Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 grudnia 2012 r.
13:38
Edytuj ten wpis

Samoloty nad Lublinem i Świdnikiem. Wasze zdjęcia

Autor: Zdjęcie autora łm
0 29 A A

Czekaliśmy na nie długo i doczekaliśmy się. Województwo lubelskie w końcu ma swoje upragnione lotnisko. To dobra wiadomość nie tylko dla pasażerów, ale także dla miłośników samolotów. Nie minęło kilka dni od otwarcia, a już planujecie stworzyć lubelską grupę spotterską.

Chcecie pochwalić się zdjęciami? Czekamy na nie pod adresem mailowym dziennik.wschodni@gmail.com

Tutaj na bieżąco będziemy je publikować:

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janek / 4 stycznia 2013 o 07:10
[quote name='niki' timestamp='1356696674' post='714036']
Zamiast się cieszyć, to tylko narzekanie, nie bylo lotniska - źle, jest - też źle . Ludzie więcej optymizmu!!!!!!
"Nie od razu Kraków zbudowano" ,a jak sie komuś nie podoba , to niech zasuwa do "stolycy" albo Rzeszowa.
[/quote] Wiesz byłem u kolegi w Janowicach oni nie narzekają ale mnie by szlak trafił tam mieszkać zabrali im dojazd do lublina i tem huk nic nie mówiłem ale szlag by mnie trafił tam mieszkać.
Avatar
Normalny / 4 stycznia 2013 o 07:07
Kurcze jaki Lublin Mieszkam tu 50 lat i nigdy w tym
miejscu nie bylo lublina nazywali nas burakami a teraz lublin proszę piszcie zawsze lutnisko świdnik
[size=6] Świdnik[/size]
Avatar
leon / 30 grudnia 2012 o 22:04
[quote name='basik' timestamp='1356798971' post='714559']
Spojrzałem na rozkład lotów tego waszego ubóstwianego Rzeszowa i aż mnie zatkało.Niewiele więcej niż u nas a tutaj dopiero co otworzyli.Zapewne zaraz nożyce się odezwą
,widać to zły rozkład lotów był.Wieczne marudy
[/quote]
poczekaj aż skończy sie okres świąteczno-noworoczny, wtedy na pewno nie będzie po 3 samoloty dziennie
Avatar
Lukas / 29 grudnia 2012 o 22:58
Wiesz co kolego nie wszystko co widzisz jest takie oczywiste,gdyż są a tym świecie ludzie zwani pasjonatami lotnictwa,którzy obserwują samoloty i ruch lotniczy nad naszymi głowami.Piszę o tym bo sam do nich należę i obserwuję samoloty na lotniskach,choć pochodzę z rodziny lotniczej i latałem samolotami setki razy,ciagle mnie to fascynuje...
Avatar
basik / 29 grudnia 2012 o 17:36
Spojrzałem na rozkład lotów tego waszego ubóstwianego Rzeszowa i aż mnie zatkało.Niewiele więcej niż u nas a tutaj dopiero co otworzyli.Zapewne zaraz nożyce się odezwą,widać to zły rozkład lotów był.Wieczne marudy
Avatar
em. / 28 grudnia 2012 o 17:55
Lepiej dopłacać do na razie nierentownego lotniska, niż do przyszłego stadionu.
Avatar
niki / 28 grudnia 2012 o 13:11
Zamiast się cieszyć, to tylko narzekanie, nie bylo lotniska - źle, jest - też źle . Ludzie więcej optymizmu!!!!!!
"Nie od razu Kraków zbudowano" ,a jak sie komuś nie podoba , to niech zasuwa do "stolycy" albo Rzeszowa.
Avatar
Jimi Dean / 28 grudnia 2012 o 08:43
do cen biletów z modlina i Wawy trzeba dodac czas i pieniądze, najmniej na busa czy pociąg, na jednym kursie minimum 20 funtów, czas jest bezcenny jeśli ktoś przylatuje na kilka dni
Avatar
Rom / 27 grudnia 2012 o 20:55
Brawo dla Lublina i ich władz za uruchomienie lotniska. My w Koszalinie mamy taką władze, że dba tylko o swoje stołki i dobrą kasę. Mamy dawne lotnisko wojskowe i mały nakład finansowy potrzebny aby je uruchomić. Trwają tylko bezproduktywne debaty a postępu nie widać. Koszalin powinien już dawno pozbyć się nieudolnego prezydenta. Jeszcze raz gratuluje Lublinowi władz mądrych i lotniska.
Avatar
poznań / 20 grudnia 2012 o 21:30
Widzisz Lola z Frampola wam zrobili obwodnice za około 40 mil -pytam kiedy to się wzruci 2,Pamiętaj ze wielu mieszkanców zachodniej Polski Gd.PŃ ,Wrocek Krak.Katowice itad jak i studenci ,bedzie latało do Lublina ale potrzeba czasu.Powodzienia Lublinianie z wlkp
Avatar
Janek / 4 stycznia 2013 o 07:10
[quote name='niki' timestamp='1356696674' post='714036']
Zamiast się cieszyć, to tylko narzekanie, nie bylo lotniska - źle, jest - też źle . Ludzie więcej optymizmu!!!!!!
"Nie od razu Kraków zbudowano" ,a jak sie komuś nie podoba , to niech zasuwa do "stolycy" albo Rzeszowa.
[/quote] Wiesz byłem u kolegi w Janowicach oni nie narzekają ale mnie by szlak trafił tam mieszkać zabrali im dojazd do lublina i tem huk nic nie mówiłem ale szlag by mnie trafił tam mieszkać.
Avatar
Normalny / 4 stycznia 2013 o 07:07
Kurcze jaki Lublin Mieszkam tu 50 lat i nigdy w tym
miejscu nie bylo lublina nazywali nas burakami a teraz lublin proszę piszcie zawsze lutnisko świdnik
[size=6] Świdnik[/size]
Avatar
leon / 30 grudnia 2012 o 22:04
[quote name='basik' timestamp='1356798971' post='714559']
Spojrzałem na rozkład lotów tego waszego ubóstwianego Rzeszowa i aż mnie zatkało.Niewiele więcej niż u nas a tutaj dopiero co otworzyli.Zapewne zaraz nożyce się odezwą
,widać to zły rozkład lotów był.Wieczne marudy
[/quote]
poczekaj aż skończy sie okres świąteczno-noworoczny, wtedy na pewno nie będzie po 3 samoloty dziennie
Avatar
Lukas / 29 grudnia 2012 o 22:58
Wiesz co kolego nie wszystko co widzisz jest takie oczywiste,gdyż są a tym świecie ludzie zwani pasjonatami lotnictwa,którzy obserwują samoloty i ruch lotniczy nad naszymi głowami.Piszę o tym bo sam do nich należę i obserwuję samoloty na lotniskach,choć pochodzę z rodziny lotniczej i latałem samolotami setki razy,ciagle mnie to fascynuje...
Avatar
basik / 29 grudnia 2012 o 17:36
Spojrzałem na rozkład lotów tego waszego ubóstwianego Rzeszowa i aż mnie zatkało.Niewiele więcej niż u nas a tutaj dopiero co otworzyli.Zapewne zaraz nożyce się odezwą,widać to zły rozkład lotów był.Wieczne marudy
Avatar
em. / 28 grudnia 2012 o 17:55
Lepiej dopłacać do na razie nierentownego lotniska, niż do przyszłego stadionu.
Avatar
niki / 28 grudnia 2012 o 13:11
Zamiast się cieszyć, to tylko narzekanie, nie bylo lotniska - źle, jest - też źle . Ludzie więcej optymizmu!!!!!!
"Nie od razu Kraków zbudowano" ,a jak sie komuś nie podoba , to niech zasuwa do "stolycy" albo Rzeszowa.
Avatar
Jimi Dean / 28 grudnia 2012 o 08:43
do cen biletów z modlina i Wawy trzeba dodac czas i pieniądze, najmniej na busa czy pociąg, na jednym kursie minimum 20 funtów, czas jest bezcenny jeśli ktoś przylatuje na kilka dni
Avatar
Rom / 27 grudnia 2012 o 20:55
Brawo dla Lublina i ich władz za uruchomienie lotniska. My w Koszalinie mamy taką władze, że dba tylko o swoje stołki i dobrą kasę. Mamy dawne lotnisko wojskowe i mały nakład finansowy potrzebny aby je uruchomić. Trwają tylko bezproduktywne debaty a postępu nie widać. Koszalin powinien już dawno pozbyć się nieudolnego prezydenta. Jeszcze raz gratuluje Lublinowi władz mądrych i lotniska.
Avatar
poznań / 20 grudnia 2012 o 21:30
Widzisz Lola z Frampola wam zrobili obwodnice za około 40 mil -pytam kiedy to się wzruci 2,Pamiętaj ze wielu mieszkanców zachodniej Polski Gd.PŃ ,Wrocek Krak.Katowice itad jak i studenci ,bedzie latało do Lublina ale potrzeba czasu.Powodzienia Lublinianie z wlkp
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 0 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 1 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 11 5

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 0 7

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

Co wpływa na wysokość OC?

Co wpływa na wysokość OC? 0 0

Zbliża się termin wykupienia OC na kolejny rok? Sprawdź, co wpływa na wysokość składki. Jakie czynniki brane są pod uwagę. Czy znasz je wszystkie?

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć 0 1

Oczyszczalnia ścieków w Lubartowie w ostatnim czasie jest wyjątkowo uciążliwa dla mieszkańców. Ale już za kilka dni odpoczną: zaczyna się rozruch nowej, wyremontowanej części.

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 1

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 14 3

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!