Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 stycznia 2013 r.
12:18
Edytuj ten wpis

Samochód zajechał drogę autobusowi. Pasażerka w szpitalu

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 8 A A
 (Fotonews / MM Lublin)
(Fotonews / MM Lublin)

Na ul. Narutowicza samochód osobowy zajechał drogę autobusowi. Kobieta uderzyła o poręcz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło przed godz. 11.

Samochód osobowy zajechał drogę autobusowi linii nr 9 na ul. Narutowicza. Kierowca autobusu był zmuszony do ostrego hamowania. - Poszkodowana została pasażerka, która uderzyła o poręcz - wyjaśnia Weronika Opasiak, rzecznik MPK Lublin.

Wezwano pogotowie i policję. Kobieta została zabrana do szpitala. Na miejscu pracują policjanci.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pin / 31 stycznia 2013 o 21:42
Kolega od opowieści o LPU niech lepiej skontaktuje się z policją. Może ustalą buraka!
Avatar
karolina / 31 stycznia 2013 o 20:58
jechałam tym autobusem, kiedy nagle poczułam ostre szarpnięcie i wszystkimi nami rzuciło, ja sie w miarę mocno trzymałam więc nawet nie upadlam, jednak ta kobieta nie miała tyle szczęścia...
Avatar
Konrad / 31 stycznia 2013 o 18:33
[quote name='ja' timestamp='1359652292' post='728246']
Ciekawe ,autobus prowadził pewnie młody kierowca bo stary by puławiakowi zaje.... aż by się farfocle posypały.
[/quote]
Kierowcą autobusu była kobieta
Avatar
obywatel / 31 stycznia 2013 o 18:26
No dalej napinacze, przecież to był Autosan i trzeba za wypadek obwinić "wadliwą" i "niedorobioną" konstrukcję autobusu. A tak w ogóle to hamulce ma za dobre i to kolejna jego "wada". Gdyby miał słabsze to pewnie nic by się nie stało... A tak na poważnie to często jeżdżę Autosanem, Solarisem, Mercedesem czy Jelczem i według mnie Autosan wypada całkiem dobrze na tle konkurencji. A osoby co na niego narzekają to chyba po prostu nie lubią tej marki.
Avatar
ja / 31 stycznia 2013 o 18:11
Ciekawe ,autobus prowadził pewnie młody kierowca bo stary by puławiakowi zaje.... aż by się farfocle posypały.
Avatar
Konrad / 31 stycznia 2013 o 16:10
Byłem świadkiem tego zdarzenia. Czekałem na "dziewiątkę" na przystanku "Muzyczna" i widziałem jak samochód z balchami LPU zajechał drogę. Kierował facet koło trzydzieski (jechał wraz z małym dzieckiem, które było na przednim siedzeniu w foteliku). Miałem mu pokazać, żeby się walnął w łeb, ale i tak nie zauważyłby. Wsiadam później do tego autobusu, a tu widzę, że kobieta leży przy drzwiach, cała się trzęsie i ciężko oddycha. Zadzwoniłem na pogotowie i po 5 min przyjechali.
Nie wiem jak można być takim kretynem, żeby wioząc dziecko jechać jak pirat.
Byłem świadkiem tego zdarzenia. Czekałem na "dziewiątkę" na przystanku "Muzyczna" i widziałem jak samochód z balchami LPU zajechał drogę. Kierował facet koło trzydzieski (jechał wraz z małym dzieckiem, które było na przednim siedzeniu w foteliku). Miałem mu pokazać, żeby się walnął w łeb, ale i tak nie zauważyłby. Wsiadam później do tego autobusu, a tu widzę, że kobieta leży przy drzwiach, cała się trzęsie i ciężko oddycha. Zadzwoniłem na pogotowie i po 5 min przyjechali.
Nie wiem jak można być takim kretynem,... rozwiń
Avatar
Pasażer / 31 stycznia 2013 o 15:23
To fakt, autosany mają bardzo mocne hamulce. Wg mnie te pojazdy są całkiem niezłe.
Avatar
robi / 31 stycznia 2013 o 13:48
Akurat tamtędy przechodziłem. Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale to tzw. "lubelski dreamliner". Wszyscy na niego narzekają, a jednak ma dobre hamulce.
Avatar
pin / 31 stycznia 2013 o 21:42
Kolega od opowieści o LPU niech lepiej skontaktuje się z policją. Może ustalą buraka!
Avatar
karolina / 31 stycznia 2013 o 20:58
jechałam tym autobusem, kiedy nagle poczułam ostre szarpnięcie i wszystkimi nami rzuciło, ja sie w miarę mocno trzymałam więc nawet nie upadlam, jednak ta kobieta nie miała tyle szczęścia...
Avatar
Konrad / 31 stycznia 2013 o 18:33
[quote name='ja' timestamp='1359652292' post='728246']
Ciekawe ,autobus prowadził pewnie młody kierowca bo stary by puławiakowi zaje.... aż by się farfocle posypały.
[/quote]
Kierowcą autobusu była kobieta
Avatar
obywatel / 31 stycznia 2013 o 18:26
No dalej napinacze, przecież to był Autosan i trzeba za wypadek obwinić "wadliwą" i "niedorobioną" konstrukcję autobusu. A tak w ogóle to hamulce ma za dobre i to kolejna jego "wada". Gdyby miał słabsze to pewnie nic by się nie stało... A tak na poważnie to często jeżdżę Autosanem, Solarisem, Mercedesem czy Jelczem i według mnie Autosan wypada całkiem dobrze na tle konkurencji. A osoby co na niego narzekają to chyba po prostu nie lubią tej marki.
Avatar
ja / 31 stycznia 2013 o 18:11
Ciekawe ,autobus prowadził pewnie młody kierowca bo stary by puławiakowi zaje.... aż by się farfocle posypały.
Avatar
Konrad / 31 stycznia 2013 o 16:10
Byłem świadkiem tego zdarzenia. Czekałem na "dziewiątkę" na przystanku "Muzyczna" i widziałem jak samochód z balchami LPU zajechał drogę. Kierował facet koło trzydzieski (jechał wraz z małym dzieckiem, które było na przednim siedzeniu w foteliku). Miałem mu pokazać, żeby się walnął w łeb, ale i tak nie zauważyłby. Wsiadam później do tego autobusu, a tu widzę, że kobieta leży przy drzwiach, cała się trzęsie i ciężko oddycha. Zadzwoniłem na pogotowie i po 5 min przyjechali.
Nie wiem jak można być takim kretynem, żeby wioząc dziecko jechać jak pirat.
Byłem świadkiem tego zdarzenia. Czekałem na "dziewiątkę" na przystanku "Muzyczna" i widziałem jak samochód z balchami LPU zajechał drogę. Kierował facet koło trzydzieski (jechał wraz z małym dzieckiem, które było na przednim siedzeniu w foteliku). Miałem mu pokazać, żeby się walnął w łeb, ale i tak nie zauważyłby. Wsiadam później do tego autobusu, a tu widzę, że kobieta leży przy drzwiach, cała się trzęsie i ciężko oddycha. Zadzwoniłem na pogotowie i po 5 min przyjechali.
Nie wiem jak można być takim kretynem,... rozwiń
Avatar
Pasażer / 31 stycznia 2013 o 15:23
To fakt, autosany mają bardzo mocne hamulce. Wg mnie te pojazdy są całkiem niezłe.
Avatar
robi / 31 stycznia 2013 o 13:48
Akurat tamtędy przechodziłem. Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale to tzw. "lubelski dreamliner". Wszyscy na niego narzekają, a jednak ma dobre hamulce.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 6 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 4 2

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 12 5

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 13 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0