niedziela, 18 marca 2018 r.

Lublin

Roszady w Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Dodano: 16 marca 2016, 10:34
Autor: drs

Trzy członkinie Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wymienił prezydent Lublina.

Grażynę Bielecką, Elżbietę Biernacką i Małgorzatę Nieznaj zastąpili Jacek Bednarczyk (były radny Wspólnego Lublina), Józef Kaźmierczak (Rada Dzielnicy Szerokie) i Marcin Wójtowicz (kurator zawodowy).

– Prezydent zdecydował o zmianie licząc na zwiększenie efektywności komisji i nowe inicjatywy w zakresie przeciwdziałania alkoholizmowi – wyjaśnia Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta miasta.

Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, tak jak ostatnio, liczy 24 osoby. Od stycznia członkowie komisji zarabiają o 10 zł więcej za udział w każdym z posiedzeń, czy to całej komisji, czy to jednego z jej zespołów. Aktualnie za przyjście na posiedzenie należy się kwota 185 zł.

Z zestawienia płac za styczeń wynika, że dwie osoby (Małgorzata Nieznaj i Teodozja Lenartowicz) zarobiły najwięcej, bo po 1850 zł. Średnie wynagrodzenie za pracę w komisji wyniosło 1492 zł. Styczniowe zarobki komisji sumują się do kwoty 35 816 zł.

Gość
Gość
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (16 marca 2016 o 19:13) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
pan prezydent żuk, jak zwykle kupcząc składem i jakością poza niby to, polityczną komisji alkoholowej, daje dowód iż w istocie nie chodzi o rozwiązywanie problemów alkoholowych, ale o kupczenie i spolegliwość szczególnie zasiadających w niej radnych w innych ważnych sprawach celebrowanych na sesjach rady miasta - niekoniecznie dla lublinian korzystnych. przykład powołanie pani radnej Małgorzaty suchanowskiej z wrogiego pis.
Rozwiń
Gość
Gość (16 marca 2016 o 10:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dobre posunięcie, bo dające szanse na szybsze ustalnie tzw. rozwiązań końcowych w danym okresie.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!