Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 listopada 2009 r.
13:56
Edytuj ten wpis

Rozpoczęła się nowa kampania reklamująca Lubelszczyznę

Autor: Zdjęcie autora rp
0 21 A A

"Wyłącz napięcie, włącz zasilanie" - tak brzmi hasło kampanii promującej województwo. Pojawi się na 245 billboardach w całym kraju.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Trzy rodzaje reklamy zobaczymy również na popularnych portalach internetowych i w pociągach.

- Kampania kosztuje 750 tys. zł., 85 proc. dołożyła nam Unia Europejska - tłumaczy Krzysztof Grabczuk marszałek województwa.

Oglądający plakaty mają postrzegać Lubelszczyznę jako idealne miejsce do oderwania się od wielkomiejskiego tempa życia.

- Motywem przewodnim kampanii jest energia. Namawiamy Polaków, przede wszystkim warszawiaków, żeby przyjeżdżali na Lubelszczyznę. Nasze województwo jest ekopozytywne, inspiruje, jest odskocznią, a jednocześnie miejscem gdzie można realizować swoje pasje - tłumaczy Piotr Franaszek szef Departamentu Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim.

- Planujemy kolejne działania promujące Lubelszczyznę - zapowiedział Grabczuk.
.
.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lubelskie / 3 listopada 2009 o 09:31
Szanowni Państwo
zacznę od cytatu "dobry kogut nigdy nie jest tłusty" więc co do kosztrów reklamy to dobra reklama musi być droga, skoro mówicie że agencja zarobiła troche kasy to znaczy że urząd Marszałkowki wybrał najdroższą co zarazem idzie najlepszą z możliwych odsłon komunikacji lubelskiego!!!!!!!!!!!!!!
Jak dla mnie jest OK. szkoda tylko tego biustu.
Avatar
LOS / 3 listopada 2009 o 07:56
polix napisał:
Kolejne bilboardy przygotowane przez te sama firme Imotion. Miasto w ciagu 2 lat dalo zarobic jednoosobowej firmie prawie pol miliona złotych... Nie wydaje sie wam to podejrzane? To szwindel jakich mało!

nie miasto a Marszałek
Avatar
polix / 3 listopada 2009 o 02:51
Kolejne bilboardy przygotowane przez te sama firme Imotion. Miasto w ciagu 2 lat dalo zarobic jednoosobowej firmie prawie pol miliona złotych... Nie wydaje sie wam to podejrzane? To szwindel jakich mało!
Avatar
~XYZ~ / 2 listopada 2009 o 22:17
Tragedia. I takie oto bilbordy maja promować Lubelszczyznę, jeszcze ta niby kobieta (decha) w wannie.Żenada!!!
Avatar
chart / 2 listopada 2009 o 21:15
Przepraszam za nieco może niestosowne pytanie, ale dlaczego ta pani w wannie jest ewidentnie po obustronnej mastektomii? A może to transwestyta?
Avatar
mysza / 2 listopada 2009 o 21:12
Przekaz niezrozumiały. ŻENUJĄCE I PRETENSJONALNE obrazki.
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 o 19:02
ale obora, kwas i wiocha
widać jakie kompleksy maja wioskowe dorobkiewicze z Chełma którzy codziennie musza pobawić się pewną lateksowa protezą aby byc nadal w grze
Avatar
żarówka klasyczna / 2 listopada 2009 o 18:37
A kto jest autorem tej rewelacyjnej kampanii? Czy to może sam pan Preśluga , albo inny geniusz PR-u od naszego POsła?
Autor, autor, autor!
Avatar
J-k / 2 listopada 2009 o 18:30
Mateusz napisał:
Wreszcie profesjonalna reklama.

Ten z kijem golfowym wypatruje chyba pola golfowego w Wierzchowiskach. Było a nie ma. I oświetlenie tutaj nie pomoże.
Avatar
lbn / 2 listopada 2009 o 18:18
slabe i to ma nas reklamowac?
Avatar
lubelskie / 3 listopada 2009 o 09:31
Szanowni Państwo
zacznę od cytatu "dobry kogut nigdy nie jest tłusty" więc co do kosztrów reklamy to dobra reklama musi być droga, skoro mówicie że agencja zarobiła troche kasy to znaczy że urząd Marszałkowki wybrał najdroższą co zarazem idzie najlepszą z możliwych odsłon komunikacji lubelskiego!!!!!!!!!!!!!!
Jak dla mnie jest OK. szkoda tylko tego biustu.
Avatar
LOS / 3 listopada 2009 o 07:56
polix napisał:
Kolejne bilboardy przygotowane przez te sama firme Imotion. Miasto w ciagu 2 lat dalo zarobic jednoosobowej firmie prawie pol miliona złotych... Nie wydaje sie wam to podejrzane? To szwindel jakich mało!

nie miasto a Marszałek
Avatar
polix / 3 listopada 2009 o 02:51
Kolejne bilboardy przygotowane przez te sama firme Imotion. Miasto w ciagu 2 lat dalo zarobic jednoosobowej firmie prawie pol miliona złotych... Nie wydaje sie wam to podejrzane? To szwindel jakich mało!
Avatar
~XYZ~ / 2 listopada 2009 o 22:17
Tragedia. I takie oto bilbordy maja promować Lubelszczyznę, jeszcze ta niby kobieta (decha) w wannie.Żenada!!!
Avatar
chart / 2 listopada 2009 o 21:15
Przepraszam za nieco może niestosowne pytanie, ale dlaczego ta pani w wannie jest ewidentnie po obustronnej mastektomii? A może to transwestyta?
Avatar
mysza / 2 listopada 2009 o 21:12
Przekaz niezrozumiały. ŻENUJĄCE I PRETENSJONALNE obrazki.
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 o 19:02
ale obora, kwas i wiocha
widać jakie kompleksy maja wioskowe dorobkiewicze z Chełma którzy codziennie musza pobawić się pewną lateksowa protezą aby byc nadal w grze
Avatar
żarówka klasyczna / 2 listopada 2009 o 18:37
A kto jest autorem tej rewelacyjnej kampanii? Czy to może sam pan Preśluga , albo inny geniusz PR-u od naszego POsła?
Autor, autor, autor!
Avatar
J-k / 2 listopada 2009 o 18:30
Mateusz napisał:
Wreszcie profesjonalna reklama.

Ten z kijem golfowym wypatruje chyba pola golfowego w Wierzchowiskach. Było a nie ma. I oświetlenie tutaj nie pomoże.
Avatar
lbn / 2 listopada 2009 o 18:18
slabe i to ma nas reklamowac?
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 83 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 364 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 214 45

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!