Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 grudnia 2014 r.
10:00
Edytuj ten wpis

Sesja sejmiku w sobotę, w dzień marszu PiS w Warszawie. "Trudno mi w to uwierzyć"

1 32 A A

Prawo i Sprawiedliwość wystąpiło o zwołanie nadzwyczajnej sesji sejmiku. Przewodniczący z PSL wyznaczył ją na 13 grudnia. A to data organizowanego w stolicy przez PiS "marszu w obronie demokracji i wolności mediów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na sobotni marsz wybierają się do Warszawy zwolennicy i członkowie PiS z całej Polski, w tym także wielu z woj. lubelskiego. Tymczasem tego dnia w Lublinie sejmik ma debatować na temat przedsięwzięć o priorytetowym znaczeniu dla celów Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego na lata 2014-2010 oraz Kontraktu Terytorialnego Województwa Lubelskiego. O zwołanie takiego posiedzenia radni PiS wnioskowali w poniedziałek. O jego sobotnim terminie przewodniczący sejmiku poinformował wczoraj. - Trudno mi w to uwierzyć. Jeśli faktycznie sesja będzie w sobotę, to świadczy to o pewnej małostkowości przewodniczącego, której się nie spodziewałem - uważa Andrzej Pruszkowski (PiS), wiceprzewodniczący sejmiku, który o dacie nadzwyczajnej sesji dowiedział się od nas. Czy pojedzie na marsz do Warszawy? Przyznaje, że miał zamiar, ale w tej sytuacji jeszcze nie wie, co zrobi. - Sobota to świetny dzień na sesję sejmiku - komentuje natomiast Artur Soboń, przewodniczący sejmikowego klubu radnych PiS. - Mam nadzieję, że intencje zwołania posiedzenia na 13 grudnia są takie, by dać czas do dobrego przygotowania się, a nie mają charakteru politycznej złośliwości. Ale w związku z tym, że w powiadomieniu o zwołaniu sesji nie do końca precyzyjnie zawarto argumenty z naszego wniosku, a także z tym, że nie otrzymaliśmy materiałów w tej sprawie, będę chciał w środę wyjaśnić swoje wątpliwości z przewodniczącym. Jeśli te wyjaśnienia nie okażą się wystarczające, to w czwartek ogłosimy stanowisko klubu na ten temat - dodaje. Przewodniczący sejmiku Przemysław Litwiniuk (PSL) wyjaśnia natomiast, że ustalając termin sesji na sobotę kierował się i przepisami prawa, i dobrem radnych. - Sesja nadzwyczajna musi się odbyć w ciągu siedmiu dni od złożenia wniosku. Moim obowiązkiem było ogłosić ją w pierwszym wolnym terminie, a ten wypadł w sobotę. Poza tym jest to dzień wolny, a radni pracują zawodowo. W tej kadencji mieliśmy już dwie sesje, do tego trwają pracę w komisjach, więc w interesie radnych nie ustaliłem terminu na dzień powszedni - tłumaczy Litwiniuk. - Doszukiwanie się związków z jakimś marszem jest niedorzeczne - dodaje.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Henio / 11 grudnia 2014 o 08:51

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio nie odczujesz, że stałes się niewolnikiem sprzedanym przez tych polityków, trzymanym za pysk przez korporacje i banki, zapi***alającym całymi dniami żeby spłacić kredyt hipoteczny, a na starość podpiszesz odwróconą hipotekę by mieć na chleb. Taka cie przyszłośc czeka, jeszcze tego nie wiesz, bo o to w tym tez chodzi, żebyś tego nie zauważył tylko robił swoje dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiac za miesiącem, za parokrotnie niższą niż zachodnia pensję harując by właścicielom na zachodzie europy żyło się lepiej. Łudź się dalej, że żyjesz w demokracji. Bo czy demokracją jest wbrew woli narodu podwyższenie wieku emerytalnego, choć emerytury i tak czekają nas głodowe? Czy demokracją jest zmielenie ponad miliona podpisów obywateli za referendum w sprawie jednomandatowych okręgach wyborczych? Notorycznie iniciatywy obywatelskie nie są wcale nawet brane pod uwagę przez rządzących. To jest demokracja? Władza ma i ciebie i nas wszystkich w du-pie. Nie liczą się z nami, choć powinni wykonywać wolę narodu. I co? Dalej będziesz szczekał nieuku że mamy demokracje?

Więcej oglądaj, czytaj manipulujących usłużnych władzy (w większości niemieckich) mediów, więcej formułuj pustych haseł i dalej żyj w fikcji, wierząc, że jest super.

A ty chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od cierpiących, że nie rządzą, obłąkanych politykierów i różnej maści niedouczonych paraekspertów, okazało się, delikatnie mówiąc, idiotyzmami? Np. sztuczna mgła, dobijanie rannych, meaconing, hel, ruski magnes, trotyl i nitrogliceryna, dwa wybuchy, drgania silników, trzy wybuchy.... 

A ty chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od cierpiących, że nie rządzą, obłąkanych politykierów i różnej maści niedouczonych paraekspertów, okazało się, delikatnie mówiąc, idiotyzmami? Np. sztuczna mgła, dobijanie rannych, meaconing, hel, ruski magnes, trotyl i nitrogliceryna, dwa wybuchy, drgania silników, trzy wybuchy.... 

rozwiń
Avatar
de / 11 grudnia 2014 o 07:53

"Bronisław Komorowski – Marszałek Sejmu od 5 listopada 2007 r. do 8 lipca 2010 r. W tym czasie przysługiwał mu samochód służbowy. Nie powinien więc pobierać dodatkowo z naszych podatków pieniędzy na podróże prywatnym autem. A jednak! W latach 2008-2010 pobrał z kasy Sejmu 34 769,28 zł (słownie: trzydzieści cztery tysiące itd.). Donald Tusk – przewodniczący klubu parlamentarnego PO od 5 listopada 2005 do 5 grudnia 2006. W tym czasie przysługiwał mu samochód służbowy. Nie powinien więc pobierać dodatkowo z naszych podatków pieniędzy na podróże autem prywatnym. A jednak! W tym czasie pobrał z kasy Sejmu 27 346,25 zł. Panowie prezydenci (ten Polski i ponoć Europy), czekamy na wyjaśnienia!"

ZŁODZIEJ !!!  jak cała reszta tych POjebow i płatnych pachołków Moskwy.

ZŁODZIEJ !!!  jak cała reszta tych POjebow i płatnych pachołków Moskwy.

rozwiń
Avatar
de / 11 grudnia 2014 o 07:50


Kto wysyłał policjantów do Siedlec.żeby odwieźli podchmielonego urzędnika do domu.Tak to się skończyło,że potopili się w stawie na zkaręcie drogi.Kto wieśmaki do pociągu podrzucał dla pisowskich notabli.

Ci sami wtedy wysyłali [ czerwone sQrwysyny ] co po pizze dla Sikorskiego.

Avatar
Tu i Tam / 10 grudnia 2014 o 20:40

13 -ty ...to, 13 -ty ...tamto, 13-ty ... tamto i owamto
"A mi to wisi"... jak powiedział Wiewiór

i zrobił zwis na ... "krawacie" Hofmana

Avatar
nieuk / 10 grudnia 2014 o 20:24

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio nie odczujesz, że stałes się niewolnikiem sprzedanym przez tych polityków, trzymanym za pysk przez korporacje i banki, zapi***alającym całymi dniami żeby spłacić kredyt hipoteczny, a na starość podpiszesz odwróconą hipotekę by mieć na chleb. Taka cie przyszłośc czeka, jeszcze tego nie wiesz, bo o to w tym tez chodzi, żebyś tego nie zauważył tylko robił swoje dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiac za miesiącem, za parokrotnie niższą niż zachodnia pensję harując by właścicielom na zachodzie europy żyło się lepiej. Łudź się dalej, że żyjesz w demokracji. Bo czy demokracją jest wbrew woli narodu podwyższenie wieku emerytalnego, choć emerytury i tak czekają nas głodowe? Czy demokracją jest zmielenie ponad miliona podpisów obywateli za referendum w sprawie jednomandatowych okręgach wyborczych? Notorycznie iniciatywy obywatelskie nie są wcale nawet brane pod uwagę przez rządzących. To jest demokracja? Władza ma i ciebie i nas wszystkich w du-pie. Nie liczą się z nami, choć powinni wykonywać wolę narodu. I co? Dalej będziesz szczekał nieuku że mamy demokracje?

Więcej oglądaj, czytaj manipulujących usłużnych władzy (w większości niemieckich) mediów, więcej formułuj pustych haseł i dalej żyj w fikcji, wierząc, że jest super.

Hej Uku - pyta nieuk - i co, niejaki Jaro-placzacy-ze-go-nawet-internowac-nie-chcieli jest panaceum na wszystkie twoje bóle? znasz takich co ci worki pieniędzy nawrzucaja, pogonią kota Niemcom, Ruskich wystrzelają, brzozę smoleńską na Wawel przeniosą a ty będziesz uku leżał na brzuchu i mruczał z zadowolenia jak wykastrowany kocur ? Hmm ... hyba tylko ta brzoza jest w waszym zasiegu pisiorki zapyziałe

Hej Uku - pyta nieuk - i co, niejaki Jaro-placzacy-ze-go-nawet-internowac-nie-chcieli jest panaceum na wszystkie twoje bóle? znasz takich co ci worki pieniędzy nawrzucaja, pogonią kota Niemcom, Ruskich wystrzelają, brzozę smoleńską na Wawel przeniosą a ty będziesz uku leżał na brzuchu i mruczał z zadowolenia jak wykastrowany kocur ? Hmm ... hyba tylko ta brzoza jest w waszym zasiegu pisiorki zapyziałe

rozwiń
Avatar
???? / 10 grudnia 2014 o 19:51
a czy bez "pruszona"manifa się nie uda lub bez "spraweczki"?
Avatar
Annonim / 10 grudnia 2014 o 19:41
"Trudno mi w to uwierzyć"

A co w tym takiego niewiarygodnego? Sejmik ma pracować dla potrzeb województwa, a nie wybierać się na jakieś spacerki po Warszawce!

Avatar
Gość / 10 grudnia 2014 o 18:05

Trochę mnie ruch/ają ale tylko trochę.

Oni są dobrzy mogliby zabić a tylko ruch/ają.

Trochę jestem ku//wa ale tylko trochę.

Taki jest mój krzyk głupoty taka demokracja

Avatar
andrew / 10 grudnia 2014 o 17:59

Nie epatuj emocjami, bo ci żyłka pęknie.

Chcesz iść na demonstrację - idź, pozwala ci na to demokracja, przewietrz się, ochłoń...

Ja nie idę, bo nie mam powodu nie narzekania.

Studia skończyłem, żona też, mamy kredyt w złotówkach, spokojnie go spłacamy, dzieci już dorosłe na studiach, mamy piękny, duży dom z ogrodem, dwa razy do roku jeździmy na wakacje za granicę, często kino, teatr, imprezy.

Komunę pamiętam, pamiętam stan wojenny, strach rodziców, co będzie dalej, na studiach rozrzucane ulotki, aresztowania itd. itp.

Jeśli ktoś dzisiaj bredzi, że nie ma demokracji, wolności mediów i innych bzdetów - to po prostu łże.

Nie chce TVN, słucha Radia Maryja, nie chce Polsatu - włączy TV Trwam czy Republikę, chce wierzyć w zamach - chodzi na odczyty o pękających parówkach i sztucznych mgłach.\

Możesz bezkarnie nazywać mnie nieukiem, ja mogę ciebie nazwać moherem albo przydupasem kaczora i ani  tobie ani mi włos z głowy nie spadnie.

Zobacz - piszę teraz: "Tusk jest zdrajcą" albo "Kaczor jest głupi". I co? Nic się nie dzieje.

Idź zatem w rocznicę stanu wojennego lub jak kto woli w 33 rocznicę nie internowania J. Kaczyńskiego (to taka złośliwość) i możesz krzyczeć co chcesz. Jak to w demokracji.

A dla mnie będzie to krzyk głupoty. I mam ku temu prawo. Taka jest demokracja.

Nie epatuj emocjami, bo ci żyłka pęknie.

Chcesz iść na demonstrację - idź, pozwala ci na to demokracja, przewietrz się, ochłoń...

Ja nie idę, bo nie mam powodu nie narzekania.

Studia skończyłem, żona też, mamy kredyt w złotówkach, spokojnie go spłacamy, dzieci już dorosłe na studiach, mamy piękny, duży dom z ogrodem, dwa razy do roku jeździmy na wakacje za granicę, często kino, teatr, imprezy.

Komunę pamiętam, pamiętam stan wojenny, strach rodziców, co będzie dalej, na studiach rozrzucane ulotki, aresztowania i... rozwiń

Avatar
ja / 10 grudnia 2014 o 16:02

Idźcie, idźcie, trochę ruchu nie zaszkodzi.

Założę się, że będzie także nawiązanie do zamachu w Smoleńsku, o parówkach i zgniatanych puszkach.

Tylko nie biadolcie o zamachu na demokrację, bo to dzięki niej możecie wypowiadać takie głupoty.

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio nie odczujesz, że stałes się niewolnikiem sprzedanym przez tych polityków, trzymanym za pysk przez korporacje i banki, zapi***alającym całymi dniami żeby spłacić kredyt hipoteczny, a na starość podpiszesz odwróconą hipotekę by mieć na chleb. Taka cie przyszłośc czeka, jeszcze tego nie wiesz, bo o to w tym tez chodzi, żebyś tego nie zauważył tylko robił swoje dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiac za miesiącem, za parokrotnie niższą niż zachodnia pensję harując by właścicielom na zachodzie europy żyło się lepiej. Łudź się dalej, że żyjesz w demokracji. Bo czy demokracją jest wbrew woli narodu podwyższenie wieku emerytalnego, choć emerytury i tak czekają nas głodowe? Czy demokracją jest zmielenie ponad miliona podpisów obywateli za referendum w sprawie jednomandatowych okręgach wyborczych? Notorycznie iniciatywy obywatelskie nie są wcale nawet brane pod uwagę przez rządzących. To jest demokracja? Władza ma i ciebie i nas wszystkich w du-pie. Nie liczą się z nami, choć powinni wykonywać wolę narodu. I co? Dalej będziesz szczekał nieuku że mamy demokracje?

Więcej oglądaj, czytaj manipulujących usłużnych władzy (w większości niemieckich) mediów, więcej formułuj pustych haseł i dalej żyj w fikcji, wierząc, że jest super.

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio ... rozwiń

Avatar
Henio / 11 grudnia 2014 o 08:51

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio nie odczujesz, że stałes się niewolnikiem sprzedanym przez tych polityków, trzymanym za pysk przez korporacje i banki, zapi***alającym całymi dniami żeby spłacić kredyt hipoteczny, a na starość podpiszesz odwróconą hipotekę by mieć na chleb. Taka cie przyszłośc czeka, jeszcze tego nie wiesz, bo o to w tym tez chodzi, żebyś tego nie zauważył tylko robił swoje dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiac za miesiącem, za parokrotnie niższą niż zachodnia pensję harując by właścicielom na zachodzie europy żyło się lepiej. Łudź się dalej, że żyjesz w demokracji. Bo czy demokracją jest wbrew woli narodu podwyższenie wieku emerytalnego, choć emerytury i tak czekają nas głodowe? Czy demokracją jest zmielenie ponad miliona podpisów obywateli za referendum w sprawie jednomandatowych okręgach wyborczych? Notorycznie iniciatywy obywatelskie nie są wcale nawet brane pod uwagę przez rządzących. To jest demokracja? Władza ma i ciebie i nas wszystkich w du-pie. Nie liczą się z nami, choć powinni wykonywać wolę narodu. I co? Dalej będziesz szczekał nieuku że mamy demokracje?

Więcej oglądaj, czytaj manipulujących usłużnych władzy (w większości niemieckich) mediów, więcej formułuj pustych haseł i dalej żyj w fikcji, wierząc, że jest super.

A ty chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od cierpiących, że nie rządzą, obłąkanych politykierów i różnej maści niedouczonych paraekspertów, okazało się, delikatnie mówiąc, idiotyzmami? Np. sztuczna mgła, dobijanie rannych, meaconing, hel, ruski magnes, trotyl i nitrogliceryna, dwa wybuchy, drgania silników, trzy wybuchy.... 

A ty chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od cierpiących, że nie rządzą, obłąkanych politykierów i różnej maści niedouczonych paraekspertów, okazało się, delikatnie mówiąc, idiotyzmami? Np. sztuczna mgła, dobijanie rannych, meaconing, hel, ruski magnes, trotyl i nitrogliceryna, dwa wybuchy, drgania silników, trzy wybuchy.... 

rozwiń
Avatar
de / 11 grudnia 2014 o 07:53

"Bronisław Komorowski – Marszałek Sejmu od 5 listopada 2007 r. do 8 lipca 2010 r. W tym czasie przysługiwał mu samochód służbowy. Nie powinien więc pobierać dodatkowo z naszych podatków pieniędzy na podróże prywatnym autem. A jednak! W latach 2008-2010 pobrał z kasy Sejmu 34 769,28 zł (słownie: trzydzieści cztery tysiące itd.). Donald Tusk – przewodniczący klubu parlamentarnego PO od 5 listopada 2005 do 5 grudnia 2006. W tym czasie przysługiwał mu samochód służbowy. Nie powinien więc pobierać dodatkowo z naszych podatków pieniędzy na podróże autem prywatnym. A jednak! W tym czasie pobrał z kasy Sejmu 27 346,25 zł. Panowie prezydenci (ten Polski i ponoć Europy), czekamy na wyjaśnienia!"

ZŁODZIEJ !!!  jak cała reszta tych POjebow i płatnych pachołków Moskwy.

ZŁODZIEJ !!!  jak cała reszta tych POjebow i płatnych pachołków Moskwy.

rozwiń
Avatar
de / 11 grudnia 2014 o 07:50


Kto wysyłał policjantów do Siedlec.żeby odwieźli podchmielonego urzędnika do domu.Tak to się skończyło,że potopili się w stawie na zkaręcie drogi.Kto wieśmaki do pociągu podrzucał dla pisowskich notabli.

Ci sami wtedy wysyłali [ czerwone sQrwysyny ] co po pizze dla Sikorskiego.

Avatar
Tu i Tam / 10 grudnia 2014 o 20:40

13 -ty ...to, 13 -ty ...tamto, 13-ty ... tamto i owamto
"A mi to wisi"... jak powiedział Wiewiór

i zrobił zwis na ... "krawacie" Hofmana

Avatar
nieuk / 10 grudnia 2014 o 20:24

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio nie odczujesz, że stałes się niewolnikiem sprzedanym przez tych polityków, trzymanym za pysk przez korporacje i banki, zapi***alającym całymi dniami żeby spłacić kredyt hipoteczny, a na starość podpiszesz odwróconą hipotekę by mieć na chleb. Taka cie przyszłośc czeka, jeszcze tego nie wiesz, bo o to w tym tez chodzi, żebyś tego nie zauważył tylko robił swoje dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiac za miesiącem, za parokrotnie niższą niż zachodnia pensję harując by właścicielom na zachodzie europy żyło się lepiej. Łudź się dalej, że żyjesz w demokracji. Bo czy demokracją jest wbrew woli narodu podwyższenie wieku emerytalnego, choć emerytury i tak czekają nas głodowe? Czy demokracją jest zmielenie ponad miliona podpisów obywateli za referendum w sprawie jednomandatowych okręgach wyborczych? Notorycznie iniciatywy obywatelskie nie są wcale nawet brane pod uwagę przez rządzących. To jest demokracja? Władza ma i ciebie i nas wszystkich w du-pie. Nie liczą się z nami, choć powinni wykonywać wolę narodu. I co? Dalej będziesz szczekał nieuku że mamy demokracje?

Więcej oglądaj, czytaj manipulujących usłużnych władzy (w większości niemieckich) mediów, więcej formułuj pustych haseł i dalej żyj w fikcji, wierząc, że jest super.

Hej Uku - pyta nieuk - i co, niejaki Jaro-placzacy-ze-go-nawet-internowac-nie-chcieli jest panaceum na wszystkie twoje bóle? znasz takich co ci worki pieniędzy nawrzucaja, pogonią kota Niemcom, Ruskich wystrzelają, brzozę smoleńską na Wawel przeniosą a ty będziesz uku leżał na brzuchu i mruczał z zadowolenia jak wykastrowany kocur ? Hmm ... hyba tylko ta brzoza jest w waszym zasiegu pisiorki zapyziałe

Hej Uku - pyta nieuk - i co, niejaki Jaro-placzacy-ze-go-nawet-internowac-nie-chcieli jest panaceum na wszystkie twoje bóle? znasz takich co ci worki pieniędzy nawrzucaja, pogonią kota Niemcom, Ruskich wystrzelają, brzozę smoleńską na Wawel przeniosą a ty będziesz uku leżał na brzuchu i mruczał z zadowolenia jak wykastrowany kocur ? Hmm ... hyba tylko ta brzoza jest w waszym zasiegu pisiorki zapyziałe

rozwiń
Avatar
???? / 10 grudnia 2014 o 19:51
a czy bez "pruszona"manifa się nie uda lub bez "spraweczki"?
Avatar
Annonim / 10 grudnia 2014 o 19:41
"Trudno mi w to uwierzyć"

A co w tym takiego niewiarygodnego? Sejmik ma pracować dla potrzeb województwa, a nie wybierać się na jakieś spacerki po Warszawce!

Avatar
Gość / 10 grudnia 2014 o 18:05

Trochę mnie ruch/ają ale tylko trochę.

Oni są dobrzy mogliby zabić a tylko ruch/ają.

Trochę jestem ku//wa ale tylko trochę.

Taki jest mój krzyk głupoty taka demokracja

Avatar
andrew / 10 grudnia 2014 o 17:59

Nie epatuj emocjami, bo ci żyłka pęknie.

Chcesz iść na demonstrację - idź, pozwala ci na to demokracja, przewietrz się, ochłoń...

Ja nie idę, bo nie mam powodu nie narzekania.

Studia skończyłem, żona też, mamy kredyt w złotówkach, spokojnie go spłacamy, dzieci już dorosłe na studiach, mamy piękny, duży dom z ogrodem, dwa razy do roku jeździmy na wakacje za granicę, często kino, teatr, imprezy.

Komunę pamiętam, pamiętam stan wojenny, strach rodziców, co będzie dalej, na studiach rozrzucane ulotki, aresztowania itd. itp.

Jeśli ktoś dzisiaj bredzi, że nie ma demokracji, wolności mediów i innych bzdetów - to po prostu łże.

Nie chce TVN, słucha Radia Maryja, nie chce Polsatu - włączy TV Trwam czy Republikę, chce wierzyć w zamach - chodzi na odczyty o pękających parówkach i sztucznych mgłach.\

Możesz bezkarnie nazywać mnie nieukiem, ja mogę ciebie nazwać moherem albo przydupasem kaczora i ani  tobie ani mi włos z głowy nie spadnie.

Zobacz - piszę teraz: "Tusk jest zdrajcą" albo "Kaczor jest głupi". I co? Nic się nie dzieje.

Idź zatem w rocznicę stanu wojennego lub jak kto woli w 33 rocznicę nie internowania J. Kaczyńskiego (to taka złośliwość) i możesz krzyczeć co chcesz. Jak to w demokracji.

A dla mnie będzie to krzyk głupoty. I mam ku temu prawo. Taka jest demokracja.

Nie epatuj emocjami, bo ci żyłka pęknie.

Chcesz iść na demonstrację - idź, pozwala ci na to demokracja, przewietrz się, ochłoń...

Ja nie idę, bo nie mam powodu nie narzekania.

Studia skończyłem, żona też, mamy kredyt w złotówkach, spokojnie go spłacamy, dzieci już dorosłe na studiach, mamy piękny, duży dom z ogrodem, dwa razy do roku jeździmy na wakacje za granicę, często kino, teatr, imprezy.

Komunę pamiętam, pamiętam stan wojenny, strach rodziców, co będzie dalej, na studiach rozrzucane ulotki, aresztowania i... rozwiń

Avatar
ja / 10 grudnia 2014 o 16:02

Idźcie, idźcie, trochę ruchu nie zaszkodzi.

Założę się, że będzie także nawiązanie do zamachu w Smoleńsku, o parówkach i zgniatanych puszkach.

Tylko nie biadolcie o zamachu na demokrację, bo to dzięki niej możecie wypowiadać takie głupoty.

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio nie odczujesz, że stałes się niewolnikiem sprzedanym przez tych polityków, trzymanym za pysk przez korporacje i banki, zapi***alającym całymi dniami żeby spłacić kredyt hipoteczny, a na starość podpiszesz odwróconą hipotekę by mieć na chleb. Taka cie przyszłośc czeka, jeszcze tego nie wiesz, bo o to w tym tez chodzi, żebyś tego nie zauważył tylko robił swoje dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiac za miesiącem, za parokrotnie niższą niż zachodnia pensję harując by właścicielom na zachodzie europy żyło się lepiej. Łudź się dalej, że żyjesz w demokracji. Bo czy demokracją jest wbrew woli narodu podwyższenie wieku emerytalnego, choć emerytury i tak czekają nas głodowe? Czy demokracją jest zmielenie ponad miliona podpisów obywateli za referendum w sprawie jednomandatowych okręgach wyborczych? Notorycznie iniciatywy obywatelskie nie są wcale nawet brane pod uwagę przez rządzących. To jest demokracja? Władza ma i ciebie i nas wszystkich w du-pie. Nie liczą się z nami, choć powinni wykonywać wolę narodu. I co? Dalej będziesz szczekał nieuku że mamy demokracje?

Więcej oglądaj, czytaj manipulujących usłużnych władzy (w większości niemieckich) mediów, więcej formułuj pustych haseł i dalej żyj w fikcji, wierząc, że jest super.

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio ... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kontrole w zakładzie drobiarskim, produkcja wstrzymana

Kontrole w zakładzie drobiarskim, produkcja wstrzymana 1 0

W zakładach drobiarskich Sedar w Międzyrzecu Podlaskim wstrzymano produkcję. Dopiero specjalistyczne badania pozwolą podjąć decyzję co dalej. Ma to związek z wyciekiem amoniaku sprzed kilku dni

Kompletnie pijany jechał traktorem. To nie mogło się dobrze skończyć

Kompletnie pijany jechał traktorem. To nie mogło się dobrze skończyć 3 0

Prawie trzy promile alkoholu w organizmie miał traktorzysta, który w Sadurkach (pow. puławski) wjechał w bariery. Trafił do szpitala.

Krzysztof Żuk chce wyłączenia sędziego. Wojewoda ostro o prezydencie
PILNE
film

Krzysztof Żuk chce wyłączenia sędziego. Wojewoda ostro o prezydencie 9 50

 Nie został dziś ogłoszony wyrok w sprawie usunięcia Krzysztofa Żuka z fotela prezydenta Lublina. To efekt złożonego przez Żuka wniosku o odsunięcie od sprawy sędzi, której zarzuca brak bezstronności. Może to na długi czas odwlec wyrok w sporze między prezydentem a wojewodą, który komentuje sprawę ostro: - Żuk stchórzył

MKS Perła może dzisiaj zostać mistrzem Polski

MKS Perła może dzisiaj zostać mistrzem Polski 0 0

MKS Perła Lublin już dzisiaj może zostać mistrzem Polski. Aby tak się stało, musi jednak pokonać na wyjeździe GTPR Gdynia

Puchaczów: Będzie żłobek. A za rok przedszkole

Puchaczów: Będzie żłobek. A za rok przedszkole 0 0

Rodzice z gminy Puchaczów mogą być zadowoleni. Gmina jeszcze w tym roku zorganizuje żłobek w Albertowie. A w przyszłym planuje tam otwarcie oddziału przedszkolnego.

Pracował na polu, odkopał pocisk moździerzowy

Pracował na polu, odkopał pocisk moździerzowy 0 1

Pocisk moździerzowy z czasów wojny znalazł w Wilkowie mężczyzna pracujący na polu.

"Cudowny" filtr do wody za 5 tys. zł. Czytelniczka: Moi rodzice dali się naciągnąć

"Cudowny" filtr do wody za 5 tys. zł. Czytelniczka: Moi rodzice dali się naciągnąć 12 3

Filtr kosztuje prawie 5 tysięcy złotych i ma chronić przed nowotworami oraz sprawiać, że woda będzie bogata w łatwo przyswajalne minerały. Starsi ludzie kupują tak reklamowany produkt. – Jak można w ten sposób ich naciągać?! – oburza się nasza Czytelniczka, której ponad 70-letni rodzice mają problem ze zwrotem „cudownego” urządzenia.

Dalszy ciąg sporu o "zielony plac zabaw". Jest decyzja sądu

Dalszy ciąg sporu o "zielony plac zabaw". Jest decyzja sądu 2 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa po raz kolejny przegrała w sprawie planowanej budowy – jak nazywa inwestor - domu seniora na osiedlu Piastowskim. Wojewódzki Sąd Administracyjny podtrzymał decyzję wojewody, który nie pozwolił na rozpoczęcie prac.

Sparta Rejowiec Fabryczny i Eko Różanka grają o Puchar Polski

Sparta Rejowiec Fabryczny i Eko Różanka grają o Puchar Polski 3 1

Konia z rzędem temu, kto przewidział, że w finale okręgowego Pucharu Polski w Chełmie zagrają... Sparta Rejowiec Fabryczny i Eko Różanka. Gospodarzem środowego spotkania będzie pierwsza z ekip, a mecz rozpocznie się o godz. 16.30

CBA weszło do szpitala wojskowego w Lublinie. Chodzi o łapówki od firm

CBA weszło do szpitala wojskowego w Lublinie. Chodzi o łapówki od firm 2 6

Delegatura CBA w Lublinie prowadzi śledztwo w sprawie korupcji. Chodzi o wręczanie i przyjmowanie łapówek od przedstawicieli firm od biorących udział w przetargach publicznych organizowanych przez 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Politechniką SP ZOZ w Lublinie

Awantura w sądzie. Pijana 31-latka trafiła do aresztu

Awantura w sądzie. Pijana 31-latka trafiła do aresztu 0 7

7 dni w areszcie. Taką karę ma odbyć kobieta, która awanturowała się w sądzie. Była kompletnie pijana.

Górnik Łęczna - Medyk Konin, czyli mecz o mistrzostwo Polski

Górnik Łęczna - Medyk Konin, czyli mecz o mistrzostwo Polski 3 1

Dzisiaj o godz. 16 dojdzie do hitu rozgrywek. W Łęcznej miejscowy Górnik podejmie ekipę Medyka Konin. Jeżeli gospodynie wygrają to ich przewaga nad najgroźniejszym rywalem urośnie do 9 punktów

Wystawa "Marzenia (wio)senne" w Galerii Białej
27 kwietnia 2018, 18:00

Wystawa "Marzenia (wio)senne" w Galerii Białej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na wernisaż wystawy Marzenia (wio)senne, który odbędzie się w tamtejszej Galerii Białej w piątek, 27 kwietnia o godz. 18.

Pękła szyba w samolocie z Tel Awiwu do Lublina. Awaryjne lądowanie

Pękła szyba w samolocie z Tel Awiwu do Lublina. Awaryjne lądowanie 23 10

Pęknięta szyba w samolocie była przyczyną odwołania wczorajszego lotu z Tel Awiwu do Lublina

Piotr Tomala z Lublina weźmie udział w zimowej wyprawie na K2
film

Piotr Tomala z Lublina weźmie udział w zimowej wyprawie na K2 0 0

Za półtora roku polscy himalaiści podejmą kolejną próbę pierwszego w zimie wejścia na K2. Decyzję o organizacji następnej wyprawy ogłosił Pogram Polski Himalaizm Zimowy im. Artura Hajzera. Najprawdopodobniej weźmie w niej udział lublinianin Piotr Tomala

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!