Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 lipca 2015 r.
18:38

Rockowy koncert na Arenie Lublin. Kto zagra? Nadal nie wiadomo

Autor: Zdjęcie autora DominiK Smaga
0 21 A A
Arena Lublin
Arena Lublin

Choć październikowy koncert rockowy na Arenie Lublin zapowiadano już w styczniu, to wciąż nie wiadomo, kto na nim wystąpi. Nie ma nawet decyzji, kto go zorganizuje i czy weźmie to na siebie zarządca stadionu, czy też zewnętrzna firma, a jeśli tak, to która

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Fajne wydarzenie artystyczne, które może zaspokoić najwybredniejsze gusta – tak o koncercie „Lublin Rock Arena” mówił 19 stycznia prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdy na konferencji prasowej prezentował kalendarz tegorocznych wydarzeń na stadionie Arena Lublin. – Postawiliśmy warunek firmie promocyjnej że ma być co najmniej jedna światowa gwiazda muzyki – podkreślał wówczas prezes Tomasz Grodzki.

Kto zagra na koncercie? Po okrytym złą sławą z powodu nikłej frekwencji czerwcowym koncercie Boba Geldofa i grupy Biohazard padła deklaracja, że nazwy artystów poznamy w ciągu dwóch tygodni. Od deklaracji minął już miesiąc, a o wykonawcach wciąż nic nie wiadomo.

– Ustalenia są jeszcze w toku – przyznaje prezes MOSiR i wyjaśnia, że chodzi o ustalenia ze sponsorem imprezy, bo organizator wciąż nie został wybrany. Nie wiadomo, czy będzie to ta sama firma, która ściągnęła do Lublina Geldofa i Biohazard. – Kwestia umowy też nie jest jeszcze dopracowana.

– Sponsor chce, żebyśmy zrobili konferencję prasową i na niej podamy informacje – mówi Grodzki.

Kiedy można się spodziewać takiej konferencji? Powinna być albo w tym tygodniu, albo w przyszłym, by zostało około dwóch miesięcy na promocję wydarzenia – stwierdza prezes i dodaje, że koncert planowany na początek października może być przesunięty na późniejszy termin.

I jeszcze jedna ciekawostka: Na slajdzie ze styczniowej prezentacji obok nazwy koncertu umieszczone było logo radia Eska Rock. Również w anglojęzycznej wersji oficjalnego portalu miasta (lublin.eu) jeszcze wczoraj można było znaleźć wykaz imprez na Arenie Lublin, w tym „October 2015: Lublin Rock Arena – organised by Radio Eska Rock”.

Wczoraj prezes przyznał, że Eska Rock nie będzie robić tego koncertu. Nie wyjaśnił też, dlaczego w ogóle pojawiła się nazwa rozgłośni. – Nie wiem, czy nie było to tak rzucone, być może będzie patronat medialny Eski – odpowiada Grodzki.

Najbliższe koncerty na Arenie Lublin

• 3 września – Katie Melua i Mela Koteluk. Bilety już dostępne na eventim.pl
• 18 września – Letnia Scena Eski. Impreza przeniesiona z 17 lipca. Ci, którzy kupili bilety na lipcowy termin (a było to mniej niż 200 osób) a wrześniowy im nie pasuje - mogą je zwracać.

 

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 14:10
Czy ktoś ma inne pomysły podjęcia tematu? Deb0308 - Warto sprawdzić:
Avatar
trupenszturm / 30 lipca 2015 o 17:26

TYLKO BOSZABORA !!!

tak  jest  baszbore  a  zara  po  nim   betemoha   ,   ludzi  fuul  bedzie  i  reklama  ze  ho ho 

Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 10:50
Nie wiem kto zajmuje się tymi projektami. Ale sobie jakieś jaja robi. Do imprezy zostało 2 m-ce a tu nic. Dali ciała z z koncertem Boba a i z tym pewnie też. Zapewne impreza płatna będzie, więc może warto zająć się tym a nie wozić tyłki że pracuje się nad czymś takim. Jak nie potrafi niech go zwolnią ja się mogę charytatywnie zająć organizacją a w ciągu tygodnia będą wszyscy wiedzieli co i jak
Avatar
janek / 30 lipca 2015 o 08:43

Iron Maiden ruszą w przyszłym roku w trasę i na pewno będą chcieli o PL zahaczyć...

Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 07:35
wiadomo,że wystąpi lubelska żuk and kompany
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 00:31
znając lubelskich buraków i ich zaangażowanie w rock-ową muzyke, kto by nie przyjechał to i tak będzie max 3tyś ludzi. O ile koncert nie będzie nagłośniony kilka miesięcy wcześniej w całej Polsce .
Avatar
ziom / 29 lipca 2015 o 23:24

Niech wystąpi nasz sztukmistrz z Lublina

Avatar
Gość / 29 lipca 2015 o 23:10
a jak tam p. prezesie współpraca z invest partners?!kogo tym razem p. arek posunie?wystarczyło wpisać nazwisko w wyszukiwarkę i wszystko jasne...
Avatar
Gość / 29 lipca 2015 o 22:57
Może Żuk zaśpiewa.
Avatar
PARAFJANIN / 29 lipca 2015 o 22:50

TYLKO BOSZABORA !!!

Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 14:10
Czy ktoś ma inne pomysły podjęcia tematu? Deb0308 - Warto sprawdzić:
Avatar
trupenszturm / 30 lipca 2015 o 17:26

TYLKO BOSZABORA !!!

tak  jest  baszbore  a  zara  po  nim   betemoha   ,   ludzi  fuul  bedzie  i  reklama  ze  ho ho 

Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 10:50
Nie wiem kto zajmuje się tymi projektami. Ale sobie jakieś jaja robi. Do imprezy zostało 2 m-ce a tu nic. Dali ciała z z koncertem Boba a i z tym pewnie też. Zapewne impreza płatna będzie, więc może warto zająć się tym a nie wozić tyłki że pracuje się nad czymś takim. Jak nie potrafi niech go zwolnią ja się mogę charytatywnie zająć organizacją a w ciągu tygodnia będą wszyscy wiedzieli co i jak
Avatar
janek / 30 lipca 2015 o 08:43

Iron Maiden ruszą w przyszłym roku w trasę i na pewno będą chcieli o PL zahaczyć...

Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 07:35
wiadomo,że wystąpi lubelska żuk and kompany
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 00:31
znając lubelskich buraków i ich zaangażowanie w rock-ową muzyke, kto by nie przyjechał to i tak będzie max 3tyś ludzi. O ile koncert nie będzie nagłośniony kilka miesięcy wcześniej w całej Polsce .
Avatar
ziom / 29 lipca 2015 o 23:24

Niech wystąpi nasz sztukmistrz z Lublina

Avatar
Gość / 29 lipca 2015 o 23:10
a jak tam p. prezesie współpraca z invest partners?!kogo tym razem p. arek posunie?wystarczyło wpisać nazwisko w wyszukiwarkę i wszystko jasne...
Avatar
Gość / 29 lipca 2015 o 22:57
Może Żuk zaśpiewa.
Avatar
PARAFJANIN / 29 lipca 2015 o 22:50

TYLKO BOSZABORA !!!

Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 0

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 0

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 3

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 31

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 16

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!