Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 czerwca 2012 r.
13:47
Edytuj ten wpis

Są pomysły na dworzec PKS na Podzamczu

Autor: Zdjęcie autora rp
0 7 A A
Dworzec PKS w Lublinie (archiwum)
Dworzec PKS w Lublinie (archiwum)

Trzy firmy złożyły dzisiaj oferty zagospodarowania terenu dworca autobusowego na Podzamczu w Lublinie. Choć wciąż nie wiadomo, co tam można wybudować.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Konkurs ogłosił należący do marszałka województwa PKS Wschód. - Chcemy odmienić wygląd tego terenu – zapowiedziała Teresa Królikowska prezes spółki.

Memorandum – dokument z informacjami – kupiły za 30 tys. zł brutto: Echo Investment SA, HB Reavis Poland Sp. z o.o. oraz Karmar S.A. To był warunek udziału w konkursie. Do dzisiaj miały czas na dostarczenie swoich propozycji na zagospodarowanie terenu liczącego w sumie 17 tys. mkw.

- Wstępne projekty zagospodarowania nieruchomości należących do przewoźnika złożyły wszystkie trzy firmy – informuje Justyna Prokop z Kancelarii Prawnej Trusiewicz Siwko, która pracuje dla PKS Wschód.

- Jeszcze nie mogę powiedzieć, co znajdzie się w ofercie – mówił nam Krzysztof Kwapisz prokurent Echo Investment. Informacji nie udzielają również pozostałe firmy.

Co dalej? PKS Wschód do końca czerwca wybierze najciekawszy pomysł. Potem rozpocznie konsultacje z marszałkiem województwa i prezydentem Lublina. Będzie, o czym rozmawiać, bo Podzamcze wciąż nie ma uchwalonego planu zagospodarowania przestrzennego. Czyli nie wiadomo, co można tam postawić. Ostatecznie to miejscy urzędnicy przygotują plan, a radni go przegłosują.

Według zapowiedzi lubelskiego magistratu, plan zagospodarowania przestrzennego dla Podzamcza ma być gotowy w przyszłym roku. Wstępnie mowa jest o zamienieniu dworca w punkt przesiadkowy oraz połączeniu wysokiej jakości przestrzeni publicznej z handlem i usługami.

Do prac planistycznych urzędnicy wykorzystują trzy koncepcje, które wygrały miejski konkurs architektoniczny na zagospodarowanie tego terenu. Królikowska zapewnia, że jej działania nie kolidują z zamierzeniami miasta.

Jeszcze nie wiadomo, czy PKS "Wschód” sprzeda całą lub część nieruchomości czy też utworzy spółkę z inwestorem.






Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 czerwca 2012 o 11:43
[quote name='Magda_23' timestamp='1339695910' post='639143']
A wyobrarzasz sobie zmianę calej sieci autobusowej? Ile teraz autobusów odjeżdza spod dworca pkp a ile spod pks-u?
Poza tym powiedzmy sobie szczerze, dworca pks wcale nie musowo przenosić, bo można tak teren podzamcza zagospodarować by dworzec nadal się tam znajdował, np. może powstać dworzec podziemny.
[/quote]
łatwiej jest zmienić układ sieci miejskich autobusów niż zbudować podziemny przystanek. Wątpie żeby konserwator zabytków oraz wydział urbanistyczny miasta sie na to zgodzili, za dużo w tamtej okolicy jest zabytków które mogły by ucierpiec w czasie tak dużych robót ziemnych. Po drugie wytyczanie oraz budowanie ziazdów do dworca podiemnego zakorkowało by ważny punkt komunikacyjny miasta na dłuższy czas.
[quote name='Magda_23' timestamp='1339695910' post='639143']
A wyobrarzasz sobie zmianę calej sieci autobusowej? Ile teraz autobusów odjeżdza spod dworca pkp a ile spod pks-u?
Poza tym powiedzmy sobie szczerze, dworca pks wcale nie musowo przenosić, bo można tak teren podzamcza zagospodarować by dworzec nadal się tam znajdował, np. może powstać dworzec podziemny.
[/quote]
łatwiej jest zmienić układ sieci miejskich autobusów niż zbudować podziemny... rozwiń
Avatar
Magda_23 / 14 czerwca 2012 o 19:45
[quote name='Jam' timestamp='1339680739' post='639080']
yyy ? nie wiem czy zaglądasz czasami w tamte (dworzec PKP) rejony i zastanawiasz się dlaczego tam tak jest a nie inaczej? Może dlatego jest pełno meleli, bo "zwykłych" ludzi jak na lekarstwo? Twoim zdaniem lepiej tam wszystko wyburzyć, zaorać i mieć święty spokój?
Przeniesienie dworca autobusowego w rejony kolejowego ma między innymi na celu rewitalizację tamtego rejonu.
Przypomnij sobie jak wyglądało Stare Miasto kilkanaście lat temu. Ci, którzy na nim nie mieszkali raczej tam nie zaglądali. I co - wtedy też byś mówiła/mówił, że trzeba to menelstwo wyburzyć?

Dlaczego przystanki kolejowe są tak daleko od centrum? A czy w centrum masz tory kolejowe? Nie, nie masz. Trzeba byłoby je wybudować. Zadaj sobie pytanie - gdzie?
Puszczamy buldożery na Racławicki/Krakowskie, wywalamy kamienice i budujemy tory?
[/quote]

A wyobrarzasz sobie zmianę calej sieci autobusowej? Ile teraz autobusów odjeżdza spod dworca pkp a ile spod pks-u?
Poza tym powiedzmy sobie szczerze, dworca pks wcale nie musowo przenosić, bo można tak teren podzamcza zagospodarować by dworzec nadal się tam znajdował, np. może powstać dworzec podziemny.
[quote name='Jam' timestamp='1339680739' post='639080']
yyy ? nie wiem czy zaglądasz czasami w tamte (dworzec PKP) rejony i zastanawiasz się dlaczego tam tak jest a nie inaczej? Może dlatego jest pełno meleli, bo "zwykłych" ludzi jak na lekarstwo? Twoim zdaniem lepiej tam wszystko wyburzyć, zaorać i mieć święty spokój?
Przeniesienie dworca autobusowego w rejony kolejowego ma między innymi na celu rewitalizację tamtego rejonu.
Przypomnij sobie jak wyglądało Stare Miasto kilkanaście lat temu.... rozwiń
Avatar
dudus / 14 czerwca 2012 o 15:42
Spokojnie szanowni internauci, marszałek wie co robi. 17.000 metrów kwadratowych ziemi w centrum Lublina proszę pomnożyć przez cenę jednego metra ziemi i mamy fantastyczną sumkę do podziału, ale najpierw trzeba zgodnie z prawem coś taniego postawić np: market lub inny przybytek który szybko upadnie i wówczas przyjdzie czas na łupy. Pozdrawiam
Avatar
Jam / 14 czerwca 2012 o 15:32
[quote name='ase' timestamp='1339678765' post='639068']
yyy ? nie wiem czy ludzie z Lublina wyjeżdżają czasami poza nasz wschodni region ( ciemnogród ) ale dla mnie właśnie pkp jest porażką , jak przystanki kolejowe / autobusowe mogą być tak daleko od centrum ? na dodatek w dzielnicy niesamowicie zaniedbanej i przepełnionej menelami ?
[/quote]

yyy ? nie wiem czy zaglądasz czasami w tamte (dworzec PKP) rejony i zastanawiasz się dlaczego tam tak jest a nie inaczej? Może dlatego jest pełno meleli, bo "zwykłych" ludzi jak na lekarstwo? Twoim zdaniem lepiej tam wszystko wyburzyć, zaorać i mieć święty spokój?
Przeniesienie dworca autobusowego w rejony kolejowego ma między innymi na celu rewitalizację tamtego rejonu.
Przypomnij sobie jak wyglądało Stare Miasto kilkanaście lat temu. Ci, którzy na nim nie mieszkali raczej tam nie zaglądali. I co - wtedy też byś mówiła/mówił, że trzeba to menelstwo wyburzyć?

Dlaczego przystanki kolejowe są tak daleko od centrum? A czy w centrum masz tory kolejowe? Nie, nie masz. Trzeba byłoby je wybudować. Zadaj sobie pytanie - gdzie?
Puszczamy buldożery na Racławicki/Krakowskie, wywalamy kamienice i budujemy tory?
[quote name='ase' timestamp='1339678765' post='639068']
yyy ? nie wiem czy ludzie z Lublina wyjeżdżają czasami poza nasz wschodni region ( ciemnogród ) ale dla mnie właśnie pkp jest porażką , jak przystanki kolejowe / autobusowe mogą być tak daleko od centrum ? na dodatek w dzielnicy niesamowicie zaniedbanej i przepełnionej menelami ?
[/quote]

yyy ? nie wiem czy zaglądasz czasami w tamte (dworzec PKP) rejony i zastanawiasz się dlaczego tam tak jest a nie inaczej? Może dlatego jest pełno meleli... rozwiń
Avatar
ase / 14 czerwca 2012 o 14:59
yyy ? nie wiem czy ludzie z Lublina wyjeżdżają czasami poza nasz wschodni region ( ciemnogród ) ale dla mnie właśnie pkp jest porażką , jak przystanki kolejowe / autobusowe mogą być tak daleko od centrum ? na dodatek w dzielnicy niesamowicie zaniedbanej i przepełnionej menelami ?
Avatar
AntyPoPiS / 14 czerwca 2012 o 14:53
szkoda że Marszałkowi zależy na oddaniu tego terenu prywatnemu inwestorowi który postawi tam jakiś kolejny market lub galerię! napewno tak to zagospodarują by można było zarabiać kasę a miasto na tym straciło miliony! oczywiscie znajdzie się tam miejsce dla handlaży fajek którzyza odpowiednie pieniądze i układy mają spokój!
Avatar
iya / 14 czerwca 2012 o 14:47
dworzec w tym miejscu to porażka. Cały ten teren przeznaczyć pod zabudowę a dworzec przenieść pod PKP
Avatar
Gość / 15 czerwca 2012 o 11:43
[quote name='Magda_23' timestamp='1339695910' post='639143']
A wyobrarzasz sobie zmianę calej sieci autobusowej? Ile teraz autobusów odjeżdza spod dworca pkp a ile spod pks-u?
Poza tym powiedzmy sobie szczerze, dworca pks wcale nie musowo przenosić, bo można tak teren podzamcza zagospodarować by dworzec nadal się tam znajdował, np. może powstać dworzec podziemny.
[/quote]
łatwiej jest zmienić układ sieci miejskich autobusów niż zbudować podziemny przystanek. Wątpie żeby konserwator zabytków oraz wydział urbanistyczny miasta sie na to zgodzili, za dużo w tamtej okolicy jest zabytków które mogły by ucierpiec w czasie tak dużych robót ziemnych. Po drugie wytyczanie oraz budowanie ziazdów do dworca podiemnego zakorkowało by ważny punkt komunikacyjny miasta na dłuższy czas.
[quote name='Magda_23' timestamp='1339695910' post='639143']
A wyobrarzasz sobie zmianę calej sieci autobusowej? Ile teraz autobusów odjeżdza spod dworca pkp a ile spod pks-u?
Poza tym powiedzmy sobie szczerze, dworca pks wcale nie musowo przenosić, bo można tak teren podzamcza zagospodarować by dworzec nadal się tam znajdował, np. może powstać dworzec podziemny.
[/quote]
łatwiej jest zmienić układ sieci miejskich autobusów niż zbudować podziemny... rozwiń
Avatar
Magda_23 / 14 czerwca 2012 o 19:45
[quote name='Jam' timestamp='1339680739' post='639080']
yyy ? nie wiem czy zaglądasz czasami w tamte (dworzec PKP) rejony i zastanawiasz się dlaczego tam tak jest a nie inaczej? Może dlatego jest pełno meleli, bo "zwykłych" ludzi jak na lekarstwo? Twoim zdaniem lepiej tam wszystko wyburzyć, zaorać i mieć święty spokój?
Przeniesienie dworca autobusowego w rejony kolejowego ma między innymi na celu rewitalizację tamtego rejonu.
Przypomnij sobie jak wyglądało Stare Miasto kilkanaście lat temu. Ci, którzy na nim nie mieszkali raczej tam nie zaglądali. I co - wtedy też byś mówiła/mówił, że trzeba to menelstwo wyburzyć?

Dlaczego przystanki kolejowe są tak daleko od centrum? A czy w centrum masz tory kolejowe? Nie, nie masz. Trzeba byłoby je wybudować. Zadaj sobie pytanie - gdzie?
Puszczamy buldożery na Racławicki/Krakowskie, wywalamy kamienice i budujemy tory?
[/quote]

A wyobrarzasz sobie zmianę calej sieci autobusowej? Ile teraz autobusów odjeżdza spod dworca pkp a ile spod pks-u?
Poza tym powiedzmy sobie szczerze, dworca pks wcale nie musowo przenosić, bo można tak teren podzamcza zagospodarować by dworzec nadal się tam znajdował, np. może powstać dworzec podziemny.
[quote name='Jam' timestamp='1339680739' post='639080']
yyy ? nie wiem czy zaglądasz czasami w tamte (dworzec PKP) rejony i zastanawiasz się dlaczego tam tak jest a nie inaczej? Może dlatego jest pełno meleli, bo "zwykłych" ludzi jak na lekarstwo? Twoim zdaniem lepiej tam wszystko wyburzyć, zaorać i mieć święty spokój?
Przeniesienie dworca autobusowego w rejony kolejowego ma między innymi na celu rewitalizację tamtego rejonu.
Przypomnij sobie jak wyglądało Stare Miasto kilkanaście lat temu.... rozwiń
Avatar
dudus / 14 czerwca 2012 o 15:42
Spokojnie szanowni internauci, marszałek wie co robi. 17.000 metrów kwadratowych ziemi w centrum Lublina proszę pomnożyć przez cenę jednego metra ziemi i mamy fantastyczną sumkę do podziału, ale najpierw trzeba zgodnie z prawem coś taniego postawić np: market lub inny przybytek który szybko upadnie i wówczas przyjdzie czas na łupy. Pozdrawiam
Avatar
Jam / 14 czerwca 2012 o 15:32
[quote name='ase' timestamp='1339678765' post='639068']
yyy ? nie wiem czy ludzie z Lublina wyjeżdżają czasami poza nasz wschodni region ( ciemnogród ) ale dla mnie właśnie pkp jest porażką , jak przystanki kolejowe / autobusowe mogą być tak daleko od centrum ? na dodatek w dzielnicy niesamowicie zaniedbanej i przepełnionej menelami ?
[/quote]

yyy ? nie wiem czy zaglądasz czasami w tamte (dworzec PKP) rejony i zastanawiasz się dlaczego tam tak jest a nie inaczej? Może dlatego jest pełno meleli, bo "zwykłych" ludzi jak na lekarstwo? Twoim zdaniem lepiej tam wszystko wyburzyć, zaorać i mieć święty spokój?
Przeniesienie dworca autobusowego w rejony kolejowego ma między innymi na celu rewitalizację tamtego rejonu.
Przypomnij sobie jak wyglądało Stare Miasto kilkanaście lat temu. Ci, którzy na nim nie mieszkali raczej tam nie zaglądali. I co - wtedy też byś mówiła/mówił, że trzeba to menelstwo wyburzyć?

Dlaczego przystanki kolejowe są tak daleko od centrum? A czy w centrum masz tory kolejowe? Nie, nie masz. Trzeba byłoby je wybudować. Zadaj sobie pytanie - gdzie?
Puszczamy buldożery na Racławicki/Krakowskie, wywalamy kamienice i budujemy tory?
[quote name='ase' timestamp='1339678765' post='639068']
yyy ? nie wiem czy ludzie z Lublina wyjeżdżają czasami poza nasz wschodni region ( ciemnogród ) ale dla mnie właśnie pkp jest porażką , jak przystanki kolejowe / autobusowe mogą być tak daleko od centrum ? na dodatek w dzielnicy niesamowicie zaniedbanej i przepełnionej menelami ?
[/quote]

yyy ? nie wiem czy zaglądasz czasami w tamte (dworzec PKP) rejony i zastanawiasz się dlaczego tam tak jest a nie inaczej? Może dlatego jest pełno meleli... rozwiń
Avatar
ase / 14 czerwca 2012 o 14:59
yyy ? nie wiem czy ludzie z Lublina wyjeżdżają czasami poza nasz wschodni region ( ciemnogród ) ale dla mnie właśnie pkp jest porażką , jak przystanki kolejowe / autobusowe mogą być tak daleko od centrum ? na dodatek w dzielnicy niesamowicie zaniedbanej i przepełnionej menelami ?
Avatar
AntyPoPiS / 14 czerwca 2012 o 14:53
szkoda że Marszałkowi zależy na oddaniu tego terenu prywatnemu inwestorowi który postawi tam jakiś kolejny market lub galerię! napewno tak to zagospodarują by można było zarabiać kasę a miasto na tym straciło miliony! oczywiscie znajdzie się tam miejsce dla handlaży fajek którzyza odpowiednie pieniądze i układy mają spokój!
Avatar
iya / 14 czerwca 2012 o 14:47
dworzec w tym miejscu to porażka. Cały ten teren przeznaczyć pod zabudowę a dworzec przenieść pod PKP
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 0

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 3

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 11

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 16

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 27

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!