Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2010 r.
11:36
Edytuj ten wpis

Sąd każe czekać na wyrok w sprawie oszustw byłej pracownicy banku

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 6 A A

Klienci BPH, poszkodowani w aferze związanej z działalnością Anety F.-K., mogą jeszcze długo poczekać na rozstrzygnięcie ich sporów z bankiem. Dziś Sąd Rejonowy w Lublinie uznał, że wyrok może wydać dopiero gdy zakończy się postępowanie karne w tej sprawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Afera wyszła na jaw latem 2006 roku. Okazało się, że na kontach klientów lubelskiego banku brakuje milionów złotych. Za kratki trafiła Aneta F.-K, pracownica banku, która obsługiwała poszkodowanych klientów. Okazało się, że kobieta samowolnie przelewała pieniądze z ich rachunków bankowych. A potem fałszowała wyciągi z kont.

Bank rozliczał się z poszkodowanymi klientami. Niektórzy z nich uważają, że BPH zwrócił im znacznie mniej pieniędzy niż powinien. Niektórzy już wytoczyli mu procesy. Inni czekają aż zapadną pierwsze wyroki.

Dzisiaj miał zapaść wyrok w procesie wytoczonym przez mężczyznę, który domaga się od banku prawie 40 tys. zł. Sąd uznał jednak, że orzeczenie nie może wydać, bo nie została jeszcze zakończona sprawa karna. Postępowanie zawiesił.

Śledztwo prowadzi Prokuratura Apelacyjna w Łodzi. Nie wiadomo nawet kiedy zostanie sporządzony akt oskarżenia, bo prokuratura zleciła zbadanie dokumentacji bankowej biegłym. Na prawomocny wyrok trzeba będzie poczekać nawet kilka lat.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kam / 30 grudnia 2010 o 15:02
jadnak ty jestes po...ny. O czym ty poszesz. Ludzie tracą kasę bo ktoś ich okrada a ty bo winien Tusk i ty masz 800 PLn na koncie. Wali mnie Tusk i twoje 800, ale nie może byc przyzolenia na okradanie. Jak sądzę tyś PISiak wiec znasz 7 przykazanie.tyle bo sie wpieniłem
Avatar
Kam / 30 grudnia 2010 o 14:54
jadnak ty jestes po...ny. O czym ty poszesz. Ludzie tracą kasę bo ktoś ich okrada a ty bo winien Tusk i ty masz 800 PLn na koncie. Wali mnie Tusk i twoje 800, ale nie może byc przyzolenia na okradanie. Jak sądzę tyś PISiak wiec znasz 7 przykazanie.tyle bo sie wpieniłem
Avatar
ziuk / 30 grudnia 2010 o 13:53
normalni Polacy nie maja kont w bankach, bo Tusk and Company zawłaszczył wszystko.
ci zaś, co na zasadzie "ręka rękę myje" siedzą w tym samym bagnie niech teraz dochodzą swoich "racji"
moje osiemset złotych na koncie nie jest godne połaszczenia się złodziejskiego systemy wykorzystującego naród.
Zastanawiam się tylko po co oni to wszystko opisują?
Chyba na zasadzie porównywalnej z przedwyborczymi sondami, gdzie PO zawsze ma więcej od PiS a i tak przegrywa wśród prawdziwych Polaków.
Teraz chcą pokazać, ilu rodaków jest majętnych i w układzie z Płowcami!
normalni Polacy nie maja kont w bankach, bo Tusk and Company zawłaszczył wszystko.
ci zaś, co na zasadzie "ręka rękę myje" siedzą w tym samym bagnie niech teraz dochodzą swoich "racji"
moje osiemset złotych na koncie nie jest godne połaszczenia się złodziejskiego systemy wykorzystującego naród.
Zastanawiam się tylko po co oni to wszystko opisują?
Chyba na zasadzie porównywalnej z przedwyborczymi sondami, gdzie PO zawsze ma więcej od PiS a i tak przegrywa wśród prawdziwych Polaków.
Teraz chcą ... rozwiń
Avatar
01lech666 / 30 grudnia 2010 o 13:08
Ale mądry sędzia ?

Sprawę karną wygrałem ,a sąd nie zwracał \na to uwagi na sprawie cywilnej i skonfiskował mi pieniądze.
Ale deb***ny kraj .Jakby to zwykły człowiek był po stronie dłużnika to już dawno zabrany byłby majątek.
Avatar
,,tego człowieku'' / 30 grudnia 2010 o 12:49
BPH i PKO S.A. ?? Nie dziękuje. Zero honoru i dobrej woli oraz dbania o image.
Avatar
Janek / 30 grudnia 2010 o 12:02
To chory bank a sąd jeszcze bardziej. To była pracownica banku, a poszkodowani klienci mieli umowę z bankiem a nie z tą pracownicą. Bank powinien wywiązać się ze swoich powinności w stosunku do poszkodowanych a następnie dochodzić swoich praw od pracownika.
Avatar
Kam / 30 grudnia 2010 o 15:02
jadnak ty jestes po...ny. O czym ty poszesz. Ludzie tracą kasę bo ktoś ich okrada a ty bo winien Tusk i ty masz 800 PLn na koncie. Wali mnie Tusk i twoje 800, ale nie może byc przyzolenia na okradanie. Jak sądzę tyś PISiak wiec znasz 7 przykazanie.tyle bo sie wpieniłem
Avatar
Kam / 30 grudnia 2010 o 14:54
jadnak ty jestes po...ny. O czym ty poszesz. Ludzie tracą kasę bo ktoś ich okrada a ty bo winien Tusk i ty masz 800 PLn na koncie. Wali mnie Tusk i twoje 800, ale nie może byc przyzolenia na okradanie. Jak sądzę tyś PISiak wiec znasz 7 przykazanie.tyle bo sie wpieniłem
Avatar
ziuk / 30 grudnia 2010 o 13:53
normalni Polacy nie maja kont w bankach, bo Tusk and Company zawłaszczył wszystko.
ci zaś, co na zasadzie "ręka rękę myje" siedzą w tym samym bagnie niech teraz dochodzą swoich "racji"
moje osiemset złotych na koncie nie jest godne połaszczenia się złodziejskiego systemy wykorzystującego naród.
Zastanawiam się tylko po co oni to wszystko opisują?
Chyba na zasadzie porównywalnej z przedwyborczymi sondami, gdzie PO zawsze ma więcej od PiS a i tak przegrywa wśród prawdziwych Polaków.
Teraz chcą pokazać, ilu rodaków jest majętnych i w układzie z Płowcami!
normalni Polacy nie maja kont w bankach, bo Tusk and Company zawłaszczył wszystko.
ci zaś, co na zasadzie "ręka rękę myje" siedzą w tym samym bagnie niech teraz dochodzą swoich "racji"
moje osiemset złotych na koncie nie jest godne połaszczenia się złodziejskiego systemy wykorzystującego naród.
Zastanawiam się tylko po co oni to wszystko opisują?
Chyba na zasadzie porównywalnej z przedwyborczymi sondami, gdzie PO zawsze ma więcej od PiS a i tak przegrywa wśród prawdziwych Polaków.
Teraz chcą ... rozwiń
Avatar
01lech666 / 30 grudnia 2010 o 13:08
Ale mądry sędzia ?

Sprawę karną wygrałem ,a sąd nie zwracał \na to uwagi na sprawie cywilnej i skonfiskował mi pieniądze.
Ale deb***ny kraj .Jakby to zwykły człowiek był po stronie dłużnika to już dawno zabrany byłby majątek.
Avatar
,,tego człowieku'' / 30 grudnia 2010 o 12:49
BPH i PKO S.A. ?? Nie dziękuje. Zero honoru i dobrej woli oraz dbania o image.
Avatar
Janek / 30 grudnia 2010 o 12:02
To chory bank a sąd jeszcze bardziej. To była pracownica banku, a poszkodowani klienci mieli umowę z bankiem a nie z tą pracownicą. Bank powinien wywiązać się ze swoich powinności w stosunku do poszkodowanych a następnie dochodzić swoich praw od pracownika.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 1 2

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 8 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 188 6

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 3 7

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 4

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 5

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 8 6

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 2

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 9 1

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 3 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!