Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 marca 2010 r.
16:58
Edytuj ten wpis

Sąd aresztował podejrzanych o zabójstwo kobiety na Tatarach (wideo)

0 21 A A

Widziałam, jak złapał Maryśkę za sweter i zrzucił z balkonu – opowiada koleżanka Marii M. Kobieta nie przeżyła upadku z szóstego piętra. Dzisiaj sąd aresztował dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo i kobietę, która miała namawiać do zbrodni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
:-) / 26 grudnia 2010 o 21:11
tatary to wspaniala dzielnica
Avatar
ANKA / 26 grudnia 2010 o 20:38
[quote name='Z Grygowej!!!' timestamp='1268076194' post='246617']
A najlepiej to zaorać całe Tatary!!!Melina na melinie i meliną pogania.
[/quote]
a ty co z grygowej jesteś jak podejrzewam.... mówisz że tatary to niekończąca sie melina hahaha dobre żarty...hahaha GRYGOWA JESZCZE WIEKSZA WIOCHA I MELINA PIŻŹDZISZEWO TAKIE HAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Avatar
Anka / 26 grudnia 2010 o 20:37
a ty co z grygowej jesteś jak podejrzewam.... mówisz że tatary to niekończąca sie melina hahaha dobre żarty...hahaha GRYGOWA JESZCZE WIEKSZA WIOCHA I MELINA PIŻŹDZISZEWO TAKIE HAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Avatar
znajoma / 16 marca 2010 o 22:05
Znałam tą kobiete,znam jej córke,syna i nigdy niepowiem źle o tej rodzinie.... każdy potrafi tylko oceniać innych ale siebie już niewidzi..piszecie tak jakbyscie nigdy niepili alkoholu,nigdy niebyli na imprezie..czytając niektore wasze komentarze noz w kieszeni mi sie otwiera, a z drugiej strony śmiać mi sie chce z waszej głupoty. przez 13 lat obcowania z tatarami mam tylko dobre wspomnienia, to niejest wina osiedla tylko niektorych ludzi ktorzy tam mieszkaja,niektorych bo wiekszosc to normalni ludzie szanowani obywatele i naprawde to czysty przypadek ze akurat taka tragedia stala sie akurat na tym osiedlu ,ale alkohol jest dla ludzi i napietnowanie tego ze to tatary i wodka,czy jak ktos napisal pryta nic nieda, pomyslcie co czuje jej corka i syn, wspolczucia troche LUDZIE przeciez to moglo dotknac kazedego z was.niezycze nikomu takiego przezycia,zastanowcie sie co piszecie i co mowicie.......
Znałam tą kobiete,znam jej córke,syna i nigdy niepowiem źle o tej rodzinie.... każdy potrafi tylko oceniać innych ale siebie już niewidzi..piszecie tak jakbyscie nigdy niepili alkoholu,nigdy niebyli na imprezie..czytając niektore wasze komentarze noz w kieszeni mi sie otwiera, a z drugiej strony śmiać mi sie chce z waszej głupoty. przez 13 lat obcowania z tatarami mam tylko dobre wspomnienia, to niejest wina osiedla tylko niektorych ludzi ktorzy tam mieszkaja,niektorych bo wiekszosc to normalni ludzie szanowani obywatele i naprawde to czysty... rozwiń
Avatar
abc / 11 marca 2010 o 14:35
smierc za smierc bez wzgledu na motyw
Avatar
Gość / 9 marca 2010 o 20:05
berta napisał:
Tiaa, jasne

Jeśli ktoś ma normalnych znajomych, szanse na to, że go wyrzuca z szóstego piętra są minimalne. Więc pisanie, że "może to spotkać każdego", świadczy, że piszący ma takich samych znajomych jak z artykułu, a szanse na swobodny spadek podczas imprezy rzeczywiście większe niż średnia krajowa.

Na tatarach pewnie jak najbardziej mieszkają normalni ludzie. Ale przyznacie, że tolerancja dla zachowań godnych bydełka i tłumaczenie tego alkoholem który "piją wszyscy" podejrzanie wysoka. Przynajmniej wśród komentujących w tym wątku broniących godności Tatar. O czymś to świadczy.

tak jak i TY zapewne jestes "normalna" chyba mierzysz tych ludzi swoja miara.nie jestes lepszy(a) od ludzi mieszkajacych czy to na Tatarach czy na Starym Mieście czy gdziekolwiek indziej nazywajac ich bydełkiem sama się do niego zaliczasz.ps zadnego poszanowania dla ludzkiego zycia mam nadzieje ze i Ciebie w najbliższej przyszłości nikt nie bedzie szanowac zycze powodzenia

tak jak i TY zapewne jestes "normalna" chyba mierzysz tych ludzi swoja miara.nie jestes lepszy(a) od ludzi mieszkajacych czy to na Tatarach czy na Starym Mieście czy gdziekolwiek indziej nazywajac ich bydełkiem sama się do niego zaliczasz.ps zadnego poszanowania dla ludzkiego zycia mam nadzieje ze i Ciebie w najbliższej przyszłości nikt nie bedzie szanowac zycze powodzenia rozwiń
Avatar
Gość / 9 marca 2010 o 19:56
wyrazy szczerego współczucia dla rodziny ś.p Marii M
Avatar
Gość / 9 marca 2010 o 18:03
Ci wszyscy,którzy piszecie,że na Tatarach mieszkają same śmiecie-to świadczy o Was-że sami macie"kurze móżdżki"-bo jeśli to samo wydarzyło by się na Dziesiątej ,to pisalibyście źle o Dziesiątej ;jeśli to samo było by na Czubach-to pisalibyście,że na Czubach "czubki"mieszkają...-i tak dalej i tak "w koło Macieju"-gdzie by się COŚ wydarzyło to było by to dla Was "doskonałą pożywką" dla zamanifestowania Waszej własnej głupoty...
Avatar
FoxyLady / 9 marca 2010 o 17:45
berta napisał:
Tiaa, jasne

Jeśli ktoś ma normalnych znajomych, szanse na to, że go wyrzuca z szóstego piętra są minimalne. Więc pisanie, że "może to spotkać każdego", świadczy, że piszący ma takich samych znajomych jak z artykułu, a szanse na swobodny spadek podczas imprezy rzeczywiście większe niż średnia krajowa.

Na tatarach pewnie jak najbardziej mieszkają normalni ludzie. Ale przyznacie, że tolerancja dla zachowań godnych bydełka i tłumaczenie tego alkoholem który "piją wszyscy" podejrzanie wysoka. Przynajmniej wśród komentujących w tym wątku broniących godności Tatar. O czymś to świadczy.

ODWALCIE SIĘ OD TATAR NA INNYCH DZIELNICACH TEZ DZIEJA SIĘ CUDA ALE TAK SIĘ UTARŁO ZE NAJGORSZE SA TATARY KONDOLENCJE DLA RODZINY ŚP. MARII M.[*]

ODWALCIE SIĘ OD TATAR NA INNYCH DZIELNICACH TEZ DZIEJA SIĘ CUDA ALE TAK SIĘ UTARŁO ZE NAJGORSZE SA TATARY KONDOLENCJE DLA RODZINY ŚP. MARII M.[*] rozwiń
Avatar
berta / 9 marca 2010 o 09:17
Tiaa, jasne

Jeśli ktoś ma normalnych znajomych, szanse na to, że go wyrzuca z szóstego piętra są minimalne. Więc pisanie, że "może to spotkać każdego", świadczy, że piszący ma takich samych znajomych jak z artykułu, a szanse na swobodny spadek podczas imprezy rzeczywiście większe niż średnia krajowa.

Na tatarach pewnie jak najbardziej mieszkają normalni ludzie. Ale przyznacie, że tolerancja dla zachowań godnych bydełka i tłumaczenie tego alkoholem który "piją wszyscy" podejrzanie wysoka. Przynajmniej wśród komentujących w tym wątku broniących godności Tatar. O czymś to świadczy.
Tiaa, jasne

Jeśli ktoś ma normalnych znajomych, szanse na to, że go wyrzuca z szóstego piętra są minimalne. Więc pisanie, że "może to spotkać każdego", świadczy, że piszący ma takich samych znajomych jak z artykułu, a szanse na swobodny spadek podczas imprezy rzeczywiście większe niż średnia krajowa.

Na tatarach pewnie jak najbardziej mieszkają normalni ludzie. Ale przyznacie, że tolerancja dla zachowań godnych bydełka i tłumaczenie tego alkoholem który "piją wszyscy" podejrzanie wysoka. Przynajm... rozwiń
Avatar
:-) / 26 grudnia 2010 o 21:11
tatary to wspaniala dzielnica
Avatar
ANKA / 26 grudnia 2010 o 20:38
[quote name='Z Grygowej!!!' timestamp='1268076194' post='246617']
A najlepiej to zaorać całe Tatary!!!Melina na melinie i meliną pogania.
[/quote]
a ty co z grygowej jesteś jak podejrzewam.... mówisz że tatary to niekończąca sie melina hahaha dobre żarty...hahaha GRYGOWA JESZCZE WIEKSZA WIOCHA I MELINA PIŻŹDZISZEWO TAKIE HAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Avatar
Anka / 26 grudnia 2010 o 20:37
a ty co z grygowej jesteś jak podejrzewam.... mówisz że tatary to niekończąca sie melina hahaha dobre żarty...hahaha GRYGOWA JESZCZE WIEKSZA WIOCHA I MELINA PIŻŹDZISZEWO TAKIE HAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Avatar
znajoma / 16 marca 2010 o 22:05
Znałam tą kobiete,znam jej córke,syna i nigdy niepowiem źle o tej rodzinie.... każdy potrafi tylko oceniać innych ale siebie już niewidzi..piszecie tak jakbyscie nigdy niepili alkoholu,nigdy niebyli na imprezie..czytając niektore wasze komentarze noz w kieszeni mi sie otwiera, a z drugiej strony śmiać mi sie chce z waszej głupoty. przez 13 lat obcowania z tatarami mam tylko dobre wspomnienia, to niejest wina osiedla tylko niektorych ludzi ktorzy tam mieszkaja,niektorych bo wiekszosc to normalni ludzie szanowani obywatele i naprawde to czysty przypadek ze akurat taka tragedia stala sie akurat na tym osiedlu ,ale alkohol jest dla ludzi i napietnowanie tego ze to tatary i wodka,czy jak ktos napisal pryta nic nieda, pomyslcie co czuje jej corka i syn, wspolczucia troche LUDZIE przeciez to moglo dotknac kazedego z was.niezycze nikomu takiego przezycia,zastanowcie sie co piszecie i co mowicie.......
Znałam tą kobiete,znam jej córke,syna i nigdy niepowiem źle o tej rodzinie.... każdy potrafi tylko oceniać innych ale siebie już niewidzi..piszecie tak jakbyscie nigdy niepili alkoholu,nigdy niebyli na imprezie..czytając niektore wasze komentarze noz w kieszeni mi sie otwiera, a z drugiej strony śmiać mi sie chce z waszej głupoty. przez 13 lat obcowania z tatarami mam tylko dobre wspomnienia, to niejest wina osiedla tylko niektorych ludzi ktorzy tam mieszkaja,niektorych bo wiekszosc to normalni ludzie szanowani obywatele i naprawde to czysty... rozwiń
Avatar
abc / 11 marca 2010 o 14:35
smierc za smierc bez wzgledu na motyw
Avatar
Gość / 9 marca 2010 o 20:05
berta napisał:
Tiaa, jasne

Jeśli ktoś ma normalnych znajomych, szanse na to, że go wyrzuca z szóstego piętra są minimalne. Więc pisanie, że "może to spotkać każdego", świadczy, że piszący ma takich samych znajomych jak z artykułu, a szanse na swobodny spadek podczas imprezy rzeczywiście większe niż średnia krajowa.

Na tatarach pewnie jak najbardziej mieszkają normalni ludzie. Ale przyznacie, że tolerancja dla zachowań godnych bydełka i tłumaczenie tego alkoholem który "piją wszyscy" podejrzanie wysoka. Przynajmniej wśród komentujących w tym wątku broniących godności Tatar. O czymś to świadczy.

tak jak i TY zapewne jestes "normalna" chyba mierzysz tych ludzi swoja miara.nie jestes lepszy(a) od ludzi mieszkajacych czy to na Tatarach czy na Starym Mieście czy gdziekolwiek indziej nazywajac ich bydełkiem sama się do niego zaliczasz.ps zadnego poszanowania dla ludzkiego zycia mam nadzieje ze i Ciebie w najbliższej przyszłości nikt nie bedzie szanowac zycze powodzenia

tak jak i TY zapewne jestes "normalna" chyba mierzysz tych ludzi swoja miara.nie jestes lepszy(a) od ludzi mieszkajacych czy to na Tatarach czy na Starym Mieście czy gdziekolwiek indziej nazywajac ich bydełkiem sama się do niego zaliczasz.ps zadnego poszanowania dla ludzkiego zycia mam nadzieje ze i Ciebie w najbliższej przyszłości nikt nie bedzie szanowac zycze powodzenia rozwiń
Avatar
Gość / 9 marca 2010 o 19:56
wyrazy szczerego współczucia dla rodziny ś.p Marii M
Avatar
Gość / 9 marca 2010 o 18:03
Ci wszyscy,którzy piszecie,że na Tatarach mieszkają same śmiecie-to świadczy o Was-że sami macie"kurze móżdżki"-bo jeśli to samo wydarzyło by się na Dziesiątej ,to pisalibyście źle o Dziesiątej ;jeśli to samo było by na Czubach-to pisalibyście,że na Czubach "czubki"mieszkają...-i tak dalej i tak "w koło Macieju"-gdzie by się COŚ wydarzyło to było by to dla Was "doskonałą pożywką" dla zamanifestowania Waszej własnej głupoty...
Avatar
FoxyLady / 9 marca 2010 o 17:45
berta napisał:
Tiaa, jasne

Jeśli ktoś ma normalnych znajomych, szanse na to, że go wyrzuca z szóstego piętra są minimalne. Więc pisanie, że "może to spotkać każdego", świadczy, że piszący ma takich samych znajomych jak z artykułu, a szanse na swobodny spadek podczas imprezy rzeczywiście większe niż średnia krajowa.

Na tatarach pewnie jak najbardziej mieszkają normalni ludzie. Ale przyznacie, że tolerancja dla zachowań godnych bydełka i tłumaczenie tego alkoholem który "piją wszyscy" podejrzanie wysoka. Przynajmniej wśród komentujących w tym wątku broniących godności Tatar. O czymś to świadczy.

ODWALCIE SIĘ OD TATAR NA INNYCH DZIELNICACH TEZ DZIEJA SIĘ CUDA ALE TAK SIĘ UTARŁO ZE NAJGORSZE SA TATARY KONDOLENCJE DLA RODZINY ŚP. MARII M.[*]

ODWALCIE SIĘ OD TATAR NA INNYCH DZIELNICACH TEZ DZIEJA SIĘ CUDA ALE TAK SIĘ UTARŁO ZE NAJGORSZE SA TATARY KONDOLENCJE DLA RODZINY ŚP. MARII M.[*] rozwiń
Avatar
berta / 9 marca 2010 o 09:17
Tiaa, jasne

Jeśli ktoś ma normalnych znajomych, szanse na to, że go wyrzuca z szóstego piętra są minimalne. Więc pisanie, że "może to spotkać każdego", świadczy, że piszący ma takich samych znajomych jak z artykułu, a szanse na swobodny spadek podczas imprezy rzeczywiście większe niż średnia krajowa.

Na tatarach pewnie jak najbardziej mieszkają normalni ludzie. Ale przyznacie, że tolerancja dla zachowań godnych bydełka i tłumaczenie tego alkoholem który "piją wszyscy" podejrzanie wysoka. Przynajmniej wśród komentujących w tym wątku broniących godności Tatar. O czymś to świadczy.
Tiaa, jasne

Jeśli ktoś ma normalnych znajomych, szanse na to, że go wyrzuca z szóstego piętra są minimalne. Więc pisanie, że "może to spotkać każdego", świadczy, że piszący ma takich samych znajomych jak z artykułu, a szanse na swobodny spadek podczas imprezy rzeczywiście większe niż średnia krajowa.

Na tatarach pewnie jak najbardziej mieszkają normalni ludzie. Ale przyznacie, że tolerancja dla zachowań godnych bydełka i tłumaczenie tego alkoholem który "piją wszyscy" podejrzanie wysoka. Przynajm... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 30 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 64 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 49 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 411 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!