Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 czerwca 2010 r.
13:08
Edytuj ten wpis

Sąsiedzi palą znicze w miejscu, gdzie zginął Mateusz (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 23 A A

Przed blokiem przy ul. Plagego i Laśkiewicza w Lublinie przy plamie krwi palą się znicze. Wczoraj w nocy znaleziono tam zwłoki 25-letniego mężczyzny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
moch1976 / 5 sierpnia 2010 o 13:49
h** z tego waszego biadolenia jeden post jest dobry ze nasza policja jest za tępa zeby coś wykryc (fakt ze cos dziwnie znajduja ludzi martwych na naszym osiedlu ) moze seryjny morderca ??
Avatar
gringos / 12 czerwca 2010 o 10:23
Kto popełnia samobójstwo z 4 piętra????!!! Czy policja jest tak tępa czy łatwiej juz zamknąć sprawe i wodke pic na komendzie?
Avatar
~xyz~ / 12 czerwca 2010 o 08:35
Zróbmy coś w końcu z tym sklepem i przywróćmy spokój na naszym osiedlu.
Avatar
Sforek98 / 11 czerwca 2010 o 22:51
Wczoraj w nocy o 21.00 w rejonie wiaduktu nad ulic Witosa rzucil sie pod pociag 25 latek i nie byl to przypadek.
Avatar
ppp / 11 czerwca 2010 o 22:47
Ma i to dużo. A jak tego nie rozumiesz to znaczy, że albo sam korzystasz z takiego sklepu albo nie masz takowego w swojej okolicy przez co nie zdajesz sobie sprawy jakie to uciążliwe sąsiedztwo. Co do stacji benzynowej to 95% nocnych klientów tego sklepu na zakupy w w/w stacji nie byłoby stać.
Avatar
kylo / 11 czerwca 2010 o 22:40
jaki miłosierny pan ? ile ty masz lat ze w bajki wierzysz????
Avatar
goscio / 11 czerwca 2010 o 19:31
bronowice napisał:
Od kiedy w pobliżu jest otwarty sklep 24h dobę schodzi się na osiedle menelstwo z okolic. Wieczorem aż strach przechodzić bo niemal codziennie są krzyki. W okolicy sklepu jest pełno potłuczonych butelek, blok obok jest obszczany. Jak to jest,że pijanemu człowiekowi o 1 w nocy sprzedawany jest alkohol? Czy ktoś w ogóle kontroluje ten sklep? On jest otwarty non-stop nawet w najważniejsze święta!

A co ma do tego sklep monopolowy? Jak człowiek chce wypić to i tak znajdzie miejsce gdzie kupi alkohol. Przecież niedaleko jest stacja benzynowa. Mam rozwiązanie - pozamykac wszystko na noc - sklepy, stacje benzynowe i apteki koniecznie, żeby jakiegos delirium nie kupić czasami.

A co ma do tego sklep monopolowy? Jak człowiek chce wypić to i tak znajdzie miejsce gdzie kupi alkohol. Przecież niedaleko jest stacja benzynowa. Mam rozwiązanie - pozamykac wszystko na noc - sklepy, stacje benzynowe i apteki koniecznie, żeby jakiegos delirium nie kupić czasami. rozwiń
Avatar
bronka / 11 czerwca 2010 o 18:57
Kilka lat temu w tym miejscu wypadl nasz znajomy, niestety policja stwierdzila ze to bylo samobojstwo, jednak nikt nie wierzyl ze chlopak je popelnil, do dzis dnia nikt z jego otoczenia nie wierzy, policja nie mogla sie przeciez przepracowac ...
Avatar
Gość / 11 czerwca 2010 o 18:30
no i co na to solidarność, bo za komuny nie było samobójstw ponieważ każdy pracujący miał pracę i miał za co żyć, nie było zabójstw, bo chuligan jak dostał wpier*** od milicjantów to odechciało mu sie być wrednym, po prostu nie miał już siły rozrabiac. A teraz to normalni ludzie nie mają siły żyć, jedynie chuligani, złodzieje itp. menele. Także wstyd solidarność do czego doprowadziliście ten nasz kraj.
Avatar
bronowice / 11 czerwca 2010 o 17:39
Od kiedy w pobliżu jest otwarty sklep 24h dobę schodzi się na osiedle menelstwo z okolic. Wieczorem aż strach przechodzić bo niemal codziennie są krzyki. W okolicy sklepu jest pełno potłuczonych butelek, blok obok jest obszczany. Jak to jest,że pijanemu człowiekowi o 1 w nocy sprzedawany jest alkohol? Czy ktoś w ogóle kontroluje ten sklep? On jest otwarty non-stop nawet w najważniejsze święta!
Avatar
moch1976 / 5 sierpnia 2010 o 13:49
h** z tego waszego biadolenia jeden post jest dobry ze nasza policja jest za tępa zeby coś wykryc (fakt ze cos dziwnie znajduja ludzi martwych na naszym osiedlu ) moze seryjny morderca ??
Avatar
gringos / 12 czerwca 2010 o 10:23
Kto popełnia samobójstwo z 4 piętra????!!! Czy policja jest tak tępa czy łatwiej juz zamknąć sprawe i wodke pic na komendzie?
Avatar
~xyz~ / 12 czerwca 2010 o 08:35
Zróbmy coś w końcu z tym sklepem i przywróćmy spokój na naszym osiedlu.
Avatar
Sforek98 / 11 czerwca 2010 o 22:51
Wczoraj w nocy o 21.00 w rejonie wiaduktu nad ulic Witosa rzucil sie pod pociag 25 latek i nie byl to przypadek.
Avatar
ppp / 11 czerwca 2010 o 22:47
Ma i to dużo. A jak tego nie rozumiesz to znaczy, że albo sam korzystasz z takiego sklepu albo nie masz takowego w swojej okolicy przez co nie zdajesz sobie sprawy jakie to uciążliwe sąsiedztwo. Co do stacji benzynowej to 95% nocnych klientów tego sklepu na zakupy w w/w stacji nie byłoby stać.
Avatar
kylo / 11 czerwca 2010 o 22:40
jaki miłosierny pan ? ile ty masz lat ze w bajki wierzysz????
Avatar
goscio / 11 czerwca 2010 o 19:31
bronowice napisał:
Od kiedy w pobliżu jest otwarty sklep 24h dobę schodzi się na osiedle menelstwo z okolic. Wieczorem aż strach przechodzić bo niemal codziennie są krzyki. W okolicy sklepu jest pełno potłuczonych butelek, blok obok jest obszczany. Jak to jest,że pijanemu człowiekowi o 1 w nocy sprzedawany jest alkohol? Czy ktoś w ogóle kontroluje ten sklep? On jest otwarty non-stop nawet w najważniejsze święta!

A co ma do tego sklep monopolowy? Jak człowiek chce wypić to i tak znajdzie miejsce gdzie kupi alkohol. Przecież niedaleko jest stacja benzynowa. Mam rozwiązanie - pozamykac wszystko na noc - sklepy, stacje benzynowe i apteki koniecznie, żeby jakiegos delirium nie kupić czasami.

A co ma do tego sklep monopolowy? Jak człowiek chce wypić to i tak znajdzie miejsce gdzie kupi alkohol. Przecież niedaleko jest stacja benzynowa. Mam rozwiązanie - pozamykac wszystko na noc - sklepy, stacje benzynowe i apteki koniecznie, żeby jakiegos delirium nie kupić czasami. rozwiń
Avatar
bronka / 11 czerwca 2010 o 18:57
Kilka lat temu w tym miejscu wypadl nasz znajomy, niestety policja stwierdzila ze to bylo samobojstwo, jednak nikt nie wierzyl ze chlopak je popelnil, do dzis dnia nikt z jego otoczenia nie wierzy, policja nie mogla sie przeciez przepracowac ...
Avatar
Gość / 11 czerwca 2010 o 18:30
no i co na to solidarność, bo za komuny nie było samobójstw ponieważ każdy pracujący miał pracę i miał za co żyć, nie było zabójstw, bo chuligan jak dostał wpier*** od milicjantów to odechciało mu sie być wrednym, po prostu nie miał już siły rozrabiac. A teraz to normalni ludzie nie mają siły żyć, jedynie chuligani, złodzieje itp. menele. Także wstyd solidarność do czego doprowadziliście ten nasz kraj.
Avatar
bronowice / 11 czerwca 2010 o 17:39
Od kiedy w pobliżu jest otwarty sklep 24h dobę schodzi się na osiedle menelstwo z okolic. Wieczorem aż strach przechodzić bo niemal codziennie są krzyki. W okolicy sklepu jest pełno potłuczonych butelek, blok obok jest obszczany. Jak to jest,że pijanemu człowiekowi o 1 w nocy sprzedawany jest alkohol? Czy ktoś w ogóle kontroluje ten sklep? On jest otwarty non-stop nawet w najważniejsze święta!
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejni terytorialsi składali przysięgę. Będą służyć w Lublinie i w Chełmie [zdjęcia]
galeria

Kolejni terytorialsi składali przysięgę. Będą służyć w Lublinie i w Chełmie [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na placu Zamkowym zgromadziło się ponad 600 żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, a 72 z nich złożyło przysięgę. Nowo zaprzysiężeni żołnierze już niebawem rozpoczną służbę w batalionach w Lublinie i Chełmie.

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia]
galeria

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia] 0 0

Koncerty przed CSK to nie wszystkie atrakcje tegorocznych KULturaliów. W sobotę na dziedzińcu Gmachu Głównego KUL (al. Racławickie 14) odbył się widowiskowy pokaz fireshow.

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach 2 0

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna pokonał na swoim stadionie Raków Częstochowa 2:1, ale wciąż nie może być pewny utrzymania na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Losy zielono-czarnych rozstrzygną się w ostatniej kolejce. Kibice poza meczem łęcznian będą także nasłuchiwać wieści z Częstochowy i Głogowa

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności"

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności" 2 0

Pierwszą na Lubelszczyźnie darmową wypożyczalnię trójkołowych rowerów uruchomiły Warsztaty Terapii Zajęciowej przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chełmie. Pięć takich pojazdów przekazała im Fundacja Eco Textil

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 6 9

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 22 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 12 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 5 2

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 34 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 6 6

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 18 7

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 31 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!