Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 stycznia 2010 r.
20:21
Edytuj ten wpis

Służbowym autem na lotnisko. Prezydent Kołodziej-Wnuk poleciała na urlop do Malezji

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 49 A A

Służbowy samochód zawiózł na lotnisko zastępcę prezydenta Lublina Elżbietę Kołodziej-Wnuk, kiedy wybierała się na urlop. Pani prezydent nie traci dobrego samopoczucia i tłumaczy, że... wiozła ulotki do Malezji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Urlop Elżbiety Kołodziej-Wnuk zaczynał się w poniedziałek 21 grudnia. Wcześniej, w sobotę 19 grudnia, pani prezydent pojechała w delegację do Warszawy. Wysłał ją tam prezydent Lublina.

– Celem było Ministerstwo Infrastruktury – informuje Andrzej Wojewódzki, sekretarz miasta.

– W soboty ministerstwo jest nieczynne – zapewnia tymczasem Mikołaj Karpiński, rzecznik Ministerstwa Infrastruktury.

Resort mieści się w Warszawie przy ul. Chałubińskiego i przy Wspólnej. Ale auto pojechało gdzie indziej, czego dowodzi zapis z nawigacji satelitarnej, która śledzi każdy ruch pojazdów Ratusza.

– Samochód wjechał do Warszawy, dalej Trasą Siekierkowską, al. Witosa, Sikorskiego, Służewiecką i Marynarską dojechał do ul. Żwirki i Wigury. Był tam w okolicy godz. 8 i miał 10-minutowy postój – wylicza Dariusz Koproń z Wydziału Organizacji Urzędu w magistracie.

Przy ul. Żwirki i Wigury mieści się lotnisko. Stąd pani prezydent poleciała do Malezji.

– W czasie mojego urlopu w Azji odbyłam również zaplanowane wcześniej oficjalne spotkania dotyczące inwestycji w Lublinie i wymiany gospodarczo-naukowej, na które m.in. zabierałam z Lublina materiały promocyjne miasta: z Biura Obsługi Inwestorów i Kancelarii Prezydenta – oświadczyła wczoraj Elżbieta Kołodziej-Wnuk.

– Jak widać z powyższego, mój prywatny wyjazd był w pewnej mierze też służbowy, co powinno być wystarczającym wyjaśnieniem - dodała.

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zawiedziony / 17 stycznia 2010 o 22:10
Ta!
teraz to juz NAPEWNO bedzie musiala zwrocic:D
tak naprawe to nie wina prezydenta i jego zastepcow ze przekraczaja uprawnienia, to wina slepych i naiwynych wyborcow POkojowo nastawionych i POlubownie traktujacych klamsta jakie im sie w łby pakowalo i pakuje:)

Zal mi was drodzy podatnicy ktorzy sami go wybraliscie a teraz narzekacie ze jest zly i was robi w kwadratowe jajo:D

mlodziezowe LOL z wami;>
Avatar
gosia / 17 stycznia 2010 o 14:47
nie czepiajcie sie baby,to jej szef jest winny bo na to pozwala,czyli on robi jeszcze gorzej jezeli pozwala na to,bo chyba z nia nie spi, a tak wogole to babas mialaby zwrocic cala sume za dowoz na lotnisko
Avatar
Stefan / 17 stycznia 2010 o 13:09
Patrząc na zdjęcie tej Pani, wydaje mi się, że wszelkie próby wytłumaczenia Jej niestosownego postępowania są bezcelowe.
Avatar
Kali / 17 stycznia 2010 o 11:29
100 g napisał:
ta bardzo inteligentna buzia mówi wszystko - jestem z Lublina !!

przepraszam ale jesteś w błędzie ta pani NIE JEST Z LUBLINA ona tylko sprawuje tu tymczasowo urząd załatwiony jej przez kolegę -znajomego A skąd to nieszczęście pochodzi tego nie wie nikt !Więc proszę nie utożsamiać pewnych ludzi z TYM MIASTEM bo wiadomo że jest ich tu ze zrzutu sporo.
Avatar
liczący / 17 stycznia 2010 o 11:13
kjl napisał:
Zastanawiam się, dlaczego taki prymityw jest wiceprezydentem miasta.
Już wiem. Przecież to Lublin!

Nie, nie dla tego że to Lublin a dlatego że to swój człowiek tzw. Palikotowa składanka w ratuszu ale jak ich Guru padnie a paść musi bo za wiele wstydu dla regionu i Polski to i jej pokroju wiejskie baby(nie mylić z kobietami wsi ) pójdą precz oby jak najszybciej chyba że przeskoczą do innych partii a to u nich jest normą .
Avatar
Pisali do mnie / 17 stycznia 2010 o 11:03
~kolka~ napisał:
Aaaale fotka-że szyba nie pękła? W tej Malezji ponoć jeszcze są kanibale?..................tylko w nich nadzieja.

Zabrakło im przypraw zmiękczających stare mięso dlatego zdołała wrócić !!
Avatar
zygzag / 15 stycznia 2010 o 20:47
ormowiec napisał:
Myślę,że organa śledcze powinny wkroczyć do akcji i sprawdzić,czy wyjeżdżając na urlop pani [color="#FF0000"][/color]zastępca prezydenta [font="Arial Black"][/font]-bo nie ma etatu wiceprezydent w lubelskim magistracie -[color="#000000"][font="Arial Narrow"][/font][/color] otrzymała DOFINANSOWANIE z magistratu,bo przecież przy okazji urlopu załatwiała sprawy BARDZO WAŻNE dla Lublina


Ci ludzie z Ratusz z Wasilewskim na czele, nadają się wyłącznie do roznoszenia ulotek, które właściwie nie mają czego reklamować.
Kołodziej-Wnuk jest osobą wybitnie niekompetentną i w dodatku złośliwą, a jej ponowne pojawienie się w tzw. obiegu jest po prostu niesmaczne i należy
ostatecznie wyeliminować takich ludzi z życia publicznego na zawsze.


Ci ludzie z Ratusz z Wasilewskim na czele, nadają się wyłącznie do roznoszenia ulotek, które właściwie nie mają czego reklamować.
Kołodziej-Wnuk jest osobą wybitnie niekompetentną i w dodatku złośliwą, a jej ponowne pojawienie się w tzw. obiegu jest po prostu niesmaczne i należy
ostatecznie wyeliminować takich ludzi z życia publicznego na zawsze. rozwiń
Avatar
Wieśniak / 15 stycznia 2010 o 15:54
Kmiot to najgorsza swołocz. Baba odpowiedzialna za budownictwo mieszkaniome w Lublinie nie wybudowała żadnego bloku mieszkalnego podczas swoich rzundów. Ale to całe towarzystwo Szczebrzeszyńsko-Biłgorajsko jest siebie wart i pasuje do siebie jak ulał. Najbardziej mnie bawi fakt, że to Kmioctwo zgywa sie na mecenasów kultury. A to kultura szmoncesowa dla gości z Izraela. Tylko, że tych gości jest mało a forsy idzie dużo i nie starcza na organizację ME czy meczu hokeja. Może jak wybudują lotnisko to ruszy lawina izraelskich turystów bo jest tu co do oglądania dla tych gości. "Nasi" propagatorzy tej kultury zadbają o to w 200% i dalej kosztem sportu.
Kmiot to najgorsza swołocz. Baba odpowiedzialna za budownictwo mieszkaniome w Lublinie nie wybudowała żadnego bloku mieszkalnego podczas swoich rzundów. Ale to całe towarzystwo Szczebrzeszyńsko-Biłgorajsko jest siebie wart i pasuje do siebie jak ulał. Najbardziej mnie bawi fakt, że to Kmioctwo zgywa sie na mecenasów kultury. A to kultura szmoncesowa dla gości z Izraela. Tylko, że tych gości jest mało a forsy idzie dużo i nie starcza na organizację ME czy meczu hokeja. Może jak wybudują lotnisko to ruszy lawina izraelskich turystów bo jest tu... rozwiń
Avatar
Sieczkobrzęk / 15 stycznia 2010 o 15:38
LUBINEK3 napisał:
EKPIA WASYLA WIDAĆ KULTYWUJE DZIAŁANIA PRUSZKA, NIC NIE ROIBĆ I ROBIĆ IDOTIÓW Z WYBORCÓW,SWOJEI NTERESIKI ZAWAŁTWIAC,DOBRZE ŻYĆ Z KASY PUBLICZNEJ...PLUJĘ SOBIE W TWARZ I WALĘ ŁBEM W MUR,ŻE DĄŁEM SIĘ TUSKOWI I PALIKOTOWI OMOTAC I NA TO BURACTWO ZAGŁOSOWAĆ!!...WNIOSEK JEDEN JAK BY SIĘ NIE NAZYWAŁA DANA BANDA PSEUFDOPOLIYTKÓW: CZY PO,CZY PiS,CZY PSL TO JEDNA MAFIA KRĘTACZY, OSZUSTÓW, MALWERSANTÓW, ...PATRZĄ TYLKO JAK DOSTAĆ SIĘ NA SALONY I POTEM WSZYSTKO P....!!NA TO MIAST LUBLIN TO JUŻ KOMPROMITACJA NA CAŁEJ LINI!!!OGON POLSKI!!

Ty Kmiocie nie podcieraj sobie ryja PiSem. Głosowałes na PO to trzymaj fason jeszcze 2 lata.

Ty Kmiocie nie podcieraj sobie ryja PiSem. Głosowałes na PO to trzymaj fason jeszcze 2 lata. rozwiń
Avatar
bask / 15 stycznia 2010 o 15:25
Prezydencie uwolnij miasto od tej piranii wbrew Palikotowi który jak sam sie chwaqlił wylansował do polityki " kobietę"! Kobietę?????
Wreszcie przestanie Pana osmieszać baba która powie tylko prawdę gdy sie pomyli. Tyle juz ma pan dowodów jej działania na Pana szkode i nadal płaci jej za to pensję. Jej tłumaczenia są żałosne i obrazaja mieszkańców miasta. Czy ona myśli ze wszyscy sa głupi ? Bezczeloność!!! Takie tłumaczenie dla prasy wykorzystywania stanowiska dla celów prywatnych dyskwalifikuje ja jako urzędnika i człowieka. Wstyd! Wstyd! Wstyd!Gdyby miała odrobine honoru sama wynioslaby sie z ratusza oszczędzając własnego widoku współpracownikom i interesantom.
Prezydencie uwolnij miasto od tej piranii wbrew Palikotowi który jak sam sie chwaqlił wylansował do polityki " kobietę"! Kobietę?????
Wreszcie przestanie Pana osmieszać baba która powie tylko prawdę gdy sie pomyli. Tyle juz ma pan dowodów jej działania na Pana szkode i nadal płaci jej za to pensję. Jej tłumaczenia są żałosne i obrazaja mieszkańców miasta. Czy ona myśli ze wszyscy sa głupi ? Bezczeloność!!! Takie tłumaczenie dla prasy wykorzystywania stanowiska dla celów prywatnych dyskwalifikuje ... rozwiń
Avatar
zawiedziony / 17 stycznia 2010 o 22:10
Ta!
teraz to juz NAPEWNO bedzie musiala zwrocic:D
tak naprawe to nie wina prezydenta i jego zastepcow ze przekraczaja uprawnienia, to wina slepych i naiwynych wyborcow POkojowo nastawionych i POlubownie traktujacych klamsta jakie im sie w łby pakowalo i pakuje:)

Zal mi was drodzy podatnicy ktorzy sami go wybraliscie a teraz narzekacie ze jest zly i was robi w kwadratowe jajo:D

mlodziezowe LOL z wami;>
Avatar
gosia / 17 stycznia 2010 o 14:47
nie czepiajcie sie baby,to jej szef jest winny bo na to pozwala,czyli on robi jeszcze gorzej jezeli pozwala na to,bo chyba z nia nie spi, a tak wogole to babas mialaby zwrocic cala sume za dowoz na lotnisko
Avatar
Stefan / 17 stycznia 2010 o 13:09
Patrząc na zdjęcie tej Pani, wydaje mi się, że wszelkie próby wytłumaczenia Jej niestosownego postępowania są bezcelowe.
Avatar
Kali / 17 stycznia 2010 o 11:29
100 g napisał:
ta bardzo inteligentna buzia mówi wszystko - jestem z Lublina !!

przepraszam ale jesteś w błędzie ta pani NIE JEST Z LUBLINA ona tylko sprawuje tu tymczasowo urząd załatwiony jej przez kolegę -znajomego A skąd to nieszczęście pochodzi tego nie wie nikt !Więc proszę nie utożsamiać pewnych ludzi z TYM MIASTEM bo wiadomo że jest ich tu ze zrzutu sporo.
Avatar
liczący / 17 stycznia 2010 o 11:13
kjl napisał:
Zastanawiam się, dlaczego taki prymityw jest wiceprezydentem miasta.
Już wiem. Przecież to Lublin!

Nie, nie dla tego że to Lublin a dlatego że to swój człowiek tzw. Palikotowa składanka w ratuszu ale jak ich Guru padnie a paść musi bo za wiele wstydu dla regionu i Polski to i jej pokroju wiejskie baby(nie mylić z kobietami wsi ) pójdą precz oby jak najszybciej chyba że przeskoczą do innych partii a to u nich jest normą .
Avatar
Pisali do mnie / 17 stycznia 2010 o 11:03
~kolka~ napisał:
Aaaale fotka-że szyba nie pękła? W tej Malezji ponoć jeszcze są kanibale?..................tylko w nich nadzieja.

Zabrakło im przypraw zmiękczających stare mięso dlatego zdołała wrócić !!
Avatar
zygzag / 15 stycznia 2010 o 20:47
ormowiec napisał:
Myślę,że organa śledcze powinny wkroczyć do akcji i sprawdzić,czy wyjeżdżając na urlop pani [color="#FF0000"][/color]zastępca prezydenta [font="Arial Black"][/font]-bo nie ma etatu wiceprezydent w lubelskim magistracie -[color="#000000"][font="Arial Narrow"][/font][/color] otrzymała DOFINANSOWANIE z magistratu,bo przecież przy okazji urlopu załatwiała sprawy BARDZO WAŻNE dla Lublina


Ci ludzie z Ratusz z Wasilewskim na czele, nadają się wyłącznie do roznoszenia ulotek, które właściwie nie mają czego reklamować.
Kołodziej-Wnuk jest osobą wybitnie niekompetentną i w dodatku złośliwą, a jej ponowne pojawienie się w tzw. obiegu jest po prostu niesmaczne i należy
ostatecznie wyeliminować takich ludzi z życia publicznego na zawsze.


Ci ludzie z Ratusz z Wasilewskim na czele, nadają się wyłącznie do roznoszenia ulotek, które właściwie nie mają czego reklamować.
Kołodziej-Wnuk jest osobą wybitnie niekompetentną i w dodatku złośliwą, a jej ponowne pojawienie się w tzw. obiegu jest po prostu niesmaczne i należy
ostatecznie wyeliminować takich ludzi z życia publicznego na zawsze. rozwiń
Avatar
Wieśniak / 15 stycznia 2010 o 15:54
Kmiot to najgorsza swołocz. Baba odpowiedzialna za budownictwo mieszkaniome w Lublinie nie wybudowała żadnego bloku mieszkalnego podczas swoich rzundów. Ale to całe towarzystwo Szczebrzeszyńsko-Biłgorajsko jest siebie wart i pasuje do siebie jak ulał. Najbardziej mnie bawi fakt, że to Kmioctwo zgywa sie na mecenasów kultury. A to kultura szmoncesowa dla gości z Izraela. Tylko, że tych gości jest mało a forsy idzie dużo i nie starcza na organizację ME czy meczu hokeja. Może jak wybudują lotnisko to ruszy lawina izraelskich turystów bo jest tu co do oglądania dla tych gości. "Nasi" propagatorzy tej kultury zadbają o to w 200% i dalej kosztem sportu.
Kmiot to najgorsza swołocz. Baba odpowiedzialna za budownictwo mieszkaniome w Lublinie nie wybudowała żadnego bloku mieszkalnego podczas swoich rzundów. Ale to całe towarzystwo Szczebrzeszyńsko-Biłgorajsko jest siebie wart i pasuje do siebie jak ulał. Najbardziej mnie bawi fakt, że to Kmioctwo zgywa sie na mecenasów kultury. A to kultura szmoncesowa dla gości z Izraela. Tylko, że tych gości jest mało a forsy idzie dużo i nie starcza na organizację ME czy meczu hokeja. Może jak wybudują lotnisko to ruszy lawina izraelskich turystów bo jest tu... rozwiń
Avatar
Sieczkobrzęk / 15 stycznia 2010 o 15:38
LUBINEK3 napisał:
EKPIA WASYLA WIDAĆ KULTYWUJE DZIAŁANIA PRUSZKA, NIC NIE ROIBĆ I ROBIĆ IDOTIÓW Z WYBORCÓW,SWOJEI NTERESIKI ZAWAŁTWIAC,DOBRZE ŻYĆ Z KASY PUBLICZNEJ...PLUJĘ SOBIE W TWARZ I WALĘ ŁBEM W MUR,ŻE DĄŁEM SIĘ TUSKOWI I PALIKOTOWI OMOTAC I NA TO BURACTWO ZAGŁOSOWAĆ!!...WNIOSEK JEDEN JAK BY SIĘ NIE NAZYWAŁA DANA BANDA PSEUFDOPOLIYTKÓW: CZY PO,CZY PiS,CZY PSL TO JEDNA MAFIA KRĘTACZY, OSZUSTÓW, MALWERSANTÓW, ...PATRZĄ TYLKO JAK DOSTAĆ SIĘ NA SALONY I POTEM WSZYSTKO P....!!NA TO MIAST LUBLIN TO JUŻ KOMPROMITACJA NA CAŁEJ LINI!!!OGON POLSKI!!

Ty Kmiocie nie podcieraj sobie ryja PiSem. Głosowałes na PO to trzymaj fason jeszcze 2 lata.

Ty Kmiocie nie podcieraj sobie ryja PiSem. Głosowałes na PO to trzymaj fason jeszcze 2 lata. rozwiń
Avatar
bask / 15 stycznia 2010 o 15:25
Prezydencie uwolnij miasto od tej piranii wbrew Palikotowi który jak sam sie chwaqlił wylansował do polityki " kobietę"! Kobietę?????
Wreszcie przestanie Pana osmieszać baba która powie tylko prawdę gdy sie pomyli. Tyle juz ma pan dowodów jej działania na Pana szkode i nadal płaci jej za to pensję. Jej tłumaczenia są żałosne i obrazaja mieszkańców miasta. Czy ona myśli ze wszyscy sa głupi ? Bezczeloność!!! Takie tłumaczenie dla prasy wykorzystywania stanowiska dla celów prywatnych dyskwalifikuje ja jako urzędnika i człowieka. Wstyd! Wstyd! Wstyd!Gdyby miała odrobine honoru sama wynioslaby sie z ratusza oszczędzając własnego widoku współpracownikom i interesantom.
Prezydencie uwolnij miasto od tej piranii wbrew Palikotowi który jak sam sie chwaqlił wylansował do polityki " kobietę"! Kobietę?????
Wreszcie przestanie Pana osmieszać baba która powie tylko prawdę gdy sie pomyli. Tyle juz ma pan dowodów jej działania na Pana szkode i nadal płaci jej za to pensję. Jej tłumaczenia są żałosne i obrazaja mieszkańców miasta. Czy ona myśli ze wszyscy sa głupi ? Bezczeloność!!! Takie tłumaczenie dla prasy wykorzystywania stanowiska dla celów prywatnych dyskwalifikuje ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 8

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 2

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 5

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria