Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 września 2010 r.
10:29
Edytuj ten wpis

Remont ronda przy Makro. Uwaga kierowcy! Są objazdy (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 11 A A

Od dziś kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami na skrzyżowaniu ulic Krańcowej, Chemicznej i al. Witosa w Lublinie. Na zniszczonej nawierzchni zostanie położony nowy asfalt.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
siwszy / 21 września 2010 o 13:34
[quote name='zakręt' date='20 wrzesień 2010 - 14:07 ' timestamp='1284984446' post='350129']
Również i ja - tak jak czytelniczka Aga wsiadam często do MPK aby się odstresować po siedzeniu za kółkiem. Najbardziej lubię jeździć w letnie upały o godzinie 15:38 Neoplanem.
[/quote]
to zostało Ci tylko dwa dni więc swoje ulubione zajęcie przełóż na przyszły rok
Avatar
Gość / 21 września 2010 o 13:26
[size="7"][/size][color="#0000FF"][/color]ja to wam współczuję, wczoraj jechałem do CPN przy Cer furze i musiałem kuleczko zrobić, a te wszystkie ronda i wiadukty nad wylotówka bez latarni co juz dawno stoją dopiero teraz czesciowo otwarte to po co je budowali, Lublin to takie dziwne miasto, rządzone przez chełmski desant, pogońcie ich i będzie spokój, a wrócić do EMPECU w Chełmie.Bo to ciepłe posadki.
[size="7"][/size][color="#0000FF"][/color]ja to wam współczuję, wczoraj jechałem do CPN przy Cer furze i musiałem kuleczko zrobić, a te wszystkie ronda i wiadukty nad wylotówka bez latarni co juz dawno stoją dopiero teraz czesciowo otwarte to po co je budowali, Lublin to takie dziwne miasto, rządzone przez chełmski desant, pogońcie ich i będzie spokój, a wrócić do EMPECU w Chełmie.Bo to ciepłe posadki. rozwiń
Avatar
Roman / 21 września 2010 o 00:06
Jak zwykle remont/budowa w okolicy centrum handlowego. Wasilewski wypełnia swoje obietnice (wobec przedsiębiorców, którzy zainwestowali w jego kieszeń)póki jeszcze kadencja trwa.
Avatar
harys / 20 września 2010 o 19:45
Szkoda ze 3 lata zmarnowano zamiast poszezac remontowac lepiej pozno niz wcale
Avatar
Tymbark / 20 września 2010 o 17:07
[quote name='p.' date='20 wrzesień 2010 - 15:05 ' timestamp='1284987916' post='350159']
taaa...super ciekawe gdzie ja egzaminem pojade...najczęsciej brali na to rondo a teraz to wszystkiego sie można spodziewac...nie mogli się za to wziąć w wakacje?!
[/quote]


pewnie rondo pod graffem albo to na kalinie obok carefoura. luz ; o
Avatar
:-) / 20 września 2010 o 16:17
remont tak "wielkiego" ronda to powinien maksymalnie 2 dni trwac a nie 2 tygodnie
no ale coz to tylko Polska
Avatar
p. / 20 września 2010 o 15:05
taaa...super ciekawe gdzie ja egzaminem pojade...najczęsciej brali na to rondo a teraz to wszystkiego sie można spodziewac...nie mogli się za to wziąć w wakacje?!
Avatar
zakręt / 20 września 2010 o 14:07
Również i ja - tak jak czytelniczka Aga wsiadam często do MPK aby się odstresować po siedzeniu za kółkiem. Najbardziej lubię jeździć w letnie upały o godzinie 15:38 Neoplanem.
Avatar
maxiu1402 / 20 września 2010 o 13:26
Na zdjęciu obok widać, jak zasuwają... Nie ma się co dziwić, że rondo zamknięte na dwa tygodnie - zapewne przy założeniu, że nie będzie padać...
Avatar
Tomi / 20 września 2010 o 12:54
I tutaj pomysł Sierakowskiej, żeby remontować w weekendy byłby idealny... No ale, dobrze, że nasza władza coś w końcu robi, szkoda, że tych wyborów częściej nie ma.
Avatar
siwszy / 21 września 2010 o 13:34
[quote name='zakręt' date='20 wrzesień 2010 - 14:07 ' timestamp='1284984446' post='350129']
Również i ja - tak jak czytelniczka Aga wsiadam często do MPK aby się odstresować po siedzeniu za kółkiem. Najbardziej lubię jeździć w letnie upały o godzinie 15:38 Neoplanem.
[/quote]
to zostało Ci tylko dwa dni więc swoje ulubione zajęcie przełóż na przyszły rok
Avatar
Gość / 21 września 2010 o 13:26
[size="7"][/size][color="#0000FF"][/color]ja to wam współczuję, wczoraj jechałem do CPN przy Cer furze i musiałem kuleczko zrobić, a te wszystkie ronda i wiadukty nad wylotówka bez latarni co juz dawno stoją dopiero teraz czesciowo otwarte to po co je budowali, Lublin to takie dziwne miasto, rządzone przez chełmski desant, pogońcie ich i będzie spokój, a wrócić do EMPECU w Chełmie.Bo to ciepłe posadki.
[size="7"][/size][color="#0000FF"][/color]ja to wam współczuję, wczoraj jechałem do CPN przy Cer furze i musiałem kuleczko zrobić, a te wszystkie ronda i wiadukty nad wylotówka bez latarni co juz dawno stoją dopiero teraz czesciowo otwarte to po co je budowali, Lublin to takie dziwne miasto, rządzone przez chełmski desant, pogońcie ich i będzie spokój, a wrócić do EMPECU w Chełmie.Bo to ciepłe posadki. rozwiń
Avatar
Roman / 21 września 2010 o 00:06
Jak zwykle remont/budowa w okolicy centrum handlowego. Wasilewski wypełnia swoje obietnice (wobec przedsiębiorców, którzy zainwestowali w jego kieszeń)póki jeszcze kadencja trwa.
Avatar
harys / 20 września 2010 o 19:45
Szkoda ze 3 lata zmarnowano zamiast poszezac remontowac lepiej pozno niz wcale
Avatar
Tymbark / 20 września 2010 o 17:07
[quote name='p.' date='20 wrzesień 2010 - 15:05 ' timestamp='1284987916' post='350159']
taaa...super ciekawe gdzie ja egzaminem pojade...najczęsciej brali na to rondo a teraz to wszystkiego sie można spodziewac...nie mogli się za to wziąć w wakacje?!
[/quote]


pewnie rondo pod graffem albo to na kalinie obok carefoura. luz ; o
Avatar
:-) / 20 września 2010 o 16:17
remont tak "wielkiego" ronda to powinien maksymalnie 2 dni trwac a nie 2 tygodnie
no ale coz to tylko Polska
Avatar
p. / 20 września 2010 o 15:05
taaa...super ciekawe gdzie ja egzaminem pojade...najczęsciej brali na to rondo a teraz to wszystkiego sie można spodziewac...nie mogli się za to wziąć w wakacje?!
Avatar
zakręt / 20 września 2010 o 14:07
Również i ja - tak jak czytelniczka Aga wsiadam często do MPK aby się odstresować po siedzeniu za kółkiem. Najbardziej lubię jeździć w letnie upały o godzinie 15:38 Neoplanem.
Avatar
maxiu1402 / 20 września 2010 o 13:26
Na zdjęciu obok widać, jak zasuwają... Nie ma się co dziwić, że rondo zamknięte na dwa tygodnie - zapewne przy założeniu, że nie będzie padać...
Avatar
Tomi / 20 września 2010 o 12:54
I tutaj pomysł Sierakowskiej, żeby remontować w weekendy byłby idealny... No ale, dobrze, że nasza władza coś w końcu robi, szkoda, że tych wyborów częściej nie ma.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia]
galeria

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia] 0 0

Koncerty przed CSK to nie wszystkie atrakcje tegorocznych KULturaliów. W sobotę na dziedzińcu Gmachu Głównego KUL (al. Racławickie 14) odbył się widowiskowy pokaz fireshow.

Górnik – Rakoów 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach

Górnik – Rakoów 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach 0 0

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna pokonał na swoim stadionie Raków Częstochowa 2:1, ale wciąż nie może być pewny utrzymania na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Losy zielono-czarnych rozstrzygną się w ostatniej kolejce. Kibice poza meczem łęcznian będą także nasłuchiwać wieści z Częstochowy i Głogowa

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności"

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności" 2 0

Pierwszą na Lubelszczyźnie darmową wypożyczalnię trójkołowych rowerów uruchomiły Warsztaty Terapii Zajęciowej przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chełmie. Pięć takich pojazdów przekazała im Fundacja Eco Textil

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 5 9

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 18 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 11 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 5 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 31 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 6 5

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 17 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 31 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 6 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!