Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 czerwca 2014 r.
14:31
Edytuj ten wpis

Słoneczny Wrotków za darmo na otwarcie. Co będzie się działo nad zalewem Zemborzyckim?

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
205 3 A A

To będzie podwójne otwarcie. Po pierwsze Słoneczny Wrotków zacznie sezon i z tej okazji przez dwa dni wszystkie jego atrakcje będą bezpłatne. Po drugie w najbliższy weekend (14 i 15 czerwca) zacznie się cały cykl imprez na 40-lecie Zalewu Zemborzyckiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Słoneczny Wrotków zostanie uruchomiony w sobotę o godz. 9 rano. W ten weekend z ośrodka będzie można korzystać za darmo. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę ośrodek będzie czynny do godz. 20. Pierwszego dnia nad zalewem odbędą się Regaty 40-lecia Zalewu Zemborzyckiego o Puchar Prezydenta Miasta Lublin.

- Żeglarze zmierzą się w pięciu kategoriach: optymist, omega, korsarz, open i jachty kabinowe - informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Start i meta regat będzie na Słonecznym Wrotkowie, a zawody rozpoczną się o godzinie 12.

W niedzielę zwycięzcy odbiorą puchary podczas urodzinowej imprezy Zalewu Zemborzyckiego, która rozpocznie się o godz. 13. Znajdzie się na niej fotobudka z akcesoriami żeglarskimi, wystawa fotograficzna o historii zalewu, będą też pokazy strażackie i ratownictwa wodnego, zawody w przeciąganiu liny, czy też kurs robienia węzłów marynarskich. Można się również załapać na otwarte treningi fitness i aqua fitness, czy też zajęcia nordic walking i wiele innych. Będzie również wspólne grillowanie.

Na scenie będzie mógł wystąpić każdy. - Wszystkie dzieci, młodzież i rodziców zapraszamy do udziału w żeglarskim Talent Show, czyli otwartym konkursie piosenki morskiej, mazurskiej i wakacyjnej - zachęca Bednarczyk. Na scenie trzeba będzie wykonać co najmniej jedną piosenkę żeglarską lub wakacyjną. Wśród nagród będą wejściówki na obiekty MOSiR, w tym na Słoneczny Wrotków, czy też karnety do wypożyczalni i nagrody rzeczowe. Zgłoszenia należy wysyłać na adres joanna@agencjacumulus.pl

Na wieczór zaplanowany został koncert szant, na którym wystąpi m.in. Ryszard Borkowski i zespół Shantymen.
MOSiR zapowiada, że będzie to dopiero początek obchodów 40-lecia Zalewu Zemborzyckiego. - Będą one trwały przez całe lato - podkreśla Bednarczyk.

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
z poza lublina / 8 czerwca 2014 o 20:59

Słoneczny Wrotków co roku pochałnia ogromne sumy pieniędzy.Jest to bardzo droga,wręcz elitarna forma wątpliwej rozrywki dla Nababów.W tym samym czasie wody samego zalewu gniją,rozmnaża się w nich szalenie plenna sinica,panuje powszechny bród,smród i ubóstwo wokół całego zalewu.Kiedy zalew przestanie wreszcie straszyć?Kiedy wody zalewu zostaną oczyszczone?Co zostanie wybudowane w ośrodku Dąbrowa?W czasach nieboszczki komuny było tam więcek życia i było znacznie czyściej niż teraz.Pamiętam że nawet odbywała się tam stanica harcerska.A teraz co?Sralnia dla azorków.

kiedy zmieni się prezes MOSIRu  i baseny na słonecznym wrotkowie przestaną przynosić ogromne sumy mosirowi. i mosir przestanie blokować wszystkie inne inwestycje nad zalewem.

kiedy zmieni się prezes MOSIRu  i baseny na słonecznym wrotkowie przestaną przynosić ogromne sumy mosirowi. i mosir przestanie blokować wszystkie inne inwestycje nad zalewem.

rozwiń
Avatar
gość / 8 czerwca 2014 o 19:52
 
Słoneczny Wrotków za darmo na otwarcie.To za co mam płacić po otwarciu? Proszę o informacje bo ja jestem tzw.nie tutejszy.
Avatar
Barbara Ubryk / 8 czerwca 2014 o 16:54

Słoneczny Wrotków co roku pochałnia ogromne sumy pieniędzy.Jest to bardzo droga,wręcz elitarna forma wątpliwej rozrywki dla Nababów.W tym samym czasie wody samego zalewu gniją,rozmnaża się w nich szalenie plenna sinica,panuje powszechny bród,smród i ubóstwo wokół całego zalewu.Kiedy zalew przestanie wreszcie straszyć?Kiedy wody zalewu zostaną oczyszczone?Co zostanie wybudowane w ośrodku Dąbrowa?W czasach nieboszczki komuny było tam więcek życia i było znacznie czyściej niż teraz.Pamiętam że nawet odbywała się tam stanica harcerska.A teraz co?Sralnia dla azorków.

Słoneczny Wrotków co roku pochałnia ogromne sumy pieniędzy.Jest to bardzo droga,wręcz elitarna forma wątpliwej rozrywki dla Nababów.W tym samym czasie wody samego zalewu gniją,rozmnaża się w nich szalenie plenna sinica,panuje powszechny bród,smród i ubóstwo wokół całego zalewu.Kiedy zalew przestanie wreszcie straszyć?Kiedy wody zalewu zostaną oczyszczone?Co zostanie wybudowane w ośrodku Dąbrowa?W czasach nieboszczki komuny było tam więcek życia i było znacznie czyściej niż teraz.Pamiętam że nawet odbywała się tam stanica harcerska.A teraz... rozwiń

Avatar
z poza lublina / 8 czerwca 2014 o 20:59

Słoneczny Wrotków co roku pochałnia ogromne sumy pieniędzy.Jest to bardzo droga,wręcz elitarna forma wątpliwej rozrywki dla Nababów.W tym samym czasie wody samego zalewu gniją,rozmnaża się w nich szalenie plenna sinica,panuje powszechny bród,smród i ubóstwo wokół całego zalewu.Kiedy zalew przestanie wreszcie straszyć?Kiedy wody zalewu zostaną oczyszczone?Co zostanie wybudowane w ośrodku Dąbrowa?W czasach nieboszczki komuny było tam więcek życia i było znacznie czyściej niż teraz.Pamiętam że nawet odbywała się tam stanica harcerska.A teraz co?Sralnia dla azorków.

kiedy zmieni się prezes MOSIRu  i baseny na słonecznym wrotkowie przestaną przynosić ogromne sumy mosirowi. i mosir przestanie blokować wszystkie inne inwestycje nad zalewem.

kiedy zmieni się prezes MOSIRu  i baseny na słonecznym wrotkowie przestaną przynosić ogromne sumy mosirowi. i mosir przestanie blokować wszystkie inne inwestycje nad zalewem.

rozwiń
Avatar
gość / 8 czerwca 2014 o 19:52
 
Słoneczny Wrotków za darmo na otwarcie.To za co mam płacić po otwarciu? Proszę o informacje bo ja jestem tzw.nie tutejszy.
Avatar
Barbara Ubryk / 8 czerwca 2014 o 16:54

Słoneczny Wrotków co roku pochałnia ogromne sumy pieniędzy.Jest to bardzo droga,wręcz elitarna forma wątpliwej rozrywki dla Nababów.W tym samym czasie wody samego zalewu gniją,rozmnaża się w nich szalenie plenna sinica,panuje powszechny bród,smród i ubóstwo wokół całego zalewu.Kiedy zalew przestanie wreszcie straszyć?Kiedy wody zalewu zostaną oczyszczone?Co zostanie wybudowane w ośrodku Dąbrowa?W czasach nieboszczki komuny było tam więcek życia i było znacznie czyściej niż teraz.Pamiętam że nawet odbywała się tam stanica harcerska.A teraz co?Sralnia dla azorków.

Słoneczny Wrotków co roku pochałnia ogromne sumy pieniędzy.Jest to bardzo droga,wręcz elitarna forma wątpliwej rozrywki dla Nababów.W tym samym czasie wody samego zalewu gniją,rozmnaża się w nich szalenie plenna sinica,panuje powszechny bród,smród i ubóstwo wokół całego zalewu.Kiedy zalew przestanie wreszcie straszyć?Kiedy wody zalewu zostaną oczyszczone?Co zostanie wybudowane w ośrodku Dąbrowa?W czasach nieboszczki komuny było tam więcek życia i było znacznie czyściej niż teraz.Pamiętam że nawet odbywała się tam stanica harcerska.A teraz... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 3 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 12 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 31 1

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 12

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 7 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu 15 2

33-latek tak bardzo zdenerwował się w urzędzie, że wychodząc wybił w drzwiach dziurę pięścią.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?