Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 września 2012 r.
14:59
Edytuj ten wpis

Słoneczny Wrotków pobił rekord frekwencji

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 9 A A
W tym roku pojawił się też drugi plac zabaw – "Wyspa skarbów” – przygotowany w pirackiej stylizacji
W tym roku pojawił się też drugi plac zabaw – \"Wyspa skarbów” – przygotowany w pirackiej stylizacji

Dwa razy więcej osób niż w ub. roku skorzystało w te wakacje z ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który prowadzi ośrodek, właśnie podsumował sezon letni. Ten trwał od 16 czerwca do 2 września.

Efekt? 62 518 wejść przez całe wakacje. Dla porównania roku temu z kompleksu skorzystało 33 697 osób. Średnio obiekt odwiedzało ponad tysiąc gości dziennie (rok wcześniej niewiele ponad 600).

Rekord padł w niedzielę 8 lipca, kiedy kompleks basenów odwiedziło prawie 4,5 tys. osób.

– Dla Słonecznego Wrotkowa to był bardzo udany sezon– mówi Mariusz Szmit, prezes MOSiR. – Rekordowa frekwencja jest tego najlepszym dowodem. Atrakcje, które regularnie wprowadzamy co roku, przypadły do gustu mieszkańcom Lublina.

Ośrodek składa się z trzech basenów rekreacyjnych, basenu pływackiego, brodzika i trzech zjeżdżalni: stumetrowej rury wodnej, turbozjeżdżalni i zjeżdżalni rodzinnej-trzytorowej.

W tym roku obiekt został poszerzony o wodny plac zabaw o powierzchni ponad 1500 mkw. Pojawił się też drugi plac zabaw – "Wyspa skarbów” – przygotowany w pirackiej stylizacji. Przybył także nowoczesny brodzik z fontannami, który zastąpił dotychczasowy betonowy brodzik. Rozbudowa kosztowała 2,7 mln zł.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bambo75 / 12 września 2012 o 20:39
A to wszystko (czyli wysoka frekwencja) "dzięki" tym jełopom z tego forum -bo im zawsze coś nie pasuje: że na Słonecznym Wrotkowie drogo, a że brudno, itp.,itd. Tylko nikt nie wlicza tego, że zajechać na Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie to też "kosztuje" -sama cena paliwa i stanie w korkach na Turystycznej lub jazda naokoło przez Piaski, Głębokie... Ale teraz wielu ludzi nie umie policzyć cen paliwa na dojazd na Pojezierze -a jedynie narzekają na drogi Wrotków... Mnie się na Słonecznym Wrotkowie podoba i na Marinie też jest dość ładnie i mniej tłumów. A jeśli chodzi o Pojezierze Łęcz.-Włodawskie, to najładniejsze jeziora to : Łukcze (z Ośrodkiem Wypoczynkowym Raczek) oraz Jez. Białka k.Parczewa.
A to wszystko (czyli wysoka frekwencja) "dzięki" tym jełopom z tego forum -bo im zawsze coś nie pasuje: że na Słonecznym Wrotkowie drogo, a że brudno, itp.,itd. Tylko nikt nie wlicza tego, że zajechać na Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie to też "kosztuje" -sama cena paliwa i stanie w korkach na Turystycznej lub jazda naokoło przez Piaski, Głębokie... Ale teraz wielu ludzi nie umie policzyć cen paliwa na dojazd na Pojezierze -a jedynie narzekają na drogi Wrotków... Mnie się na Słonecznym Wrotkowie podoba i na Marinie też je... rozwiń
Avatar
bambo75 / 12 września 2012 o 20:38
A to wszystko (czyli wysoka frekwencja) "dzięki" tym jełopom z tego forum -bo im zawsze coś nie pasuje: że na Słonecznym Wrotkowie drogo, a że brudno, itp.,itd. Tylko nikt nie wlicza tego, że zajechać na Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie to też "kosztuje" -sama cena paliwa i stanie w korkach na Turystycznej lub jazda naokoło przez Piaski, Głębokie... Ale teraz wielu ludzi nie umie policzyć cen paliwa na dojazd na Pojezierze -a jedynie narzekają na drogi Wrotków... Mnie się na Słonecznym Wrotkowie podoba i na Marinie też jest dość ładnie i mniej tłumów. A jeśli chodzi o Pojezierze Łęcz.-Włodawskie, to najładniejsze jeziora to : Łukcze (z Ośrodkiem Wypoczynkowym Raczek) oraz Jez. Białka k.Parczewa.
A to wszystko (czyli wysoka frekwencja) "dzięki" tym jełopom z tego forum -bo im zawsze coś nie pasuje: że na Słonecznym Wrotkowie drogo, a że brudno, itp.,itd. Tylko nikt nie wlicza tego, że zajechać na Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie to też "kosztuje" -sama cena paliwa i stanie w korkach na Turystycznej lub jazda naokoło przez Piaski, Głębokie... Ale teraz wielu ludzi nie umie policzyć cen paliwa na dojazd na Pojezierze -a jedynie narzekają na drogi Wrotków... Mnie się na Słonecznym Wrotkowie podoba i na Marinie też je... rozwiń
Avatar
bambo75 / 12 września 2012 o 20:38
A to wszystko (czyli wysoka frekwencja) "dzięki" tym jełopom z tego forum -bo im zawsze coś nie pasuje: że na Słonecznym Wrotkowie drogo, a że brudno, itp.,itd. Tylko nikt nie wlicza tego, że zajechać na Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie to też "kosztuje" -sama cena paliwa i stanie w korkach na Turystycznej lub jazda naokoło przez Piaski, Głębokie... Ale teraz wielu ludzi nie umie policzyć cen paliwa na dojazd na Pojezierze -a jedynie narzekają na drogi Wrotków... Mnie się na Słonecznym Wrotkowie podoba i na Marinie też jest dość ładnie i mniej tłumów. A jeśli chodzi o Pojezierze Łęcz.-Włodawskie, to najładniejsze jeziora to : Łukcze (z Ośrodkiem Wypoczynkowym Raczek) oraz Jez. Białka k.Parczewa.
A to wszystko (czyli wysoka frekwencja) "dzięki" tym jełopom z tego forum -bo im zawsze coś nie pasuje: że na Słonecznym Wrotkowie drogo, a że brudno, itp.,itd. Tylko nikt nie wlicza tego, że zajechać na Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie to też "kosztuje" -sama cena paliwa i stanie w korkach na Turystycznej lub jazda naokoło przez Piaski, Głębokie... Ale teraz wielu ludzi nie umie policzyć cen paliwa na dojazd na Pojezierze -a jedynie narzekają na drogi Wrotków... Mnie się na Słonecznym Wrotkowie podoba i na Marinie też je... rozwiń
Avatar
mirka / 12 września 2012 o 10:38
Wyjątkowo fajnie było w tym roku. Dzieciaki najchętniej jeździłyby tam codziennie.
Avatar
mala / 12 września 2012 o 10:27
No, fajnie było w tym roku nad Zalewem. Moje dzieciaki najchętniej jeździłyby codziennie
Avatar
uni / 12 września 2012 o 10:13
to 100 metrową rurę do zjeżdżania mogli by trochę wygładzić na przyszły sezon, bo ostatnio trochę mi skórę na plecach nadwyrężyła ( a może za mało wody puszczają? )
Avatar
uni / 12 września 2012 o 10:12
to 100 metrową rurę do zjeżdżania mogli by trochę wygładzić na przyszły sezon, bo ostatnio trochę mi skórę na plecach nadwyrężyła ( a może za mało wody puszczają? )
Avatar
huan karlos / 12 września 2012 o 09:28
a wprzyszłym roku znowu podwyżka cen biletów, o 30 %. buahahaha, buahahahaha
Avatar
huan karlos / 12 września 2012 o 09:27
a w przyszłym roku znowu podwyżka o 30 %.
buahahahah, buahahhaaa
Avatar
bambo75 / 12 września 2012 o 20:39
A to wszystko (czyli wysoka frekwencja) "dzięki" tym jełopom z tego forum -bo im zawsze coś nie pasuje: że na Słonecznym Wrotkowie drogo, a że brudno, itp.,itd. Tylko nikt nie wlicza tego, że zajechać na Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie to też "kosztuje" -sama cena paliwa i stanie w korkach na Turystycznej lub jazda naokoło przez Piaski, Głębokie... Ale teraz wielu ludzi nie umie policzyć cen paliwa na dojazd na Pojezierze -a jedynie narzekają na drogi Wrotków... Mnie się na Słonecznym Wrotkowie podoba i na Marinie też jest dość ładnie i mniej tłumów. A jeśli chodzi o Pojezierze Łęcz.-Włodawskie, to najładniejsze jeziora to : Łukcze (z Ośrodkiem Wypoczynkowym Raczek) oraz Jez. Białka k.Parczewa.
A to wszystko (czyli wysoka frekwencja) "dzięki" tym jełopom z tego forum -bo im zawsze coś nie pasuje: że na Słonecznym Wrotkowie drogo, a że brudno, itp.,itd. Tylko nikt nie wlicza tego, że zajechać na Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie to też "kosztuje" -sama cena paliwa i stanie w korkach na Turystycznej lub jazda naokoło przez Piaski, Głębokie... Ale teraz wielu ludzi nie umie policzyć cen paliwa na dojazd na Pojezierze -a jedynie narzekają na drogi Wrotków... Mnie się na Słonecznym Wrotkowie podoba i na Marinie też je... rozwiń
Avatar
bambo75 / 12 września 2012 o 20:38
A to wszystko (czyli wysoka frekwencja) "dzięki" tym jełopom z tego forum -bo im zawsze coś nie pasuje: że na Słonecznym Wrotkowie drogo, a że brudno, itp.,itd. Tylko nikt nie wlicza tego, że zajechać na Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie to też "kosztuje" -sama cena paliwa i stanie w korkach na Turystycznej lub jazda naokoło przez Piaski, Głębokie... Ale teraz wielu ludzi nie umie policzyć cen paliwa na dojazd na Pojezierze -a jedynie narzekają na drogi Wrotków... Mnie się na Słonecznym Wrotkowie podoba i na Marinie też jest dość ładnie i mniej tłumów. A jeśli chodzi o Pojezierze Łęcz.-Włodawskie, to najładniejsze jeziora to : Łukcze (z Ośrodkiem Wypoczynkowym Raczek) oraz Jez. Białka k.Parczewa.
A to wszystko (czyli wysoka frekwencja) "dzięki" tym jełopom z tego forum -bo im zawsze coś nie pasuje: że na Słonecznym Wrotkowie drogo, a że brudno, itp.,itd. Tylko nikt nie wlicza tego, że zajechać na Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie to też "kosztuje" -sama cena paliwa i stanie w korkach na Turystycznej lub jazda naokoło przez Piaski, Głębokie... Ale teraz wielu ludzi nie umie policzyć cen paliwa na dojazd na Pojezierze -a jedynie narzekają na drogi Wrotków... Mnie się na Słonecznym Wrotkowie podoba i na Marinie też je... rozwiń
Avatar
bambo75 / 12 września 2012 o 20:38
A to wszystko (czyli wysoka frekwencja) "dzięki" tym jełopom z tego forum -bo im zawsze coś nie pasuje: że na Słonecznym Wrotkowie drogo, a że brudno, itp.,itd. Tylko nikt nie wlicza tego, że zajechać na Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie to też "kosztuje" -sama cena paliwa i stanie w korkach na Turystycznej lub jazda naokoło przez Piaski, Głębokie... Ale teraz wielu ludzi nie umie policzyć cen paliwa na dojazd na Pojezierze -a jedynie narzekają na drogi Wrotków... Mnie się na Słonecznym Wrotkowie podoba i na Marinie też jest dość ładnie i mniej tłumów. A jeśli chodzi o Pojezierze Łęcz.-Włodawskie, to najładniejsze jeziora to : Łukcze (z Ośrodkiem Wypoczynkowym Raczek) oraz Jez. Białka k.Parczewa.
A to wszystko (czyli wysoka frekwencja) "dzięki" tym jełopom z tego forum -bo im zawsze coś nie pasuje: że na Słonecznym Wrotkowie drogo, a że brudno, itp.,itd. Tylko nikt nie wlicza tego, że zajechać na Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie to też "kosztuje" -sama cena paliwa i stanie w korkach na Turystycznej lub jazda naokoło przez Piaski, Głębokie... Ale teraz wielu ludzi nie umie policzyć cen paliwa na dojazd na Pojezierze -a jedynie narzekają na drogi Wrotków... Mnie się na Słonecznym Wrotkowie podoba i na Marinie też je... rozwiń
Avatar
mirka / 12 września 2012 o 10:38
Wyjątkowo fajnie było w tym roku. Dzieciaki najchętniej jeździłyby tam codziennie.
Avatar
mala / 12 września 2012 o 10:27
No, fajnie było w tym roku nad Zalewem. Moje dzieciaki najchętniej jeździłyby codziennie
Avatar
uni / 12 września 2012 o 10:13
to 100 metrową rurę do zjeżdżania mogli by trochę wygładzić na przyszły sezon, bo ostatnio trochę mi skórę na plecach nadwyrężyła ( a może za mało wody puszczają? )
Avatar
uni / 12 września 2012 o 10:12
to 100 metrową rurę do zjeżdżania mogli by trochę wygładzić na przyszły sezon, bo ostatnio trochę mi skórę na plecach nadwyrężyła ( a może za mało wody puszczają? )
Avatar
huan karlos / 12 września 2012 o 09:28
a wprzyszłym roku znowu podwyżka cen biletów, o 30 %. buahahaha, buahahahaha
Avatar
huan karlos / 12 września 2012 o 09:27
a w przyszłym roku znowu podwyżka o 30 %.
buahahahah, buahahhaaa

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 4 0

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 12 5

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych 0 0

Chcesz przetestować elektryczny pojazd, zanim w niego zainwestujesz kupę ciężko zarobionych pieniędzy? Potrzebujesz nowej floty transportowej dla swojej firmy spedycyjnej? Chcesz wybrać się na wakacyjną przejażdżkę, lecz nie posiadasz własnego auta? Zapraszamy do poczytania niniejszego tekstu, za pośrednictwem którego dowiesz się, jak cenna jest w dzisiejszych czasach atrakcyjna oferta godnej polecenia wypożyczalni samochodowej.

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK
26 maja 2018, 12:00

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK 2 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się spotkanie z fotografem Tadeuszem Rolke połączone z wernisażem wystawy prac artysty.

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził
galeria
film

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził 54 6

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany pijany kierowca. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed policjantami po tym, jak rozbił pożyczone BMW.

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech?

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech? 0 1

Rozmowa z Maciejem Łastowieckim, właścicielem firmy iOPIEKA, która oferuje legalne zatrudnienie dla opiekunów i opiekunek osób starszych głównie na terenie Niemiec.

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu 1 0

Chełmska Biblioteka Publiczna chce się zgłosić do bicia rekordu Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim. Dotychczasowy rekord to 3071 czytelników.

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 2 1

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 6

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 36 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Puławy: Nowe pracownie dla szkół