Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 grudnia 2016 r.
11:28

Ślisko na drogach i chodnikach. Są wypadki i kolizje (aktualizacja)

64 18 A A

Dziewięć wypadków drogowych i około 30 kolizji w Lubelskim. Wszystko przez marznący deszcz i gołoledź. Na drogach i chodnikach jest dzisiaj bardzo ślisko.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Wracając dzisiaj z Warszawy do Lublina o godz. 9 na odcinku S-17 wystąpiła gołoledź. Skutkiem tego było wiele zdarzeń drogowych, polegających głównie na rozbiciu się kilku pojazdów na barierach energochłonnych – opisuje warunki na drodze Marek Sójka. – Służby tj. straż pożarna, policja i pogotowie widoczne były podczas udzielania pomocy poszkodowanym w zdarzeniach. Fatalny stan nawierzchni oraz padająca w dalszym ciągu marznąca mżawka przyczyni się jeszcze do powstania kolejnych kolizji i wypadków.

Od wczesnego ranka interwencji pogotowania ratunkowego, straży pożarnej i policji jest sporo.

– W województwie lubelskim doszło już do 9 wypadków drogowych i ok. 30 kolizji, z czego w samym Lublinie miało miejsce 15 – wylicza st. sierż. Kamil Karbowniczek z KWP w Lublinie.

Dzisiaj, ok. godz. 10.45 w Jakubowicach Konińskich-Kolonii koło Lublina, przy Dworze Anna zderzyły się dwa samochody. – Pasażerka z dzieckiem, która jechała w jednym z aut wymaga pomocy medycznej – informuje st. sierż. Karbowniczek.

Natomiast godzinę wcześniej na starej drodze krajowej nr 17, w pobliżu Karczmy Bida w Bogucinie, kierowca renault megane stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Pasażerka jadąca autem także została przewieziona do szpitala.

Wyżnianka: Peugeot w rowie

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś rano w miejscowości Kolonia Wyżnianka (powiat kraśnicki).

Około godz. 9:40 kierująca peugeotem kobieta straciła panowanie nad pojazdem. – Zjechała do przydrożnego rowu, uderzyła w ogrodzenie posesji a następnie w drzewo – informuje st. asp. Janusz Majewski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku. – W wyniku zdarzenia obrażeń doznała kierująca i jej pasażer, oboje trafili do szpitala. Na szczęście nie doznali poważniejszych obrażeń.

Jedną z przyczyn wypadku mogło być oblodzenie nawierzchni.

Obwodnica Lublina: Samochód wjechał w barierę energochłonną

Są utrudnienia w ruchu na obwodnicy Lublina – pomiędzy węzłem Lublin Sławinek a węzłem Lublin Rudnik. Dzisiaj, około godz. 12 samochód osobowy uderzył w barierę energochłonną.

Zablokowany jest pas włączenia w kierunku Warszawy.

Utrudnienia zakończyły się po godz. 13.

Utrudnienia na S-12 (węzeł Lublin Zadębie)

Kolejny samochód uderzył w barierę energochłonną. Jedna osoba została ranna. Do zdarzenia doszło dzisiaj, przed godz. 12 na węźle Lublin Zadębie. Służby drogowe informują o zablokowanym pasie szybkiego ruchu w kierunku Piask.

Utrudnienia zakończyły się ok. godz. 13.30.

Czekamy na Wasze zdjęcia - alarm24@dziennikwschodni.pl

Wypadek w Kolonii Wyżniance (fot. Policja)
Wypadek w Kolonii Wyżniance (fot. Policja)
Wypadek w Kolonii Wyżniance (fot. Policja)
Wypadek w Kolonii Wyżniance (fot. Policja)

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 stycznia 2017 o 14:18
Biedna branża ubezpieczeniowa. Wczoraj byłem w DRB szczęśliwie sfinalizować przypadek mojego wypadku w pracy i z rozmów wynikało, że teraz dopiero się zacznie... Stłuczki, poślizgnięcia, odszkodowania... Dobrze, że u mnie wszystko poszło szybko i bez zarzutu :)
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 12:26
a kto w Lublinie dba o stan dróg?? może jakiś protes kod? z POjebami i nowoczesną ?
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 08:37
Nazwy regionów (rzeczowniki) typu Katowickie czy Lubelskie piszemy wielką literą, a ich narzednik i miejscownik tworzymy końcówką -em
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 08:37
Nazwy regionów (rzeczowniki) typu Katowickie czy Lubelskie piszemy wielką literą, a ich narzednik i miejscownik tworzymy końcówką -em - "dziennikarzyno"
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 20:45
czemu material video jest niedostepny?
Avatar
kasa / 18 grudnia 2016 o 16:12
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
poszkodowanym należy się odszkodowanie z oc sprawcy poszkodowanym kierowcom auto zastępcze z oc sprawcy oraz dopłata do kosztorysu gdy naprawią auto gotówkowo ( auta od 2003 r w górę  zdarzenie do 3 lat wstecz) euco@onet.pl 513 996 555
a co jak ktoś zginie w takim wypadku, wtedy rodzina winna jechać do warszawy i spuścić łomot tym co się należy za zaniedbania na drodze
Avatar
hghh / 18 grudnia 2016 o 16:11
asa napisał:
Gmina Garbów wogóle nie posypuje dróg gminnych, chyba że przy budynku gminy. Po co? Rozwali sie jakiś autobus szkolny z dziećmi, dopiero może ktoś pójdzie po rozum do glowy!!!
a co tam dzieci, mamy 500+ to patologia narobi i narodzi kolejne
Avatar
asa / 18 grudnia 2016 o 15:03
Gmina Garbów wogóle nie posypuje dróg gminnych, chyba że przy budynku gminy. Po co? Rozwali sie jakiś autobus szkolny z dziećmi, dopiero może ktoś pójdzie po rozum do glowy!!!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 14:44
Wracając z Warszawy wystąpiła gołoledź....cóż to za tekst?????
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 14:41
"Wracając dzisiaj z Warszawy do Lublina o godz. 9 na odcinku S-17 wystąpiła gołoledź. " A potem wróciła z powrotem do siebie :-D
Avatar
Gość / 5 stycznia 2017 o 14:18
Biedna branża ubezpieczeniowa. Wczoraj byłem w DRB szczęśliwie sfinalizować przypadek mojego wypadku w pracy i z rozmów wynikało, że teraz dopiero się zacznie... Stłuczki, poślizgnięcia, odszkodowania... Dobrze, że u mnie wszystko poszło szybko i bez zarzutu :)
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 12:26
a kto w Lublinie dba o stan dróg?? może jakiś protes kod? z POjebami i nowoczesną ?
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 08:37
Nazwy regionów (rzeczowniki) typu Katowickie czy Lubelskie piszemy wielką literą, a ich narzednik i miejscownik tworzymy końcówką -em
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 08:37
Nazwy regionów (rzeczowniki) typu Katowickie czy Lubelskie piszemy wielką literą, a ich narzednik i miejscownik tworzymy końcówką -em - "dziennikarzyno"
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 20:45
czemu material video jest niedostepny?
Avatar
kasa / 18 grudnia 2016 o 16:12
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
poszkodowanym należy się odszkodowanie z oc sprawcy poszkodowanym kierowcom auto zastępcze z oc sprawcy oraz dopłata do kosztorysu gdy naprawią auto gotówkowo ( auta od 2003 r w górę  zdarzenie do 3 lat wstecz) euco@onet.pl 513 996 555
a co jak ktoś zginie w takim wypadku, wtedy rodzina winna jechać do warszawy i spuścić łomot tym co się należy za zaniedbania na drodze
Avatar
hghh / 18 grudnia 2016 o 16:11
asa napisał:
Gmina Garbów wogóle nie posypuje dróg gminnych, chyba że przy budynku gminy. Po co? Rozwali sie jakiś autobus szkolny z dziećmi, dopiero może ktoś pójdzie po rozum do glowy!!!
a co tam dzieci, mamy 500+ to patologia narobi i narodzi kolejne
Avatar
asa / 18 grudnia 2016 o 15:03
Gmina Garbów wogóle nie posypuje dróg gminnych, chyba że przy budynku gminy. Po co? Rozwali sie jakiś autobus szkolny z dziećmi, dopiero może ktoś pójdzie po rozum do glowy!!!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 14:44
Wracając z Warszawy wystąpiła gołoledź....cóż to za tekst?????
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 14:41
"Wracając dzisiaj z Warszawy do Lublina o godz. 9 na odcinku S-17 wystąpiła gołoledź. " A potem wróciła z powrotem do siebie :-D
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 1

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 1

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 1

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 4

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 1

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

Zlot Foodtrucków w Puławach
22 czerwca 2018, 0:00

Zlot Foodtrucków w Puławach 2 2

Przez cały weekend, od piątku 22 czerwca do niedzieli, 24 czerwca przed Galerią Zieloną w Puławach (ul. Lubelska 2) odbędzie się Zlot Foodtrucków.

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 19 8

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 3 1

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 5 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 7

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 1 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 2 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!