Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 lipca 2016 r.
18:14

Shila dostała protezy. Może już skakać i biegać. To pierwsza taka operacja w Polsce

11 16 A A

2-letnia suczka Shila na początku czerwca w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt przeszła pierwszą w Polsce operację jednoczesnego wszczepu dwóch protez tylnych łap. Teraz szuka domu

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni
Czytaj więcej o:

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ktoś / 31 lipca 2016 o 20:49
taaa jadne napisał:
polak-prawdziwy katolik napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 Tyle ludzi choruje a tu . Zresztą szkoda pisać, szlak mnie trafia
Ludzie, skąd w was tyle jadu? Przecież taka operacja otwiera drogę dla pomagania ludziom. A poza tym kto nie ma grama empatii dla zwierząt nie zasługuje na miano człowieka. wiesz co ? to zoofile najbardziej nienawidzą ludzi,co widać zawsze w komentarzach,..co ty za bzdury opowiadasz? jakie pomaganie ludziom? ze psu nogi za 30 tys doczepili? ludziom to pomagaja zwierzeta laboratoryjne,  a nie to coś, bo za 30 tys. to  nie jednemu dziecku by ufundowali proteze... jak masz ochotę to sprawdź na siepomaga.pl gdzie te pieniądze powinny trafić. mam nadzieje ze kiedyś Ci się prioytety poustawiają , oby nie w sytuacji kiedy zagrożone bedzie Twoje zycie.
polak-prawdziwy katolik napisał:
Lecz się na nogi, bo na głowę za późno. A najlepiej pomódl się o oświecenie przez Ducha Świętego. Przeczytaj też encyklikę papieża Franciszka (Laudato si), może dasz radę zrozumieć jaki ma związek przyroda z człowiekiem. Współczuję ci serdecznie braku rozumu i takiego poziomu nieuzasadnionej niczym agresji. 
rozwiń
Avatar
człowiek / 31 lipca 2016 o 20:41
JA napisał:
gość napisał:
Oto dowód dlaczego wolę pomóc psu niż takiej wredocie pełnej jadu i nienawiści.Matki Teresy z Kalkuty się znalazły.Mentalnośc i stosunek do zwierząt jak u wschodniej dziczy,wstyd się przyznawać.A na "szlak" to można sobie pójśc na wycieczkę,złotouści
Durniu jeden a niech ciebie coś trafi, i wtedy o pomoc do kundli a nie do ludzi.. skąd się takie bałwany biorą! a "Matki Teresy" przynajmniej znają gdzie jest czyje miejsce i jakie powinny być wartości NADRZĘDNE.. ale ty gamoniu tego nie pojmiesz. i jak piszę... jak zachorujesz to niech cię kundle leczą.. szkoda ze nie znam twoich personaliów, bo gdybyś kiedyś leżał i potrzebował pomocy to bym ci sheile przyprowadziła, z tymi kulasami i niech ci pies morde liże -i nie dlatego że jestem zła, bo pomagam ludziom ile mogę,a nawet więcej, ale może wtedy byś zrozumiał jakie brednie opisujesz.
JA napisał:
Takie operacje otwierają drogę dla pomagania ludziom. A kto nie ma grama empatii dla zwierząt nie zasługuje na miano człowieka.  A ty ziejąca nienawiścią kobiecino idź do psychiatry, bo twoja pomoc ludziom to tylko twoja wyobraźnia.
rozwiń
Avatar
JA / 31 lipca 2016 o 13:29
gość napisał:
Oto dowód dlaczego wolę pomóc psu niż takiej wredocie pełnej jadu i nienawiści.Matki Teresy z Kalkuty się znalazły.Mentalnośc i stosunek do zwierząt jak u wschodniej dziczy,wstyd się przyznawać.A na "szlak" to można sobie pójśc na wycieczkę,złotouści
Durniu jeden a niech ciebie coś trafi, i wtedy o pomoc do kundli a nie do ludzi.. skąd się takie bałwany biorą! a "Matki Teresy" przynajmniej znają gdzie jest czyje miejsce i jakie powinny być wartości NADRZĘDNE.. ale ty gamoniu tego nie pojmiesz. i jak piszę... jak zachorujesz to niech cię kundle leczą.. szkoda ze nie znam twoich personaliów, bo gdybyś kiedyś leżał i potrzebował pomocy to bym ci sheile przyprowadziła, z tymi kulasami i niech ci pies morde liże -i nie dlatego że jestem zła, bo pomagam ludziom ile mogę,a nawet więcej, ale może wtedy byś zrozumiał jakie brednie opisujesz.
Durniu jeden a niech ciebie coś trafi, i wtedy o pomoc do kundli a nie do ludzi.. skąd się takie bałwany biorą! a "Matki Teresy" przynajmniej znają gdzie jest czyje miejsce i jakie powinny być wartości NADRZĘDNE.. ale ty gamoniu tego nie pojmiesz. i jak piszę... jak zachorujesz to niech cię kundle leczą.. szkoda ze nie znam twoich personaliów, bo gdybyś kiedyś leżał i potrzebował pomocy to bym ci sheile przyprowadziła, z tymi kulasami i niech ci pies morde liże -i nie dlatego że jestem zła, bo pomagam ludziom ile mog... rozwiń
Avatar
taaa jadne / 31 lipca 2016 o 13:24
polak-prawdziwy katolik napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tyle ludzi choruje a tu . Zresztą szkoda pisać, szlak mnie trafia
Ludzie, skąd w was tyle jadu? Przecież taka operacja otwiera drogę dla pomagania ludziom. A poza tym kto nie ma grama empatii dla zwierząt nie zasługuje na miano człowieka. wiesz co ? to zoofile najbardziej nienawidzą ludzi,co widać zawsze w komentarzach,..co ty za bzdury opowiadasz? jakie pomaganie ludziom? ze psu nogi za 30 tys doczepili? ludziom to pomagaja zwierzeta laboratoryjne,  a nie to coś, bo za 30 tys. to  nie jednemu dziecku by ufundowali proteze... jak masz ochotę to sprawdź na siepomaga.pl gdzie te pieniądze powinny trafić. mam nadzieje ze kiedyś Ci się prioytety poustawiają , oby nie w sytuacji kiedy zagrożone bedzie Twoje zycie.
rozwiń
Avatar
Gość / 31 lipca 2016 o 13:21
i mam nadzieję że ostatnia, całe szczęście sa jeszcze weterynarze, nawet znajomi tego który zbierał na te protezy(ładnie, wykorzystał durnotę ludzi i sobie nabił kabzę),którzy mówią wprost że takie kwoty na zabiegi dla zwierząt są zwyczajnie niemoralne! i mówią to WETERYNARZE- I nawet koledzy z roku tego pana ....ludzie są naprawdę głupi- mam nadzieję że tym którzy ufundowali to badziewie temu kundlowi przydarzy sie kiedyś co bedzie wwymagalo pieniedzy na ratowanie ich zycia i zdrowia- ciekawe jak sie beda czuli jak ludzi wplaca na kundla 30 tys. a nie np. na dawke leku ratujaca ich zycie /lub i kogoś z ich rodzin. wiec następnym razem 2 razy sie zastanowcie na co wplacacie kase, nie moj interes lecz ludzie powinni byc madrzy i wiedzieć co jest wazniejsze, a co jest zbtkiem
i mam nadzieję że ostatnia, całe szczęście sa jeszcze weterynarze, nawet znajomi tego który zbierał na te protezy(ładnie, wykorzystał durnotę ludzi i sobie nabił kabzę),którzy mówią wprost że takie kwoty na zabiegi dla zwierząt są zwyczajnie niemoralne! i mówią to WETERYNARZE- I nawet koledzy z roku tego pana ....ludzie są naprawdę głupi- mam nadzieję że tym którzy ufundowali to badziewie temu kundlowi przydarzy sie kiedyś co bedzie wwymagalo pieniedzy na ratowanie ich zycia i zdrowia- ciekawe jak sie beda czuli jak ludzi wplaca na kundla 30... rozwiń
Avatar
ad / 31 lipca 2016 o 12:26
użytkownik niezarejestrowany napisał:
to, że ludzie mają co jeść, albo nie, to że mają za co się leczyć, lub nie to zależy do nich samych. to oni wybierają władze, które przymusowo ściągają składki, podatki itd. na różne cele. ludzie zakładają sobie fundacje itp., więc co to za durne porównanie, że pomogło się psu, który przez człowieka stracił łapki, a nie innemu człowiekowi. ci co tak krytykują, niech sami zaczną pomagać ludziom, lub zwierzakom, a od razu lżej im będzie.
wiesz doprze, że pojedynczy człowiek w wyborach pomomi, ze chce dobrze wybrać to może się najwyżej sam podrapać po ***, 
wiesz doprze, że pojedynczy człowiek w wyborach pomomi, ze chce dobrze wybrać to może się najwyżej sam podrapać po ***,  rozwiń
Avatar
kolslsl / 31 lipca 2016 o 09:06
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To, że ludzie mają co jeść, albo nie, to że mają za co się leczyć, lub nie to zależy do nich samych. To oni wybierają władze, które przymusowo ściągają składki, podatki itd. na różne cele. Ludzie zakładają sobie fundacje itp., więc co to za durne porównanie, że pomogło się psu, który przez człowieka stracił łapki, a nie innemu człowiekowi. Ci co tak krytykują, niech sami zaczną pomagać ludziom, lub zwierzakom, a od razu lżej im będzie.
to własnie odkąd upadła komuna to nawet teraz nie rusze palcem, bo to własnie solidaruchy z lat 80 i kolejne władze nauczyły mnie, ze nalezy dbać o siebie, deptać innych, bo masz np. teraz za leżenie się, pieprzenie i rozmnażanie sie dostają za darmo kupę pieniędzy a za pracę jałmużna ok. 1200 zł. To sam sami rzadzący ucza nas nienawiści wobec siebie. Kapitalizm w kraju polega na tym kto komu wiecej wydrze. Polacy dzielą się na dwie grupy oszukujących i oszukanych.
to własnie odkąd upadła komuna to nawet teraz nie rusze palcem, bo to własnie solidaruchy z lat 80 i kolejne władze nauczyły mnie, ze nalezy dbać o siebie, deptać innych, bo masz np. teraz za leżenie się, pieprzenie i rozmnażanie sie dostają za darmo kupę pieniędzy a za pracę jałmużna ok. 1200 zł. To sam sami rzadzący ucza nas nienawiści wobec siebie. Kapitalizm w kraju polega na tym kto komu wiecej wydrze. Polacy dzielą się na dwie grupy oszukujących i oszukanych. rozwiń
Avatar
Gość / 30 lipca 2016 o 23:57
To, że ludzie mają co jeść, albo nie, to że mają za co się leczyć, lub nie to zależy do nich samych. To oni wybierają władze, które przymusowo ściągają składki, podatki itd. na różne cele. Ludzie zakładają sobie fundacje itp., więc co to za durne porównanie, że pomogło się psu, który przez człowieka stracił łapki, a nie innemu człowiekowi. Ci co tak krytykują, niech sami zaczną pomagać ludziom, lub zwierzakom, a od razu lżej im będzie.
Avatar
gość / 30 lipca 2016 o 23:45
Oto dowód dlaczego wolę pomóc psu niż takiej wredocie pełnej jadu i nienawiści.Matki Teresy z Kalkuty się znalazły.Mentalnośc i stosunek do zwierząt jak u wschodniej dziczy,wstyd się przyznawać.A na "szlak" to można sobie pójśc na wycieczkę,złotouści
Avatar
Gość / 30 lipca 2016 o 23:09
Takie czasy, będziesz chory leżał koło chorego psa to pomogą psu, Ty w kolejkę do konowała
Avatar
ktoś / 31 lipca 2016 o 20:49
taaa jadne napisał:
polak-prawdziwy katolik napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 Tyle ludzi choruje a tu . Zresztą szkoda pisać, szlak mnie trafia
Ludzie, skąd w was tyle jadu? Przecież taka operacja otwiera drogę dla pomagania ludziom. A poza tym kto nie ma grama empatii dla zwierząt nie zasługuje na miano człowieka. wiesz co ? to zoofile najbardziej nienawidzą ludzi,co widać zawsze w komentarzach,..co ty za bzdury opowiadasz? jakie pomaganie ludziom? ze psu nogi za 30 tys doczepili? ludziom to pomagaja zwierzeta laboratoryjne,  a nie to coś, bo za 30 tys. to  nie jednemu dziecku by ufundowali proteze... jak masz ochotę to sprawdź na siepomaga.pl gdzie te pieniądze powinny trafić. mam nadzieje ze kiedyś Ci się prioytety poustawiają , oby nie w sytuacji kiedy zagrożone bedzie Twoje zycie.
polak-prawdziwy katolik napisał:
Lecz się na nogi, bo na głowę za późno. A najlepiej pomódl się o oświecenie przez Ducha Świętego. Przeczytaj też encyklikę papieża Franciszka (Laudato si), może dasz radę zrozumieć jaki ma związek przyroda z człowiekiem. Współczuję ci serdecznie braku rozumu i takiego poziomu nieuzasadnionej niczym agresji. 
rozwiń
Avatar
człowiek / 31 lipca 2016 o 20:41
JA napisał:
gość napisał:
Oto dowód dlaczego wolę pomóc psu niż takiej wredocie pełnej jadu i nienawiści.Matki Teresy z Kalkuty się znalazły.Mentalnośc i stosunek do zwierząt jak u wschodniej dziczy,wstyd się przyznawać.A na "szlak" to można sobie pójśc na wycieczkę,złotouści
Durniu jeden a niech ciebie coś trafi, i wtedy o pomoc do kundli a nie do ludzi.. skąd się takie bałwany biorą! a "Matki Teresy" przynajmniej znają gdzie jest czyje miejsce i jakie powinny być wartości NADRZĘDNE.. ale ty gamoniu tego nie pojmiesz. i jak piszę... jak zachorujesz to niech cię kundle leczą.. szkoda ze nie znam twoich personaliów, bo gdybyś kiedyś leżał i potrzebował pomocy to bym ci sheile przyprowadziła, z tymi kulasami i niech ci pies morde liże -i nie dlatego że jestem zła, bo pomagam ludziom ile mogę,a nawet więcej, ale może wtedy byś zrozumiał jakie brednie opisujesz.
JA napisał:
Takie operacje otwierają drogę dla pomagania ludziom. A kto nie ma grama empatii dla zwierząt nie zasługuje na miano człowieka.  A ty ziejąca nienawiścią kobiecino idź do psychiatry, bo twoja pomoc ludziom to tylko twoja wyobraźnia.
rozwiń
Avatar
JA / 31 lipca 2016 o 13:29
gość napisał:
Oto dowód dlaczego wolę pomóc psu niż takiej wredocie pełnej jadu i nienawiści.Matki Teresy z Kalkuty się znalazły.Mentalnośc i stosunek do zwierząt jak u wschodniej dziczy,wstyd się przyznawać.A na "szlak" to można sobie pójśc na wycieczkę,złotouści
Durniu jeden a niech ciebie coś trafi, i wtedy o pomoc do kundli a nie do ludzi.. skąd się takie bałwany biorą! a "Matki Teresy" przynajmniej znają gdzie jest czyje miejsce i jakie powinny być wartości NADRZĘDNE.. ale ty gamoniu tego nie pojmiesz. i jak piszę... jak zachorujesz to niech cię kundle leczą.. szkoda ze nie znam twoich personaliów, bo gdybyś kiedyś leżał i potrzebował pomocy to bym ci sheile przyprowadziła, z tymi kulasami i niech ci pies morde liże -i nie dlatego że jestem zła, bo pomagam ludziom ile mogę,a nawet więcej, ale może wtedy byś zrozumiał jakie brednie opisujesz.
Durniu jeden a niech ciebie coś trafi, i wtedy o pomoc do kundli a nie do ludzi.. skąd się takie bałwany biorą! a "Matki Teresy" przynajmniej znają gdzie jest czyje miejsce i jakie powinny być wartości NADRZĘDNE.. ale ty gamoniu tego nie pojmiesz. i jak piszę... jak zachorujesz to niech cię kundle leczą.. szkoda ze nie znam twoich personaliów, bo gdybyś kiedyś leżał i potrzebował pomocy to bym ci sheile przyprowadziła, z tymi kulasami i niech ci pies morde liże -i nie dlatego że jestem zła, bo pomagam ludziom ile mog... rozwiń
Avatar
taaa jadne / 31 lipca 2016 o 13:24
polak-prawdziwy katolik napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tyle ludzi choruje a tu . Zresztą szkoda pisać, szlak mnie trafia
Ludzie, skąd w was tyle jadu? Przecież taka operacja otwiera drogę dla pomagania ludziom. A poza tym kto nie ma grama empatii dla zwierząt nie zasługuje na miano człowieka. wiesz co ? to zoofile najbardziej nienawidzą ludzi,co widać zawsze w komentarzach,..co ty za bzdury opowiadasz? jakie pomaganie ludziom? ze psu nogi za 30 tys doczepili? ludziom to pomagaja zwierzeta laboratoryjne,  a nie to coś, bo za 30 tys. to  nie jednemu dziecku by ufundowali proteze... jak masz ochotę to sprawdź na siepomaga.pl gdzie te pieniądze powinny trafić. mam nadzieje ze kiedyś Ci się prioytety poustawiają , oby nie w sytuacji kiedy zagrożone bedzie Twoje zycie.
rozwiń
Avatar
Gość / 31 lipca 2016 o 13:21
i mam nadzieję że ostatnia, całe szczęście sa jeszcze weterynarze, nawet znajomi tego który zbierał na te protezy(ładnie, wykorzystał durnotę ludzi i sobie nabił kabzę),którzy mówią wprost że takie kwoty na zabiegi dla zwierząt są zwyczajnie niemoralne! i mówią to WETERYNARZE- I nawet koledzy z roku tego pana ....ludzie są naprawdę głupi- mam nadzieję że tym którzy ufundowali to badziewie temu kundlowi przydarzy sie kiedyś co bedzie wwymagalo pieniedzy na ratowanie ich zycia i zdrowia- ciekawe jak sie beda czuli jak ludzi wplaca na kundla 30 tys. a nie np. na dawke leku ratujaca ich zycie /lub i kogoś z ich rodzin. wiec następnym razem 2 razy sie zastanowcie na co wplacacie kase, nie moj interes lecz ludzie powinni byc madrzy i wiedzieć co jest wazniejsze, a co jest zbtkiem
i mam nadzieję że ostatnia, całe szczęście sa jeszcze weterynarze, nawet znajomi tego który zbierał na te protezy(ładnie, wykorzystał durnotę ludzi i sobie nabił kabzę),którzy mówią wprost że takie kwoty na zabiegi dla zwierząt są zwyczajnie niemoralne! i mówią to WETERYNARZE- I nawet koledzy z roku tego pana ....ludzie są naprawdę głupi- mam nadzieję że tym którzy ufundowali to badziewie temu kundlowi przydarzy sie kiedyś co bedzie wwymagalo pieniedzy na ratowanie ich zycia i zdrowia- ciekawe jak sie beda czuli jak ludzi wplaca na kundla 30... rozwiń
Avatar
ad / 31 lipca 2016 o 12:26
użytkownik niezarejestrowany napisał:
to, że ludzie mają co jeść, albo nie, to że mają za co się leczyć, lub nie to zależy do nich samych. to oni wybierają władze, które przymusowo ściągają składki, podatki itd. na różne cele. ludzie zakładają sobie fundacje itp., więc co to za durne porównanie, że pomogło się psu, który przez człowieka stracił łapki, a nie innemu człowiekowi. ci co tak krytykują, niech sami zaczną pomagać ludziom, lub zwierzakom, a od razu lżej im będzie.
wiesz doprze, że pojedynczy człowiek w wyborach pomomi, ze chce dobrze wybrać to może się najwyżej sam podrapać po ***, 
wiesz doprze, że pojedynczy człowiek w wyborach pomomi, ze chce dobrze wybrać to może się najwyżej sam podrapać po ***,  rozwiń
Avatar
kolslsl / 31 lipca 2016 o 09:06
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To, że ludzie mają co jeść, albo nie, to że mają za co się leczyć, lub nie to zależy do nich samych. To oni wybierają władze, które przymusowo ściągają składki, podatki itd. na różne cele. Ludzie zakładają sobie fundacje itp., więc co to za durne porównanie, że pomogło się psu, który przez człowieka stracił łapki, a nie innemu człowiekowi. Ci co tak krytykują, niech sami zaczną pomagać ludziom, lub zwierzakom, a od razu lżej im będzie.
to własnie odkąd upadła komuna to nawet teraz nie rusze palcem, bo to własnie solidaruchy z lat 80 i kolejne władze nauczyły mnie, ze nalezy dbać o siebie, deptać innych, bo masz np. teraz za leżenie się, pieprzenie i rozmnażanie sie dostają za darmo kupę pieniędzy a za pracę jałmużna ok. 1200 zł. To sam sami rzadzący ucza nas nienawiści wobec siebie. Kapitalizm w kraju polega na tym kto komu wiecej wydrze. Polacy dzielą się na dwie grupy oszukujących i oszukanych.
to własnie odkąd upadła komuna to nawet teraz nie rusze palcem, bo to własnie solidaruchy z lat 80 i kolejne władze nauczyły mnie, ze nalezy dbać o siebie, deptać innych, bo masz np. teraz za leżenie się, pieprzenie i rozmnażanie sie dostają za darmo kupę pieniędzy a za pracę jałmużna ok. 1200 zł. To sam sami rzadzący ucza nas nienawiści wobec siebie. Kapitalizm w kraju polega na tym kto komu wiecej wydrze. Polacy dzielą się na dwie grupy oszukujących i oszukanych. rozwiń
Avatar
Gość / 30 lipca 2016 o 23:57
To, że ludzie mają co jeść, albo nie, to że mają za co się leczyć, lub nie to zależy do nich samych. To oni wybierają władze, które przymusowo ściągają składki, podatki itd. na różne cele. Ludzie zakładają sobie fundacje itp., więc co to za durne porównanie, że pomogło się psu, który przez człowieka stracił łapki, a nie innemu człowiekowi. Ci co tak krytykują, niech sami zaczną pomagać ludziom, lub zwierzakom, a od razu lżej im będzie.
Avatar
gość / 30 lipca 2016 o 23:45
Oto dowód dlaczego wolę pomóc psu niż takiej wredocie pełnej jadu i nienawiści.Matki Teresy z Kalkuty się znalazły.Mentalnośc i stosunek do zwierząt jak u wschodniej dziczy,wstyd się przyznawać.A na "szlak" to można sobie pójśc na wycieczkę,złotouści
Avatar
Gość / 30 lipca 2016 o 23:09
Takie czasy, będziesz chory leżał koło chorego psa to pomogą psu, Ty w kolejkę do konowała
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 0 1

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 0 2

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 0 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 2

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 21

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 1

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 9

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 24

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 29

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!