Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 kwietnia 2017 r.
20:39

Sławinek: Znaleziono ciało studenta w mieszkaniu

Autor: Zdjęcie autora gr
57 15 A A

W poniedziałek w jednym z mieszkań przy ulicy Żołnierskiej w Lublinie policjanci znaleźli zwłoki młodego mężczyzny. Był studentem jednej z lubelskich uczelni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Policjanci weszli do wynajmowanego przez mężczyznę mieszkania po otrzymaniu zgłoszenia od jego bliskich, którzy nie mogli się z nim skontaktować. Na miejscu znaleźli jego zwłoki. Mężczyzna był studentem jednej z lubelskich uczelni.

Jak informują policjanci, mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2017 o 22:05
straszne rzeczy na tym świecie sie dzieją.
Avatar
hym / 19 kwietnia 2017 o 08:10
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Skoro został na Święta w Lublinie to zapewne był niewierzący lub pochodził z daleka np.  z zagranicy.  No chyba, że  nie przyjechał do domu na święta  co zapowiadał i to zaniepokoiło rodzinę.
No skoro bliscy nie mogli się skontaktować i wezwali policję to prawdopodobnie nie przyjechał na święta. A nawet jeśli nie, nawet jeśli był ateistą albo pochodził z innego kraju to co z tego? Usprawiedliwia to jego samobójstwo czy po prostu w takim przypadku nikogo to nie obchodzi?
No skoro bliscy nie mogli się skontaktować i wezwali policję to prawdopodobnie nie przyjechał na święta. A nawet jeśli nie, nawet jeśli był ateistą albo pochodził z innego kraju to co z tego? Usprawiedliwia to jego samobójstwo czy po prostu w takim przypadku nikogo to nie obchodzi? rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2017 o 01:31
Byl koroner?
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2017 o 01:31
Wiecej detali
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2017 o 01:07
Do gościa sprzed 29 minut. Nawet nie wszyscy wierzący jeżdżą na Święta Wielkanocne do domu. Kiedy pracowałem we Wrocławiu (pochodzę z okolic Zamościa) zdarzyło mi się 2 razy spędzić tam Wielkanoc (Wielki Piątek w robocie, we wtorek po świętach znowu do roboty, tak naprawdę 1 dzień urlopu). Na Boże Narodzenie jeździłem zawsze, poza tym Wielkanoc w odróżnieniu od rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia ma przede wszystkim wymiar duchowy. We Wrocławiu spędziłem w sumie 10 lat, obecnie pracuję w Lublinie. A to czy gość był wierzący czy nie i z jakiego powodu został na święta w Lublinie nie ma w tej chwili żadnego znaczenia. Kondolencje dla rodziny. 79 rocznik.
Do gościa sprzed 29 minut. Nawet nie wszyscy wierzący jeżdżą na Święta Wielkanocne do domu. Kiedy pracowałem we Wrocławiu (pochodzę z okolic Zamościa) zdarzyło mi się 2 razy spędzić tam Wielkanoc (Wielki Piątek w robocie, we wtorek po świętach znowu do roboty, tak naprawdę 1 dzień urlopu). Na Boże Narodzenie jeździłem zawsze, poza tym Wielkanoc w odróżnieniu od rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia ma przede wszystkim wymiar duchowy. We Wrocławiu spędziłem w sumie 10 lat, obecnie pracuję w Lublinie. A to czy gość był wierzący czy nie i z jaki... rozwiń
Avatar
kak / 19 kwietnia 2017 o 00:59
Juz jest w lepszym swiecie, oby....
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2017 o 00:28
Skoro został na Święta w Lublinie to zapewne był niewierzący lub pochodził z daleka np. z zagranicy. No chyba, że nie przyjechał do domu na święta co zapowiadał i to zaniepokoiło rodzinę.
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2017 o 22:10
o sprawie dowiedzieliśmy się z *** należałoby dopisać ...
Avatar
ja / 18 kwietnia 2017 o 21:33
Do jhj. Koncepcja duszy jest duzo starsza niż chrześcijaństwo, ale żeby to wiedzieć trzeba trochę czytać klasycznej literatury a nie tylko fora internetowe.
Avatar
Miś / 18 kwietnia 2017 o 21:32
W tamtym roku powiesił się student w akademiku.POLAK.
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2017 o 22:05
straszne rzeczy na tym świecie sie dzieją.
Avatar
hym / 19 kwietnia 2017 o 08:10
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Skoro został na Święta w Lublinie to zapewne był niewierzący lub pochodził z daleka np.  z zagranicy.  No chyba, że  nie przyjechał do domu na święta  co zapowiadał i to zaniepokoiło rodzinę.
No skoro bliscy nie mogli się skontaktować i wezwali policję to prawdopodobnie nie przyjechał na święta. A nawet jeśli nie, nawet jeśli był ateistą albo pochodził z innego kraju to co z tego? Usprawiedliwia to jego samobójstwo czy po prostu w takim przypadku nikogo to nie obchodzi?
No skoro bliscy nie mogli się skontaktować i wezwali policję to prawdopodobnie nie przyjechał na święta. A nawet jeśli nie, nawet jeśli był ateistą albo pochodził z innego kraju to co z tego? Usprawiedliwia to jego samobójstwo czy po prostu w takim przypadku nikogo to nie obchodzi? rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2017 o 01:31
Byl koroner?
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2017 o 01:31
Wiecej detali
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2017 o 01:07
Do gościa sprzed 29 minut. Nawet nie wszyscy wierzący jeżdżą na Święta Wielkanocne do domu. Kiedy pracowałem we Wrocławiu (pochodzę z okolic Zamościa) zdarzyło mi się 2 razy spędzić tam Wielkanoc (Wielki Piątek w robocie, we wtorek po świętach znowu do roboty, tak naprawdę 1 dzień urlopu). Na Boże Narodzenie jeździłem zawsze, poza tym Wielkanoc w odróżnieniu od rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia ma przede wszystkim wymiar duchowy. We Wrocławiu spędziłem w sumie 10 lat, obecnie pracuję w Lublinie. A to czy gość był wierzący czy nie i z jakiego powodu został na święta w Lublinie nie ma w tej chwili żadnego znaczenia. Kondolencje dla rodziny. 79 rocznik.
Do gościa sprzed 29 minut. Nawet nie wszyscy wierzący jeżdżą na Święta Wielkanocne do domu. Kiedy pracowałem we Wrocławiu (pochodzę z okolic Zamościa) zdarzyło mi się 2 razy spędzić tam Wielkanoc (Wielki Piątek w robocie, we wtorek po świętach znowu do roboty, tak naprawdę 1 dzień urlopu). Na Boże Narodzenie jeździłem zawsze, poza tym Wielkanoc w odróżnieniu od rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia ma przede wszystkim wymiar duchowy. We Wrocławiu spędziłem w sumie 10 lat, obecnie pracuję w Lublinie. A to czy gość był wierzący czy nie i z jaki... rozwiń
Avatar
kak / 19 kwietnia 2017 o 00:59
Juz jest w lepszym swiecie, oby....
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2017 o 00:28
Skoro został na Święta w Lublinie to zapewne był niewierzący lub pochodził z daleka np. z zagranicy. No chyba, że nie przyjechał do domu na święta co zapowiadał i to zaniepokoiło rodzinę.
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2017 o 22:10
o sprawie dowiedzieliśmy się z *** należałoby dopisać ...
Avatar
ja / 18 kwietnia 2017 o 21:33
Do jhj. Koncepcja duszy jest duzo starsza niż chrześcijaństwo, ale żeby to wiedzieć trzeba trochę czytać klasycznej literatury a nie tylko fora internetowe.
Avatar
Miś / 18 kwietnia 2017 o 21:32
W tamtym roku powiesił się student w akademiku.POLAK.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 6 0

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 3 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 27 2

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 18 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 7 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 50 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 3 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!