele więcej od czekolady, której ceny wzrosły o 5,1 proc.

Co staniało?

Mniej o 4,5 proc. płacimy za schab z kością, mąka pszenna poznańska staniała o 6,1 proc., cytryny do drożejącej herbaty staniały o 8,7 proc.

Tanieje też nabiał. Ser gouda kosztuje o 7,2 proc. mniej niż w listopadzie 2008 r. Mleko tłuste o 3,6 proc. mniej

Za margarynę płacimy mniej o 6 proc., a za krajowy olek rzepakowy o 4,7 proc.
Czytaj więcej o:
Gość
Sieczkobrzęk
tomasz
(9) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (27 grudnia 2009 o 16:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Borys napisał:
[size=4]Rolnik, jakby miał głowę na karku, skrzyknął by sie z innymi i w centrum Lublina otworzyłby sklep w którym sprzedawałby swoją karkówkę za 15 zł i olał pośredników. Klienci walili by drzwiami i oknami! A że rolnik potrafi tylko narzekać to cały czas będzie miał w plecy...[/size]


Jeżeli zlikwidujesz rolnictwo, KRUS, sam się wyżywisz, tzn. wyprodukujesz sobie coś do żarcia?Powiesz, że kupisz taniej za granicą, a za co?Co sprzedasz w zamian, żeby ktoś rzucił ci parę euro?Pomału likwiduje się wszystko, więc co nam jeszcze zostało, żeby sprzedać?Może euro zaczniemy na lewo drukować?
Rozwiń
Sieczkobrzęk
Sieczkobrzęk (27 grudnia 2009 o 14:09) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='tomasz' date='27.12.2009, 08:41:40' post='210790']
TA JASNE!
[size=7][size=6]ROLNIK MOŻE ODSPRZEDAĆ WIEPRZOWINĘ TYLKO DO UBOJNI !!![/size][/size]
ZANIM TRAFI Z UBOJNI DO MASARNI JEST JUŻ O 100% DROŻSZA!!!! A CZĘSTO UBOJNIA MIEŚCI SIĘ TUŻ OBOK MASARNI!!!
czyli rolnik za kilkumiesięczny chów gdzie ponosi koszt karmy i utrzymania dostaje tyle samo co pośrednik za kilkumetrowy lub kilkukilometrowy transport!!! W MASARNI MIĘSO JEST PODDAWANE ODPOWIEDNIEJ OBRÓBCE GDZIE Z KILKU KILOGRAMÓW ROBI SIĘ GO 100% WIĘCEJ!!! itd na samym końcu stoi konsument który liczy każdy grosz i płaci coraz więcej za coraz gorszą jakość!!!!
Litr mleka u producenta to średnio 0,70 zł piszę średnio gdyż jest kilka klas- przyjeżdża cysterna na wieś od każdego producenta, z każdego mleka pobierane są próbki i tak są ustalane klasy, oczywiście w cysternie nie ma podziału na komory tylko wszystko jest zlewane razem to lepsze i to gorsze!
No z zakładu przetwórstwa mleka wychodzą; sery, jogurty, mleko w proszku, śmietany itp no i jeszcze mleko za 2 zł lub jak kto woli wyrób mlekopodobny bo z mleka otrzymaliśmy w/w produkty!
NO ale wszystkiemu są winne wysokie koszty produkcji bo nasze zakłady przetwórcze skupują mleko na Podkarpaciu, Małopolsce i w innych województwach, co prawda z innych województw przyjeżdżają na Lubelszczyznę po mleko więc PRODUCENTOWI trzeba zapłacić grosze bo transport TAKI DROGII!!!
A we Francji rzeżnia ( ubojnia ) jest dla rolnika za darmo bo ją finansuje gmina. "Nasi" władze jeżdżą po świecie i winne takie rozwiązania wprowadzać u nas. Ale po co? Nasz naród jak lawa - wytrzyma wszystko.
Rozwiń
tomasz
tomasz (27 grudnia 2009 o 08:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Borys napisał:
[size=4]Rolnik, jakby miał głowę na karku, skrzyknął by sie z innymi i w centrum Lublina otworzyłby sklep w którym sprzedawałby swoją karkówkę za 15 zł i olał pośredników. Klienci walili by drzwiami i oknami! A że rolnik potrafi tylko narzekać to cały czas będzie miał w plecy...[/size]

TA JASNE!
[size=7][size=6]ROLNIK MOŻE ODSPRZEDAĆ WIEPRZOWINĘ TYLKO DO UBOJNI !!![/size][/size]
ZANIM TRAFI Z UBOJNI DO MASARNI JEST JUŻ O 100% DROŻSZA!!!! A CZĘSTO UBOJNIA MIEŚCI SIĘ TUŻ OBOK MASARNI!!!
czyli rolnik za kilkumiesięczny chów gdzie ponosi koszt karmy i utrzymania dostaje tyle samo co pośrednik za kilkumetrowy lub kilkukilometrowy transport!!! W MASARNI MIĘSO JEST PODDAWANE ODPOWIEDNIEJ OBRÓBCE GDZIE Z KILKU KILOGRAMÓW ROBI SIĘ GO 100% WIĘCEJ!!! itd na samym końcu stoi konsument który liczy każdy grosz i płaci coraz więcej za coraz gorszą jakość!!!!
Litr mleka u producenta to średnio 0,70 zł piszę średnio gdyż jest kilka klas- przyjeżdża cysterna na wieś od każdego producenta, z każdego mleka pobierane są próbki i tak są ustalane klasy, oczywiście w cysternie nie ma podziału na komory tylko wszystko jest zlewane razem to lepsze i to gorsze!
No z zakładu przetwórstwa mleka wychodzą; sery, jogurty, mleko w proszku, śmietany itp no i jeszcze mleko za 2 zł lub jak kto woli wyrób mlekopodobny bo z mleka otrzymaliśmy w/w produkty!
NO ale wszystkiemu są winne wysokie koszty produkcji bo nasze zakłady przetwórcze skupują mleko na Podkarpaciu, Małopolsce i w innych województwach, co prawda z innych województw przyjeżdżają na Lubelszczyznę po mleko więc PRODUCENTOWI trzeba zapłacić grosze bo transport TAKI DROGII!!!
Rozwiń
Sieczkobrzęk
Sieczkobrzęk (27 grudnia 2009 o 01:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
scrap napisał:
Dziękujemy Ci serdecznie za ciekawy wywód, jak zwykle dałeś czadu i to po całości
Zastanawiam się tylko, skąd bierze się u Ciebie ta nienawiść do PO?
Stary, jesteśmy w UE, nie zmienisz tego , choćbyś sie nawet zesrał buhahahhahah

Ciekawi mnie gdzie ukryli się internaucji spod znaku fallusa i małpki. Czy ta najemna armia nie wyjechała czasem na świateczne ferie pod Biłgoraj lub inne zadupia. Oddajecie teraz pole w.o. Kiedyś to był biedny student ale Pan. A teraz biedny student ale w łapskach PO-litykierów.
Rozwiń
scrap
scrap (26 grudnia 2009 o 23:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
UPRawniony do głosowania napisał:
To PO ile są teraz jabłka Herr płemieł?

A swoją drogą to te jabłka są tak nafaszerowane środkami chemicznymi, że zastanawiam się czy POżytek ze sPOżywania ich jest większy niż szkoda. POlska za jewrotowarzysza ministra z ZSL S.A. Wickiego stała się największym imPOrterem wieprzowiny w Europie. Lubelski sanepid przebadał 60 gatunków polskiego masła i TYLKO JEDNA próbka spełniała dość liberalne unijne normy jakości bo przed Anschlussem polskie normy były ostrzejsze. Tego lata Szwecja wprowadziła zakaz importu polskiej kukurydzy bo okazała się być genetycznie modyfikowana POmimo obowiązujących zakazów uprawy. Jak doniósł fakt w karmie dla psów było więcej mięsa niż w konserwach dla ludzi. A taki cukier jest czyszczony chlorem i konserwowany formaliną. Polskie sery żółte nagminnie okazują się być wyrobami seroPOdobnymi a polskie pieczywo często zawiera importowaną soję, oczywiście GMO. O hormonach i antybiotykach w paszach dla zwierząt już nie będę wspominać bo to za długa historia na dziś.

UPRzwjmie poZDRAWIAM i życzę smacznego.


Dziękujemy Ci serdecznie za ciekawy wywód, jak zwykle dałeś czadu i to po całości
Zastanawiam się tylko, skąd bierze się u Ciebie ta nienawiść do PO?
Stary, jesteśmy w UE, nie zmienisz tego , choćbyś sie nawet zesrał buhahahhahah
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (9)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!