Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 grudnia 2014 r.
7:32
Edytuj ten wpis

Samolot z Mediolanu do Lublina wylądował w Warszawie. "Problemy techniczne"

Autor: Zdjęcie autora pab
23 9 A A

O przekierowaniu lotu poinformował w niedzielę wieczorem Port Lotniczy Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Rejs K2188 linii Eurolot z Mediolanu został przekierowany z przyczyn technicznych do Warszawy - czytamy w informacji na profilu Facebook Portu Lotniczego Lublin.

Pasażerom z Mediolanu Eurolot zapewnił w niedzielę późnym wieczorem transport zastępczy rejsem K2809 z Warszawy do Lublina.

Z powodu przekierowania samolotu z Mediolanu odwołany został również rejs K2188 z Lublina do Gdańska. Jak informuje Port Lotniczy Lublin, linie Eurolot zaproponowały pasażerom zmianę rezerwacji lub rejs w poniedziałek o godz. 05:50 z Lublina przez Warszawę do Gdańska.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 grudnia 2017 o 11:18
jeśli dalej szukasz firmy budowlanej, najlepiej skorzystać ze wsparcia doświadczonego zespołu fachowców. firma budowlana roslan sprawi, że budowa domu przebiegnie szybko i sprawnie. ***roslandomdesign.pl/
Avatar
pat / 30 grudnia 2014 o 09:14

Ty nie musisz się zastanawiać, żeby wiedzieć, że z Mediolanu jest bliżej do Warszawy niż do Lublina.

Do Warszawy jest dalej,w Warszawie Eurolot ma serwis,a w Lublinie nie ma mechanika i części zamienn

Avatar
Irena / 29 grudnia 2014 o 17:23

:wub:

A co tu komentować ?

Firma chyba jest na skraju bankructwa i chwyta się wszystkich sposobów by uratować żywot.

Samoloty to nie "kolej w latach PRL " - powietrza nie będą przewozić.

Avatar
stef / 29 grudnia 2014 o 16:43

pieszy no właśnie, co mają problemy techniczne samolotu do portu Lublin? zastanów się następnym razem jak coś napiszesz

Ty nie musisz się zastanawiać, żeby wiedzieć, że z Mediolanu jest bliżej do Warszawy niż do Lublina.

Avatar
borys / 29 grudnia 2014 o 14:33

pieszy no właśnie, co mają problemy techniczne samolotu do portu Lublin? zastanów się następnym razem jak coś napiszesz

A gdzie jest napisane w tym artykule, że problemy techniczne dotyczyły samolotu??? Równie dobrze mogły to być problemy z radarem albo innymi urządzeniami na wyposażeniu lotniska.

Może się mylę ale ja nie widziałem w tekście jednoznacznej informacji, że ta awaria dotyczyła samolotu.

A tak na marginesie to nie rozumiem dlaczego samolot nie mógł dolecieć do Lublina a doleciał do Warszawy, która jest przecież dalej. 

A gdzie jest napisane w tym artykule, że problemy techniczne dotyczyły samolotu??? Równie dobrze mogły to być problemy z radarem albo innymi urządzeniami na wyposażeniu lotniska.

Może się mylę ale ja nie widziałem w tekście jednoznacznej informacji, że ta awaria dotyczyła samolotu.

A tak na marginesie to nie rozumiem dlaczego samolot nie mógł dolecieć do Lublina a doleciał do Warszawy, która jest przecież dalej. 

rozwiń
Avatar
mirek / 29 grudnia 2014 o 10:57

Port Lublin usilnie pracuje na swoje zasłużone ostatnie miejsce w rankingu europejskim (może swiatowym?).

Jak jesteś takim specjalistą od rankingów to może więcej danych oraz źródło informacji byś zamieścił. Chetnie zapoznam się z tym europejskim rankingiem.

Avatar
Gość / 29 grudnia 2014 o 10:38

pieszy no właśnie, co mają problemy techniczne samolotu do portu Lublin? zastanów się następnym razem jak coś napiszesz

Avatar
ja / 29 grudnia 2014 o 09:17

Z tymi tekstami to do Eurolotu a nie do portu!

Avatar
pieszy / 29 grudnia 2014 o 08:51

Port Lublin usilnie pracuje na swoje zasłużone ostatnie miejsce w rankingu europejskim (może swiatowym?).

Avatar
Gość / 8 grudnia 2017 o 11:18
jeśli dalej szukasz firmy budowlanej, najlepiej skorzystać ze wsparcia doświadczonego zespołu fachowców. firma budowlana roslan sprawi, że budowa domu przebiegnie szybko i sprawnie. ***roslandomdesign.pl/
Avatar
pat / 30 grudnia 2014 o 09:14

Ty nie musisz się zastanawiać, żeby wiedzieć, że z Mediolanu jest bliżej do Warszawy niż do Lublina.

Do Warszawy jest dalej,w Warszawie Eurolot ma serwis,a w Lublinie nie ma mechanika i części zamienn

Avatar
Irena / 29 grudnia 2014 o 17:23

:wub:

A co tu komentować ?

Firma chyba jest na skraju bankructwa i chwyta się wszystkich sposobów by uratować żywot.

Samoloty to nie "kolej w latach PRL " - powietrza nie będą przewozić.

Avatar
stef / 29 grudnia 2014 o 16:43

pieszy no właśnie, co mają problemy techniczne samolotu do portu Lublin? zastanów się następnym razem jak coś napiszesz

Ty nie musisz się zastanawiać, żeby wiedzieć, że z Mediolanu jest bliżej do Warszawy niż do Lublina.

Avatar
borys / 29 grudnia 2014 o 14:33

pieszy no właśnie, co mają problemy techniczne samolotu do portu Lublin? zastanów się następnym razem jak coś napiszesz

A gdzie jest napisane w tym artykule, że problemy techniczne dotyczyły samolotu??? Równie dobrze mogły to być problemy z radarem albo innymi urządzeniami na wyposażeniu lotniska.

Może się mylę ale ja nie widziałem w tekście jednoznacznej informacji, że ta awaria dotyczyła samolotu.

A tak na marginesie to nie rozumiem dlaczego samolot nie mógł dolecieć do Lublina a doleciał do Warszawy, która jest przecież dalej. 

A gdzie jest napisane w tym artykule, że problemy techniczne dotyczyły samolotu??? Równie dobrze mogły to być problemy z radarem albo innymi urządzeniami na wyposażeniu lotniska.

Może się mylę ale ja nie widziałem w tekście jednoznacznej informacji, że ta awaria dotyczyła samolotu.

A tak na marginesie to nie rozumiem dlaczego samolot nie mógł dolecieć do Lublina a doleciał do Warszawy, która jest przecież dalej. 

rozwiń
Avatar
mirek / 29 grudnia 2014 o 10:57

Port Lublin usilnie pracuje na swoje zasłużone ostatnie miejsce w rankingu europejskim (może swiatowym?).

Jak jesteś takim specjalistą od rankingów to może więcej danych oraz źródło informacji byś zamieścił. Chetnie zapoznam się z tym europejskim rankingiem.

Avatar
Gość / 29 grudnia 2014 o 10:38

pieszy no właśnie, co mają problemy techniczne samolotu do portu Lublin? zastanów się następnym razem jak coś napiszesz

Avatar
ja / 29 grudnia 2014 o 09:17

Z tymi tekstami to do Eurolotu a nie do portu!

Avatar
pieszy / 29 grudnia 2014 o 08:51

Port Lublin usilnie pracuje na swoje zasłużone ostatnie miejsce w rankingu europejskim (może swiatowym?).

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 0

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 3 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 13 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 35 1

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 13

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 7 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!