piątek, 18 sierpnia 2017 r.

Lublin

Ruszają targi "Edukacja i Praca" na Politechnice Lubelskiej

Dodano: 20 listopada 2011, 17:19
Autor: (mb)

Na Politechnice Lubelskiej ruszają w poniedziałek trzydniowe targi "Edukacja i Praca”. To impreza dla studentów wszystkich lubelskich uczelni, ale także dla wszystkich, którzy szukają pracy lub możliwości zdobycia dodatkowej wiedzy.

– W poniedziałek po raz pierwszy na terenie uczelni odbędą się targi edukacyjne – zapowiada Iwona Czajkowska-Deneka, rzecznik PL. – Są organizowane z myślą o młodzieży, która stoi przed wyborem dalszej drogi kształcenia – uczelni i kierunku studiów. To także okazja do promocji nauk technicznych, inżynierskich.

Podczas targów odbędą się wykłady otwarte, prezentowana też będzie oferta edukacyjna uczelni – kierunki i specjalności studiów, zasady rekrutacji.

Drugi dzień (wtorek) jest przeznaczony na XII edycję targów pracy "Inżynier na rynku pracy”. – To jeden ze sposobów poszukiwania pracy, praktyk lub zawodowego stażu – mówi Czajkowska-Deneka. – To także niepowtarzalna okazja do bezpośredniej wymiany informacji i uwag pomiędzy poszukującymi pracy a pracodawcami reprezentującymi różne branże. Udział w targach potwierdziło ok. 50 firm i instytucji.

23 listopada (środa) to dzień poświęcony szkoleniom specjalistycznym przygotowanym przez zaproszone firmy (Urząd Dozoru Technicznego, MAN Bus, Pol-Inowex, Unlimited Group Polska, In-Temporis) oraz warsztatom przeznaczonym dla studentów. Zajęcia odbędą się w godz. 9–15 na poszczególnych wydziałach. Zapisy w Biurze Promocji i Karier, DS. 1, pok. 2.

Same targi będą się odbywały w godz. 10-15 na Wydziale Mechanicznym.
Czytaj więcej o:
kego
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

kego
kego (20 listopada 2011 o 17:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
właśnie widziałem program tego. nie dość, że ulotka mikroskopijna to połowa z tego co tam jest to jest straszna kicha. A prop0s czy tu chodzi o ten Intemporis od wysyłania ludzi na budowy we francji?? może ktoś wie.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!