piątek, 23 lutego 2018 r.

Lublin

Sądny tydzień dla lubelskich kierowców

  Edytuj ten wpis
Dodano: 31 lipca 2009, 21:53
Autor: Dominik Smaga

To będzie tydzień objazdów i zamkniętych ulic. Jak nie pątnicy to kolarze. Tylko w środę i czwartek kierowcy nie napotkają takich atrakcji.

•W poniedziałek o godz. 9.40 z pl. Litewskiego wyjdą na jezdnię piłsudczycy. Przejdą Krakowskim Przedmieściem, Al. Racławickimi i al. Warszawską, z której zboczą za skansenem, idąc Agronomiczną i Wądolną, a dalej do Jastkowa. O godz. 10 sprzed archikatedry wyjdzie pielgrzymka na Jasną Górę.

Problemy z przejazdem będą na ul. Królewskiej, Krakowskim Przedmieściu, Al. Racławickich i al. Kraśnickiej. Tą trasą przejdą pielgrzymi. Utrudniony będzie też wyjazd z bocznych ulic.

• We wtorek przez Lublin przejadą kolarze uczestniczący w wyścigu Tour de Pologne. Od godz. 6 zamknięte będzie Krakowskie Przedmieście, od godz. 11 Al. Racławickie od Sowińskiego do Krakowskiego Przedmieścia, Narutowicza na całej długości, Głęboka od Narutowicza do Sowińskiego i Sowińskiego. Między godz. 16 a 17 nie da się przejechać al. Spółdzielczości Pracy, Smorawińskiego i Poniatowskiego.

Ruch będzie przywracany od godz. 19. Szczegółowy wykaz utrudnień i mapkę opublikujemy w poniedziałek.
• W piątek wieczorem rozkopana w poprzek zostanie ul. Narutowicza koło hotelu Victoria. Wyznaczone zostaną objazdy. Od Głębokiej trzeba będzie jechać przez Lipową lub Chopina do Okopowej. Od pl. Wolności możliwe będą dwa objazdy. Pierwszy przez Okopową i Lipową. Drugi: Dolną Panny Marii i Piłsudskiego. Utrudnienia potrwają do niedzieli włącznie.

• W sobotę i niedzielę między godz. 12 a 15 zamknięte będzie będzie skrzyżowanie ul. Wieniawskiej, Leszczyńskiego, de Tramecourta i Lubomelskiej. Właśnie wtedy odbędą się zawody w chodzeniu na linie rozpiętej między biurowcami przy Wieniawskiej i Lubomelskiej. Objazd prowadzić będzie przez Czechowską, Leszczyńskiego i Długosza do Al. Racławickich. Podobnie w przeciwnym kierunku.

Zamknięta będzie ulica de Tramecourta (dawna Czugały) biegnąca przy ścianie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Kierowcy, którzy z Ewangelickiej pojadą przez Partyzancką koło Biedronki, będą musieli skręcić w Wieniawską w lewo w kierunku śródmieścia.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
ja
Sell
Alfabet
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ja
ja (1 sierpnia 2009 o 22:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Sprawdź dokładnie co oznacza znak B-36, a oprócz tego to na tabliczce pisze kiedy zakaz będzie obowiązywał - i dlatego samochody za znakiem są zaparkowane.
Rozwiń
Sell
Sell (1 sierpnia 2009 o 21:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A po jaką cholerę nam ci cali kolarze? Już w tamtym roku z miejskiej kasy poszła gruba kasa na dofinansowanie tej imprezy i pokazali nam gdzie nas mają. Panie Prezydencie Wasilewski, pamiętam jeszcze z PL że jest Pan specjalistą od hałasu, ale czy taki rozgłos nt. naszego miasta jest nam koniecznie niezbędny? Znów musimy wyłożyć na nich kasę, żeby po raz kolejny wszyscy usłyszeli, że tak jak przed rokiem mają nas w d... ci cali "sportowcy"? Nie ma w miejskiej kasie pilniejszych wydatków?
Rozwiń
Alfabet
Alfabet (1 sierpnia 2009 o 14:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A spychaczy nie m do usunięcia przeszkód ??? Ulica służy do ruchu pojazdów jeśli już i o ile dobrze wiem jest jakiś artykuł w kodeksie drogowym mówiący o utrudnianiu uchu na drogach?
Rozwiń
lolk
lolk (1 sierpnia 2009 o 10:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dziwne oznakowanie drogowców. Znak zakaz zatrzymywania a na dole napisane zakaz parkowania...niech się w końcu zdecydują...Bo znak już ustawiony a za nim stoją samochody.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!