Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 lutego 2008 r.
18:16
Edytuj ten wpis

Seks i kobiety pogrążyły glinę

0 6 A A

Prokuratura zarzuciła wczoraj Grzegorzowi K., byłemu policjantowi z izby zatrzymań w KMP w Lublinie, molestowanie ośmiu kobiet.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zarzuty wzmocniły główny wątek sprawy dotyczący wykorzystania seksualnego studentki.

Grzegorz K. przyszedł wczoraj do prokuratury ze swoim adwokatem. Przesłuchanie było krótkie. - Grzegorz K. nie przyznał się i odmówił składania wyjaśnień - mówi Marek Zych, zastępca szefa prokuratury rejonowej Lublin-Południe.

Po przesłuchaniu były policjant wrócił do domu. Prokuratura nie zdecydowała się na ponowne jego zatrzymanie. Uznała, że na tym końcowym już etapie śledztwa, byłoby to zbyt represyjne.

Były policjant przesiedział w areszcie od marca do grudnia ub. roku. Za kratki trafił tuż po tym, jak ze skargą na niego zgłosiła się studentka farmacji. Dziewczyna spędziła noc w izbie zatrzymań. Trafiła na dyżur Grzegorza K. Według jej relacji policjant dwukrotnie wchodził do jej celi i uprawiał z nią seks.

Prokuratura zarzuciła Grzegorzowi K. dwukrotne wykorzystanie bezbronności kobiety. Pierwsze badania DNA wykazały, że na pościeli z celi dziewczyny, jest nasienie policjanta. Następne wyniki badań były dla niego korzystne. Okazało się, że ślady biologiczne znalezione u dziewczyny nie należały do Grzegorza K.

Mężczyzna wyszedł na wolność. Potem sad wyższej instancji doszedł do wniosku, ze dowody obciążające policjanta są nadal mocne, ale zostawił go na wolności.
O tym, że prokuratura dotarła do innych kobiet, które obciążają policjanta, informowaliśmy już kilkakrotnie. Wszystkie trafiły do izby zatrzymań w trakcie dyżuru Grzegorza K.

- Wykorzystując ich położenie, nakłaniał je do stosunków płciowych, dotykał do intymnych części ciała - relacjonuje ich zeznania prokurator Zych.

Prokuratura zakwalifikowała postępowanie byłego policjanta jako nadużycie uprawnień i doprowadzenie do poddania się tzw. czynności seksualnej. Grozi mu za to do ośmiu lat więzienia. Śledczy nieoficjalnie przyznają, że nowe zarzuty pośrednio wzmacniają również dowody w sprawie studentki. Świadczą o tym jak były policjant traktował zatrzymane kobiety. Z zeznań kobiet nie wynikało, żeby o jego zachowaniu wiedzieli inni policjanci.

Grzegorz K. za kilka tygodni zostanie jeszcze raz wezwany na zapoznanie się z aktami. Potem do sądu trafi akt oskarżenia.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zatrzymana / 2 lutego 2008 o 18:44
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee*ać pały!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 2 lutego 2008 o 17:58
jak mozna zgwałcic kobiete w ten sam wieczór i to dwukrotnie albo jej zapłacic fałszywką
Avatar
nemo / 2 lutego 2008 o 11:36
Ale jurnych policjantów mamy w Lublinie!!
Avatar
Leonidas.pl / 2 lutego 2008 o 09:50
tak jak czekali na ciebie? Nie możesz o tym zapomnieć, biedaku?
Avatar
Gość / 2 lutego 2008 o 07:51
No i co panowie policjanci? Jak tylko wyszła na jaw sprawa zgwałconej studentki, broniliście kolęgę mówiąc, że nie mógł on jej zgwałcić, [color="#FF0000"]"bo była bardzo odpychająca i paskudna".[/color]
Jak można coś takiego powiedzieć? Myślę że mówiąc takie słowa dokonaliście na tej kobiecie drugiego gwałtu. Może nawet wyrządziliście jej jeszcze większą krzywdę. Ci policjanci, którzy go tak bronili są jescze bardziej zdemoralizowani niż on sam.
Teraz okazuje się, że ten glina ma więcej takich spraw na karku. I mam nadzieję, że trafi za kratki i w odpowiedni sposób odpoktuje to, co robił tym kobietom.
No i co panowie policjanci? Jak tylko wyszła na jaw sprawa zgwałconej studentki, broniliście kolęgę mówiąc, że nie mógł on jej zgwałcić, [color="#FF0000"]"bo była bardzo odpychająca i paskudna".[/color]
Jak można coś takiego powiedzieć? Myślę że mówiąc takie słowa dokonaliście na tej kobiecie drugiego gwałtu. Może nawet wyrządziliście jej jeszcze większą krzywdę. Ci policjanci, którzy go tak bronili są jescze bardziej zdemoralizowani niż on sam.
Teraz okazuje się, że ten glina ma więcej takich spraw na ... rozwiń
Avatar
ppczuby / 2 lutego 2008 o 02:33
już w więzieniu na ciebie czekają będziesz miał jazde ha ha ha
Avatar
zatrzymana / 2 lutego 2008 o 18:44
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee*ać pały!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 2 lutego 2008 o 17:58
jak mozna zgwałcic kobiete w ten sam wieczór i to dwukrotnie albo jej zapłacic fałszywką
Avatar
nemo / 2 lutego 2008 o 11:36
Ale jurnych policjantów mamy w Lublinie!!
Avatar
Leonidas.pl / 2 lutego 2008 o 09:50
tak jak czekali na ciebie? Nie możesz o tym zapomnieć, biedaku?
Avatar
Gość / 2 lutego 2008 o 07:51
No i co panowie policjanci? Jak tylko wyszła na jaw sprawa zgwałconej studentki, broniliście kolęgę mówiąc, że nie mógł on jej zgwałcić, [color="#FF0000"]"bo była bardzo odpychająca i paskudna".[/color]
Jak można coś takiego powiedzieć? Myślę że mówiąc takie słowa dokonaliście na tej kobiecie drugiego gwałtu. Może nawet wyrządziliście jej jeszcze większą krzywdę. Ci policjanci, którzy go tak bronili są jescze bardziej zdemoralizowani niż on sam.
Teraz okazuje się, że ten glina ma więcej takich spraw na karku. I mam nadzieję, że trafi za kratki i w odpowiedni sposób odpoktuje to, co robił tym kobietom.
No i co panowie policjanci? Jak tylko wyszła na jaw sprawa zgwałconej studentki, broniliście kolęgę mówiąc, że nie mógł on jej zgwałcić, [color="#FF0000"]"bo była bardzo odpychająca i paskudna".[/color]
Jak można coś takiego powiedzieć? Myślę że mówiąc takie słowa dokonaliście na tej kobiecie drugiego gwałtu. Może nawet wyrządziliście jej jeszcze większą krzywdę. Ci policjanci, którzy go tak bronili są jescze bardziej zdemoralizowani niż on sam.
Teraz okazuje się, że ten glina ma więcej takich spraw na ... rozwiń
Avatar
ppczuby / 2 lutego 2008 o 02:33
już w więzieniu na ciebie czekają będziesz miał jazde ha ha ha
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 0

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 1 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 1

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć 0 2

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 0 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 10 3

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 19 7

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 29 63

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 11 22

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 14

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 14 7

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 7 2

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!