Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 kwietnia 2015 r.
17:00
Edytuj ten wpis

Rozbite radiowozy, strzały, staranowany znak. Policyjny pościg w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora p.p
22 21 A A

Pościg jak z filmu rozegrał się na ulicach Lublina i w okolicy. 39-letni mężczyzna uszkodził dwa radiowozy i chciał rozjechać funkcjonariusza. Kilkanaście kilometrów dalej zakończył rajd na ogrodzeniu. Padły też strzały.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- To cud, że nikomu się nic nie stało – mówią policjanci. A zaczęło się w nocy z soboty na niedzielę, na ulicy Peowiaków w Lublinie. - Kilka minut przed północą patrol drogówki zauważył mitsubishi pajero, którego kierowca poruszał się z dużą prędkością i jechał częściowo po chodniku – mówi Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Mundurowi zaczęli dawać znaki kierowcy do zatrzymania się. Mężczyzna zlekceważył policyjne sygnały i wcisnął gaz. – Mundurowi ruszyli za nim w pościg po ulicach Lublina – dodaje Kamola.

Uciekający kierowca łamał wszelkie zasady. Gnając po Lublinie w kierunku Świdnika wjechał na przydrożną latarnię, staranował znak drogowy, na ul. Krańcowej jechał pod prąd.

W rejonie ul. Chemicznej dwa policyjne radiowozy ustawiły blokadę. Pajero najpierw zatrzymało się, aby po chwili ruszyć z impetem, uszkadzając oba policyjne auta. - Policjanci nie dali za wygraną i kontynuowali pościg al. Witosa. Chwilę później, kierowca stracił panowanie nad pajero i wjechał na skarpę. Jeden z funkcjonariuszy rzucił się do terenówki, próbując zatrzymać mężczyznę i wyjąć kluczyki ze stacyjki. Ten jednak dodał gazu i ruszył na funkcjonariusza. Na szczęście policjant w porę odskoczył unikając potrącenia – dodaje Kamola.

Pirat uciekał bez opony wlokąc za sobą snop iskier. Pościg zakończył się w Wierzchowiskach. Mitsubishi z zawrotną prędkością zjechało z drogi, przejechało przez pas zieleni i zatrzymało się na ogrodzeniu prywatnej posesji. – Agresywny mężczyzna nie chcąc wpaść w ręce policjantów ruszył do pieszej ucieczki. Policjanci oddali strzały ostrzegawcze w górę. Stróże prawa dopadli go podczas próby pokonania przez niego ogrodzenia – dodaje Anna Kamola.

Agresywny 39-letni lublinianin był podpity. Pirat jest dobrze znany lubelskim funkcjonariuszom. Kilkakrotnie notowany był w policyjnych kartotekach. Razem z 39-latkiem autem podróżował 16-letni młodzieniec. – Nieletni trafił na komisariat. Tam znieważył mundurowych, za co dopowie przed sądem ds. rodziny i nieletnich - dodaje Anna Kamola.

Wkrótce 39-latek usłyszy zarzuty. Dotyczyć będą one czynnej napaści na funkcjonariusza, niezatrzymania się do kontroli, jazdy w stanie po użyciu alkoholu i spowodowania kolizji.
Czytaj więcej o:

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
el / 27 kwietnia 2015 o 10:22
[quote name="komandos Muka" post="1029929" timestamp="1430114002"]

Poły to Poły,tyle Qurwa sprzętu natłukli, tylko w jednej prostej akcji,a ten biedny podatnik będzie płacił i płacił,końca nie widać. Biorą Poły w swoje szeregi pierwszych lepszych z łapanki,jak leci i dlatego tak się dzieje. Szkolić , szkolić i jeszcze raz szkolić,badać !!! bo też oszołomów nie brakuje,psychologicznie,psychotesty itd........[/quote


I znów ,,że społeczeństwo płaci podatki,, !!! A ty gdzie pracujesz. Na oświatę płacimy, na szpitale płacimy, na straż płacimy ...... na wszystko płacimy i na takich jak ty też.
[quote name="komandos Muka" post="1029929" timestamp="1430114002"]

Poły to Poły,tyle Qurwa sprzętu natłukli, tylko w jednej prostej akcji,a ten biedny podatnik będzie płacił i płacił,końca nie widać. Biorą Poły w swoje szeregi pierwszych lepszych z łapanki,jak leci i dlatego tak się dzieje. Szkolić , szkolić i jeszcze raz szkolić,badać !!! bo też oszołomów nie brakuje,psychologicznie,psychotesty itd........[/quote


I znów ,,że społeczeństwo płaci podatki,, !!! A ty gdzie pracujesz. Na oświatę płacimy, na szpitale płacimy,... rozwiń
Avatar
el / 27 kwietnia 2015 o 10:17

policja się za bardzo cacka z takimi, powinni odstrzelić chwasta



Gdybyś był w temacie wiedziałbyś, że Policja niestety nie może zrobić wiele, bo to ona prawnie ma związane ręce a nie bandzior. Pretensje do ustawodawcy.
Avatar
mec.Teodor Mowlik / 27 kwietnia 2015 o 10:08

BRAWO za rzeczowe komentarze, no i obraz społeczeństwa też mamy ujęty w krótkim dialogu, brawa również dla moderatora

Coś ty człowieku tak się tego moderatora uczepił ?? Moderator też człowiek i czasem musi kupę zrobić a nie wiecznie pilnować czy ci ktoś krzywdy nie robi,to już podchodzi pod paragraf,mobbing jest zakazany przez prawo polskie.

Avatar
LKSB Motor LUBLIN / 27 kwietnia 2015 o 09:57

BRAWO za rzeczowe komentarze, no i obraz społeczeństwa też mamy ujęty w krótkim dialogu, brawa również dla moderatora

Przyjżyj się sam sobie a moderatora zostaw w spokoju,sam nie jesteś święty ,obserwujemy cię od kilku miesięcy,

Avatar
folkatka / 27 kwietnia 2015 o 09:44

BRAWO za rzeczowe komentarze, no i obraz społeczeństwa też mamy ujęty w krótkim dialogu, brawa również dla moderatora

Wyobraź sobie, że ja mam życie poza forum, i nie siedzę tu non stop. Trochę posprzątałam.  

Avatar
Tomek / 27 kwietnia 2015 o 09:41

BRAWO za rzeczowe komentarze, no i obraz społeczeństwa też mamy ujęty w krótkim dialogu, brawa również dla moderatora

Avatar
komandos Muka / 27 kwietnia 2015 o 07:53

Poły to Poły,tyle Qurwa sprzętu natłukli, tylko w jednej prostej akcji,a ten biedny podatnik będzie płacił i płacił,końca nie widać. Biorą Poły w swoje szeregi pierwszych lepszych z łapanki,jak leci i dlatego tak się dzieje. Szkolić , szkolić i jeszcze raz szkolić,badać !!!  bo też oszołomów nie brakuje,psychologicznie,psychotesty itd........

Avatar
olo / 27 kwietnia 2015 o 07:20

Coś czuję, że dostanie zawiasy.... A za takie coś to ścierwo winno beknąć w pace kilka lat.

Avatar
ZRS / 26 kwietnia 2015 o 23:10

Kurna - co za kraj!

Takiego śmiecia to w USA już dawno by odstrzelili i spokój!

A w tym chorym kraju jeszcze będziemy musieli utrzymywać takie bydło za nasze pieniądze!

A do tego pedał! Tfu!!

Avatar
bart / 26 kwietnia 2015 o 22:27

"Agresywny 39-letni lublinianin był podpity.

Razem z 39-latkiem autem podróżował 16-letni młodzieniec. 

– Nieletni trafił na komisariat.

Tam znieważył mundurowych, za co dopowie przed sądem ds. rodziny i nieletnich"

... ech te męskie randki w ciemno.  :D 

Saturday Night Live. 

"Agresywny 39-letni lublinianin był podpity.

Razem z 39-latkiem autem podróżował 16-letni młodzieniec. 

– Nieletni trafił na komisariat.

Tam znieważył mundurowych, za co dopowie przed sądem ds. rodziny i niele... rozwiń

Avatar
el / 27 kwietnia 2015 o 10:22
[quote name="komandos Muka" post="1029929" timestamp="1430114002"]

Poły to Poły,tyle Qurwa sprzętu natłukli, tylko w jednej prostej akcji,a ten biedny podatnik będzie płacił i płacił,końca nie widać. Biorą Poły w swoje szeregi pierwszych lepszych z łapanki,jak leci i dlatego tak się dzieje. Szkolić , szkolić i jeszcze raz szkolić,badać !!! bo też oszołomów nie brakuje,psychologicznie,psychotesty itd........[/quote


I znów ,,że społeczeństwo płaci podatki,, !!! A ty gdzie pracujesz. Na oświatę płacimy, na szpitale płacimy, na straż płacimy ...... na wszystko płacimy i na takich jak ty też.
[quote name="komandos Muka" post="1029929" timestamp="1430114002"]

Poły to Poły,tyle Qurwa sprzętu natłukli, tylko w jednej prostej akcji,a ten biedny podatnik będzie płacił i płacił,końca nie widać. Biorą Poły w swoje szeregi pierwszych lepszych z łapanki,jak leci i dlatego tak się dzieje. Szkolić , szkolić i jeszcze raz szkolić,badać !!! bo też oszołomów nie brakuje,psychologicznie,psychotesty itd........[/quote


I znów ,,że społeczeństwo płaci podatki,, !!! A ty gdzie pracujesz. Na oświatę płacimy, na szpitale płacimy,... rozwiń
Avatar
el / 27 kwietnia 2015 o 10:17

policja się za bardzo cacka z takimi, powinni odstrzelić chwasta



Gdybyś był w temacie wiedziałbyś, że Policja niestety nie może zrobić wiele, bo to ona prawnie ma związane ręce a nie bandzior. Pretensje do ustawodawcy.
Avatar
mec.Teodor Mowlik / 27 kwietnia 2015 o 10:08

BRAWO za rzeczowe komentarze, no i obraz społeczeństwa też mamy ujęty w krótkim dialogu, brawa również dla moderatora

Coś ty człowieku tak się tego moderatora uczepił ?? Moderator też człowiek i czasem musi kupę zrobić a nie wiecznie pilnować czy ci ktoś krzywdy nie robi,to już podchodzi pod paragraf,mobbing jest zakazany przez prawo polskie.

Avatar
LKSB Motor LUBLIN / 27 kwietnia 2015 o 09:57

BRAWO za rzeczowe komentarze, no i obraz społeczeństwa też mamy ujęty w krótkim dialogu, brawa również dla moderatora

Przyjżyj się sam sobie a moderatora zostaw w spokoju,sam nie jesteś święty ,obserwujemy cię od kilku miesięcy,

Avatar
folkatka / 27 kwietnia 2015 o 09:44

BRAWO za rzeczowe komentarze, no i obraz społeczeństwa też mamy ujęty w krótkim dialogu, brawa również dla moderatora

Wyobraź sobie, że ja mam życie poza forum, i nie siedzę tu non stop. Trochę posprzątałam.  

Avatar
Tomek / 27 kwietnia 2015 o 09:41

BRAWO za rzeczowe komentarze, no i obraz społeczeństwa też mamy ujęty w krótkim dialogu, brawa również dla moderatora

Avatar
komandos Muka / 27 kwietnia 2015 o 07:53

Poły to Poły,tyle Qurwa sprzętu natłukli, tylko w jednej prostej akcji,a ten biedny podatnik będzie płacił i płacił,końca nie widać. Biorą Poły w swoje szeregi pierwszych lepszych z łapanki,jak leci i dlatego tak się dzieje. Szkolić , szkolić i jeszcze raz szkolić,badać !!!  bo też oszołomów nie brakuje,psychologicznie,psychotesty itd........

Avatar
olo / 27 kwietnia 2015 o 07:20

Coś czuję, że dostanie zawiasy.... A za takie coś to ścierwo winno beknąć w pace kilka lat.

Avatar
ZRS / 26 kwietnia 2015 o 23:10

Kurna - co za kraj!

Takiego śmiecia to w USA już dawno by odstrzelili i spokój!

A w tym chorym kraju jeszcze będziemy musieli utrzymywać takie bydło za nasze pieniądze!

A do tego pedał! Tfu!!

Avatar
bart / 26 kwietnia 2015 o 22:27

"Agresywny 39-letni lublinianin był podpity.

Razem z 39-latkiem autem podróżował 16-letni młodzieniec. 

– Nieletni trafił na komisariat.

Tam znieważył mundurowych, za co dopowie przed sądem ds. rodziny i nieletnich"

... ech te męskie randki w ciemno.  :D 

Saturday Night Live. 

"Agresywny 39-letni lublinianin był podpity.

Razem z 39-latkiem autem podróżował 16-letni młodzieniec. 

– Nieletni trafił na komisariat.

Tam znieważył mundurowych, za co dopowie przed sądem ds. rodziny i niele... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pisząc o Lublinie pomylił Bystrzycę z Wieprzem!
Wiersze między newsami

Pisząc o Lublinie pomylił Bystrzycę z Wieprzem! 1 0

Stanisław Barańczak wykorzystał Lublin w wierszu o… Dublinie. Wysyłając znajomym wierszowaną kartkę pocztową przywołał nasze miasto. Ale jak!

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców 4 4

Jeżeli po 4 czerwca zdacie egzamin na prawo jazdy kategorii B, to szykujcie dodatkowe 300 złotych. Rząd wprowadza obowiązkowe szkolenia dla młodych kierowców.

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina 0 2

Wbrew tendencji do zamykania księgarni stacjonarnych, w budynku Sądu Okręgowego powstała „Księgarnia sądowa”. Ma już pierwszych klientów.

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 7 4

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 12

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 13 19

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 5 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 36 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 50 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 123 24

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 41 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!