Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 lipca 2017 r.
20:16

Ratownicy medyczni dogadali się z ministrem. Odwołują protest w Warszawie

Autor: Zdjęcie autora kp
42 12 A A
30 czerwca w Lublinie. W proteście wzięło udział ponad 400 ratowników z całego województwa m.in. Lublina, Chełma, Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego, Białej Podlaskiej, Kraśnika
30 czerwca w Lublinie. W proteście wzięło udział ponad 400 ratowników z całego województwa m.in. Lublina, Chełma, Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego, Białej Podlaskiej, Kraśnika (fot. Wojciech Nieśpiałowski)

W środę do Warszawy wybierało się 200 ratowników medycznych z naszego województwa lubelskiego. Razem z kolegami z całej Polski mieli protestować przed sejmem. Protest został jednak odwołany – we wtorek związkowcy dogadali się z resortem zdrowia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Ministerstwo zgodziło się na wypłatę kolejnej transzy dodatku do wynagrodzenia w wysokości 400 złotych brutto od 1 stycznia 2018 r., a nie od 1 lipca przyszłego roku jak proponowano pierwotnie. Pierwsza transza w takiej samej wysokości jest w trakcie wypłacania – mówi Marian Zepchła, ratownik medyczny z Lublina i wiceprzewodniczący Sekcji Krajowej Pogotowia Ratunkowego i Ratownictwa Medycznego NSZZ Solidarność. – Bardzo ważne jest również to, że zwiększenie wynagrodzeń dotyczy wszystkich ratowników pracujących zarówno w szpitalach jak i pogotowiach. Bardzo o to zabiegaliśmy.

Ratownicy postanowili zawiesić protest do 1 lipca przyszłego roku. – Wtedy ma być już upaństwowiony system ratownictwa medycznego. Minister się do tego zobowiązał. Będziemy też mieli czas na sprawdzenie czy wszystkie obietnice zostały dotrzymane – mówi Zepchła. – Rozpoczniemy też kolejne rozmowy dotyczące wypłaty trzeciej i czwartej transzy dodatków o łącznej wysokości 800 zł. Chcemy, żeby cała podwyżka była w takiej wysokości jak w przypadku pielęgniarek czyli 1600 zł brutto.

Zobacz także: Protest ratowników medycznych w Lublinie

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 09:06
CIOTY, CIOTY, CIOTY!!! Nie wywalczyli NIC!!! Dostali tylko to o cZYM minister mowił od początku!!! ŻENADA I WSTYD!!! Okazuje się że dla Piguł pieniądze będą zawsze a ratownicy tylko do roboty. Cły zarząd związku powinien się usunąć!!!
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 16:38
Brutto? Czy tak jak pielęgniarki brutto brutto?
Avatar
zgroza / 19 lipca 2017 o 13:38
undefined napisał:
Ratownicy myślą tylko o sobie. Kasa, tapczany, wcześniejsza emerytura, dorobić na kontrakcie. Pozostali pracownicy nie istnieją, a pacjenci - gdyby nie oni to by ratownikom było dobrze. A tak wogóle pokażcie mi gdzie jeszcze podwyższono w ciągu roku pobory o 800zł., a w dwa lata 1600.
 np. rodzice mający dzieci, co miesiąc dostają na każdego bachora za darmo po 500 zl i jest dobrze, nie przeszkadza ci, ile napieprzyłeś dzieci i dostajesz za darmo. PRACOWNICY WINNI OTRZYMYWAĆ GODNE WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ, DOCIERA TO DO WASZYCH MUZGÓW, CZY TO DLA WAS ZA TRUDNE, bo jeżeli za pieprzenie się i rozmnażanie dostają więcej jak za pracę to w naszym kraju  jedynie patologia ma się dobrze. Pracownik źle opłacany nie ma motywacji do pracy i nie narzekajcie, ze jesteście źle obsługiwani. Za takie ywnagrodzenie to parcownik winien przyjść podpisać listę, wypić kawę i iść do domu. "Za 10 tys. można dobrze żyć tylko na prowincji" - to słowa prezes Sądu Najwyższego
 np. rodzice mający dzieci, co miesiąc dostają na każdego bachora za darmo po 500 zl i jest dobrze, nie przeszkadza ci, ile napieprzyłeś dzieci i dostajesz za darmo. PRACOWNICY WINNI OTRZYMYWAĆ GODNE WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ, DOCIERA TO DO WASZYCH MUZGÓW, CZY TO DLA WAS ZA TRUDNE, bo jeżeli za pieprzenie się i rozmnażanie dostają więcej jak za pracę to w naszym kraju  jedynie patologia ma się dobrze. Pracownik źle opłacany nie ma motywacji do pracy i nie narzekajcie, ze jesteście źle obsługiwani. Za takie ywnagrodzenie to parcow... rozwiń
Avatar
rescue24 / 19 lipca 2017 o 11:16
Pan Zepchla ,ani Solidarnosc, ani Komitet protestacyjny ktory to podpisal nie reprezentowali stanowiska ratownikow tylko swoje interesy .Zdradzili środowisko ratownicze i od samego poczatku to bylo ukartowane. Wg. Ustaleń mielismy dostac 4x400zl czyli realnie 4x230 ale Maly napoleon z przybocznym Radziwillem i swoimi zołnierzykami NSZZ S. rozegrali Nas po mistrzowsku. Żal bo byl potencjal do dalszej walki :(
Avatar
Ordynator / 19 lipca 2017 o 11:10
Inspektor napisał:
a co z innymi pracownikami służby zdrowia, nie lekarze i pielęgniarki, ale np. salowe, administracja itp. to też pracownicy służby zdrowia Ze co ? To ze pracuja w placowce zdrowia to nie znaczy ze to pracownicy sluzby zdrowia. Prosze sprawdzic co teraz "salowa" moze robic z pacjentem... a pracownicy administracji... redukcja etatow.
 Ale prawdą jest że w administracji to tylko 20 % pracuje a reszcie się wydaje bo przecież przychodzą do pracy.Ogromna większość przyjmowana za protekcją znajomych nie umie poprawnie wykonywać swoich obowiązków a mniemanie ma o sobie jak niezwykle uzdolnieni.Trochę pokory i mniej wędrówek po szpitalu bez celu.
 Ale prawdą jest że w administracji to tylko 20 % pracuje a reszcie się wydaje bo przecież przychodzą do pracy.Ogromna większość przyjmowana za protekcją znajomych nie umie poprawnie wykonywać swoich obowiązków a mniemanie ma o sobie jak niezwykle uzdolnieni.Trochę pokory i mniej wędrówek po szpitalu bez celu. rozwiń
Avatar
Inspektor / 19 lipca 2017 o 07:58
Ratownicy myślą tylko o sobie. Kasa, tapczany, wcześniejsza emerytura, dorobić na kontrakcie. Pozostali pracownicy nie istnieją, a pacjenci - gdyby nie oni to by ratownikom było dobrze. A tak wogóle pokażcie mi gdzie jeszcze podwyższono w ciągu roku pobory o 800zł., a w dwa lata 1600. Wystarczy ze w pracy mysla o pacjentach. Kogo w dzisiejszych czasach interesuje inny czlowiek ? Czy jak gornicy walczyli o podwyzki to mysleli o innych, to samo pielegniarki, lekarze, nauczyciele itd... Wiec co to za argumentacja ? No wlasnie... zaczyna wtedy nas interesowac jak innemu bedzie lepiej... to wtedy odrazu trzeba go zgnoic. Do tego niech Pan Zepchla zacznie operowac realna kwota podwyzki a nie 400, 800, 1600. Polowe z tych pieniedzy zabiera Panstwo. Czyli z calych medialnych 400 do kieszeni wpadnie niewiele ponad 200zl, tak jak w przypadku pielegniarek.
Ratownicy myślą tylko o sobie. Kasa, tapczany, wcześniejsza emerytura, dorobić na kontrakcie. Pozostali pracownicy nie istnieją, a pacjenci - gdyby nie oni to by ratownikom było dobrze. A tak wogóle pokażcie mi gdzie jeszcze podwyższono w ciągu roku pobory o 800zł., a w dwa lata 1600. Wystarczy ze w pracy mysla o pacjentach. Kogo w dzisiejszych czasach interesuje inny czlowiek ? Czy jak gornicy walczyli o podwyzki to mysleli o innych, to samo pielegniarki, lekarze, nauczyciele itd... Wiec co to za argumentacja ? No wlasnie... zaczyna w... rozwiń
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 07:37
Ratownicy myślą tylko o sobie. Kasa, tapczany, wcześniejsza emerytura, dorobić na kontrakcie. Pozostali pracownicy nie istnieją, a pacjenci - gdyby nie oni to by ratownikom było dobrze. A tak wogóle pokażcie mi gdzie jeszcze podwyższono w ciągu roku pobory o 800zł., a w dwa lata 1600.
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 23:05
Co wy o tych pieniądzach ciągle. Gdzie etaty i 3 osobowe zespoły itd. Czego o tym nikt nie mówi i nic z tym nie robi. Czekajmy do 2035 najlepiej
Avatar
Inspektor / 18 lipca 2017 o 21:46
a co z innymi pracownikami służby zdrowia, nie lekarze i pielęgniarki, ale np. salowe, administracja itp. to też pracownicy służby zdrowia Ze co ? To ze pracuja w placowce zdrowia to nie znaczy ze to pracownicy sluzby zdrowia. Prosze sprawdzic co teraz "salowa" moze robic z pacjentem... a pracownicy administracji... redukcja etatow.
Avatar
wyzyskiwany / 18 lipca 2017 o 21:38
Właśnie nikt nie upomina się o innych pracowników w służbie zdrowia salowe, administracja ludzie ocknijcie się wreszcie i też walczcie o podwyżki w większości głodowych pensji. Dziś GUS podał dane o przeciętnym wynagrodzeniu brutto przeszło 4,5 tys zł.
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 09:06
CIOTY, CIOTY, CIOTY!!! Nie wywalczyli NIC!!! Dostali tylko to o cZYM minister mowił od początku!!! ŻENADA I WSTYD!!! Okazuje się że dla Piguł pieniądze będą zawsze a ratownicy tylko do roboty. Cły zarząd związku powinien się usunąć!!!
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 16:38
Brutto? Czy tak jak pielęgniarki brutto brutto?
Avatar
zgroza / 19 lipca 2017 o 13:38
undefined napisał:
Ratownicy myślą tylko o sobie. Kasa, tapczany, wcześniejsza emerytura, dorobić na kontrakcie. Pozostali pracownicy nie istnieją, a pacjenci - gdyby nie oni to by ratownikom było dobrze. A tak wogóle pokażcie mi gdzie jeszcze podwyższono w ciągu roku pobory o 800zł., a w dwa lata 1600.
 np. rodzice mający dzieci, co miesiąc dostają na każdego bachora za darmo po 500 zl i jest dobrze, nie przeszkadza ci, ile napieprzyłeś dzieci i dostajesz za darmo. PRACOWNICY WINNI OTRZYMYWAĆ GODNE WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ, DOCIERA TO DO WASZYCH MUZGÓW, CZY TO DLA WAS ZA TRUDNE, bo jeżeli za pieprzenie się i rozmnażanie dostają więcej jak za pracę to w naszym kraju  jedynie patologia ma się dobrze. Pracownik źle opłacany nie ma motywacji do pracy i nie narzekajcie, ze jesteście źle obsługiwani. Za takie ywnagrodzenie to parcownik winien przyjść podpisać listę, wypić kawę i iść do domu. "Za 10 tys. można dobrze żyć tylko na prowincji" - to słowa prezes Sądu Najwyższego
 np. rodzice mający dzieci, co miesiąc dostają na każdego bachora za darmo po 500 zl i jest dobrze, nie przeszkadza ci, ile napieprzyłeś dzieci i dostajesz za darmo. PRACOWNICY WINNI OTRZYMYWAĆ GODNE WYNAGRODZENIE ZA PRACĘ, DOCIERA TO DO WASZYCH MUZGÓW, CZY TO DLA WAS ZA TRUDNE, bo jeżeli za pieprzenie się i rozmnażanie dostają więcej jak za pracę to w naszym kraju  jedynie patologia ma się dobrze. Pracownik źle opłacany nie ma motywacji do pracy i nie narzekajcie, ze jesteście źle obsługiwani. Za takie ywnagrodzenie to parcow... rozwiń
Avatar
rescue24 / 19 lipca 2017 o 11:16
Pan Zepchla ,ani Solidarnosc, ani Komitet protestacyjny ktory to podpisal nie reprezentowali stanowiska ratownikow tylko swoje interesy .Zdradzili środowisko ratownicze i od samego poczatku to bylo ukartowane. Wg. Ustaleń mielismy dostac 4x400zl czyli realnie 4x230 ale Maly napoleon z przybocznym Radziwillem i swoimi zołnierzykami NSZZ S. rozegrali Nas po mistrzowsku. Żal bo byl potencjal do dalszej walki :(
Avatar
Ordynator / 19 lipca 2017 o 11:10
Inspektor napisał:
a co z innymi pracownikami służby zdrowia, nie lekarze i pielęgniarki, ale np. salowe, administracja itp. to też pracownicy służby zdrowia Ze co ? To ze pracuja w placowce zdrowia to nie znaczy ze to pracownicy sluzby zdrowia. Prosze sprawdzic co teraz "salowa" moze robic z pacjentem... a pracownicy administracji... redukcja etatow.
 Ale prawdą jest że w administracji to tylko 20 % pracuje a reszcie się wydaje bo przecież przychodzą do pracy.Ogromna większość przyjmowana za protekcją znajomych nie umie poprawnie wykonywać swoich obowiązków a mniemanie ma o sobie jak niezwykle uzdolnieni.Trochę pokory i mniej wędrówek po szpitalu bez celu.
 Ale prawdą jest że w administracji to tylko 20 % pracuje a reszcie się wydaje bo przecież przychodzą do pracy.Ogromna większość przyjmowana za protekcją znajomych nie umie poprawnie wykonywać swoich obowiązków a mniemanie ma o sobie jak niezwykle uzdolnieni.Trochę pokory i mniej wędrówek po szpitalu bez celu. rozwiń
Avatar
Inspektor / 19 lipca 2017 o 07:58
Ratownicy myślą tylko o sobie. Kasa, tapczany, wcześniejsza emerytura, dorobić na kontrakcie. Pozostali pracownicy nie istnieją, a pacjenci - gdyby nie oni to by ratownikom było dobrze. A tak wogóle pokażcie mi gdzie jeszcze podwyższono w ciągu roku pobory o 800zł., a w dwa lata 1600. Wystarczy ze w pracy mysla o pacjentach. Kogo w dzisiejszych czasach interesuje inny czlowiek ? Czy jak gornicy walczyli o podwyzki to mysleli o innych, to samo pielegniarki, lekarze, nauczyciele itd... Wiec co to za argumentacja ? No wlasnie... zaczyna wtedy nas interesowac jak innemu bedzie lepiej... to wtedy odrazu trzeba go zgnoic. Do tego niech Pan Zepchla zacznie operowac realna kwota podwyzki a nie 400, 800, 1600. Polowe z tych pieniedzy zabiera Panstwo. Czyli z calych medialnych 400 do kieszeni wpadnie niewiele ponad 200zl, tak jak w przypadku pielegniarek.
Ratownicy myślą tylko o sobie. Kasa, tapczany, wcześniejsza emerytura, dorobić na kontrakcie. Pozostali pracownicy nie istnieją, a pacjenci - gdyby nie oni to by ratownikom było dobrze. A tak wogóle pokażcie mi gdzie jeszcze podwyższono w ciągu roku pobory o 800zł., a w dwa lata 1600. Wystarczy ze w pracy mysla o pacjentach. Kogo w dzisiejszych czasach interesuje inny czlowiek ? Czy jak gornicy walczyli o podwyzki to mysleli o innych, to samo pielegniarki, lekarze, nauczyciele itd... Wiec co to za argumentacja ? No wlasnie... zaczyna w... rozwiń
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 07:37
Ratownicy myślą tylko o sobie. Kasa, tapczany, wcześniejsza emerytura, dorobić na kontrakcie. Pozostali pracownicy nie istnieją, a pacjenci - gdyby nie oni to by ratownikom było dobrze. A tak wogóle pokażcie mi gdzie jeszcze podwyższono w ciągu roku pobory o 800zł., a w dwa lata 1600.
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 23:05
Co wy o tych pieniądzach ciągle. Gdzie etaty i 3 osobowe zespoły itd. Czego o tym nikt nie mówi i nic z tym nie robi. Czekajmy do 2035 najlepiej
Avatar
Inspektor / 18 lipca 2017 o 21:46
a co z innymi pracownikami służby zdrowia, nie lekarze i pielęgniarki, ale np. salowe, administracja itp. to też pracownicy służby zdrowia Ze co ? To ze pracuja w placowce zdrowia to nie znaczy ze to pracownicy sluzby zdrowia. Prosze sprawdzic co teraz "salowa" moze robic z pacjentem... a pracownicy administracji... redukcja etatow.
Avatar
wyzyskiwany / 18 lipca 2017 o 21:38
Właśnie nikt nie upomina się o innych pracowników w służbie zdrowia salowe, administracja ludzie ocknijcie się wreszcie i też walczcie o podwyżki w większości głodowych pensji. Dziś GUS podał dane o przeciętnym wynagrodzeniu brutto przeszło 4,5 tys zł.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 0 0

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 19

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 12

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 10

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!