piątek, 23 lutego 2018 r.

Lublin

Ratusz i Kościół zamieniają się gruntami przy ul. Berylowej

Dodano: 3 marca 2016, 07:57
Autor: drs

Ratusz i Kościół chcą się zamienić na grunty przy ul. Berylowej. Miasto dałoby 0,37 ha biorąc 0,46 ha i dopłacając różnicę.

W ten sposób zdobyłoby grunt pod boiska dla planowanej obok szkoły. Na zamianę musieliby się zgodzić radni.

AUTYŚCI (z)BAWIENIA
Gość
Gość
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (4 marca 2016 o 15:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli MANIAKALNE ATAKI WIELKOŚCI (z)BAWIENIA W OKRESIE WIELKIEGO (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mnieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) kz nszz solidarnosc organistow

2) kz nszz solidarnosc organistow 2

3) kz nszz solidarnosc organistow 3

4) kz nszz solidarnosc organistow 4

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kólkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem!

Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”!

Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazala jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA.

Tylko w marcu 2016 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „DZIENNIK BAŁTYCKI” z dn. 2.III.2016 r. w artyKULe: Kolejne pieniądze dla o. Rydzyka. Tym razem od MSZ oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

 

2) „NEWSWEEK” z dn. 3 .III.2016 r. w artyKULe: Kaczyński: Trwa wielki atak na władzę, podejmowane są próby jej spętania oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „GAZETA KRAKOWSKA” z dn. 3.III.2016 r. w artyKULe: Geniusz z kosmosu ks. Michał Heller oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

4) „FAKT” z dn. 3.III.2016 r. w artyKULe: 1} Nagła śmierć polskiego nuncjusza oskarżanego o zdradę”; 2} "Koszmar w zakonie. Paweł był bity i gwałcony" oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

 

5) „GAZETA POMORSKA” z dn. 4.III.2016 r. w artyKULe: 1} Księża? Tak samo grzeszni jak my [rozmowa]”; 2} "Do Bydgoszczy chcą przyjechać pielgrzymi z Brazylii, Rosji, Madagaskaru" oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

 

( … ) RESZTA NA FACEBOOK ' u.

NIE WIERZYSZ? - zobacz!

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami jak również Z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

Z-O-S-T-A-Ń-C-I-E - Z - B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

Rozwiń
Gość
Gość (4 marca 2016 o 09:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Wcześniej oddali kościołowi ten teren / za pośrednictwem dewelopera ale fakt pozostaje /specjalnie zmienili plan zagospodarowania terenu z usług oświatowych na takie żeby mógł powstać kościół. A teraz się będą zamieniać .W poprzednich artykułach pisaliście że miasta planuje zakupić ok 1 hektara czyli 10000 m2 tyle wg nich jest potrzebne pod boiska a teraz okazuje się że 900 m2 wystarczy / bo taka jest różnica pomiędzy tymi działkami .i jeszcze Pan redaktor napisał " na zamianę musieliby się zgodzić radni" - przecież oni wszystko klepią co KK od nich chce


Kurwa dobra zmiana w rozkwicie.
Rozwiń
Gość
Gość (3 marca 2016 o 19:13) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wcześniej oddali kościołowi ten teren / za pośrednictwem dewelopera ale fakt pozostaje /specjalnie zmienili plan zagospodarowania terenu z usług oświatowych na takie żeby mógł powstać kościół. A teraz się będą zamieniać . W poprzednich artykułach pisaliście że miasta planuje zakupić ok 1 hektara czyli 10000 m2 tyle wg nich jest potrzebne pod boiska a teraz okazuje się że 900 m2 wystarczy / bo taka jest różnica pomiędzy tymi działkami . i jeszcze Pan redaktor napisał " na zamianę musieliby się zgodzić radni" - przecież oni wszystko klepią co KK od nich chce
Rozwiń
Gość
Gość (3 marca 2016 o 11:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Oczywiscie czarni dadza taki upust miastu jak sami dostali, no tak by wypadalo po katolicku i bez checi zysku, zupelnie jak ich ziomale z dobrej zmiany.
Rozwiń
moi
moi (3 marca 2016 o 08:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

no pewnie ze bedzie ... ale - nie bonifikata tylko doplata od miasta i nie 90% a 1000 % ...

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!