Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 września 2011 r.
18:10
Edytuj ten wpis

Razili psa prądem, potem udusili. Trójka lublinian oskarżona

Autor: Zdjęcie autora er
0 22 A A
Zatrzymane osoby (Policja)
Zatrzymane osoby (Policja)

Prokuratura oskarżyła 55-letnią Lucynę K., jej 35-letnią córkę Magdalenę i 50-letniego Edwarda S., znajomego kobiet o zabicie psa ze szczególnym okrucieństwem. Zwierzę było rażone prądem, a potem uduszone.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na początku lipca policja zatrzymała trójkę mieszkańców Lublina. O brutalnym traktowaniu zwierzęcia poinformował mundurowych anonimowy mieszkaniec. 70-kilogramowy mieszaniec należał do kobiet. Nie radziły sobie z agresywnym psem. Na początku lipca postanowiły się go pozbyć. Do pomocy wezwały znajomego.

Najpierw próbowali uśmiercić zwierzę prądem, potem udusili je paskiem. Zwłoki zostawili w pobliżu drogi. Były częściowo zwęglone i bez sierści. Na każdym z trójki oskarżonych ciąży taki sam zarzut.

– Zostali oskarżeni o to, że działając ze szczególnym okrucieństwem, rażąc prądem i dusząc zabili psa. Grozi im do dwóch lat więzienia – mówi Jadwiga Nowak, szefowa prokuratury rejonowej Lublin-Północ.

Więcej o sprawie: Katowali psa dwa dni: Razili prądem, powiesili i podpalili

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tkj / 11 września 2011 o 13:36
wspniali mieszkańcy Lublina czy ja muszę tutaj powracać bo nie potraficie zrobić porządku z takimi gnojami sami - parę lat temu był spalony szczeniak husky i mialam "przyjemność" poznać i wasz wymiar sprawiedliwości (nieudolny) i przedstawicieli waszej społeczności (komentarze tylko niecenzuralne więc sobie daruję)... Cholera zróbcie z tym porządek bo cała Polska uważa was za zacofanych
Avatar
VAREA / 7 września 2011 o 21:21
[quote name='Normalny' timestamp='1315378871' post='528001']
Anonimowi obrońcy zwierząt! Postawcie temu psu pomnik i módlcie się do niego, tak jak modlicie się do Lecha Kaczyńskiego! Ci ludzie popełnili błąd - zamiast zawieźć psa do uśpienia lub go po prostu gdzieś zostawić za miastem przez jakiegoś kapusia naraizili się na niepotrzebne kłopoty. A wy obłudni obrońcy zwierząt! Codziennie żrecie mięso z zabitych zwierząt, chodzicie w ubraniach i butach z zabitych zwierząt, a tu piszecie głupoty!
[/quote]



jest w tym duzo racji. nie jeden raz widzi sie czlowieka, ktory domagajac sie glosno praw dla zwierzat ma na sobie wypasione skorzane butki.

nie badzmy rasistami. psow nie wolno zabijac a inne zwierzaki juz mozna?
[quote name='Normalny' timestamp='1315378871' post='528001']
Anonimowi obrońcy zwierząt! Postawcie temu psu pomnik i módlcie się do niego, tak jak modlicie się do Lecha Kaczyńskiego! Ci ludzie popełnili błąd - zamiast zawieźć psa do uśpienia lub go po prostu gdzieś zostawić za miastem przez jakiegoś kapusia naraizili się na niepotrzebne kłopoty. A wy obłudni obrońcy zwierząt! Codziennie żrecie mięso z zabitych zwierząt, chodzicie w ubraniach i butach z zabitych zwierząt, a tu piszecie głupoty!rozwiń
Avatar
as / 7 września 2011 o 20:54
[quote name='Antydeb***' timestamp='1315375580' post='527978']
Zajmij się jakąś uczciwą pracą to nie będziesz słyszała takich usprawiedliwień.
[/quote]
Wyobraź sobie, że pracuję uczciwie już od 20 lat. A Ty zajmij się ćwiczeniem umysłu. np. logiką, wtedy będziesz (może) w stanie skonstruować logiczną wypowiedź. Podpowiem: praca, nawet ciężka nie zwalnia od myślenia, czucia, współczucia, pomagania. Przynajmniej mnie. Ty masz z tym problem, jak widać.
Avatar
Normalny / 7 września 2011 o 09:01
Anonimowi obrońcy zwierząt! Postawcie temu psu pomnik i módlcie się do niego, tak jak modlicie się do Lecha Kaczyńskiego! Ci ludzie popełnili błąd - zamiast zawieźć psa do uśpienia lub go po prostu gdzieś zostawić za miastem przez jakiegoś kapusia naraizili się na niepotrzebne kłopoty. A wy obłudni obrońcy zwierząt! Codziennie żrecie mięso z zabitych zwierząt, chodzicie w ubraniach i butach z zabitych zwierząt, a tu piszecie głupoty!
Avatar
Antydebil / 7 września 2011 o 08:06
[quote name='as' timestamp='1315348414' post='527925']zajmując się od wielu lat skrzywdzonymi zwierzętami, słyszałam takie usprawiedliwienia[/quote]
Zajmij się jakąś uczciwą pracą to nie będziesz słyszała takich usprawiedliwień.
Avatar
gość / 7 września 2011 o 07:13
ZAGAZOWAĆ Sku***SYNÓW...!!!!
Avatar
VAREA / 7 września 2011 o 00:53
kara za skrzywdzenie zwierzaka bywa niewymierna do jego cierpienia przed smiercia. najczesciej sa zabijane wlasnie bardzo brutalnie ,dziwne czasem wyszukane sposoby. najbardziej boli to milosnikow zwierzat, ktorzy w swoich pupilach widza czlonka rodziny.
Avatar
VAREA / 7 września 2011 o 00:48
dodam ze tacy delikwenci z osobowoscia psychopatyczna nie sa juz nawet leczeni. sa nieuleczalnie chorzy.
Avatar
as / 7 września 2011 o 00:47
I tu się z Tobą w pełni zgadzam.
Avatar
VAREA / 7 września 2011 o 00:43
glupota ludzka zbiera zniwo na wszystkich frontach. ale uwazam ze ukryte tendencje do okrucienstwa nie wymagaja wiekszej stymulacji. po prostu kiedys same sie odzywaja. ze zwierzetami jest prosciej, mniejsza odpowiedzialnosc, wieksza satysfakcja dla psychopaty lubiacego miec pelna kontrole nad swoja ofiara, bo sie juz nie wyrwie, bo nie ma szans. kat czuje sie bogiem, gorszego idiote to nawet podnieca.
oni nie potrzebuja zapisow, potrzebuja okazji
Avatar
tkj / 11 września 2011 o 13:36
wspniali mieszkańcy Lublina czy ja muszę tutaj powracać bo nie potraficie zrobić porządku z takimi gnojami sami - parę lat temu był spalony szczeniak husky i mialam "przyjemność" poznać i wasz wymiar sprawiedliwości (nieudolny) i przedstawicieli waszej społeczności (komentarze tylko niecenzuralne więc sobie daruję)... Cholera zróbcie z tym porządek bo cała Polska uważa was za zacofanych
Avatar
VAREA / 7 września 2011 o 21:21
[quote name='Normalny' timestamp='1315378871' post='528001']
Anonimowi obrońcy zwierząt! Postawcie temu psu pomnik i módlcie się do niego, tak jak modlicie się do Lecha Kaczyńskiego! Ci ludzie popełnili błąd - zamiast zawieźć psa do uśpienia lub go po prostu gdzieś zostawić za miastem przez jakiegoś kapusia naraizili się na niepotrzebne kłopoty. A wy obłudni obrońcy zwierząt! Codziennie żrecie mięso z zabitych zwierząt, chodzicie w ubraniach i butach z zabitych zwierząt, a tu piszecie głupoty!
[/quote]



jest w tym duzo racji. nie jeden raz widzi sie czlowieka, ktory domagajac sie glosno praw dla zwierzat ma na sobie wypasione skorzane butki.

nie badzmy rasistami. psow nie wolno zabijac a inne zwierzaki juz mozna?
[quote name='Normalny' timestamp='1315378871' post='528001']
Anonimowi obrońcy zwierząt! Postawcie temu psu pomnik i módlcie się do niego, tak jak modlicie się do Lecha Kaczyńskiego! Ci ludzie popełnili błąd - zamiast zawieźć psa do uśpienia lub go po prostu gdzieś zostawić za miastem przez jakiegoś kapusia naraizili się na niepotrzebne kłopoty. A wy obłudni obrońcy zwierząt! Codziennie żrecie mięso z zabitych zwierząt, chodzicie w ubraniach i butach z zabitych zwierząt, a tu piszecie głupoty!rozwiń
Avatar
as / 7 września 2011 o 20:54
[quote name='Antydeb***' timestamp='1315375580' post='527978']
Zajmij się jakąś uczciwą pracą to nie będziesz słyszała takich usprawiedliwień.
[/quote]
Wyobraź sobie, że pracuję uczciwie już od 20 lat. A Ty zajmij się ćwiczeniem umysłu. np. logiką, wtedy będziesz (może) w stanie skonstruować logiczną wypowiedź. Podpowiem: praca, nawet ciężka nie zwalnia od myślenia, czucia, współczucia, pomagania. Przynajmniej mnie. Ty masz z tym problem, jak widać.
Avatar
Normalny / 7 września 2011 o 09:01
Anonimowi obrońcy zwierząt! Postawcie temu psu pomnik i módlcie się do niego, tak jak modlicie się do Lecha Kaczyńskiego! Ci ludzie popełnili błąd - zamiast zawieźć psa do uśpienia lub go po prostu gdzieś zostawić za miastem przez jakiegoś kapusia naraizili się na niepotrzebne kłopoty. A wy obłudni obrońcy zwierząt! Codziennie żrecie mięso z zabitych zwierząt, chodzicie w ubraniach i butach z zabitych zwierząt, a tu piszecie głupoty!
Avatar
Antydebil / 7 września 2011 o 08:06
[quote name='as' timestamp='1315348414' post='527925']zajmując się od wielu lat skrzywdzonymi zwierzętami, słyszałam takie usprawiedliwienia[/quote]
Zajmij się jakąś uczciwą pracą to nie będziesz słyszała takich usprawiedliwień.
Avatar
gość / 7 września 2011 o 07:13
ZAGAZOWAĆ Sku***SYNÓW...!!!!
Avatar
VAREA / 7 września 2011 o 00:53
kara za skrzywdzenie zwierzaka bywa niewymierna do jego cierpienia przed smiercia. najczesciej sa zabijane wlasnie bardzo brutalnie ,dziwne czasem wyszukane sposoby. najbardziej boli to milosnikow zwierzat, ktorzy w swoich pupilach widza czlonka rodziny.
Avatar
VAREA / 7 września 2011 o 00:48
dodam ze tacy delikwenci z osobowoscia psychopatyczna nie sa juz nawet leczeni. sa nieuleczalnie chorzy.
Avatar
as / 7 września 2011 o 00:47
I tu się z Tobą w pełni zgadzam.
Avatar
VAREA / 7 września 2011 o 00:43
glupota ludzka zbiera zniwo na wszystkich frontach. ale uwazam ze ukryte tendencje do okrucienstwa nie wymagaja wiekszej stymulacji. po prostu kiedys same sie odzywaja. ze zwierzetami jest prosciej, mniejsza odpowiedzialnosc, wieksza satysfakcja dla psychopaty lubiacego miec pelna kontrole nad swoja ofiara, bo sie juz nie wyrwie, bo nie ma szans. kat czuje sie bogiem, gorszego idiote to nawet podnieca.
oni nie potrzebuja zapisow, potrzebuja okazji