Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 kwietnia 2016 r.
8:54

Ratusz nie pozwala na wjazd elektrycznych busów na Stare Miasto. "I tak tu wjadę"

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 87 A A
Elektryczne pojazdy, które od kilku lat jeżdżą po Lublinie, wciąż mają zakaz wjazdu na Stare Miasto
Elektryczne pojazdy, które od kilku lat jeżdżą po Lublinie, wciąż mają zakaz wjazdu na Stare Miasto

Nie będzie zgody Ratusza na wjazd elektrycznych busów dla turystów na Stare Miasto. Urzędnicy twierdzą, że nie wydarzyło się nic, co skłoniłoby ich do zmiany zdania. – I tak tu wjadę – zapowiada przedsiębiorca starający się o zezwolenie.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Nie pierwsza to prośba i nie pierwsza odmowa w sprawie elektrycznych samochodów turystycznych, których właściciel stara się o zgodę na wjazd na Stare Miasto. Pojazdy, z których można oglądać mijane zabytki już od kilku lat są obecne w Lublinie, ale nie wszędzie. Nie mogą wjechać ani na deptak, ani za Bramę Krakowską, a władze Lublina konsekwentnie mówią, że jest tu po prostu zbyt wąsko i zbyt tłoczono, by takie pojazdy mogły tędy kursować.

Nowy sezon turystyczny zmiany nie przyniesie, co Ratusz jasno dał do zrozumienia w odpowiedzi na pismo trzech radnych, którzy wstawiają się za przedsiębiorcą.

– Niniejszy zakaz nie tylko ogranicza swobodę działalności gospodarczej legalnie funkcjonujących podmiotów, lecz przede wszystkim niekorzystnie wpływa na prezentację kulturalnej oferty Lublina – piszą do prezydenta radni Zdzisław Drozd, Zbigniew Ławniczak i Marcin Nowak. Wskazują, że podobne pojazdy wożą turystów po Krakowie, Sandomierzu i Warszawie. – Z niezrozumiałych dla nas powodów Urząd Miasta Lublin wciąż trwa w swoim żelaznym postanowieniu, ze szkodą dla turystów odwiedzających nasze miasto.

Ratusz zdania nie zmienia i odpowiada radnym, że sprawa była badana już wiele razy. – Stanowisko w sprawie odmowy jest jednoznaczne, a rok bieżący nie przyniósł nowych argumentów uzasadniających zmianę poglądu – odpisuje radnym Artur Szymczyk, zastępca prezydenta Lublina. Tłumaczy, że ruch kołowy na Starym Mieście jest ograniczany także ze względów bezpieczeństwa. – W większości przypadków w Polsce i innych krajach Europy ograniczanie ruchu kołowego w historycznych centrach miast jest normą i spotyka się to z poparciem zdecydowanej większości użytkowników tych terenów.

Przedsiębiorca zapowiada, że i tak wjedzie za Bramę Krakowską. – Bez względu na zakaz – przyznaje Wojciech Górski. – Zastosuję obywatelskie nieposłuszeństwo, bo Stare Miasto nie jest prywatną własnością. 21 kwietnia będziemy mieć dwa pełne busy z turystami z USA i z Irlandii. Wjadę z nimi uroczyście na Stare Miasto bez względu na okoliczności.

Także w sprawie wjazdu na deptak miasto podtrzymuje swoje wcześniejsze odmowy. – Nie widzimy możliwości wydania zezwolenia na poruszanie się pojazdami po tym odcinku ulicy Krakowskie Przedmieście – stwierdza Szymczyk.

Komentarze 87

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 17:07

bus na Grodzkiej albo na deptaku? przecież tam ludziska walą tłumem, jak on chce tam jeździć?

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 11:17
Przyznaję - nie powinienem używać epitetów. Były one użyte w stosunku do tych anonimów, którzy sobie bezkarnie pozwalają na gorsze epitety, które można niżej przeczytać - z ch..., ku.wą, chamem itp. Jeśli przy okazji obraziłem inne osoby, to je najmocniej przepraszam. A dlaczego tzw. moralność w Internecie polegać ma na anonimowym ubliżaniu jednej osobie. Jeśli Pani nie pisała tych obelg w stosunku do mnie, to dlaczego czuje się Pani obrażona, skoro ja Panią imiennie nie obraziłem, tylko wyraziłem opinię - przyznaję - w kiepskim stylu- o tych, którzy mni ubliżają. A jak można nazwać osobę, która anonimowo ubliubliża innym? Wojciech Górski.
Przyznaję - nie powinienem używać epitetów. Były one użyte w stosunku do tych anonimów, którzy sobie bezkarnie pozwalają na gorsze epitety, które można niżej przeczytać - z ch..., ku.wą, chamem itp. Jeśli przy okazji obraziłem inne osoby, to je najmocniej przepraszam. A dlaczego tzw. moralność w Internecie polegać ma na anonimowym ubliżaniu jednej osobie. Jeśli Pani nie pisała tych obelg w stosunku do mnie, to dlaczego czuje się Pani obrażona, skoro ja Panią imiennie nie obraziłem, tylko wyraziłem opinię - przyznaję - w kiepskim stylu- o tyc... rozwiń
Avatar
folkatka / 20 kwietnia 2016 o 09:33

Anonimowa gwardia klakierów pana Żuka próbuje medialnie zaklinać rzeczywistość. Liczą się fakty: 1. Pan Żuk nie walczy o ograniczanie ruchu pojazdów na Starym Mieście, czego przykładem jest zezwolenie na wjazd pojazdów dostawczych aż do południa. Nigdzie indziej nie spotyka się takich absurdów. 2. mam zezwolenie na wjazd pojazdem spalinowym na Stare Miasto, a nie wolno mi go zamienić na pojazd elektryczny. 3. Wygrałem sondaż w Dzienniku Wschodnim w dniu 8 lipca 2015 r. w tej sprawie. Gwardia klakierów pana Żuka okazała się bardzo mała, choć tu stara się nadrabiać medialnie. 4. Mam pozytywną opinię Dzielnicy Stare Miasto w tej sprawie. 5. Lublin jest niechlubnym wyjątkiem w Polsce i w Europie, że usługa City Tour nie może promować miasta (akurat w sobotę zrobiłem zdjęcie spalinowej ciuchci z dwoma wagonami w Norymberdze, wjeżdżającej na rynek Starego Miasta). Psy szczekają, karawana jedzie dalej... Wojciech Górski.

ad.1

To ma swój sens, zważywszy na to, że sporo - jak nie wszystkie - z tych lokali pracuje do późna w nocy,  na drugi dzień też są otwierane w okolicach południa. Tak węc jest to dostosowanie do specyficznych uwarunkowań lokali staromiejskich.

ad.2

A ja mam w domu pistolet gazowy oraz wojskowy niezbędnik  i chciałabym je zamienić na kałacha i wyrzutnię RPG.

ad.3

Takie sondaże nie są w żadnym wypadku miarodajne. Jeżeli chciałby Pan przeprowadzić rzetelne badanie opinii Lublinian, musiałby się Pan zwrócić do któregoś z instytutów zajmujacych sę takimi sprawami. Oni mają i metody, i wyspecjalizowanych pracowników. Uprzedzam - to kosztuje, ale takie specjalistyczne badanie będzie więcej warte niż sondać Dziennika.  

ad.4

Pominę

ad.5

Panie Wojciechu - wszystko musi być dostosowane do ogólnych uwarunkowań miasta. Nie byłam nigdy w Norymberdze, ale rzut oka na znalezione w necie zdjęcia pozwolił mi stwierdzić, że tamtejsze Stare Miasto jest o wiele większe niż nasze, ulice są szersze, zatem ogólny komfort poruszania tez jest inny. Ja - podobnie jak wielu innych, wypowiadających się tu - nie widzę miejsca na Pańskie wagoniki. Nasze Stare Miasto się do tego nie nadaje. I proszę nie pisać, że Lublin jest niechlubnym wyjątkiem na tle Europy - bo to po prostu nieprawda. W Europie jest multum miast w których nie ma takich wagoników i nie będzie, ponieważ nie pozwalają na to ich uwarunkowania - charakter zabudowy, ukształtowanie terenu etc. Ja sama uważam ze sto razy lepiej jest zwiedzać nasze (i nie tylko nasze) Stare Miasto na piechotę. Mozna wtedy bardziej skupić się na ogladanych rzeczach.   

Na koniec uwaga. Walczy Pan o swoje interesy, ale robi Pan wszystko, zeby zrazić do siebie jak najwięcej osób. Pański styl prowadzenia polemiki, zablokowanie na wszystkie kontrargumenty, obrażanie oponentów, wyzywanie ich od mend i klakierów Żuka - wszystkie te rzeczy wystawiają Panu bardzo negatywne świadectwo. Robi Pan wszystko, zeby zrazić do siebie jak najwiecej ludzi, łacznie ze mna (nie mam nic wspólnego z Żukiem, proszę mi wierzyć).

Miłego dnia.

ad.1

To ma swój sens, zważywszy na to, że sporo - jak nie wszystkie - z tych lokali pracuje do późna w nocy,  na drugi dzień też są otwierane w okolicach południa. Tak węc jest to dostosowanie do specyficznych uwarunkowań lokali staromiejskich.

ad.2

A ja mam w domu pistolet gazowy oraz wojskowy niezbędnik  i chciałabym je zamienić na kałacha i wyrzutnię RPG.

ad.3

Takie sondaże nie są w żadnym wypadku miarodajne. Jeżeli chciałby Pan przeprowadzić rzetelne badanie opinii Lublinia... rozwiń

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 07:46

Najwyższy czas, by "Dziennik Wschodni", wzorem innych pism wprowadził logowanie przez facebooka. Wtedy przysłowiowe, bezkarne dotąd mendy, chowające się za swoją anonimowością, będą musiały ujawnić swoją tożsamość. Wtedy okaże się, że ten "tłum" komentatorów, to jeden psychol, opłacony przez zleceniodawcę z ratusza. Wojciech Górski.

Hahahaha śmieszny człowieku jesteś. Wszystkich w okół byś zmieniał jak tobie pasuje. Nie każdy ma twarzoksiążkę i nie każdy ją chce mieć. A niestety dla pana w tym kraju istnieje jeszcze wolność wypowiedzi i jak widać wielu ludziom pański wspaniały i nieomylny pomysł pchania się meleksami pomiędzy ogródki piwne i pieszych turystów po prostu się nie podoba. I przyjmij pan to wreszcie do wiadomości!!! A niestety miasto, gazety i wiele innych rzeczy nie należy do pana, także możesz się pan nie zgadzać z decyzją, a Ja uważam że jest słuszna i decyzję prezydenta popieram.

Hahahaha śmieszny człowieku jesteś. Wszystkich w okół byś zmieniał jak tobie pasuje. Nie każdy ma twarzoksiążkę i nie każdy ją chce mieć. A niestety dla pana w tym kraju istnieje jeszcze wolność wypowiedzi i jak widać wielu ludziom pański wspaniały i nieomylny pomysł pchania się meleksami pomiędzy ogródki piwne i pieszych turystów po prostu się nie podoba. I przyjmij pan to wreszcie do wiadomości!!! A niestety miasto, gazety i wiele innych rzeczy nie należy do pana, także możesz się pan n... rozwiń

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 07:46

Najwyższy czas, by "Dziennik Wschodni", wzorem innych pism wprowadził logowanie przez facebooka. Wtedy przysłowiowe, bezkarne dotąd mendy, chowające się za swoją anonimowością, będą musiały ujawnić swoją tożsamość. Wtedy okaże się, że ten "tłum" komentatorów, to jeden psychol, opłacony przez zleceniodawcę z ratusza. Wojciech Górski.

Hahahaha śmieszny człowieku jesteś. Wszystkich w okół byś zmieniał jak tobie pasuje. Nie każdy ma twarzoksiążkę i nie każdy ją chce mieć. A niestety dla pana w tym kraju istnieje jeszcze wolność wypowiedzi i jak widać wielu ludziom pański wspaniały i nieomylny pomysł pchania się meleksami pomiędzy ogródki piwne i pieszych turystów po prostu się nie podoba. I przyjmij pan to wreszcie do wiadomości!!! A niestety miasto, gazety i wiele innych rzeczy nie należy do pana, także możesz się pan nie zgadzać z decyzją, a Ja uważam że jest słuszna i decyzję prezydenta popieram.

Hahahaha śmieszny człowieku jesteś. Wszystkich w okół byś zmieniał jak tobie pasuje. Nie każdy ma twarzoksiążkę i nie każdy ją chce mieć. A niestety dla pana w tym kraju istnieje jeszcze wolność wypowiedzi i jak widać wielu ludziom pański wspaniały i nieomylny pomysł pchania się meleksami pomiędzy ogródki piwne i pieszych turystów po prostu się nie podoba. I przyjmij pan to wreszcie do wiadomości!!! A niestety miasto, gazety i wiele innych rzeczy nie należy do pana, także możesz się pan n... rozwiń

Avatar
Lublinianin / 20 kwietnia 2016 o 07:43
Lublin przeprasza za Gorskiego.
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 00:57

Najwyższy czas, by "Dziennik Wschodni", wzorem innych pism wprowadził logowanie przez facebooka. Wtedy przysłowiowe, bezkarne dotąd mendy, chowające się za swoją anonimowością, będą musiały ujawnić swoją tożsamość. Wtedy okaże się, że ten "tłum" komentatorów, to jeden psychol, opłacony przez zleceniodawcę z ratusza. Wojciech Górski.

Ha ha ha ha,prosze bardzo jestem za,chodz wzorem innych gazet,poza wyborcza do tego nie dojdzie,poza tym nie kazdy korzysta z fejs buca,efekt byłby taki,ze ruch na forum to byloby 5 wpisow na co dzien. Panie Gorski,z tego panskiego szcekania na forum wychodzi,zes pan pozjadal wszyatkie rozumy,sprawdz pan ip komentatorow a jak przerasta to jednak panski genialny intelekt,to wynajmij pan sobie kogos. Gorzej jak sie okaze, ze na 30 komentarzy,25 pochodzi od roznych osob,zreszta to widac na pierwszy rzut oka,kazdy wpis jest inny,łatwo porownac z pisowskim spamem zalewajacym fora. A jak Pan tym złomem wjedziesz na stare miasto i przejedziesz komuś po nodze albo zahaczysz o co w takim tłumie nietrudno,to prosze sie liczyc z konsekwencjami a beda szybkie i skuteczne.
A tak na koniec to mend niech Pan szuka w swojej rodzinie a tera na ojca dyrektora przelew i spac.
Ha ha ha ha,prosze bardzo jestem za,chodz wzorem innych gazet,poza wyborcza do tego nie dojdzie,poza tym nie kazdy korzysta z fejs buca,efekt byłby taki,ze ruch na forum to byloby 5 wpisow na co dzien. Panie Gorski,z tego panskiego szcekania na forum wychodzi,zes pan pozjadal wszyatkie rozumy,sprawdz pan ip komentatorow a jak przerasta to jednak panski genialny intelekt,to wynajmij pan sobie kogos. Gorzej jak sie okaze, ze na 30 komentarzy,25 pochodzi od roznych osob,zreszta to widac na pierwszy rzut oka,kazdy wpis jest inny,ła... rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 23:53
Najwyższy czas, by "Dziennik Wschodni", wzorem innych pism wprowadził logowanie przez facebooka. Wtedy przysłowiowe, bezkarne dotąd mendy, chowające się za swoją anonimowością, będą musiały ujawnić swoją tożsamość. Wtedy okaże się, że ten "tłum" komentatorów, to jeden psychol, opłacony przez zleceniodawcę z ratusza. Wojciech Górski.
Avatar
guest / 19 kwietnia 2016 o 23:36

kończ gościu bo jesteś żałosny. Zauważ że nikomu dotychczasowa twoja panie działalność nie przeszkadzała. Ale chamstwo i buca z jaką się pchasz pan tam gdzie pana nikt nie chce sprawi niestety że pan popłyniesz z tymi dżapańskimi cudami. Nie życzę panu źle, ale za rok nikt o panu i tym pseudo biznesie dla otyłych spasionych bezużytecznych nieruchów co przejść 500m to wyzwanie życia nie będzie pamiętał...

Ile ci, chory z nienawiści gościu, robiący sztucznie wrażenie tłumu, płaci zleceniodawca z ratusza za każdy jeden chamski wpis?

Ile ci, chory z nienawiści gościu, robiący sztucznie wrażenie tłumu, płaci zleceniodawca z ratusza za każdy jeden chamski wpis?

rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 21:49
kończ gościu bo jesteś żałosny. Zauważ że nikomu dotychczasowa twoja panie działalność nie przeszkadzała. Ale chamstwo i buca z jaką się pchasz pan tam gdzie pana nikt nie chce sprawi niestety że pan popłyniesz z tymi dżapańskimi cudami. Nie życzę panu źle, ale za rok nikt o panu i tym pseudo biznesie dla otyłych spasionych bezużytecznych nieruchów co przejść 500m to wyzwanie życia nie będzie pamiętał...
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 17:07

bus na Grodzkiej albo na deptaku? przecież tam ludziska walą tłumem, jak on chce tam jeździć?

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 11:17
Przyznaję - nie powinienem używać epitetów. Były one użyte w stosunku do tych anonimów, którzy sobie bezkarnie pozwalają na gorsze epitety, które można niżej przeczytać - z ch..., ku.wą, chamem itp. Jeśli przy okazji obraziłem inne osoby, to je najmocniej przepraszam. A dlaczego tzw. moralność w Internecie polegać ma na anonimowym ubliżaniu jednej osobie. Jeśli Pani nie pisała tych obelg w stosunku do mnie, to dlaczego czuje się Pani obrażona, skoro ja Panią imiennie nie obraziłem, tylko wyraziłem opinię - przyznaję - w kiepskim stylu- o tych, którzy mni ubliżają. A jak można nazwać osobę, która anonimowo ubliubliża innym? Wojciech Górski.
Przyznaję - nie powinienem używać epitetów. Były one użyte w stosunku do tych anonimów, którzy sobie bezkarnie pozwalają na gorsze epitety, które można niżej przeczytać - z ch..., ku.wą, chamem itp. Jeśli przy okazji obraziłem inne osoby, to je najmocniej przepraszam. A dlaczego tzw. moralność w Internecie polegać ma na anonimowym ubliżaniu jednej osobie. Jeśli Pani nie pisała tych obelg w stosunku do mnie, to dlaczego czuje się Pani obrażona, skoro ja Panią imiennie nie obraziłem, tylko wyraziłem opinię - przyznaję - w kiepskim stylu- o tyc... rozwiń
Avatar
folkatka / 20 kwietnia 2016 o 09:33

Anonimowa gwardia klakierów pana Żuka próbuje medialnie zaklinać rzeczywistość. Liczą się fakty: 1. Pan Żuk nie walczy o ograniczanie ruchu pojazdów na Starym Mieście, czego przykładem jest zezwolenie na wjazd pojazdów dostawczych aż do południa. Nigdzie indziej nie spotyka się takich absurdów. 2. mam zezwolenie na wjazd pojazdem spalinowym na Stare Miasto, a nie wolno mi go zamienić na pojazd elektryczny. 3. Wygrałem sondaż w Dzienniku Wschodnim w dniu 8 lipca 2015 r. w tej sprawie. Gwardia klakierów pana Żuka okazała się bardzo mała, choć tu stara się nadrabiać medialnie. 4. Mam pozytywną opinię Dzielnicy Stare Miasto w tej sprawie. 5. Lublin jest niechlubnym wyjątkiem w Polsce i w Europie, że usługa City Tour nie może promować miasta (akurat w sobotę zrobiłem zdjęcie spalinowej ciuchci z dwoma wagonami w Norymberdze, wjeżdżającej na rynek Starego Miasta). Psy szczekają, karawana jedzie dalej... Wojciech Górski.

ad.1

To ma swój sens, zważywszy na to, że sporo - jak nie wszystkie - z tych lokali pracuje do późna w nocy,  na drugi dzień też są otwierane w okolicach południa. Tak węc jest to dostosowanie do specyficznych uwarunkowań lokali staromiejskich.

ad.2

A ja mam w domu pistolet gazowy oraz wojskowy niezbędnik  i chciałabym je zamienić na kałacha i wyrzutnię RPG.

ad.3

Takie sondaże nie są w żadnym wypadku miarodajne. Jeżeli chciałby Pan przeprowadzić rzetelne badanie opinii Lublinian, musiałby się Pan zwrócić do któregoś z instytutów zajmujacych sę takimi sprawami. Oni mają i metody, i wyspecjalizowanych pracowników. Uprzedzam - to kosztuje, ale takie specjalistyczne badanie będzie więcej warte niż sondać Dziennika.  

ad.4

Pominę

ad.5

Panie Wojciechu - wszystko musi być dostosowane do ogólnych uwarunkowań miasta. Nie byłam nigdy w Norymberdze, ale rzut oka na znalezione w necie zdjęcia pozwolił mi stwierdzić, że tamtejsze Stare Miasto jest o wiele większe niż nasze, ulice są szersze, zatem ogólny komfort poruszania tez jest inny. Ja - podobnie jak wielu innych, wypowiadających się tu - nie widzę miejsca na Pańskie wagoniki. Nasze Stare Miasto się do tego nie nadaje. I proszę nie pisać, że Lublin jest niechlubnym wyjątkiem na tle Europy - bo to po prostu nieprawda. W Europie jest multum miast w których nie ma takich wagoników i nie będzie, ponieważ nie pozwalają na to ich uwarunkowania - charakter zabudowy, ukształtowanie terenu etc. Ja sama uważam ze sto razy lepiej jest zwiedzać nasze (i nie tylko nasze) Stare Miasto na piechotę. Mozna wtedy bardziej skupić się na ogladanych rzeczach.   

Na koniec uwaga. Walczy Pan o swoje interesy, ale robi Pan wszystko, zeby zrazić do siebie jak najwięcej osób. Pański styl prowadzenia polemiki, zablokowanie na wszystkie kontrargumenty, obrażanie oponentów, wyzywanie ich od mend i klakierów Żuka - wszystkie te rzeczy wystawiają Panu bardzo negatywne świadectwo. Robi Pan wszystko, zeby zrazić do siebie jak najwiecej ludzi, łacznie ze mna (nie mam nic wspólnego z Żukiem, proszę mi wierzyć).

Miłego dnia.

ad.1

To ma swój sens, zważywszy na to, że sporo - jak nie wszystkie - z tych lokali pracuje do późna w nocy,  na drugi dzień też są otwierane w okolicach południa. Tak węc jest to dostosowanie do specyficznych uwarunkowań lokali staromiejskich.

ad.2

A ja mam w domu pistolet gazowy oraz wojskowy niezbędnik  i chciałabym je zamienić na kałacha i wyrzutnię RPG.

ad.3

Takie sondaże nie są w żadnym wypadku miarodajne. Jeżeli chciałby Pan przeprowadzić rzetelne badanie opinii Lublinia... rozwiń

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 07:46

Najwyższy czas, by "Dziennik Wschodni", wzorem innych pism wprowadził logowanie przez facebooka. Wtedy przysłowiowe, bezkarne dotąd mendy, chowające się za swoją anonimowością, będą musiały ujawnić swoją tożsamość. Wtedy okaże się, że ten "tłum" komentatorów, to jeden psychol, opłacony przez zleceniodawcę z ratusza. Wojciech Górski.

Hahahaha śmieszny człowieku jesteś. Wszystkich w okół byś zmieniał jak tobie pasuje. Nie każdy ma twarzoksiążkę i nie każdy ją chce mieć. A niestety dla pana w tym kraju istnieje jeszcze wolność wypowiedzi i jak widać wielu ludziom pański wspaniały i nieomylny pomysł pchania się meleksami pomiędzy ogródki piwne i pieszych turystów po prostu się nie podoba. I przyjmij pan to wreszcie do wiadomości!!! A niestety miasto, gazety i wiele innych rzeczy nie należy do pana, także możesz się pan nie zgadzać z decyzją, a Ja uważam że jest słuszna i decyzję prezydenta popieram.

Hahahaha śmieszny człowieku jesteś. Wszystkich w okół byś zmieniał jak tobie pasuje. Nie każdy ma twarzoksiążkę i nie każdy ją chce mieć. A niestety dla pana w tym kraju istnieje jeszcze wolność wypowiedzi i jak widać wielu ludziom pański wspaniały i nieomylny pomysł pchania się meleksami pomiędzy ogródki piwne i pieszych turystów po prostu się nie podoba. I przyjmij pan to wreszcie do wiadomości!!! A niestety miasto, gazety i wiele innych rzeczy nie należy do pana, także możesz się pan n... rozwiń

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 07:46

Najwyższy czas, by "Dziennik Wschodni", wzorem innych pism wprowadził logowanie przez facebooka. Wtedy przysłowiowe, bezkarne dotąd mendy, chowające się za swoją anonimowością, będą musiały ujawnić swoją tożsamość. Wtedy okaże się, że ten "tłum" komentatorów, to jeden psychol, opłacony przez zleceniodawcę z ratusza. Wojciech Górski.

Hahahaha śmieszny człowieku jesteś. Wszystkich w okół byś zmieniał jak tobie pasuje. Nie każdy ma twarzoksiążkę i nie każdy ją chce mieć. A niestety dla pana w tym kraju istnieje jeszcze wolność wypowiedzi i jak widać wielu ludziom pański wspaniały i nieomylny pomysł pchania się meleksami pomiędzy ogródki piwne i pieszych turystów po prostu się nie podoba. I przyjmij pan to wreszcie do wiadomości!!! A niestety miasto, gazety i wiele innych rzeczy nie należy do pana, także możesz się pan nie zgadzać z decyzją, a Ja uważam że jest słuszna i decyzję prezydenta popieram.

Hahahaha śmieszny człowieku jesteś. Wszystkich w okół byś zmieniał jak tobie pasuje. Nie każdy ma twarzoksiążkę i nie każdy ją chce mieć. A niestety dla pana w tym kraju istnieje jeszcze wolność wypowiedzi i jak widać wielu ludziom pański wspaniały i nieomylny pomysł pchania się meleksami pomiędzy ogródki piwne i pieszych turystów po prostu się nie podoba. I przyjmij pan to wreszcie do wiadomości!!! A niestety miasto, gazety i wiele innych rzeczy nie należy do pana, także możesz się pan n... rozwiń

Avatar
Lublinianin / 20 kwietnia 2016 o 07:43
Lublin przeprasza za Gorskiego.
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 00:57

Najwyższy czas, by "Dziennik Wschodni", wzorem innych pism wprowadził logowanie przez facebooka. Wtedy przysłowiowe, bezkarne dotąd mendy, chowające się za swoją anonimowością, będą musiały ujawnić swoją tożsamość. Wtedy okaże się, że ten "tłum" komentatorów, to jeden psychol, opłacony przez zleceniodawcę z ratusza. Wojciech Górski.

Ha ha ha ha,prosze bardzo jestem za,chodz wzorem innych gazet,poza wyborcza do tego nie dojdzie,poza tym nie kazdy korzysta z fejs buca,efekt byłby taki,ze ruch na forum to byloby 5 wpisow na co dzien. Panie Gorski,z tego panskiego szcekania na forum wychodzi,zes pan pozjadal wszyatkie rozumy,sprawdz pan ip komentatorow a jak przerasta to jednak panski genialny intelekt,to wynajmij pan sobie kogos. Gorzej jak sie okaze, ze na 30 komentarzy,25 pochodzi od roznych osob,zreszta to widac na pierwszy rzut oka,kazdy wpis jest inny,łatwo porownac z pisowskim spamem zalewajacym fora. A jak Pan tym złomem wjedziesz na stare miasto i przejedziesz komuś po nodze albo zahaczysz o co w takim tłumie nietrudno,to prosze sie liczyc z konsekwencjami a beda szybkie i skuteczne.
A tak na koniec to mend niech Pan szuka w swojej rodzinie a tera na ojca dyrektora przelew i spac.
Ha ha ha ha,prosze bardzo jestem za,chodz wzorem innych gazet,poza wyborcza do tego nie dojdzie,poza tym nie kazdy korzysta z fejs buca,efekt byłby taki,ze ruch na forum to byloby 5 wpisow na co dzien. Panie Gorski,z tego panskiego szcekania na forum wychodzi,zes pan pozjadal wszyatkie rozumy,sprawdz pan ip komentatorow a jak przerasta to jednak panski genialny intelekt,to wynajmij pan sobie kogos. Gorzej jak sie okaze, ze na 30 komentarzy,25 pochodzi od roznych osob,zreszta to widac na pierwszy rzut oka,kazdy wpis jest inny,ła... rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 23:53
Najwyższy czas, by "Dziennik Wschodni", wzorem innych pism wprowadził logowanie przez facebooka. Wtedy przysłowiowe, bezkarne dotąd mendy, chowające się za swoją anonimowością, będą musiały ujawnić swoją tożsamość. Wtedy okaże się, że ten "tłum" komentatorów, to jeden psychol, opłacony przez zleceniodawcę z ratusza. Wojciech Górski.
Avatar
guest / 19 kwietnia 2016 o 23:36

kończ gościu bo jesteś żałosny. Zauważ że nikomu dotychczasowa twoja panie działalność nie przeszkadzała. Ale chamstwo i buca z jaką się pchasz pan tam gdzie pana nikt nie chce sprawi niestety że pan popłyniesz z tymi dżapańskimi cudami. Nie życzę panu źle, ale za rok nikt o panu i tym pseudo biznesie dla otyłych spasionych bezużytecznych nieruchów co przejść 500m to wyzwanie życia nie będzie pamiętał...

Ile ci, chory z nienawiści gościu, robiący sztucznie wrażenie tłumu, płaci zleceniodawca z ratusza za każdy jeden chamski wpis?

Ile ci, chory z nienawiści gościu, robiący sztucznie wrażenie tłumu, płaci zleceniodawca z ratusza za każdy jeden chamski wpis?

rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 21:49
kończ gościu bo jesteś żałosny. Zauważ że nikomu dotychczasowa twoja panie działalność nie przeszkadzała. Ale chamstwo i buca z jaką się pchasz pan tam gdzie pana nikt nie chce sprawi niestety że pan popłyniesz z tymi dżapańskimi cudami. Nie życzę panu źle, ale za rok nikt o panu i tym pseudo biznesie dla otyłych spasionych bezużytecznych nieruchów co przejść 500m to wyzwanie życia nie będzie pamiętał...
Zobacz wszystkie komentarze 87

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Paraliż szpitala przy al. Kraśnickiej. Pielęgniarki nie przyszły do pracy, do pomocy ściągano studentki

Paraliż szpitala przy al. Kraśnickiej. Pielęgniarki nie przyszły do pracy, do pomocy ściągano studentki 4 1

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. Ok. 150 pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Jedni mówią o epidemii, drudzy o sporze płacowym z dyrekcją

Ceny paliw ostro w górę.  Przez "premię strachu"?

Ceny paliw ostro w górę. Przez "premię strachu"? 2 1

Przez rok ceny ropy Brent wzrosły o 61 proc., a benzyna 95 z PKN Orlen podrożała o 11 proc. – poinformował członek zarządu ds. sprzedaży PKN Orlen Zbigniew Leszczyński

Od wakacji budynek główny muzeum będzie zamknięty

Od wakacji budynek główny muzeum będzie zamknięty 0 0

Na początku wakacji Muzeum Południowego Podlasia zamknie swój budynek główny. Ma to związek z remontem Obecnie kończy się modernizacja pomieszczeń Oficyny Zachodniej.

Miasto unieważniło ważny przetarg. Ta decyzja dotyczy 40 tys. mieszkańców Lublina

Miasto unieważniło ważny przetarg. Ta decyzja dotyczy 40 tys. mieszkańców Lublina 0 1

Prawie 40 tys. osób dotyczy poniedziałkowa decyzja Urzędu Miasta, który unieważnił przetarg na odbiór śmieci od mieszkańców Czubów Północnych, Węglina Północnego i Węglina Południowego. Ratusz odrzucił ofertę jedynej firmy gotowej obsługiwać te dzielnice. Umowa z obecnym wykonawcą usługi wygasa 30 czerwca

Odebrał sobie życie na znak protestu. Uczcili 75. rocznicę śmierci Szmula Zygielbojma

Odebrał sobie życie na znak protestu. Uczcili 75. rocznicę śmierci Szmula Zygielbojma 0 3

Towarzystwo Jana Karskiego i Urząd Miasta Chełm uroczyście uczcili 75. rocznicę śmierci Szmula Mordechaja Zygielbojma.

Czarne płyty w dobrej formie. Zaoszczędzą 60 tys. zł

Czarne płyty w dobrej formie. Zaoszczędzą 60 tys. zł 1 0

Prawie 60 tys. zł oszczędzi na remoncie Sąd Apelacyjny dzięki użyciu rozbiórkowego materiału

Cofał śmieciarką, potrącił rowerzystkę
galeria

Cofał śmieciarką, potrącił rowerzystkę 0 0

22-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak potrąciła ją śmieciarka.

Ukradli z kapliczki figurkę Matki Boskiej. "To była dziwna kradzież"

Ukradli z kapliczki figurkę Matki Boskiej. "To była dziwna kradzież" 6 2

We wsi Mateuszowo (gm. Dubienka) z kapliczki wystawionej na prywatnej posesji zniknęła figurka Matki Boskiej. Zbulwersowani mieszkańcy wciąż mają nadzieję, że złodziej się opamięta i zwróci to, co było ważne dla całej społeczności

Nowa droga połączy wschodnią część miasta z ekspresówką

Nowa droga połączy wschodnią część miasta z ekspresówką 3 2

Lada dzień rozpocznie się budowa ul. Kusocińskiego. Miasto podpisało właśnie umowę z wykonawcą -Przedsiębiorstwem Robót Drogowych z Lublina. Prace przy nowej drodze liczącej blisko 2 kilometry mają potrwać do października 2020 r.

Miliony z UE na nowe warsztaty szkolne. Będą tu uczyć siedmiu zawodów

Miliony z UE na nowe warsztaty szkolne. Będą tu uczyć siedmiu zawodów 0 2

Jeszcze w tym roku ma stanąć budynek nowych Warsztatów Szkolnych przy Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku. Na przyszły rok zostały zaplanowane zaś prace wykończeniowe i wyposażenie w sprzęt do nauki zawodów. W poniedziałek na miejscu, gdzie ma stanąć hala władze powiatu kraśnickiego podpisały umowę z wykonawcą

Złoto Malwiny Kopron na mistrzostwach Polski AZS

Złoto Malwiny Kopron na mistrzostwach Polski AZS 3 0

W weekend zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Akademickiego Związku Sportowego. Z imprezy w Łodzi w dobrych humorach wracały przede wszystkim zawodniczki AZS UMCS: Malwina Kopron, Karolina Kołeczek i Paulina Guba

Rowerem z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Nowa ścieżka

Rowerem z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Nowa ścieżka 0 1

Trwa budowa ścieżki rowerowej, dzięki której będzie można dojechać z Lublina do Lasów Kozłowieckich. Inwestycja prowadzona przez sąsiadują z Lublinem gminę Niemce ma zakończyć się jeszcze w wakacje

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo]
film

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo] 0 3

Miało być święto piłki nożnej, skończyło się walkowerem. Finał ekstraklasy został przerwany po chuligańskich wybrykach pseudokibiców Lecha Poznań. Jednak to co działo się na boisku, miało także swoją kontynuację poza nim

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj"

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj" 1 3

Małaszewicze przyjmują tylko 20 proc. kontenerów z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Takie informacje otrzymał z Ministerstwa Infrastruktury poseł Stanisław Żmijan

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca 63 21

Krzysztof Żuk został ostatecznie oczyszczony z zarzutu w sprawie wynajęcia biur w nieistniejącym budynku. Chodzi o głośną sprawę biurowca przy Wieniawskiej. Korzystny dla Żuka werdykt wydała dziś Główna Komisja Orzekająca przy ministrze finansów

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.