poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Lublin

Sesja Rady Miasta: Będzie plac abp. Życińskiego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 23 lutego 2012, 10:09

Plac abp. Życińskiego będzie się mieścił koło Teatru w Budowie, między ul. Radziszewskiego a Al. Rac
Plac abp. Życińskiego będzie się mieścił koło Teatru w Budowie, między ul. Radziszewskiego a Al. Rac

Położony między ul. Radziszewskiego a Al. Racławickimi plac koło Teatru w Budowie będzie nosił imię abp. Józefa Życińskiego, zmarłego rok temu metropolity lubelskiego. Tak zdecydowali dziś jednogłośnie lubelscy radni.

Projekt uchwały w tej sprawie przygotował prezydent miasta, wcześniej z takim pomysłem wystąpili radni Platformy Obywatelskiej, a dodatkowo list do prezydenta wystosował w tej sprawie rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Dołączył uchwałę senatu uczelni, który prosił o nadanie placowi imienia arcybiskupa.

Radni zdecydowali o nadaniu skwerowi imienia abp. Życińskiego jednogłośnie. Nie było też żadnej dyskusji na ten temat.

Wcześniej, jako robocza nazwa, używana była "pl. Teatralny”. W tym miejscu ma powstać dwupoziomowy parking podziemny niezbędny, by zapewnić Centrum Spotkania Kultur (zostanie w nie przekształcony Teatr w Budowie) wystarczającą liczbę miejsc parkingowych.

Inne nazwy

Przedłużenie ul. Grygowej od al. Witosa do Drogi Męczenników Majdanka otrzymało dziś imię Hieronima Dekutowskiego.

Z kolei nowe rondo, które tam powstało, od dziś nosi imię opozycjonisty z czasów PRL Janusza Krupskiego. Radni zdecydowali o tym jednogłośnie – w obecności syna opozycjonisty: Pawła.

– Jest dla nas niewątpliwym zaszczytem móc uhonorować imię Janusza Krupskiego, historyka, działacza opozycyjnego, społecznego – mówił prezydent Krzysztof Żuk, który przygotował projekt uchwały w tej sprawie. – Janusz Krupski był zawsze związany z Lublinem, nawet, kiedy pełniąc obowiązki urzędnika publicznego, wyprowadził się do Warszawy

O Krupskim mówił też na sesji RM dominikanin o. Ludwik Wiśniewski: – Janusz był człowiekiem sumienia. Czasem z niezwykłym uporem realizował to, do czego był w pełni przekonany. myślę, że uhonorowanie Janusza na tej sesji, to dla Lublina coś bardzo ważnego. A może i dla wysokiej Rady. Bo – powiem to w imieniu lublinian – chciałoby się, żeby w tym miejscu zasiadali ludzie sumienia.

– Niezmiernie dziękuję w imieniu rodziny za ten gest. I myślę, kolejny ważny krok dla kultywowania i podtrzymywania pamięci o moim ojcu – powiedział do radnych Paweł Krupski, syn opozycjonisty. – Myślę, że o osobie ważnej nie tylko dla tego miasta, ale i dla naszego kraju. Ale jest szczególnie ważne, żeby pamiętać o nim w tym miejscu.

Co jeszcze na sesji

* Radni będą dziś głosowali nad przesunięciem terminu wprowadzenia strefy płatnego parkowania w mieście z kwietnia na październik. Jeśli przyjmą uchwałę w tej sprawie dopiero jesienią drastycznie zwiększy się liczba płatnych miejsc parkingowych w centrum, a przy ulicach staną parkomaty.

* Radni zajmą się dziś uchwałą w sprawie zawarcia porozumienia ze Świdnikiem w sprawie komunikacji miejskiej pomiędzy miastami. Nocna linia N2 zacznie dojeżdżać z Lublina do Świdnika w kwietniu. Władze Świdnika znalazły już pieniądze na opłacenie kursów.

* Radni nie będą za to głosowali sprawy sprzedaży zajezdni Helenów przy al. Kraśnickiej. Prezydent Lublina chciał przeznaczyć teren zajezdni trolejbusowej na budowę nowoczesnych biurowców. Ale tuż przed rozpoczęciem sesji zdjął z porządku obrad projekt uchwały w tej sprawie.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
matka Boska
paula
(34) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (24 lutego 2012 o 09:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Miro z Lub' timestamp='1330026100' post='601387']
Ale się napracowałaś . Współczuję . Jesteś głupsza niż Polska Norma wskazuje. Amen
[/quote]

Niepotrzebnie dyskutujesz z tym idiotą; on zamieszcza te swoje brednie od Bałtyku to Tatr. Zawsze to samo. Moja uwaga jest taka: nie dowartościowywać typa, tylko go olewać.
Rozwiń
matka Boska
matka Boska (24 lutego 2012 o 09:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Miro z Lub' timestamp='1330026100' post='601387']
Ale się napracowałaś . Współczuję . Jesteś głupsza niż Polska Norma wskazuje. Amen
[/quote][color="#4B0082"]Witaj Dyskutancie:

To miło z Twojej strony, że zabierasz głos w słusznej sprawie –[color="#FF0000"] Matka Boża była wyjątkowo pracowita[/color]; [color="#FF0000"]jak[/color] ksie[color="#FF0000"]ŻULKI głoszą w Słowie Bożym – tak zapier[/color]...niczała, że do tej pory[color="#FF0000"] nie wiadomo KTO BYŁ OJCEM JEZUSA[/color]!

ZOSTAŃ Z B(L)OGIEM!

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC)[/color]
Rozwiń
paula
paula (24 lutego 2012 o 09:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nasi lubelscy radni są naprawdę nieźle walnięci, czy oni wogóle mają mózgi ?? Nie mają się czym zajmować bo to widać po ich deb***nych decyzjach. Lublin zaścianek i tak nas będą odbierać i basta. Pozdrawiam.
Rozwiń
IPN Fans Hooligans
IPN Fans Hooligans (23 lutego 2012 o 20:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
jak jest już plac Tajnego Współpracownika SB, to moze nadajmy nazwy kolejny placom, tym razem moze mocodawcom TeWulców na początek proponuję Bolesława Bieruta, twórce Ministerstwa Bewzpieczeństwa Publicznego Stanisławowi Radkiewiczowi, itd, itd
Rozwiń
Miro z Lub
Miro z Lub (23 lutego 2012 o 20:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='matka Boża' timestamp='1330008672' post='601277']
[color="#006400"][color="#FF0000"]reKULtywacja w reKULekcjach [/color]czyli NAUCZYCIELSKA ROLA KŚCIOŁA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli [color="#FF0000"]jak można [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

[color="#FF0000"]Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską [/color]zwaną Seminarium Duchowne (Wyższe) przygotowani są wszyscy do [color="#FF0000"]odgrywania ino jednej roli sprzed ponad 2000 lat[/color]! Axcelencja [color="#FF0000"]abp ŻYCIŃSKI JÓZEF [/color]sięgając zaś do współczesnego języka RŻNĄŁ GŁUPA NA CAŁEGO i dziwne, że dziennikarze to puścili w TVN([color="#FF0000"]19.VIII.2010 "Fakty po Faktach"[/color])! W Słowie Bożym kierowanym do Ludu z ust Axcelencji leciał „HEPNING” i „...MAN...” (strongman; superman...)- pisownia fonetyczna, czyli tak jak Axcelencja pedoł! W Krzyżowym Ogniu Pytań GŁOS BOŻY DOSTAWAŁ DELIRKI...

Nie tak dawno [color="#FF0000"]Liceum w Poniatowej PodPiSało KUL[/color]-awą[color="#FF0000"] umowę [/color]na współpracę z KULtowym pół[color="#FF0000"]ŚWIAT[/color](ki)[color="#FF0000"]EM NAUKOWYM[/color]!, a jak pokazuje Historia Kościoła to:

[color="#FF0000"]1)[/color] w latach 1980-tych KUL-awy Ks. mgr-ant uczył Lud Boży z błędami... leciały lata, a tu rok 2012 i...

[color="#FF0000"]2)[/color] … lubelscy Pallotyni, a może ino Pal...lanty walą od X – lat „AVE MARIA” Schuberta mające ino 50% wspólnego z kompozycją Schuberta i nikt tego „nie widzi” oślepiony Światłem Ducha ŚW.(irniętego) pod postacią KULoPATwy pokazującej jak księŻULKI wyprowadziły Lud Boży w pole! Wystarczy nagrać na kmórkę Niebieskie POPiSy i rozesłać po świecie (Pal...lany POPiSują się każdej niedzieli o godz. 12:00).

[color="#FF0000"]3)[/color] Kto mieszaninę wody z mąką traktuje jak CIAŁO PAŃSKIE, albo wino jak KREW PAŃSKĄ?
Kto twierdzi, że Mańka (g)ruchała z Gołębiem i (z)BAWIŁA ŚWIAT zapewniając przy okazji Królestwo Boże?
Kto Twierdzi, że są CUDA i w cudowny sposób ZAMIANY JEDNEGO NA DRUGIE (wody na wino, chorych na zdrowych...) naucza, iż to PRAWDZIWE CUDA choć teoria cudu Św.(irniętymi) ustami skięŻULKÓW mówi, że TO COŚ Z NICZEGO!
Od ponad 2000 lat nie mogą zamienić GŁUPICH NA MĄDRYCH i PIJANYCH NA TRZEŹWYCH, a tu wysiadał nawet Biblijny Jezus!

[color="#FF0000"]4)[/color] „Tygodnik Ostrołęcki” z dn. 10.II.2012 zamieścił boski artykuł: „Policja poszukuje ks. Stanisława Dudka. Za groźby i pobicie”

[color="#FF0000"]5)[/color] „Superexpress” z dn. 15.II.2012 r. również zamieścił słowo na temat Funduszu Kościelnego.
W atyKULe pisze, iż Rząd chce zlikwidować to ustrojstwo bez żadnych konsultacji Z ePiS(z)kop(at)em.

[color="#FF0000"]6)[/color] "NEWSWEEK" z dn. 19.II.2012 r. w artyKULe "Marsz w obronie TV Trwam. Tysiące ludzi" podał hasło wysokiego Ry(d)zyka skandowane przea KAT-olików:"[color="#FF0000"]Donald, matole, twój rząd obalą katole[/color]", a za to hasło Rząd R.P. powienien wziąć Radio MARYJA za ryja, bo to już nie jest jasnogórskie Rydzykowne "ALLELUJA" z kibolskim odzewekmTłum(ok)ów: "I DO PRZODU"...

[color="#FF0000"]7) [/color]„NWEWSWEEK” z dn. 20.II.20120 r. w arty[color="#FF0000"]KUL[/color]e „[color="#FF0000"]Abp Michalik: Kościół jest planowo atakowany[/color]” opisuje Czarną Rozpacz Aminencjów, które [color="#FF0000"]dotknięte Św[/color].(irniętą) [color="#FF0000"]Sklerozą zapominają jak Kościół atakuje wszystko i wszystkich [/color]– poczynając od obrażania Pary Prezydenckiej[color="#FF0000"] Lecha i Marii KACZYŃSKICH Przez Wszystkie Wieki Wieków, a na obecnym Prezydencie R.P. Bronisławie Komorowskim kończąc[/color]...

[color="#FF0000"]8)[/color] „Newsewwk” z dn. 23.II.2012 r. w arty[color="#FF0000"]KUL[/color]e „"[color="#FF0000"]Ja tu nie morduję TV Trwam". Tusk o multipleksie[/color]” obrabia samego Premiera R.P. W nagrodę za walkę o TV TRWAM...

Odnosząc się zaś do Rządowej likwidacji Funduszu Kościelnego KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC obawia się, że [color="#FF0000"]może powtórzyć się SMOLEŃSK [/color]– w odwecie ksieŻULKI zlikwidują KUL-ejny Rząd fundując w PAT-ologiczny sposób KUL-ejne reKULekcje Narodowe!
Sam Premier R.P., Prezydent R.P. I cały Rząd R.P. Powinien na KULanach każdego dnia zanosić gorące Modły: „[color="#FF0000"]CHROŃ MNIE BORze[/color]” lub „[color="#FF0000"]BORze miej Nas w Opiece[/color]”, a przed wyruszeniem w przestworza odmówić Modlitwę Przed Odlotem: „[color="#FF0000"]BORze – Zginiesz Razem Z Nami[/color]...”
Dla bezpieczeństwa samoloty Rządowe i latające z Rządem powinny mieć MONITORING w kabinie pilotów i na pokładzie.
Nie na darmo księŻULKI [color="#FF0000"]Kapelani wpier[/color]...niczyli się wszędzie gdzie się da, a zadaniem Ich jest [color="#FF0000"]rozkład wszystkiego od środka[/color].
KULejny raz po hiptetycznej katastrofie lotniczej każda teoria będzie prawdziwa – nawet ta, że[color="#FF0000"] ktoś odprawiał zadaną Pokutę „ODCHODZIMY[/color]... do Pana...” niczym KUL-awa 100dentka z 13.II.2012 r. Państwo Polskie będzie zaś tak słabe, że księ[color="#FF0000"]ŻULKI [/color]bez problemu w KUL-awy, psychoPATyczny sposób KAT-olicki [color="#FF0000"]przejmą władzę[/color]...

Obracając się w Świecie [color="#FF0000"]KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja [/color]- bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja dla IQ – [color="#FF0000"]poziom inteligencji mierzony w INBECYLACH[/color]. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć: [color="#FF0000"]jeden[/color] Inbecyl, [color="#FF0000"]dwa[/color] Inbecyle, [color="#FF0000"]trzy, czery Inbecyle[/color]... i tak w nieskończoność, a na końcu nieskończoności – [color="#FF0000"]Św.[/color](irnięty)...

[color="#FF0000"]OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]. I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi –[color="#FF0000"] Kurrrr[/color]...[color="#FF0000"]ia Jego Mać [/color]- , a [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC kroczy Drogą[/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]:

1) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]!

2) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

I KTO POWIE, że nawet Św.(irnięte) księ[color="#FF0000"]ŻULKI NIE MOGĄ WSZYSTKICH [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIĆ[/color]?, a na marginesie – W KOŚCIELE STAN WOJENNY TRWA WIECZNIE – [color="#FF0000"]wiecznie z kimś walczą[/color]!

Jednym słowem [color="#FF0000"]KUL[/color]-awi i [color="#FF0000"]PAT[/color]-ologiczni [color="#FF0000"]Hab.[/color](itowi)[color="#FF0000"] mają [/color]nie po [color="#FF0000"]KUL[/color]ei [color="#FF0000"]w głowie[/color]!
[color="#FF0000"]Nie da się żyć w 2 światach równocześnie[/color], potrafią to ino schizofrenicy, a księ[color="#FF0000"]ŻULKOM idzie to calkiem dobrze[/color]!
Jeszcze trochę, a zaczną skakać 100denci Uniwersytetu Pod Wezwaniem[color="#FF0000"] MARYI SKŁODOWSKIEJ – KURII[/color]...

W o[color="#FF0000"]KUL[/color]niku [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC załącza w oKULniku program TV TRWAM[/color], o którą idzie [color="#FF0000"]walka na śmierć i życie[/color]:
1) http://www.hugesextube.com/best/Nuns
2) http://www.tubesamples.com/best/Nuns
3) http://www.likexxxtube.com/best/Nuns
4) http://tubexxxporn.com/f/nun/?tc=1
5) http://magpost.com/popular/Nun/1.html
6) http://www.longclipstube.com/categories/nun/index.html?thumb_id=714853
7) http://www.wowsextube.com/categories/nun/index.html?thumb_id=479028
8) http://www.porntubeparty.com/categories/nun/index.html?thumb_id=4006893
9) http://tubexxxporn.com/f/nun/
10) http://www.giantxxxtube.com/categories/nun/index.html?thumb_id=3548170
11) http://www.tubepornmix.com/popular/1045/nun/1.html
12) http://www.jonnytv.com/scj/tube/?group_id=189&id=7.com
13) http://www.clipsgrabber.com/mov/best/nun-1.html
14) http://www.newamateurtube.com/categories/nun/index.html?thumb_id=3203758
15) http://www.goldporntube.com/pages/nun1.shtml
16) http://www.newcooltube.com/tubes/nun1.shtml
17) http://www.largeporntube.com/popular/1045/nun/1.html
18) http://www.porntubearchive.com/categories/nun/index.html?thumb_id=1858470
19) http://www.bonusporntube.com/popular/1045/nun/1.html
20) http://www.warmpussytube.com/categories/nun/index.html?thumb_id=3264974
21) http://www.hothomemadetube.com/categories/nun/index.html?thumb_id=3995634
22) http://www.flamingotube.com/categories/nun/index.html?thumb_id=3252608
23) http://www.mommyfucktube.com/categories/nun/index.html?thumb_id=4069089
24) http://www.bigsexlist.com/nun.shtml
25) http://www.tubepornmix.com/popular/1045/nun/1.html
26) http://www.flamingotube.com/categories/nun/index.html?thumb_id=2987316
27) http://www.goldporntube.com/popular/1045/nun/1.html
28) http://www.drunkporntube.com/categories/nun/index.html?thumb_id=716819
29) http://streampornvideo.com/f/nun/
30) http://www.iliketubes.com/popular/1045/nun/1.html
31) http://www.newbigtube.com/pages/nun1.shtml
32) http://www.uhmilf.com/category/Nun/?25x98x876629
33) http://www.tubepornmovs.com/popular/1045/nun/1.html
34) http://friskygalls.com/category/366/Nun/ctr/1/?4x49x62679
35) http://www.porneus.com/f/nun/?tc=1
36) http://www.tubesexshow.com/best/Nuns
37) http://www.rakishtube.com/category/114/Nuns/ctr/1/?4x108x1479838
38) http://www.tubepornchannel.com/best/Nuns
39) http://www.kextube.com/f/nun/?tc=1
40) http://www.genialtube.com/category/114/Nuns/ctr/1/?4x169x1475238
41) http://www.impulsemovies.com/category/114/Nuns/ctr/1/?4x26x1488644
42) http://www.pornkea.com/f/nun/?tc=1
43) http://www.41tube.com/f/nun/?tc=1
44) http://www.qoqtube.com/f/nun/?tc=1
45) http://www.tubeinvite.com/category/114/Nuns/ctr/1/?4x175x3069809
46) http://www.glossytube.com/category/Nuns/?4x121x3897273
47) http://www.tubeoclock.com/category/Nuns/?4x46x780038
48) http://www.loadsextube.com/best/Nuns
49) http://www.1stube.com/f/nun/?tc=1

i można podziwiać jak funkcjonuje Kórestwo Boże! W oparciu o Główne Prawdy Wia(g)ry Św.(irniętej)[color="#FF0000"] bazujące na KSIĘDZE [/color](z)[color="#FF0000"]BAWIENIA[/color] pod KULtowym i PATologicznym hasłem: „[color="#FF0000"]CO WOLNO SIOSTZYCZCE, AXCELENCJI I księŻULKOWI – TEGO NIE WOLNO LUDOWI[/color]”!
w myśl popularnej KLędy: "[color="#FF0000"]KTÓZ TO WIDZIAŁ TAKIE DZIWY[/color]..."*

[color="#FF0000"]W ramach Pokuty[/color], re[color="#FF0000"]KUL[/color]ekcji i innych czarnych wydarzeń każdy po obejrzeniu[color="#FF0000"] może się NAWRÓCIĆ [/color]– z tym, że [color="#FF0000"]PROSTO DO DOMU [/color]– będą to wymarzone i [color="#FF0000"]Wymodlone reKULekcje Narodowe[/color]! jednym słowem[color="#FF0000"] NARODOWA [/color]re[color="#FF0000"]KUL[/color]tywacja...

Wszystkim Niebieskim i KUL-awym poczynaniom[color="#FF0000"] przyświeca Światło Ducha Św.[/color](irniętego) pod postacią[color="#FF0000"] KUL[/color]o[color="#FF0000"]PAT[/color]wy pokazującej jak skię[color="#FF0000"]ŻULKI wyprowadziły Lud Boży w pole[/color].
[color="#FF0000"]Na Placu "Filozofa" KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC składa wiąchę Róży Duchownej i kąKULi [/color]- kąKUL to Biblijny chwast[color="#FF0000"] KĄKOL podlewany Wodą Święconą i hodowany w[/color] fa[color="#FF0000"]KUL[/color]tecie [color="#FF0000"]Filozofii Przyrody[/color]...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color]- czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. [/color]
Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)[/color]

* - "Pójdźmy Wszyscy Do Stajenki".
[/quote]
Ale się napracowałaś . Współczuję . Jesteś głupsza niż Polska Norma wskazuje. Amen
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (34)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!