wtorek, 20 lutego 2018 r.

Lublin

Skandal na Radzie Miasta: Zdecydujcie, czy jesteście Polakami!

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 marca 2012, 10:35

Elżbieta Dados, radna PiS zaapelowała, aby radni wzięli udział w głosowaniu (Karol Zienkiewicz / Arc
Elżbieta Dados, radna PiS zaapelowała, aby radni wzięli udział w głosowaniu (Karol Zienkiewicz / Arc

Pierwsze spięcie na dzisiejszej sesji Rady Miasta. Część radnych zbojkotowała przyjęcie stanowiska w sprawie pamięci narodowej. Za karę przewodniczący rady zarządził 40-minutową przerwę.

Stanowisko, które miała przyjąć rada, przedstawił Piotr Kuty. W patetycznym przemówieniu radny PiS przez kilkanaście minut mówił m.in. o Janie Pawle II, muzułmanach i zachowaniu polskiej tożsamości.
Głosowanie wydawało się jedynie formalnością. Zwłaszcza, że na sali była większość radnych.

Tymczasem głos (oczywiście popierający stanowisko) oddało jedynie 13 radnych. Żeby wynik był wiążący, zagłosowac musiało co najmniej 16 osób. Prowadzący obrady przewodniczący RM Piotr Kowalczyk (PiS) zarządził więc ponowne głosowanie. Tym razem – 14 głosów.

Kowalczyk: – Widzę, że jest nas więcej, a mimo to nie ma kworum. Proszę radnych obecnych na sali o zagłosowanie. W przeciwnym razie zarządzę przerwę do godz. 11 (w tym momencie była 10.20 – red.).

Ostrzej zareagowała Elżbieta Dados, radna PiS: – Zdecydujcie, czy jesteście Polakami! Zagłosujcie za, przeciw. Ale zagłosujcie – apelowała do radnych PO.

Trzecie głosowanie. I znowu 14 głosów. – Zarządzam przerwę – oświadczył stanowczo Kowalczyk.

To kara za bojkot głosowania nad stanowiskiem zaproponowanym przez radnego PiS. Tym bardziej, że kilkadziesiąt minut wcześniej radny Leszek Daniewski z PO proponował, żeby interpelacje i zapytania – wyznaczone jako jeden z ostatnich punktów dzisiejszych obrad – radni mogli zgłaszać wcześniej, jeszcze przed przerwą (rozpoczynającą się zwykle między godz. 13 a 14).

Radni PiS, w tym Kowalczyk, odpowiedzieli, że nie ma sensu przesuwać tego punktu. Bo jeśli radni się dziś "sprężą” i szybko przegłosują wszystkie zaplanowane punkty obrad (jak np. na sesji miesiąc temu), interpelacje i tak uda się zrobić przed przerwą. Daniewski się zgodził i wycofał swój wniosek.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Janek
brykaaa
piecowy
(24) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Janek
Janek (30 marca 2012 o 10:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='pmwd' timestamp='1333020946' post='615785']
To prowadzącemu sesję wolno powtarzać głosowanie dotąd aż osiągnie satysfakcjonujący wynik??? To jest demokracja według PiS?
[/quote]
Jeśli nie ma kworum,głosowanie jest nieważne a jednym z podstawowych obowiązków radnego jest głosować.Idąc dalej jeśli nie ma kworum powinno się rozwiązać sesję bo takowa bez kworum jest nieważna.
Rozwiń
brykaaa
brykaaa (29 marca 2012 o 19:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
(***)
Rozwiń
piecowy
piecowy (29 marca 2012 o 18:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
(***)
Rozwiń
historyk
historyk (29 marca 2012 o 18:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='kk' timestamp='1333018688' post='615768']
"4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów - według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.
Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba Żydów ukrywających swoje pochodzenie.
Większość Żydów...."

Cytujac kogos takiego, jak pan Ryszard Nowak straciles w moich oczach wszelka wiarygodnosc.
To jest tylko sfrustrowany i stertyczaly stary czlowiek swiadomy faktu, ze jedynie poprzez idiotyczne kontrowersje potrafi jeszcze "zalbysnac"... oczywiscie tylko i wylacznie w bardzo specjalnym srodowisku!

[/quote]
Sfrustrowany i stertyczały,stary człowiek ramol to jest nie jaki bartoszewski,pomyliłeś dziadków CYCU.
Rozwiń
mecenas
mecenas (29 marca 2012 o 18:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='ktosik' timestamp='1333017664' post='615761']
4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów - według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.
Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba Żydów ukrywających swoje pochodzenie.
Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce.
Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 ml 400 tys. czyli 100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają 110 tysięcy.
Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli przeważnie do Związku Sowieckiego. Oni powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego.
Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze "zydokomuny" terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% ilości "pracowników" i cale kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa. Ludzie ginęli jak za czasów bolszewickiej rewolucji w Rosji. Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administracje państwa. Nieokreślona liczbę patriotów z AK, SZ., Bach i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć lub latami trzymano w więzieniach.
W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK. Pod okupacja sowiecka zginęło 90%.
Żydzi polscy szpiclowali i wyszukali opozycje polska i sporządzili listy w Gminach Żydowskich, według których NKWD zlikwidowało polskich patriotów.
W 1989 przeprowadzono "holocaust" na narodzie polskim postanowieniem tajnego rzadu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj "prywatyzacja" i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głownie przez Żydów Sachsa i Sorosa.
Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski. Ich rodowód polityczny to PKP, PPR, PZPR, UW i UP.
Kiedy Natanyahu przyjedzie do USA, to spotyka się z organizacjami żydowskimi. Kiedy Cimoszewicz, KWASNIEWSKI przyjechali to - tez, ale nie spotkali się z Kongresem Polskim i uchodźcami polskimi.
Żydzi zmienili nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie pozują na najlepszych Polaków.
Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w "zydokomunie", a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach granicznych. Przykład: Hanna Suchocka (Haik Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel).
Hanna Suchocka (Haik Silberstein) uczestniczyła w ostatniej konferencji Bilderbergow. Jej uzgodnienia tam SA trzymane w tajemnicy przed Polakami.
Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.
Wyniki wyborów ulęgły dystorsji przez zawile i pokrętne ordynacje.
Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, ze jest Polakiem wywodzącym się z conajmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni), żeby Polska była Polska. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.
Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa, telewizję i radio i urabiają opinie wyborców propagandą. Powodują oni podwójnym standardem prawdy . Dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego Narod czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd. W Polsce, jak w USA, obowiązuje Political Correctness (poprawność polityczna). "Gazeta Wyborcza" i "Nie" to gazety żydowskie. Żydostwo stworzyło państwo w państwie.
Unia Wolności jest partia żydowska. Inne partie są zinfiltratrowane przez manipulatorów żydowskich.
2 tysiące agentów Mosadu spenetrowało gospodarkę i politykę.
Plany Żydów:
- wyniszczyć kraj finansowo;
- pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
- zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało "za chlebem";
- "oczyścić" kraj z inteligencji patriotycznej;
- wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
- zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.
To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów.
Opracował
Ryszard Nowak
[/quote]
Dlatego w REFERENDUM trzeba zagłosować za obowiązkiem noszenia przez żydów jarmułek i opasek na rękawie, jak nakazuje stara tradycja.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (24)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!