Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 września 2010 r.
13:07
Edytuj ten wpis

Remont ronda przy Makro to duży problem dla przedsiębiorców

Autor: Zdjęcie autora jotem js
0 23 A A

Wczoraj drogowcy rozpoczęli remont zniszczonej nawierzchni na skrzyżowaniu ulic Krańcowej, Chemicznej i al. Witosa. Okoliczni mieszkańcy i przedsiębiorcy skarżą się, że nie można się do nich dostać.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czytaj więcej w tekście: >Remont jezdni odciął przedsiębiorców od świata na Strefie Biznesu.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
P. / 22 września 2010 o 08:16
[quote name='Gość' date='21 wrzesień 2010 - 15:42 ' timestamp='1285076525' post='350768']
jak nie robią dróg to źle, jak robią to jeszcze gorzej. zdecydujcie się śmieszne Polaczki!!!!
[/quote]
Nie chodzi o to, że robią, tylko o to jak do tego się przygotowali: jakie wyznaczono objazdy i jak je oznaczono; jakie przejazdy tymczasowe (przez pasy zieleni) utworzono; jak zmieniono cykl świateł na skrzyżowaniach (wczoraj ok. godz. 16 działała sygn. świetlna na skrzyżowaniu Krańcowa-Pogodna - całkiem bez sensu; ok. 19 już była wyłączona); kiedy poinformowano o objazdach (powinny być kilka dni wcześniej tablice "zmiana organizacji ruchu od dn. ....." - nie każdy czyta prasę, co było widać w poniedziałek rano); czy zapewniono pomoc Policji na skrzyżowaniach, żeby rozładować korki; czy remont odbywa się w godz. 7-15, czy na 2 albo 3 zmiany...
Poza tym dochodzi jeszcze informacja o zmianach w kursowaniu komunikacji miejskiej - na przystankach w wielu miejscach jej nie ma; a tabliczka za szybą autobusu "linia z objazdem" to dobry pomysł, ale nadal nie wiadomo którędy autobus jedzie.
[quote name='Gość' date='21 wrzesień 2010 - 15:42 ' timestamp='1285076525' post='350768']
jak nie robią dróg to źle, jak robią to jeszcze gorzej. zdecydujcie się śmieszne Polaczki!!!!
[/quote]
Nie chodzi o to, że robią, tylko o to jak do tego się przygotowali: jakie wyznaczono objazdy i jak je oznaczono; jakie przejazdy tymczasowe (przez pasy zieleni) utworzono; jak zmieniono cykl świateł na skrzyżowaniach (wczoraj ok. godz. 16 działała sygn. świetlna na skrzyżowaniu Krańcowa-... rozwiń
Avatar
kudłaty / 21 września 2010 o 20:49
nasi inżynierowie ruchu znów nawalili, na Krańcowej przy skrzyżowaniu z Drogą Męczenników Majdanka w szczycie tworzą się potężne korki, bo oczywiście nikt na wprost nie wali pod Makro tylko skręca albo w lewo, albo w prawo. No, ale inżynierowie ruchu zapomnieli przy okazji zmienić długość świateł i zamiast skrócić cykl na wprost i wydłużyć na prawo lub lewoskręt to zostawiali jak było, a co ... niech się ludziska męczą w korkach
Avatar
Gość / 21 września 2010 o 19:20
[quote name='skory' date='21 wrzesień 2010 - 19:00 ' timestamp='1285088444' post='350854']
Da się da!!!
W Birmingham w Anglii w ciągu dwóch dób sfrezowali i położyli asfalt na odcinku 10 km. Żeby nie było tak łatwo, robili to w nocy więc tak na prawdę zajęło im to ok. 24 godz.
Da się?!
Da!!!

[/quote]

.....ale w Polsce działa to troche inaczej
Włącz myślenie.. lepiej wziąć kasę za 2 dni roboty czy za 10 dni roboty ?? A że twoi klienci nie mogą do ciebie dojechać... kogo to w Polsce interesuje.
[quote name='skory' date='21 wrzesień 2010 - 19:00 ' timestamp='1285088444' post='350854']
Da się da!!!
W Birmingham w Anglii w ciągu dwóch dób sfrezowali i położyli asfalt na odcinku 10 km. Żeby nie było tak łatwo, robili to w nocy więc tak na prawdę zajęło im to ok. 24 godz.
Da się?!
Da!!!

[/quote]

.....ale w Polsce działa to troche inaczej
Włącz myślenie.. lepiej wziąć kasę za 2 dni roboty czy za 10 dni roboty ?? A że twoi... rozwiń
Avatar
skory / 21 września 2010 o 19:00
[quote name='seboLL' date='21 wrzesień 2010 - 17:41 ' timestamp='1285083672' post='350814']
Otóż wam odpowiem wczoraj przez cały dzień odbywało sie frezowanie starego i zniszczonego asfaltu.I do tych którzy uważaja że w Warszawię robią to w jeden weekend>>Niestety musieli by mięć technologie z księzyca żeby wyfrezować, wymienić podbudowe i wylać dwie warstwy asfaltobetonu.. Niestety tego się w jeden weekend nie da zrobić,chyba że jest się mieszkańcem stolicy bo niby tam sie da....
[/quote]


Da się da!!!
W Birmingham w Anglii w ciągu dwóch dób sfrezowali i położyli asfalt na odcinku 10 km. Żeby nie było tak łatwo, robili to w nocy więc tak na prawdę zajęło im to ok. 24 godz.
Da się?!
Da!!!
Trzeba tylko chcieć i umieć. Niestety w Naszym polskim kraju wszystko jest na odwrót! Wymagania 2 x takie jak w Europie, a socjal 2 x gorszy.
Oto Polska w całej krasie.

Nie wiem czy wszyscy to wytrzymamy?
[quote name='seboLL' date='21 wrzesień 2010 - 17:41 ' timestamp='1285083672' post='350814']
Otóż wam odpowiem wczoraj przez cały dzień odbywało sie frezowanie starego i zniszczonego asfaltu.I do tych którzy uważaja że w Warszawię robią to w jeden weekend>>Niestety musieli by mięć technologie z księzyca żeby wyfrezować, wymienić podbudowe i wylać dwie warstwy asfaltobetonu.. Niestety tego się w jeden weekend nie da zrobić,chyba że jest się mieszkańcem stolicy bo niby tam sie da....
[/quote]rozwiń
Avatar
Gość / 21 września 2010 o 18:57
[quote name='maniec72' date='21 wrzesień 2010 - 17:13 ' timestamp='1285081993' post='350808']
żebyś przynajmniej pytał, a ty kategorycznie stwierdzasz cos o czym nie masz bladego pojęcia
[/quote]
ty to chyba jesteś lekko upośledzony albo nie rozumiesz tego co czytasz jako postronny czytelnik nie widzę tam żadnego stwierdzenia tylko pytanie.
Avatar
seboLL / 21 września 2010 o 17:41
Otóż wam odpowiem wczoraj przez cały dzień odbywało sie frezowanie starego i zniszczonego asfaltu.I do tych którzy uważaja że w Warszawię robią to w jeden weekend>>Niestety musieli by mięć technologie z księzyca żeby wyfrezować, wymienić podbudowe i wylać dwie warstwy asfaltobetonu.. Niestety tego się w jeden weekend nie da zrobić,chyba że jest się mieszkańcem stolicy bo niby tam sie da....
Avatar
seboLL / 21 września 2010 o 17:35
[quote name='po rozum do głowy' date='21 wrzesień 2010 - 15:49 ' timestamp='1285076956' post='350771']
Jedno z najbardziej newralicznych i ruchliwych miejsc w Lublinie a panowie drogowcy biorą się za remont we wrześniu kiedy ruch na ulicach jest największy. Oczywiście nie dało się tego zrobic w lipcu lub sierpniu kiedy było dużo mniej aut na drogach. Ciemnogród i wiocha - oto Lublin.
[/quote]
Jakbyś miał troche pojecia to byś wiedział kto zleca taka robote w danym terminie.Zleceniodawcą jest Urzad Miasta Lublin i to on wyznacza termin i wystawia zezwolenie na zamknięcie skrzyżowania.
[quote name='po rozum do głowy' date='21 wrzesień 2010 - 15:49 ' timestamp='1285076956' post='350771']
Jedno z najbardziej newralicznych i ruchliwych miejsc w Lublinie a panowie drogowcy biorą się za remont we wrześniu kiedy ruch na ulicach jest największy. Oczywiście nie dało się tego zrobic w lipcu lub sierpniu kiedy było dużo mniej aut na drogach. Ciemnogród i wiocha - oto Lublin.
[/quote]
Jakbyś miał troche pojecia to byś wiedział kto zleca taka robote w danym terminie.Zleceniodawcą jest ... rozwiń
Avatar
maniec72 / 21 września 2010 o 17:13
żebyś przynajmniej pytał, a ty kategorycznie stwierdzasz cos o czym nie masz bladego pojęcia
Avatar
booo / 21 września 2010 o 17:11
[quote name='Gość' date='21 wrzesień 2010 - 14:43 ' timestamp='1285072980' post='350740']
chodzi o tych 6 na zdjęciu
[/quote]
jak to co pozuja do fotki jak bym oral i by mi ktos zdjecie robil to tez bym sie ustawil a co mam lopata machac , nie lubie jak mi sie ktos na rece w pracy gapi
Avatar
maniec72 / 21 września 2010 o 17:10
[quote name='Gość' date='21 wrzesień 2010 - 16:13 ' timestamp='1285078431' post='350786']
no nie mamy pojecia i dlatego pytamy!!!
[/quote]
Avatar
P. / 22 września 2010 o 08:16
[quote name='Gość' date='21 wrzesień 2010 - 15:42 ' timestamp='1285076525' post='350768']
jak nie robią dróg to źle, jak robią to jeszcze gorzej. zdecydujcie się śmieszne Polaczki!!!!
[/quote]
Nie chodzi o to, że robią, tylko o to jak do tego się przygotowali: jakie wyznaczono objazdy i jak je oznaczono; jakie przejazdy tymczasowe (przez pasy zieleni) utworzono; jak zmieniono cykl świateł na skrzyżowaniach (wczoraj ok. godz. 16 działała sygn. świetlna na skrzyżowaniu Krańcowa-Pogodna - całkiem bez sensu; ok. 19 już była wyłączona); kiedy poinformowano o objazdach (powinny być kilka dni wcześniej tablice "zmiana organizacji ruchu od dn. ....." - nie każdy czyta prasę, co było widać w poniedziałek rano); czy zapewniono pomoc Policji na skrzyżowaniach, żeby rozładować korki; czy remont odbywa się w godz. 7-15, czy na 2 albo 3 zmiany...
Poza tym dochodzi jeszcze informacja o zmianach w kursowaniu komunikacji miejskiej - na przystankach w wielu miejscach jej nie ma; a tabliczka za szybą autobusu "linia z objazdem" to dobry pomysł, ale nadal nie wiadomo którędy autobus jedzie.
[quote name='Gość' date='21 wrzesień 2010 - 15:42 ' timestamp='1285076525' post='350768']
jak nie robią dróg to źle, jak robią to jeszcze gorzej. zdecydujcie się śmieszne Polaczki!!!!
[/quote]
Nie chodzi o to, że robią, tylko o to jak do tego się przygotowali: jakie wyznaczono objazdy i jak je oznaczono; jakie przejazdy tymczasowe (przez pasy zieleni) utworzono; jak zmieniono cykl świateł na skrzyżowaniach (wczoraj ok. godz. 16 działała sygn. świetlna na skrzyżowaniu Krańcowa-... rozwiń
Avatar
kudłaty / 21 września 2010 o 20:49
nasi inżynierowie ruchu znów nawalili, na Krańcowej przy skrzyżowaniu z Drogą Męczenników Majdanka w szczycie tworzą się potężne korki, bo oczywiście nikt na wprost nie wali pod Makro tylko skręca albo w lewo, albo w prawo. No, ale inżynierowie ruchu zapomnieli przy okazji zmienić długość świateł i zamiast skrócić cykl na wprost i wydłużyć na prawo lub lewoskręt to zostawiali jak było, a co ... niech się ludziska męczą w korkach
Avatar
Gość / 21 września 2010 o 19:20
[quote name='skory' date='21 wrzesień 2010 - 19:00 ' timestamp='1285088444' post='350854']
Da się da!!!
W Birmingham w Anglii w ciągu dwóch dób sfrezowali i położyli asfalt na odcinku 10 km. Żeby nie było tak łatwo, robili to w nocy więc tak na prawdę zajęło im to ok. 24 godz.
Da się?!
Da!!!

[/quote]

.....ale w Polsce działa to troche inaczej
Włącz myślenie.. lepiej wziąć kasę za 2 dni roboty czy za 10 dni roboty ?? A że twoi klienci nie mogą do ciebie dojechać... kogo to w Polsce interesuje.
[quote name='skory' date='21 wrzesień 2010 - 19:00 ' timestamp='1285088444' post='350854']
Da się da!!!
W Birmingham w Anglii w ciągu dwóch dób sfrezowali i położyli asfalt na odcinku 10 km. Żeby nie było tak łatwo, robili to w nocy więc tak na prawdę zajęło im to ok. 24 godz.
Da się?!
Da!!!

[/quote]

.....ale w Polsce działa to troche inaczej
Włącz myślenie.. lepiej wziąć kasę za 2 dni roboty czy za 10 dni roboty ?? A że twoi... rozwiń
Avatar
skory / 21 września 2010 o 19:00
[quote name='seboLL' date='21 wrzesień 2010 - 17:41 ' timestamp='1285083672' post='350814']
Otóż wam odpowiem wczoraj przez cały dzień odbywało sie frezowanie starego i zniszczonego asfaltu.I do tych którzy uważaja że w Warszawię robią to w jeden weekend>>Niestety musieli by mięć technologie z księzyca żeby wyfrezować, wymienić podbudowe i wylać dwie warstwy asfaltobetonu.. Niestety tego się w jeden weekend nie da zrobić,chyba że jest się mieszkańcem stolicy bo niby tam sie da....
[/quote]


Da się da!!!
W Birmingham w Anglii w ciągu dwóch dób sfrezowali i położyli asfalt na odcinku 10 km. Żeby nie było tak łatwo, robili to w nocy więc tak na prawdę zajęło im to ok. 24 godz.
Da się?!
Da!!!
Trzeba tylko chcieć i umieć. Niestety w Naszym polskim kraju wszystko jest na odwrót! Wymagania 2 x takie jak w Europie, a socjal 2 x gorszy.
Oto Polska w całej krasie.

Nie wiem czy wszyscy to wytrzymamy?
[quote name='seboLL' date='21 wrzesień 2010 - 17:41 ' timestamp='1285083672' post='350814']
Otóż wam odpowiem wczoraj przez cały dzień odbywało sie frezowanie starego i zniszczonego asfaltu.I do tych którzy uważaja że w Warszawię robią to w jeden weekend>>Niestety musieli by mięć technologie z księzyca żeby wyfrezować, wymienić podbudowe i wylać dwie warstwy asfaltobetonu.. Niestety tego się w jeden weekend nie da zrobić,chyba że jest się mieszkańcem stolicy bo niby tam sie da....
[/quote]rozwiń
Avatar
Gość / 21 września 2010 o 18:57
[quote name='maniec72' date='21 wrzesień 2010 - 17:13 ' timestamp='1285081993' post='350808']
żebyś przynajmniej pytał, a ty kategorycznie stwierdzasz cos o czym nie masz bladego pojęcia
[/quote]
ty to chyba jesteś lekko upośledzony albo nie rozumiesz tego co czytasz jako postronny czytelnik nie widzę tam żadnego stwierdzenia tylko pytanie.
Avatar
seboLL / 21 września 2010 o 17:41
Otóż wam odpowiem wczoraj przez cały dzień odbywało sie frezowanie starego i zniszczonego asfaltu.I do tych którzy uważaja że w Warszawię robią to w jeden weekend>>Niestety musieli by mięć technologie z księzyca żeby wyfrezować, wymienić podbudowe i wylać dwie warstwy asfaltobetonu.. Niestety tego się w jeden weekend nie da zrobić,chyba że jest się mieszkańcem stolicy bo niby tam sie da....
Avatar
seboLL / 21 września 2010 o 17:35
[quote name='po rozum do głowy' date='21 wrzesień 2010 - 15:49 ' timestamp='1285076956' post='350771']
Jedno z najbardziej newralicznych i ruchliwych miejsc w Lublinie a panowie drogowcy biorą się za remont we wrześniu kiedy ruch na ulicach jest największy. Oczywiście nie dało się tego zrobic w lipcu lub sierpniu kiedy było dużo mniej aut na drogach. Ciemnogród i wiocha - oto Lublin.
[/quote]
Jakbyś miał troche pojecia to byś wiedział kto zleca taka robote w danym terminie.Zleceniodawcą jest Urzad Miasta Lublin i to on wyznacza termin i wystawia zezwolenie na zamknięcie skrzyżowania.
[quote name='po rozum do głowy' date='21 wrzesień 2010 - 15:49 ' timestamp='1285076956' post='350771']
Jedno z najbardziej newralicznych i ruchliwych miejsc w Lublinie a panowie drogowcy biorą się za remont we wrześniu kiedy ruch na ulicach jest największy. Oczywiście nie dało się tego zrobic w lipcu lub sierpniu kiedy było dużo mniej aut na drogach. Ciemnogród i wiocha - oto Lublin.
[/quote]
Jakbyś miał troche pojecia to byś wiedział kto zleca taka robote w danym terminie.Zleceniodawcą jest ... rozwiń
Avatar
maniec72 / 21 września 2010 o 17:13
żebyś przynajmniej pytał, a ty kategorycznie stwierdzasz cos o czym nie masz bladego pojęcia
Avatar
booo / 21 września 2010 o 17:11
[quote name='Gość' date='21 wrzesień 2010 - 14:43 ' timestamp='1285072980' post='350740']
chodzi o tych 6 na zdjęciu
[/quote]
jak to co pozuja do fotki jak bym oral i by mi ktos zdjecie robil to tez bym sie ustawil a co mam lopata machac , nie lubie jak mi sie ktos na rece w pracy gapi
Avatar
maniec72 / 21 września 2010 o 17:10
[quote name='Gość' date='21 wrzesień 2010 - 16:13 ' timestamp='1285078431' post='350786']
no nie mamy pojecia i dlatego pytamy!!!
[/quote]
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 2

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 3 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 1 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 13 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

LSM: Wielki Festyn Rodzinny
26 maja 2018, 13:00

LSM: Wielki Festyn Rodzinny 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka w sobotę, 26 maja o godz. 13 na placu przy Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się Wielki Festyn Rodzinny. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Włodawa promuje się w Warszawie

Włodawa promuje się w Warszawie 0 0

Zdjęcia z Włodawy wraz z opisem sztandarowych wydarzeń kulturalnych w tym mieście pojawiły się w samym centrum stolicy.

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł 0 0

Lubartów oficjalnie otworzy nową sportową inwestycję. Chodzi o boisko przy ul. Parkowej.

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu 2 3

Zamojski sąd aresztował trzech mężczyzn, którzy pobili na śmierć 45-latka.

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej 0 3

Dziś w nocy jednojezdniowy odcinek ul. Krochmalnej zostanie zaślepiony tuż przed skrzyżowaniem z Diamentową, a dokładnie na wysokości stacji paliw

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja
galeria

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja 9 17

Sędzia, której prezydent Lublina zarzucił stronniczość nie będzie odsunięta od jego sprawy. Postanowił tak dzisiaj Wojewódzki Sąd Administracyjny. Jego decyzja umożliwia ogłoszenie wyroku, o ile prezydent nie zaskarży postanowienia o odmowie wykluczenia sędzi, a ma do tego prawo.

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping 0 0

W Dzień Dziecka przy centrum handlowym Skende Shopping obok Ikea otwarte zostaną dwie strefy zabawy i wypoczynku. Znajdą się w nich m.in.: ślizgawki, zjeżdżalnie, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji
galeria

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji 2 18

Rządowi PiS-u brakuje refleksji nt. sytuacji osób niepełnosprawnych – powiedział w Lublinie Grzegorz Schetyna. Były wicepremier, obecnie przewodniczący Platformy Obywatelskiej przyjechał w czwartek do miasta ze swoim „Gabinetem Cieni”.

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody!
Wiersze między newsami

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody! 3 2

Co wybierzecie? Perłową śmietankę czy wafle złożone? Wśród pylnych akacji, zatrzymał się poeta i zapatrzył na wędrowną lodziarnię. Był rok 1914

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?