Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 lutego 2013 r.
17:06
Edytuj ten wpis

Sieć C&A otworzy sklep w Felicity

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 28 A A
 (mat. inwestora)
(mat. inwestora)

Do grona najemców w centrum Felicity dołączyła kolejna marka. W galerii przy al. Witosa powstanie pierwszy w Lublinie salon C&A. Zajmie ponad 1,3 tys. mkw. powierzchni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Będzie to jednopoziomowy sklep z bardzo bogatą ofertą ubrań i dodatków. Wierzymy, iż szybko pozyskamy grono klientów na nowym rynku – mówi Zbigniew Klepacki, dyrektor ds. sprzedaży C&A Polska

Wejście tej marki do Felicity oznacza, że centrum zostało zagospodarowane w ponad 80 proc., uwzględniając list intencyjny podpisany z marką Media Saturn.

Wśród kluczowych najemców z branży odzieżowej znajdą się m.in. takie marki jak: H&M, Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti, Reserved, Mohito, Cropp, House, SinSay, New Yorker, Diverse, Carry czy Tally Weijl.

– Podpisujemy umowy z najbardziej znanymi markami, wiele z nich zajmuje znaczące powierzchnie, nawet powyżej 1 tys. mkw – mówi Barbara Pryszcz, reprezentująca inwestora.

Powierzchnia najmu w Felicity wyniesie 75 tys. mkw. Dla klientów centrum zaplanowano parking na 3 tys. aut. W centrum u zbiegu al. Witosa i ul. Grygowej znajdziemy 135 sklepów i punktów usługowych. Inwestor podpisał już umowy m.in. z Auchan, Leroy Merlin, sieciami Intersport i Smyk Megastore. Otwarcie galerii zaplanowano na koniec tego roku.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lerła merlę / 22 lutego 2013 o 14:43
[quote name='Helenka' timestamp='1361527805' post='737268']
Jaka jatka o to, które miasto lepsze! matko.... wszyscy jesteście śmieszni, co chcecie udowodnić sobie nawzajem?
Urodziłam się w Lublinie, do czasu rozpoczęcia studiów mieszkałam w Zamościu - i mam porównanie. Zamość jest generalnie ładnym miastem, dużo środków unijnych zostało tam dobrze wykorzystanych, starówka - no niestety, JEST moim zdaniem ładniejsza od lubelskiej- i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac, mam takie zdanie i tyle. Lubelska jest natomiast bardziej tajemnicza, ma swój urok. Poza tym są tutaj o niebo lepsze knajpki!
Niestety, w Zamościu nie ma szans na rozwój czy prace zgodną z wykształceniem. Jeśli powstają galerie, drogerie i inne -erie to owszem, gdzieś tam można się zahaczyć. Ale to tyle. Nie twierdzę, że w Lublinie jest raj, wszyscy wiemy jak jest, ale są duużo więcej ofert pracy pracy poza sklepami.
No i dodam jeszcze, że nie rozumiem lokowania tak dużego centrum handlowego w tak odległym od centrum miejscu. No chyba, że zadbają o doskonały transport publiczny- nie jak Carrefour i jego autobus dwa razy na godzinę...
A do licytacji co jest w Zamościu a czego nie ma w Lublinie dorzucam Douglas'a
[/quote]

Helenka a ja nie rozumiem lokowania tak dużego centrum handlowego blisko centrum. Chcesz mi wmówic , ze tego typu centra powinny byc w sródmiesciu? Nie zartuj tak nawet. Sadze, ze miejsce jest idealne- hala nie grzeszy urodą, wiec Bogu dzieki, ze nie bedzie blisko centrum, jest przy głownej drodze krajowej i jednej z głównych wylotowych arterii miasta, przyciagnie ludzi z okolicznych miejscowości. blisko lotniko i swidnik. Jesli nie masz auta to MPK tez tam dojedziesz - uwierz!. tyle w temacie. Wszystkie tego typu kolosy z marketami budowlanymi powinny byc ma obrzezach miasta albo za blokowiskami.
[quote name='Helenka' timestamp='1361527805' post='737268']
Jaka jatka o to, które miasto lepsze! matko.... wszyscy jesteście śmieszni, co chcecie udowodnić sobie nawzajem?
Urodziłam się w Lublinie, do czasu rozpoczęcia studiów mieszkałam w Zamościu - i mam porównanie. Zamość jest generalnie ładnym miastem, dużo środków unijnych zostało tam dobrze wykorzystanych, starówka - no niestety, JEST moim zdaniem ładniejsza od lubelskiej- i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac, mam takie zdanie i tyle. L... rozwiń
Avatar
xyz / 22 lutego 2013 o 11:28
[quote name='Helenka' timestamp='1361527805' post='737268']
Jaka jatka o to, które miasto lepsze! matko.... wszyscy jesteście śmieszni, co chcecie udowodnić sobie nawzajem?
Urodziłam się w Lublinie, do czasu rozpoczęcia studiów mieszkałam w Zamościu - i mam porównanie. Zamość jest generalnie ładnym miastem, dużo środków unijnych zostało tam dobrze wykorzystanych, starówka - no niestety, JEST moim zdaniem ładniejsza od lubelskiej- i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac, mam takie zdanie i tyle. Lubelska jest natomiast bardziej tajemnicza, ma swój urok. Poza tym są tutaj o niebo lepsze knajpki!
Niestety, w Zamościu nie ma szans na rozwój czy prace zgodną z wykształceniem. Jeśli powstają galerie, drogerie i inne -erie to owszem, gdzieś tam można się zahaczyć. Ale to tyle. Nie twierdzę, że w Lublinie jest raj, wszyscy wiemy jak jest, ale są duużo więcej ofert pracy pracy poza sklepami.
No i dodam jeszcze, że nie rozumiem lokowania tak dużego centrum handlowego w tak odległym od centrum miejscu. No chyba, że zadbają o doskonały transport publiczny- nie jak Carrefour i jego autobus dwa razy na godzinę...
A do licytacji co jest w Zamościu a czego nie ma w Lublinie dorzucam Douglas'a
[/quote]
Świetny komentarz, ludzie są żałośni przerzucając się tymi opiniami. Każdy ma inne spojrzenie na świat, w tym na starówki w polskich miastach. Co do umiejscowienia Felicity - zwróć uwagę, przy jakiej trasie leży ten teren. Poza tym, że wracający do Świdnika po pracy będą mieli ją po drodze, to całe rzesze Rosjan i Ukraińców zostaną stałymi bywalcami. Im lepiej robić zakupy tam niż w Plazie czy Olimpie (w Olimpie jest ich w weekendy mnóstwo). Poza tym w Felicity będzie pierwszy w LBN Auchan, a to spory atut bo sklep ma bardzo konkurencyjne ceny. Pozdrawiam
[quote name='Helenka' timestamp='1361527805' post='737268']
Jaka jatka o to, które miasto lepsze! matko.... wszyscy jesteście śmieszni, co chcecie udowodnić sobie nawzajem?
Urodziłam się w Lublinie, do czasu rozpoczęcia studiów mieszkałam w Zamościu - i mam porównanie. Zamość jest generalnie ładnym miastem, dużo środków unijnych zostało tam dobrze wykorzystanych, starówka - no niestety, JEST moim zdaniem ładniejsza od lubelskiej- i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac, mam takie zdanie i tyle. L... rozwiń
Avatar
Helenka / 22 lutego 2013 o 11:10
Jaka jatka o to, które miasto lepsze! matko.... wszyscy jesteście śmieszni, co chcecie udowodnić sobie nawzajem?
Urodziłam się w Lublinie, do czasu rozpoczęcia studiów mieszkałam w Zamościu - i mam porównanie. Zamość jest generalnie ładnym miastem, dużo środków unijnych zostało tam dobrze wykorzystanych, starówka - no niestety, JEST moim zdaniem ładniejsza od lubelskiej- i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac, mam takie zdanie i tyle. Lubelska jest natomiast bardziej tajemnicza, ma swój urok. Poza tym są tutaj o niebo lepsze knajpki!
Niestety, w Zamościu nie ma szans na rozwój czy prace zgodną z wykształceniem. Jeśli powstają galerie, drogerie i inne -erie to owszem, gdzieś tam można się zahaczyć. Ale to tyle. Nie twierdzę, że w Lublinie jest raj, wszyscy wiemy jak jest, ale są duużo więcej ofert pracy pracy poza sklepami.
No i dodam jeszcze, że nie rozumiem lokowania tak dużego centrum handlowego w tak odległym od centrum miejscu. No chyba, że zadbają o doskonały transport publiczny- nie jak Carrefour i jego autobus dwa razy na godzinę...
A do licytacji co jest w Zamościu a czego nie ma w Lublinie dorzucam Douglas'a
Jaka jatka o to, które miasto lepsze! matko.... wszyscy jesteście śmieszni, co chcecie udowodnić sobie nawzajem?
Urodziłam się w Lublinie, do czasu rozpoczęcia studiów mieszkałam w Zamościu - i mam porównanie. Zamość jest generalnie ładnym miastem, dużo środków unijnych zostało tam dobrze wykorzystanych, starówka - no niestety, JEST moim zdaniem ładniejsza od lubelskiej- i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac, mam takie zdanie i tyle. Lubelska jest natomiast bardziej tajemnicza, ma swój urok. Poza tym są tutaj o niebo lepsze... rozwiń
Avatar
Gość / 22 lutego 2013 o 11:04
[quote name='es' timestamp='1361489818' post='737164']
kolejne dziadostwo , powinni otworzyć tk maxx i primark dla ludu to ludzie zaczęli by normalnie wyglądać bo jak ktoś z zachodu zajrzy do Lublina to jak by się ukraine się przeniósł i te wsiowe dziewczynki biegające po plazie myśląc że to taki ekskluzywne centrum
[/quote]Jesteś żałosny ,wszędzie te same sklepy więc nie wiem po co robisz zamieszanie.
Avatar
yyy / 22 lutego 2013 o 11:00
[quote name='ja@' timestamp='1361517766' post='737201']
po raz pierwszy nie uczestniczyłam w wyprzedażowym szale, kiedy co sezon wydawałam kilkaset złotych na fatalaszki, buty itp.[/quote]

... pomijam fakt, że w tych dziadowskich butikach jest gorsza markowa chińszczyzna niż w ciuchlandach, gdzie można trafić za 5 - 30 zł markowe ciuchy.
Poza tym większość "marek" w galeriach to polskie firmy z amerykańskimi nazwami, z ciuchami zawyżonymi o 50 % - 90 % od ich realnej wartości.
Avatar
x / 22 lutego 2013 o 09:43
[quote name='tepiecłupote' timestamp='1361487328' post='737154']
mały prowincjonalny ryneczek? przeciez ten rynek w zamosciu jest znacznie wiekszy niz lubelski ? beka z ludzi z zamoscia, ale jeszce wieksza beka z lublinian którzy sie napinają . ze wszytkich mieszkanców i ich napinki mozna smiechowac sie do woli hahaha Karr- o chopie dowaliłes do pieca - mianuje cie przygłupem wątku. gratulacje
[/quote]Nie bede się zniżał do twojego poziomu tłuku bo szkoda mi czasu na tak błyskotliwoą rozmowę z tobą. Jak byś pochodził z miasta miałbyś identyczne zdanie ,no ale cóż tak wyszło.A poza tym Lublin ma Stare Miasto zaraz po Krakowie najepsze w Polsce ,a w tym rynek.
[quote name='tepiecłupote' timestamp='1361487328' post='737154']
mały prowincjonalny ryneczek? przeciez ten rynek w zamosciu jest znacznie wiekszy niz lubelski ? beka z ludzi z zamoscia, ale jeszce wieksza beka z lublinian którzy sie napinają . ze wszytkich mieszkanców i ich napinki mozna smiechowac sie do woli hahaha Karr- o chopie dowaliłes do pieca - mianuje cie przygłupem wątku. gratulacje
[/quote]Nie bede się zniżał do twojego poziomu tłuku bo szkoda mi czasu na tak błyskotliwoą rozmowę z tobą. Jak... rozwiń
Avatar
Karr / 22 lutego 2013 o 09:38
[quote name='Gość' timestamp='1361481685' post='737130']
a gdzie wcześniej otwarto castoramę?
[/quote]A gdzie wcześniej OBI i Leroy Meriln ?!!!
Avatar
zenobiusz / 22 lutego 2013 o 09:08
[quote name='es' timestamp='1361489818' post='737164']
kolejne dziadostwo , powinni otworzyć tk maxx i primark dla ludu to ludzie zaczęli by normalnie wyglądać bo jak ktoś z zachodu zajrzy do Lublina to jak by się ukraine się przeniósł i te wsiowe dziewczynki biegające po plazie myśląc że to taki ekskluzywne centrum
[/quote]
No tak, koniecznie! Bo przecież metka od obrania to najważniejsza cecha człowieka. Ja jednak radziłbym autorowi powyższego postu zdrowo walnąć głową w jakiś ceglany mur. Może pomoże i trochę kompleksów się pozbędzie bo póki co autor postu ma więcej kompleksów niż te wszystkie "wsiowe dziewczynki" razem wzięte.
[quote name='es' timestamp='1361489818' post='737164']
kolejne dziadostwo , powinni otworzyć tk maxx i primark dla ludu to ludzie zaczęli by normalnie wyglądać bo jak ktoś z zachodu zajrzy do Lublina to jak by się ukraine się przeniósł i te wsiowe dziewczynki biegające po plazie myśląc że to taki ekskluzywne centrum
[/quote]
No tak, koniecznie! Bo przecież metka od obrania to najważniejsza cecha człowieka. Ja jednak radziłbym autorowi powyższego postu zdrowo walnąć głową w jakiś ceglany mur. ... rozwiń
Avatar
ja@ / 22 lutego 2013 o 08:22
do przyszłego inwestora: brawo, tylko kto tam bedzie kupował ... osobiście po raz pierwszy nie uczestniczyłam w wyprzedażowym szale, kiedy co sezon wydawałam kilkaset złotych na fatalaszki, buty itp. niestety , bez rzadnej ściemy czy frasunku, przyznaje że opłaty, rachunki, koszty żywności..i niedługo podwyżka o 30% śmieci, tak daja mi w kość,że zwyczajnie mnie nie stać na nowe ubrania, a nie naleze do osób ", 1500 brutto". co z tego jak jest więcej jak wiekszość pensji zżeraja koszty utrzymania ! Rzygać sie chce ...:/
Avatar
es / 22 lutego 2013 o 00:36
kolejne dziadostwo , powinni otworzyć tk maxx i primark dla ludu to ludzie zaczęli by normalnie wyglądać bo jak ktoś z zachodu zajrzy do Lublina to jak by się ukraine się przeniósł i te wsiowe dziewczynki biegające po plazie myśląc że to taki ekskluzywne centrum
Avatar
lerła merlę / 22 lutego 2013 o 14:43
[quote name='Helenka' timestamp='1361527805' post='737268']
Jaka jatka o to, które miasto lepsze! matko.... wszyscy jesteście śmieszni, co chcecie udowodnić sobie nawzajem?
Urodziłam się w Lublinie, do czasu rozpoczęcia studiów mieszkałam w Zamościu - i mam porównanie. Zamość jest generalnie ładnym miastem, dużo środków unijnych zostało tam dobrze wykorzystanych, starówka - no niestety, JEST moim zdaniem ładniejsza od lubelskiej- i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac, mam takie zdanie i tyle. Lubelska jest natomiast bardziej tajemnicza, ma swój urok. Poza tym są tutaj o niebo lepsze knajpki!
Niestety, w Zamościu nie ma szans na rozwój czy prace zgodną z wykształceniem. Jeśli powstają galerie, drogerie i inne -erie to owszem, gdzieś tam można się zahaczyć. Ale to tyle. Nie twierdzę, że w Lublinie jest raj, wszyscy wiemy jak jest, ale są duużo więcej ofert pracy pracy poza sklepami.
No i dodam jeszcze, że nie rozumiem lokowania tak dużego centrum handlowego w tak odległym od centrum miejscu. No chyba, że zadbają o doskonały transport publiczny- nie jak Carrefour i jego autobus dwa razy na godzinę...
A do licytacji co jest w Zamościu a czego nie ma w Lublinie dorzucam Douglas'a
[/quote]

Helenka a ja nie rozumiem lokowania tak dużego centrum handlowego blisko centrum. Chcesz mi wmówic , ze tego typu centra powinny byc w sródmiesciu? Nie zartuj tak nawet. Sadze, ze miejsce jest idealne- hala nie grzeszy urodą, wiec Bogu dzieki, ze nie bedzie blisko centrum, jest przy głownej drodze krajowej i jednej z głównych wylotowych arterii miasta, przyciagnie ludzi z okolicznych miejscowości. blisko lotniko i swidnik. Jesli nie masz auta to MPK tez tam dojedziesz - uwierz!. tyle w temacie. Wszystkie tego typu kolosy z marketami budowlanymi powinny byc ma obrzezach miasta albo za blokowiskami.
[quote name='Helenka' timestamp='1361527805' post='737268']
Jaka jatka o to, które miasto lepsze! matko.... wszyscy jesteście śmieszni, co chcecie udowodnić sobie nawzajem?
Urodziłam się w Lublinie, do czasu rozpoczęcia studiów mieszkałam w Zamościu - i mam porównanie. Zamość jest generalnie ładnym miastem, dużo środków unijnych zostało tam dobrze wykorzystanych, starówka - no niestety, JEST moim zdaniem ładniejsza od lubelskiej- i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac, mam takie zdanie i tyle. L... rozwiń
Avatar
xyz / 22 lutego 2013 o 11:28
[quote name='Helenka' timestamp='1361527805' post='737268']
Jaka jatka o to, które miasto lepsze! matko.... wszyscy jesteście śmieszni, co chcecie udowodnić sobie nawzajem?
Urodziłam się w Lublinie, do czasu rozpoczęcia studiów mieszkałam w Zamościu - i mam porównanie. Zamość jest generalnie ładnym miastem, dużo środków unijnych zostało tam dobrze wykorzystanych, starówka - no niestety, JEST moim zdaniem ładniejsza od lubelskiej- i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac, mam takie zdanie i tyle. Lubelska jest natomiast bardziej tajemnicza, ma swój urok. Poza tym są tutaj o niebo lepsze knajpki!
Niestety, w Zamościu nie ma szans na rozwój czy prace zgodną z wykształceniem. Jeśli powstają galerie, drogerie i inne -erie to owszem, gdzieś tam można się zahaczyć. Ale to tyle. Nie twierdzę, że w Lublinie jest raj, wszyscy wiemy jak jest, ale są duużo więcej ofert pracy pracy poza sklepami.
No i dodam jeszcze, że nie rozumiem lokowania tak dużego centrum handlowego w tak odległym od centrum miejscu. No chyba, że zadbają o doskonały transport publiczny- nie jak Carrefour i jego autobus dwa razy na godzinę...
A do licytacji co jest w Zamościu a czego nie ma w Lublinie dorzucam Douglas'a
[/quote]
Świetny komentarz, ludzie są żałośni przerzucając się tymi opiniami. Każdy ma inne spojrzenie na świat, w tym na starówki w polskich miastach. Co do umiejscowienia Felicity - zwróć uwagę, przy jakiej trasie leży ten teren. Poza tym, że wracający do Świdnika po pracy będą mieli ją po drodze, to całe rzesze Rosjan i Ukraińców zostaną stałymi bywalcami. Im lepiej robić zakupy tam niż w Plazie czy Olimpie (w Olimpie jest ich w weekendy mnóstwo). Poza tym w Felicity będzie pierwszy w LBN Auchan, a to spory atut bo sklep ma bardzo konkurencyjne ceny. Pozdrawiam
[quote name='Helenka' timestamp='1361527805' post='737268']
Jaka jatka o to, które miasto lepsze! matko.... wszyscy jesteście śmieszni, co chcecie udowodnić sobie nawzajem?
Urodziłam się w Lublinie, do czasu rozpoczęcia studiów mieszkałam w Zamościu - i mam porównanie. Zamość jest generalnie ładnym miastem, dużo środków unijnych zostało tam dobrze wykorzystanych, starówka - no niestety, JEST moim zdaniem ładniejsza od lubelskiej- i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac, mam takie zdanie i tyle. L... rozwiń
Avatar
Helenka / 22 lutego 2013 o 11:10
Jaka jatka o to, które miasto lepsze! matko.... wszyscy jesteście śmieszni, co chcecie udowodnić sobie nawzajem?
Urodziłam się w Lublinie, do czasu rozpoczęcia studiów mieszkałam w Zamościu - i mam porównanie. Zamość jest generalnie ładnym miastem, dużo środków unijnych zostało tam dobrze wykorzystanych, starówka - no niestety, JEST moim zdaniem ładniejsza od lubelskiej- i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac, mam takie zdanie i tyle. Lubelska jest natomiast bardziej tajemnicza, ma swój urok. Poza tym są tutaj o niebo lepsze knajpki!
Niestety, w Zamościu nie ma szans na rozwój czy prace zgodną z wykształceniem. Jeśli powstają galerie, drogerie i inne -erie to owszem, gdzieś tam można się zahaczyć. Ale to tyle. Nie twierdzę, że w Lublinie jest raj, wszyscy wiemy jak jest, ale są duużo więcej ofert pracy pracy poza sklepami.
No i dodam jeszcze, że nie rozumiem lokowania tak dużego centrum handlowego w tak odległym od centrum miejscu. No chyba, że zadbają o doskonały transport publiczny- nie jak Carrefour i jego autobus dwa razy na godzinę...
A do licytacji co jest w Zamościu a czego nie ma w Lublinie dorzucam Douglas'a
Jaka jatka o to, które miasto lepsze! matko.... wszyscy jesteście śmieszni, co chcecie udowodnić sobie nawzajem?
Urodziłam się w Lublinie, do czasu rozpoczęcia studiów mieszkałam w Zamościu - i mam porównanie. Zamość jest generalnie ładnym miastem, dużo środków unijnych zostało tam dobrze wykorzystanych, starówka - no niestety, JEST moim zdaniem ładniejsza od lubelskiej- i nie mam zamiaru nikogo do tego przekonywac, mam takie zdanie i tyle. Lubelska jest natomiast bardziej tajemnicza, ma swój urok. Poza tym są tutaj o niebo lepsze... rozwiń
Avatar
Gość / 22 lutego 2013 o 11:04
[quote name='es' timestamp='1361489818' post='737164']
kolejne dziadostwo , powinni otworzyć tk maxx i primark dla ludu to ludzie zaczęli by normalnie wyglądać bo jak ktoś z zachodu zajrzy do Lublina to jak by się ukraine się przeniósł i te wsiowe dziewczynki biegające po plazie myśląc że to taki ekskluzywne centrum
[/quote]Jesteś żałosny ,wszędzie te same sklepy więc nie wiem po co robisz zamieszanie.
Avatar
yyy / 22 lutego 2013 o 11:00
[quote name='ja@' timestamp='1361517766' post='737201']
po raz pierwszy nie uczestniczyłam w wyprzedażowym szale, kiedy co sezon wydawałam kilkaset złotych na fatalaszki, buty itp.[/quote]

... pomijam fakt, że w tych dziadowskich butikach jest gorsza markowa chińszczyzna niż w ciuchlandach, gdzie można trafić za 5 - 30 zł markowe ciuchy.
Poza tym większość "marek" w galeriach to polskie firmy z amerykańskimi nazwami, z ciuchami zawyżonymi o 50 % - 90 % od ich realnej wartości.
Avatar
x / 22 lutego 2013 o 09:43
[quote name='tepiecłupote' timestamp='1361487328' post='737154']
mały prowincjonalny ryneczek? przeciez ten rynek w zamosciu jest znacznie wiekszy niz lubelski ? beka z ludzi z zamoscia, ale jeszce wieksza beka z lublinian którzy sie napinają . ze wszytkich mieszkanców i ich napinki mozna smiechowac sie do woli hahaha Karr- o chopie dowaliłes do pieca - mianuje cie przygłupem wątku. gratulacje
[/quote]Nie bede się zniżał do twojego poziomu tłuku bo szkoda mi czasu na tak błyskotliwoą rozmowę z tobą. Jak byś pochodził z miasta miałbyś identyczne zdanie ,no ale cóż tak wyszło.A poza tym Lublin ma Stare Miasto zaraz po Krakowie najepsze w Polsce ,a w tym rynek.
[quote name='tepiecłupote' timestamp='1361487328' post='737154']
mały prowincjonalny ryneczek? przeciez ten rynek w zamosciu jest znacznie wiekszy niz lubelski ? beka z ludzi z zamoscia, ale jeszce wieksza beka z lublinian którzy sie napinają . ze wszytkich mieszkanców i ich napinki mozna smiechowac sie do woli hahaha Karr- o chopie dowaliłes do pieca - mianuje cie przygłupem wątku. gratulacje
[/quote]Nie bede się zniżał do twojego poziomu tłuku bo szkoda mi czasu na tak błyskotliwoą rozmowę z tobą. Jak... rozwiń
Avatar
Karr / 22 lutego 2013 o 09:38
[quote name='Gość' timestamp='1361481685' post='737130']
a gdzie wcześniej otwarto castoramę?
[/quote]A gdzie wcześniej OBI i Leroy Meriln ?!!!
Avatar
zenobiusz / 22 lutego 2013 o 09:08
[quote name='es' timestamp='1361489818' post='737164']
kolejne dziadostwo , powinni otworzyć tk maxx i primark dla ludu to ludzie zaczęli by normalnie wyglądać bo jak ktoś z zachodu zajrzy do Lublina to jak by się ukraine się przeniósł i te wsiowe dziewczynki biegające po plazie myśląc że to taki ekskluzywne centrum
[/quote]
No tak, koniecznie! Bo przecież metka od obrania to najważniejsza cecha człowieka. Ja jednak radziłbym autorowi powyższego postu zdrowo walnąć głową w jakiś ceglany mur. Może pomoże i trochę kompleksów się pozbędzie bo póki co autor postu ma więcej kompleksów niż te wszystkie "wsiowe dziewczynki" razem wzięte.
[quote name='es' timestamp='1361489818' post='737164']
kolejne dziadostwo , powinni otworzyć tk maxx i primark dla ludu to ludzie zaczęli by normalnie wyglądać bo jak ktoś z zachodu zajrzy do Lublina to jak by się ukraine się przeniósł i te wsiowe dziewczynki biegające po plazie myśląc że to taki ekskluzywne centrum
[/quote]
No tak, koniecznie! Bo przecież metka od obrania to najważniejsza cecha człowieka. Ja jednak radziłbym autorowi powyższego postu zdrowo walnąć głową w jakiś ceglany mur. ... rozwiń
Avatar
ja@ / 22 lutego 2013 o 08:22
do przyszłego inwestora: brawo, tylko kto tam bedzie kupował ... osobiście po raz pierwszy nie uczestniczyłam w wyprzedażowym szale, kiedy co sezon wydawałam kilkaset złotych na fatalaszki, buty itp. niestety , bez rzadnej ściemy czy frasunku, przyznaje że opłaty, rachunki, koszty żywności..i niedługo podwyżka o 30% śmieci, tak daja mi w kość,że zwyczajnie mnie nie stać na nowe ubrania, a nie naleze do osób ", 1500 brutto". co z tego jak jest więcej jak wiekszość pensji zżeraja koszty utrzymania ! Rzygać sie chce ...:/
Avatar
es / 22 lutego 2013 o 00:36
kolejne dziadostwo , powinni otworzyć tk maxx i primark dla ludu to ludzie zaczęli by normalnie wyglądać bo jak ktoś z zachodu zajrzy do Lublina to jak by się ukraine się przeniósł i te wsiowe dziewczynki biegające po plazie myśląc że to taki ekskluzywne centrum
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program]
24 maja 2018, 18:00
galeria

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek rozpoczynają się KULturalia, czyli Dni Kultury Studenckiej w Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zaplanowano dwa dni koncertów na pl. Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur.

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami 1 4

Pod znakiem zapytania stanął montaż słupków uniemożliwiających nielegalne parkowanie na śródmiejskich chodnikach. Nikt nie chce wziąć tego zlecenia. Drogowcy mają też spory problem z remontami osiedlowych uliczek, m.in. na Czubach i Czechowie

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania 0 0

56-letni mężczyzna spadł z rusztowania w trakcie prac przy remoncie stadionu w Janowie Lubelskim.

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę
ZDJĘCIA
galeria

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę 1 4

17-letnia rowerzystka trafiła do szpitala, po tym jak na lokalnej drodze potrącił ją samochód.

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku 1 1

Dzisiaj o godzinie 19 w Lublinie odbędzie się finał Srebrnego Kasku. Czterech najlepszych zawodników oraz jeden wybrany przez Główną Komisję Sportu Żużlowego wezmą udział w eliminacjach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem 25 1

Baseball Ravens Lublin zaliczyli fantastyczny początek sezonu w Bałtyckiej Lidze Baseballu. Popularne Kruki po trzech weekendach przewodzą całej stawce

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi
wiersze między newsami

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi 0 1

Na początek dnia, trzy linijki orientu. XVII wiecznemu japońskiemu poecie zen Matsuo Basho tyle wystarczy by opowiedzieć całą historię

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy?

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy? 47 18

Liczba wolnych miejsc pracy w przedsiębiorstwa z województwa lubelskiego tylko w ciągu ostatniego roku zwiększyła się o niemal 70 procent. Najtrudniej o fachowca jest w branży budowlanej i przemyśle. Potrzebni są także kierowcy i magazynierzy

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej?

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej? 2 10

Platforma nie ujawnia żadnych nazwisk, ale poseł Stanisław Żmijan przyznaje, że najchętniej w wyborach na prezydenta Białej Podlaskiej poparłby kobietę