Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 grudnia 2010 r.
19:43
Edytuj ten wpis

Ruch Poparcia Palikota przyłączył się do walki o obwodnicę Lublina

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 27 A A

Jeśli nasz list protestacyjny nie zostanie potraktowany poważnie, przewidujemy inne działania – zapowiedział wczoraj Michał Kabaciński, dyrektor lubelskiego stowarzyszenia Ruch Poparcia Palikota.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
RPP przyłączył się do walki o budowę ekspresówki S17 na odcinku Kurów–Lublin (z obwodnicą miasta).

Kabaciński wysłał wczoraj list do ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka. Protestuje w nim przeciwko planom pominięcia lubelskiego w planach budowy dróg do 2013 roku, a w szczególności ekspresówki S17 Lublin–Warszawa wraz z obwodnicą Lublina. Minister dostanie też znaczek z hasłem "Stop obłudzie”.

"Pozbawienie Lublina szybkiej i nowoczesnej drogi po raz kolejny wskaże rzeczywiste plany obecnego rządu. (…) Czy jest to okrutna ekonomiczna kalkulacja, brzmiąca głosem Balcerowicza, czy kara dla ostatniego bastionu PiS?” – napisał w liście.

– Od odpowiedzi ministra będą zależały nasze następne działania. Możliwości jest wiele, w tym akcja przed ministerstwem czy blokada drogi Lublin–Warszawa – powiedział nam Kabaciński. Stowarzyszenie spodziewa się otrzymać odpowiedź w ciągu 14 dni.

– Nasze województwo nie ma w rządzie żadnego ministra, który mógłby pilnować naszych interesów. Nie wypada mi tego głośno mówić, ale na Warszawie może zrobić wrażenie chyba tylko blokada dróg – zwierza się nam jeden z opozycyjnych posłów.




Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ania / 18 kwietnia 2011 o 07:44
[quote name='Gość' timestamp='1303060007' post='466366']
[b]A Lublin był taki dumny z Palikota, ....... teraz pozostali tylko wiejscy działacze,ciekawe co wymyślą??????[/b]
[/quote]
Nic nie wymysla.Do pieca z nimi.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2011 o 19:06
[b]A Lublin był taki dumny z Palikota, ....... teraz pozostali tylko wiejscy działacze,ciekawe co wymyślą??????[/b]
Avatar
STACH / 17 kwietnia 2011 o 18:22
[quote name='Tomasz' timestamp='1302943740' post='465830']
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się z obietnic wyborczych i braku jakiejkolwiek pracy na rzecz Lublina, powinien także zwrócić pobieraną przez 6 lat kadencji dietę poselską (z której notabene zrezygnował dopiero teraz)!
[/quote]
Do pieca z chamem.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2011 o 14:46
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
i Ty w to wierzysz??? , jesteś strasznie naiwny
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
i Ty w to wierzysz??? , jesteś strasznie naiwny rozwiń
Avatar
Tomasz / 16 kwietnia 2011 o 10:49
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się z obietnic wyborczych i braku jakiejkolwiek pracy na rzecz Lublina, powinien także zwrócić pobieraną przez 6 lat kadencji dietę poselską (z której notabene zrezygnował dopiero teraz)!
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 16 kwietnia 2011 o 10:44
Wybory w zasięgu wzroku, to Ruch Poparcia będzie się przyłączał to tego i owego, udając że na ludziach mu zależy. Szkoda, że nie Ruch nie wspierał inicjatywy, wtedy gdy sami mieszkańcy musieli walczyć o S17 i wystosowywać petycję do rządu o sfinansowanie budowy. Gdzie był wtedy Ruch i wszyscy lubelscy POsłowie?! Na Gali Tańca z VIP'ami? Może zamiast robić powtórkę z rozrywki Pan Palikot wywiąże się najpierw z zaległych obietnic z poprzednich 2 kadencji?
Przykłady? Ot, choćby obiecana pomoc temu człowiekowi:
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3603297.html
Albo inne obietnice związane z rozwojem Lublina (nie mylić z "rozwojem" kadry PO w Ratuszu i Marszałkowskim). Swoją drogą trudno wymienić chociaż jedną rzecz, którą zrobił Palikot dla Lublina przez ponad 6 lat pełnienia funkcji posła.
Wyborcy, nie popełnijcie po raz trzeci tego samego błędu - nie wybierajcie osób, które oprócz pobierania diet poselskich nie zrobiły nic dla tego miasta!
Przy okazji proponuję nowe hasło dla Ruchu Poparcia: "Ty nas poprzesz, a my Cię wyruchamy" - będzie adekwatne do programu i nie będzie trzeba się tłumaczyć z niezrealizowanych obietnic.
Wybory w zasięgu wzroku, to Ruch Poparcia będzie się przyłączał to tego i owego, udając że na ludziach mu zależy. Szkoda, że nie Ruch nie wspierał inicjatywy, wtedy gdy sami mieszkańcy musieli walczyć o S17 i wystosowywać petycję do rządu o sfinansowanie budowy. Gdzie był wtedy Ruch i wszyscy lubelscy POsłowie?! Na Gali Tańca z VIP'ami? Może zamiast robić powtórkę z rozrywki Pan Palikot wywiąże się najpierw z zaległych obietnic z poprzednich 2 kadencji?
Przykłady? Ot, choćby obiecana pomoc temu człowiekowi:
http://gospoda... rozwiń
Avatar
Hagen / 16 kwietnia 2011 o 03:21
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
Avatar
były lubelak / 21 grudnia 2010 o 12:38
Obudził się lubelski klaun, zostało rok do wyborów to trzeba szumu narobić. Zesracie się razem z tym Palikotem a nie obronicie obwodnice, zdajcie sobie sprawę, że tu nikt nic nie będzie budował bo to jest wieś i zacofanie. A co zrobił pan Palikot przez ostatnie lata kiedy był u koryta, poza pier***eniem głupot jaki to Jarek K i jego brat są nie teges. Krzyczał tylko o rozwoju Lublina i Lubelszczyzny, a gdzie ten rozwój. Skansen i tyle macie w tym lublinie i przez takich klaunów jak Palikot nic na pewno nie osiągniecie.
Avatar
ttaka_prawda / 21 grudnia 2010 o 11:51
Co za żenada ??!! Nagle się Palikot obudził jak od koryta trzeba odejść. Z resztą od tego korytka jeszcze nie odszedł bo mandatu PO się do tej pory nie zrzekł, a co za tym idzie dalej chyba pobiera dietę poselską ? Co Palikot zrobił dla lubelskiego w trakcie swojego funkcjonowania w PO ???? No co takiego zrobił ???? Dziwne, że nagle się obudził. Wszystko mi mówi aby temu człowiekowi nie wierzyć bo dotychczas pomimo, że miał ku temu możliwości to dla Lublin i lubelskiego zrobił NIEWIELE albo NIC.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 o 11:43
Lecz się człowieku póki NFZ daje pieniądze.Źal za serce ściska,źe na forum piszą ludziska i odpowiadają bez zrozumienia co przeczytają i piszą i do leczenia wzywają.Brak wiedzy świadczy,źe nie wiesz co za miedzą siedzi i nie wiesz jacy są sąsiedzi.Pa.pa koleś i WESOŁYCH ŚWIĄT źyczy gość z godz.9,25.
Avatar
Ania / 18 kwietnia 2011 o 07:44
[quote name='Gość' timestamp='1303060007' post='466366']
[b]A Lublin był taki dumny z Palikota, ....... teraz pozostali tylko wiejscy działacze,ciekawe co wymyślą??????[/b]
[/quote]
Nic nie wymysla.Do pieca z nimi.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2011 o 19:06
[b]A Lublin był taki dumny z Palikota, ....... teraz pozostali tylko wiejscy działacze,ciekawe co wymyślą??????[/b]
Avatar
STACH / 17 kwietnia 2011 o 18:22
[quote name='Tomasz' timestamp='1302943740' post='465830']
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się z obietnic wyborczych i braku jakiejkolwiek pracy na rzecz Lublina, powinien także zwrócić pobieraną przez 6 lat kadencji dietę poselską (z której notabene zrezygnował dopiero teraz)!
[/quote]
Do pieca z chamem.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2011 o 14:46
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
i Ty w to wierzysz??? , jesteś strasznie naiwny
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
i Ty w to wierzysz??? , jesteś strasznie naiwny rozwiń
Avatar
Tomasz / 16 kwietnia 2011 o 10:49
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się z obietnic wyborczych i braku jakiejkolwiek pracy na rzecz Lublina, powinien także zwrócić pobieraną przez 6 lat kadencji dietę poselską (z której notabene zrezygnował dopiero teraz)!
[quote name='Hagen' timestamp='1302916889' post='465769']
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
[/quote]
Dla Ciebie zrzeczenie się legitymacji i immunitetu rozwiązuje sprawę? Moim zdaniem, za niewywiązywanie się ... rozwiń
Avatar
Tomasz / 16 kwietnia 2011 o 10:44
Wybory w zasięgu wzroku, to Ruch Poparcia będzie się przyłączał to tego i owego, udając że na ludziach mu zależy. Szkoda, że nie Ruch nie wspierał inicjatywy, wtedy gdy sami mieszkańcy musieli walczyć o S17 i wystosowywać petycję do rządu o sfinansowanie budowy. Gdzie był wtedy Ruch i wszyscy lubelscy POsłowie?! Na Gali Tańca z VIP'ami? Może zamiast robić powtórkę z rozrywki Pan Palikot wywiąże się najpierw z zaległych obietnic z poprzednich 2 kadencji?
Przykłady? Ot, choćby obiecana pomoc temu człowiekowi:
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3603297.html
Albo inne obietnice związane z rozwojem Lublina (nie mylić z "rozwojem" kadry PO w Ratuszu i Marszałkowskim). Swoją drogą trudno wymienić chociaż jedną rzecz, którą zrobił Palikot dla Lublina przez ponad 6 lat pełnienia funkcji posła.
Wyborcy, nie popełnijcie po raz trzeci tego samego błędu - nie wybierajcie osób, które oprócz pobierania diet poselskich nie zrobiły nic dla tego miasta!
Przy okazji proponuję nowe hasło dla Ruchu Poparcia: "Ty nas poprzesz, a my Cię wyruchamy" - będzie adekwatne do programu i nie będzie trzeba się tłumaczyć z niezrealizowanych obietnic.
Wybory w zasięgu wzroku, to Ruch Poparcia będzie się przyłączał to tego i owego, udając że na ludziach mu zależy. Szkoda, że nie Ruch nie wspierał inicjatywy, wtedy gdy sami mieszkańcy musieli walczyć o S17 i wystosowywać petycję do rządu o sfinansowanie budowy. Gdzie był wtedy Ruch i wszyscy lubelscy POsłowie?! Na Gali Tańca z VIP'ami? Może zamiast robić powtórkę z rozrywki Pan Palikot wywiąże się najpierw z zaległych obietnic z poprzednich 2 kadencji?
Przykłady? Ot, choćby obiecana pomoc temu człowiekowi:
http://gospoda... rozwiń
Avatar
Hagen / 16 kwietnia 2011 o 03:21
Cóż za zacofanie sami PiSowcy i POwcy. Jak chcecie wiedzieć Janusz Palikot zrzekł się mandatu poselskiego i immunietu. Legitymacje poselską oddał na WOŚP, nie jest już posłem!!! Jest jednak politykiem, lecz diety poselskiej wśród darmozjadów nie pobiera. Resztę lepiej poczytajcie w postulatach partii Ruchu Poparcia.
Avatar
były lubelak / 21 grudnia 2010 o 12:38
Obudził się lubelski klaun, zostało rok do wyborów to trzeba szumu narobić. Zesracie się razem z tym Palikotem a nie obronicie obwodnice, zdajcie sobie sprawę, że tu nikt nic nie będzie budował bo to jest wieś i zacofanie. A co zrobił pan Palikot przez ostatnie lata kiedy był u koryta, poza pier***eniem głupot jaki to Jarek K i jego brat są nie teges. Krzyczał tylko o rozwoju Lublina i Lubelszczyzny, a gdzie ten rozwój. Skansen i tyle macie w tym lublinie i przez takich klaunów jak Palikot nic na pewno nie osiągniecie.
Avatar
ttaka_prawda / 21 grudnia 2010 o 11:51
Co za żenada ??!! Nagle się Palikot obudził jak od koryta trzeba odejść. Z resztą od tego korytka jeszcze nie odszedł bo mandatu PO się do tej pory nie zrzekł, a co za tym idzie dalej chyba pobiera dietę poselską ? Co Palikot zrobił dla lubelskiego w trakcie swojego funkcjonowania w PO ???? No co takiego zrobił ???? Dziwne, że nagle się obudził. Wszystko mi mówi aby temu człowiekowi nie wierzyć bo dotychczas pomimo, że miał ku temu możliwości to dla Lublin i lubelskiego zrobił NIEWIELE albo NIC.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2010 o 11:43
Lecz się człowieku póki NFZ daje pieniądze.Źal za serce ściska,źe na forum piszą ludziska i odpowiadają bez zrozumienia co przeczytają i piszą i do leczenia wzywają.Brak wiedzy świadczy,źe nie wiesz co za miedzą siedzi i nie wiesz jacy są sąsiedzi.Pa.pa koleś i WESOŁYCH ŚWIĄT źyczy gość z godz.9,25.
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

3 najpopularniejsze metody zarabiania na nieruchomościach

3 najpopularniejsze metody zarabiania na nieruchomościach 0 0

Chcąc zarabiać na nieruchomościach, należy najpierw zapoznać się z rynkiem, żeby zrozumieć mechanizmy, jakie nim kierują. Dobra orientacja pozwoli dostrzec wyjątkową okazję do opłacalnej inwestycji. Należy określić własne możliwości finansowe i strategię. Dochód z takich inwestycji może być pasywny lub jednorazowy.

PiS ogłosi kandydata na prezydenta Lublina. Kto wystartuje w największych miastach?

PiS ogłosi kandydata na prezydenta Lublina. Kto wystartuje w największych miastach? 3 12

Swojego kandydata na prezydenta Lublina ma wskazać w tym tygodniu Prawo i Sprawiedliwość. Do jesiennych wyborów samorządowych szykują się także inne ugrupowania, nie tylko w Lublinie. Jakie nazwiska wchodzą w grę?

Bizon Jeleniec – LKS AGROTEX Milanów 3:2. Grała bialska klasa okręgowa

Bizon Jeleniec – LKS AGROTEX Milanów 3:2. Grała bialska klasa okręgowa 2 1

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Po wygranej przed tygodniem z LZS Dobryń, w niedzielę zespół z Jeleńca odniósł drugie z rzędu zwycięstwo. Tym razem drużyna trenera Mariusza Ciołka pokonała LKS AGROTEX Milanów 3:2

18-latka wymusiła pierwszeństwo na motocyklu? Młodzi mężczyźni poważnie ranni

18-latka wymusiła pierwszeństwo na motocyklu? Młodzi mężczyźni poważnie ranni 0 0

W poważnym stanie trafili do szpitala kierowca i pasażer motocykla, który w Wólce Kraśniczyńskiej zderzył się z kią.

Odznaczenia dla honorowych dawców krwi. Uhonorowano ponad 160 osób [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia dla honorowych dawców krwi. Uhonorowano ponad 160 osób [zdjęcia] 17 0

161 odznaczeń trafiło w sobotę do honorowych dawców krwi z województwa lubelskiego.

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera 1 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Wygrana zespołu z Białopola 6:0 ze Spółdzielcą Siedliszcze. Orzeł Srebrzyszcze lepszy od Frassatiego Fajsławice

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP
24 kwietnia 2018, 17:00

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 10 MBP (ul. Kleeberga 12a) zaprasza na spotkanie autorskie z dr hab. Urszulą Niewiadomską-Flis. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia o godz. 17.

Uderzył w znak i pojechał dalej. Miał prawie cztery promile

Uderzył w znak i pojechał dalej. Miał prawie cztery promile 0 0

Prawie cztery promile alkoholu w organizmie miał 23-letni kierowca citroena zatrzymany w Rykach przez policję.

Awenta MKS Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 22:17

Awenta MKS Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 22:17 2 0

EKSTRALIGA RUGBY W wyjazdowym spotkaniu czwartej kolejki Budowlani Lublin przegrali z Pogonią Siedlce 17:22. Mimo porażki podopieczni trenera Stanisława Więciorka pozostawili po sobie dobre wrażenie i wywalczyli punkt bonusowy

Nie chciał zderzyć się ze zwierzęciem, zjechał na drugi pas. Nie żyje
ZDJĘCIA
galeria

Nie chciał zderzyć się ze zwierzęciem, zjechał na drugi pas. Nie żyje 16 4

Nie żyje 63-letni kierowca opla, który w niedzielę w Wandzinie (pow. lubartowski) zderzył się z mercedesem.

Celebrytka z Lublina i Chińczycy wyszli na wolność. "Śledztwo może trwać dłużej niż maksymalna kara"
galeria

Celebrytka z Lublina i Chińczycy wyszli na wolność. "Śledztwo może trwać dłużej niż maksymalna kara" 1 8

Z aresztu wyszła celebrytka Izabela M. oraz 47 Chińczyków podejrzanych o wyłudzanie pieniędzy metodą „na policjanta”. O ich wypuszczeniu na wolność zdecydował sąd, który uznał, że śledztwo w tej sprawie może trwać dłużej niż maksymalna kara więzienia grożąca za oszustwa.

Avia lepsza od Politechniki w pierwszym derbowym półfinale

Avia lepsza od Politechniki w pierwszym derbowym półfinale 0 0

II LIGA SIATKARZY Na inaugurację półfinałowej rywalizacji w play-off świdniczanie okazali się lepsi w pięciu setach od LKS Politechnika Lublin. Na tym etapie rywalizacja toczy się do trzech wygranych

XV Festiwal Książki w Puławach
23 kwietnia 2018, 0:00

XV Festiwal Książki w Puławach 1 0

Biblioteka Miejska w Puławach zaprasza na 15 edycję Festiwalu Książki i Praw Autorskich. Impreza zostanie przeprowadzona w dniach 23-27 kwietnia. To jedno z największych wydarzeń kulturalnych w mieście.

Zamieniają Lublin i Świdnik na Dominów. Dlaczego?

Zamieniają Lublin i Świdnik na Dominów. Dlaczego? 45 14

W pobliżu Urzędu Gminy Głusk w podlubelskim Dominowie powstaje osiedle bloków mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. – Zachęciła nas atrakcyjna cena mieszkania, sporo niższa w porównaniu do Lublina czy Świdnika – mówi Magdalena Potręć, która półtora roku temu zamieszkała z rodziną w jednym z bloków w Dominowie

Kraśnik w bratkach i stokrotkach. Pojawią się też pelargonie

Kraśnik w bratkach i stokrotkach. Pojawią się też pelargonie 1 0

Kraśnik ozdobiły już stokrotki i bratki. W kolejnych miesiącach na ulicach miasta pojawią się następne rośliny. Urzędnicy z miasta zapowiadają, że w tym sezonie zostanie posadzonych prawie 24 tys. kwiatów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!