Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 stycznia 2011 r.
14:15
Edytuj ten wpis

Ratujmy obwodnicę Lublina: Śmierć z kosą na przejściu dla pieszych (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (dudi)
0 48 A A
Akcja rozpoczęła się o godzinie 12. Trwała dwie godziny. (Maciej Kaczanowski)
Akcja rozpoczęła się o godzinie 12. Trwała dwie godziny. (Maciej Kaczanowski)

"Brak obwodnicy i S17, będą dobre żniwa". Transparent z takim napisem oraz ludzi w kapturach z kosami mogli zobaczyć kierowcy na al. Tysiąclecia. Lublinianie podpisywali się pod petycją o budowę obwodnicy. Chętnych nie brakowało.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 48

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lubelak / 9 stycznia 2011 o 12:26
[indent]Panie Lubelak zrobiła to co do niej należało.Pani Wolińska-Bartkiewicz to mądra i prawa Pani wiceminister,takich w rządzie nam potrzeba.[/indent]
Krzysiek - złotoustny wykładowco na socjologii KUL - podpisz się z imienia i nazwiska i nawet tytułu naukowego


Znów stara zgraja szczęśliwym trafem,

bez głów, bez planów, za to z rozmachem

do żłobu toczy swe tłuste cielska .

Idzie Platforma Obywatelska !



Do sądu złodziej śmiało ucieka,

Bo wszak korupcja prawem człowieka!

Czar PRL-u wraca do formy,

Wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy?!



Zwrot w dyplomacji to rozdział drugi,

Od dziś będziemy świadczyć usługi,

Dla Władimira i dla Angeli.

Czas na kolanach iść do Brukseli!



Szef MSZ-u już ma kaganiec,

Śląsk i Pomorze weźmie Germaniec,

Trzeba wywłaszczyć polskiego chłopa

Vivat Platforma, Vivat Jewropa!



Angela z Ritą ręce zaciera,

By na wschód ruszyć tropem Hitlera,

A za nią ziomków procesja tłumna

Vivat Platforma, piąta kolumna.



"Za tawariszcza Tuska zdarowie"

Piją Gazpromu oligarchowie ,

Władimir Putin z radości śpiewa:

"Nu tiepier budiet kak za Breżniewa"



Odwrót z Iraku, z Afganistanu

Osama śmieje się spod turbanu,

Taki sojusznik jak Tusk się przyda.

Vivat platforma i Al-Kaida!



Koniec z lustracją ! Koniec rozliczeń !

Dla konfidentów to koncert życzeń

"Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci"

Vivat platforma i konfidenci !



Niech żyje wolność!

Ćpun na wagarach,

Łbem durnym kreci w dymu oparach

Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska,

Vivat platforma Obywatelska !



Niech żyje miłość ! Rusza parada,

Sprośnych pedałów cała gromada,

Gzi się bezwstydnie wśród publiczności,

To dar Platformy ! Tryumf wolność !



Elektoracie ! Wyborco durny !

Gdy będziesz wrzucać głos swój do urny,

A chcesz być sługą Niemca i Ruska,

Dalej popieraj Donalda Tuska !
[indent]Panie Lubelak zrobiła to co do niej należało.Pani Wolińska-Bartkiewicz to mądra i prawa Pani wiceminister,takich w rządzie nam potrzeba.[/indent]
Krzysiek - złotoustny wykładowco na socjologii KUL - podpisz się z imienia i nazwiska i nawet tytułu naukowego


Znów stara zgraja szczęśliwym trafem,

bez głów, bez planów, za to z rozmachem

do żłobu toczy swe tłuste cielska .

Idzie Platforma Obywatelska !



Do sądu złodziej śmiało ucieka,
rozwiń
Avatar
mati / 9 stycznia 2011 o 11:59
[quote name='Gość' timestamp='1294564874' post='419574']
Panie Lubelak zrobiła to co do niej należało.Pani Wolińska-Bartkiewicz to mądra i prawa Pani wiceminister,takich w rządzie nam potrzeba.
[/quote]
bardzo merytoryczna odpowiedź - takiej się właśnie spodziewaliśmy po "inteligentach" z peło KONKRETY, KONKRETY a nie puste słowa
Avatar
Gość / 9 stycznia 2011 o 10:21
[quote name='Lubelak' timestamp='1294563564' post='419559']
[size="6"]a co dla realizacji S-17 zrobiła wiceminister infrastruktury Ilona Wolińska-Bartkiewicz - protegowana "dr" Krzysztofa Grabczuka? czekam na konkretna odpowiedż a nie komorowsko-tuskowe bajdolenie [/size]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=gI3Jl1i_lZU[/media]
[/quote]
Panie Lubelak zrobiła to co do niej należało.Pani Wolińska-Bartkiewicz to mądra i prawa Pani wiceminister,takich w rządzie nam potrzeba.
Avatar
Lubelak / 9 stycznia 2011 o 09:59
[size="6"]a co dla realizacji S-17 zrobiła wiceminister infrastruktury Ilona Wolińska-Bartkiewicz - protegowana "dr" Krzysztofa Grabczuka? czekam na konkretna odpowiedż a nie komorowsko-tuskowe bajdolenie [/size]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=gI3Jl1i_lZU[/media]
Avatar
elektroda / 9 stycznia 2011 o 09:41
grabarczyk to figurant, który jest zależny od drapiącego się po jajach tuska ( ciagle nosi łapy w kieszeniach). A protest to tylko w Warszawie, jak najbliżej HGW. Co do poparcia ze strony pomorzan - to ludzie bez żadnych zasad moralnych jak pokazały wybory karnowskiego w Sopocie, więc o sprawiedliwości społecznej możecie zapomnieć.
Avatar
Gość / 9 stycznia 2011 o 09:40
[quote name='Mario' timestamp='1294560844' post='419544']
Proponuję DZIENNIKARZOM z DZIENNIKA WSCHODNIEGO skontaktować się ze WSZYSTKIMI posłami i europoslami z lubelszczyznu i zadać im tylko jednego pytania "CO ZROBIŁAŚ/ZROBIŁEŚ W SPRAWIE BUDOWY DRÓG NA LUBELSZCZYŹNIE ?
*szczególnie nr 17, 12 i 19) Odpowiedzi opublikować w Dzienniku.
[/quote]
Panie Premierze,Panie Prezydencie,apeluję do Panów,byście maniakom wielkości wytłumaczyli,że jest województwo lubelskie,a nie matołkowska LUBELSZCZYZNA.Panowie czas zacząć i historii wstydu oszczędzić.
[quote name='Mario' timestamp='1294560844' post='419544']
Proponuję DZIENNIKARZOM z DZIENNIKA WSCHODNIEGO skontaktować się ze WSZYSTKIMI posłami i europoslami z lubelszczyznu i zadać im tylko jednego pytania "CO ZROBIŁAŚ/ZROBIŁEŚ W SPRAWIE BUDOWY DRÓG NA LUBELSZCZYŹNIE ?
*szczególnie nr 17, 12 i 19) Odpowiedzi opublikować w Dzienniku.
[/quote]
Panie Premierze,Panie Prezydencie,apeluję do Panów,byście maniakom wielkości wytłumaczyli,że jest województwo lubelskie,a nie matołkowska LUBELSZCZ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 9 stycznia 2011 o 09:19
"KOCHANY" PREMIERZE TUSKU I MINISTRZE GRABARCZYKU ZAPRASZAMY DO LUBLINA!!!! SKAZUJECIE NAS NA WEGETACJE I CHOWACIE SIĘ JAK TCHÓRZE, PRZYJEDŹCIE DO NAS BY SPOJRZEĆ NAM W OCZY, A MY OKAŻEMY JAK BARDZO WAS SZANUJEMY I JAK WAM DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO!!!! ŻNIWA CZAS ZACZĄĆ!!!
Avatar
Mario / 9 stycznia 2011 o 09:14
Proponuję DZIENNIKARZOM z DZIENNIKA WSCHODNIEGO skontaktować się ze WSZYSTKIMI posłami i europoslami z lubelszczyznu i zadać im tylko jednego pytania "CO ZROBIŁAŚ/ZROBIŁEŚ W SPRAWIE BUDOWY DRÓG NA LUBELSZCZYŹNIE ?
*szczególnie nr 17, 12 i 19) Odpowiedzi opublikować w Dzienniku.
Avatar
Mario / 9 stycznia 2011 o 09:02
Bardzo dobrze zorganizowany protest Mieszkańców Lublina i Okolic, plus (nie wiem jak to ująć) "członkowie" forum SkyscraperCity (myślę, że takich protestów będzie więcej). Tym razem "Ruch Poparcia Palikota" nie "podszył" się pod tą akcję.
Avatar
Gość / 9 stycznia 2011 o 08:32
[quote name='WARMIŃSKO - MAZURSKIE' timestamp='1294528108' post='419498']
My również solidarujemy się z Wami . Wszystkim swoim znajomym kazałem wysyłac maile do ministerstwa , a sam jednym głosem wpisałem się na listę . Tak trzymac !!! Jestem pełen podziwu za zryw. Oby przyniósł skutek!!
[/quote]
Warmińszczyznie i Mazurszczyznie za okazaną solidarność,bardzo i to bardzo dziękujemy.
Avatar
Lubelak / 9 stycznia 2011 o 12:26
[indent]Panie Lubelak zrobiła to co do niej należało.Pani Wolińska-Bartkiewicz to mądra i prawa Pani wiceminister,takich w rządzie nam potrzeba.[/indent]
Krzysiek - złotoustny wykładowco na socjologii KUL - podpisz się z imienia i nazwiska i nawet tytułu naukowego


Znów stara zgraja szczęśliwym trafem,

bez głów, bez planów, za to z rozmachem

do żłobu toczy swe tłuste cielska .

Idzie Platforma Obywatelska !



Do sądu złodziej śmiało ucieka,

Bo wszak korupcja prawem człowieka!

Czar PRL-u wraca do formy,

Wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy?!



Zwrot w dyplomacji to rozdział drugi,

Od dziś będziemy świadczyć usługi,

Dla Władimira i dla Angeli.

Czas na kolanach iść do Brukseli!



Szef MSZ-u już ma kaganiec,

Śląsk i Pomorze weźmie Germaniec,

Trzeba wywłaszczyć polskiego chłopa

Vivat Platforma, Vivat Jewropa!



Angela z Ritą ręce zaciera,

By na wschód ruszyć tropem Hitlera,

A za nią ziomków procesja tłumna

Vivat Platforma, piąta kolumna.



"Za tawariszcza Tuska zdarowie"

Piją Gazpromu oligarchowie ,

Władimir Putin z radości śpiewa:

"Nu tiepier budiet kak za Breżniewa"



Odwrót z Iraku, z Afganistanu

Osama śmieje się spod turbanu,

Taki sojusznik jak Tusk się przyda.

Vivat platforma i Al-Kaida!



Koniec z lustracją ! Koniec rozliczeń !

Dla konfidentów to koncert życzeń

"Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci"

Vivat platforma i konfidenci !



Niech żyje wolność!

Ćpun na wagarach,

Łbem durnym kreci w dymu oparach

Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska,

Vivat platforma Obywatelska !



Niech żyje miłość ! Rusza parada,

Sprośnych pedałów cała gromada,

Gzi się bezwstydnie wśród publiczności,

To dar Platformy ! Tryumf wolność !



Elektoracie ! Wyborco durny !

Gdy będziesz wrzucać głos swój do urny,

A chcesz być sługą Niemca i Ruska,

Dalej popieraj Donalda Tuska !
[indent]Panie Lubelak zrobiła to co do niej należało.Pani Wolińska-Bartkiewicz to mądra i prawa Pani wiceminister,takich w rządzie nam potrzeba.[/indent]
Krzysiek - złotoustny wykładowco na socjologii KUL - podpisz się z imienia i nazwiska i nawet tytułu naukowego


Znów stara zgraja szczęśliwym trafem,

bez głów, bez planów, za to z rozmachem

do żłobu toczy swe tłuste cielska .

Idzie Platforma Obywatelska !



Do sądu złodziej śmiało ucieka,
rozwiń
Avatar
mati / 9 stycznia 2011 o 11:59
[quote name='Gość' timestamp='1294564874' post='419574']
Panie Lubelak zrobiła to co do niej należało.Pani Wolińska-Bartkiewicz to mądra i prawa Pani wiceminister,takich w rządzie nam potrzeba.
[/quote]
bardzo merytoryczna odpowiedź - takiej się właśnie spodziewaliśmy po "inteligentach" z peło KONKRETY, KONKRETY a nie puste słowa
Avatar
Gość / 9 stycznia 2011 o 10:21
[quote name='Lubelak' timestamp='1294563564' post='419559']
[size="6"]a co dla realizacji S-17 zrobiła wiceminister infrastruktury Ilona Wolińska-Bartkiewicz - protegowana "dr" Krzysztofa Grabczuka? czekam na konkretna odpowiedż a nie komorowsko-tuskowe bajdolenie [/size]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=gI3Jl1i_lZU[/media]
[/quote]
Panie Lubelak zrobiła to co do niej należało.Pani Wolińska-Bartkiewicz to mądra i prawa Pani wiceminister,takich w rządzie nam potrzeba.
Avatar
Lubelak / 9 stycznia 2011 o 09:59
[size="6"]a co dla realizacji S-17 zrobiła wiceminister infrastruktury Ilona Wolińska-Bartkiewicz - protegowana "dr" Krzysztofa Grabczuka? czekam na konkretna odpowiedż a nie komorowsko-tuskowe bajdolenie [/size]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=gI3Jl1i_lZU[/media]
Avatar
elektroda / 9 stycznia 2011 o 09:41
grabarczyk to figurant, który jest zależny od drapiącego się po jajach tuska ( ciagle nosi łapy w kieszeniach). A protest to tylko w Warszawie, jak najbliżej HGW. Co do poparcia ze strony pomorzan - to ludzie bez żadnych zasad moralnych jak pokazały wybory karnowskiego w Sopocie, więc o sprawiedliwości społecznej możecie zapomnieć.
Avatar
Gość / 9 stycznia 2011 o 09:40
[quote name='Mario' timestamp='1294560844' post='419544']
Proponuję DZIENNIKARZOM z DZIENNIKA WSCHODNIEGO skontaktować się ze WSZYSTKIMI posłami i europoslami z lubelszczyznu i zadać im tylko jednego pytania "CO ZROBIŁAŚ/ZROBIŁEŚ W SPRAWIE BUDOWY DRÓG NA LUBELSZCZYŹNIE ?
*szczególnie nr 17, 12 i 19) Odpowiedzi opublikować w Dzienniku.
[/quote]
Panie Premierze,Panie Prezydencie,apeluję do Panów,byście maniakom wielkości wytłumaczyli,że jest województwo lubelskie,a nie matołkowska LUBELSZCZYZNA.Panowie czas zacząć i historii wstydu oszczędzić.
[quote name='Mario' timestamp='1294560844' post='419544']
Proponuję DZIENNIKARZOM z DZIENNIKA WSCHODNIEGO skontaktować się ze WSZYSTKIMI posłami i europoslami z lubelszczyznu i zadać im tylko jednego pytania "CO ZROBIŁAŚ/ZROBIŁEŚ W SPRAWIE BUDOWY DRÓG NA LUBELSZCZYŹNIE ?
*szczególnie nr 17, 12 i 19) Odpowiedzi opublikować w Dzienniku.
[/quote]
Panie Premierze,Panie Prezydencie,apeluję do Panów,byście maniakom wielkości wytłumaczyli,że jest województwo lubelskie,a nie matołkowska LUBELSZCZ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 9 stycznia 2011 o 09:19
"KOCHANY" PREMIERZE TUSKU I MINISTRZE GRABARCZYKU ZAPRASZAMY DO LUBLINA!!!! SKAZUJECIE NAS NA WEGETACJE I CHOWACIE SIĘ JAK TCHÓRZE, PRZYJEDŹCIE DO NAS BY SPOJRZEĆ NAM W OCZY, A MY OKAŻEMY JAK BARDZO WAS SZANUJEMY I JAK WAM DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO!!!! ŻNIWA CZAS ZACZĄĆ!!!
Avatar
Mario / 9 stycznia 2011 o 09:14
Proponuję DZIENNIKARZOM z DZIENNIKA WSCHODNIEGO skontaktować się ze WSZYSTKIMI posłami i europoslami z lubelszczyznu i zadać im tylko jednego pytania "CO ZROBIŁAŚ/ZROBIŁEŚ W SPRAWIE BUDOWY DRÓG NA LUBELSZCZYŹNIE ?
*szczególnie nr 17, 12 i 19) Odpowiedzi opublikować w Dzienniku.
Avatar
Mario / 9 stycznia 2011 o 09:02
Bardzo dobrze zorganizowany protest Mieszkańców Lublina i Okolic, plus (nie wiem jak to ująć) "członkowie" forum SkyscraperCity (myślę, że takich protestów będzie więcej). Tym razem "Ruch Poparcia Palikota" nie "podszył" się pod tą akcję.
Avatar
Gość / 9 stycznia 2011 o 08:32
[quote name='WARMIŃSKO - MAZURSKIE' timestamp='1294528108' post='419498']
My również solidarujemy się z Wami . Wszystkim swoim znajomym kazałem wysyłac maile do ministerstwa , a sam jednym głosem wpisałem się na listę . Tak trzymac !!! Jestem pełen podziwu za zryw. Oby przyniósł skutek!!
[/quote]
Warmińszczyznie i Mazurszczyznie za okazaną solidarność,bardzo i to bardzo dziękujemy.