Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 listopada 2008 r.
7:04
Edytuj ten wpis

Śmiertelny wypadek na trasie Lublin-Kraśnik (zdjęcia)

0 38 A A

23-letnia kobieta zginęła, a trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Strzeszkowicach między Lublinem a Kraśnikiem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Według wstępnych informacji do wypadku doszło około godz. 5 podczas wyprzedzania przez samochód marki renault, który czołowo uderzył w ciężarówkę przewożącą butle z gazem.

Nie było zagrożenia wybuchem. Na miejsce przyjechała straż pożarna. Droga krajowa nr 19 w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin. Ruch odbywał się wahadłowo.

(łm)
.
.
.
.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~edyta~ / 5 grudnia 2008 o 16:20
byłamoją kuzynką byłam na jej pogrzebie.. to co widziałam to przeszło najśmielsze moje oczekiwania !!! Rodzinaa pogrążona w ogromnym bólu.. nie wierze, że jej nie ma z nami ! cały czas gdzieś nad nami czuwa.
Avatar
kubas3 / 28 listopada 2008 o 20:21
HEJ INFORMUJE ZE ASIA JEST W SZPITALU NA KRAśNICKICH BYłA W SPIąCZCE I MIALA OPERACJE GłOWY I OBćIELI JEJ WłOSY NEIEWEM CO DALEJ JUTRO JADE DO SZPITALA.POZDRAWIAM SZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH JAK COS TO MóJ NR.608709036 LUB 517324607
Avatar
pamietajaca / 6 listopada 2008 o 21:43
Łączę sie w bólu z rodziną Gosi ... slowami nie da sie opisac tego co sie czuje ..nigdy nie zostaniesz matką, żoną a sprawdzalabys sie w tej roli lepiej niz nie jedna z nas.. łzy plynal po policzku bo Ciebie z nami tu nie ma .Żegnaj Gosieńko !!!do zobaczenia po tej lepszej stronie zycia...((
Wieczne odpoczywanie ....
Łączę sie w bólu z rodziną Gosi ... slowami nie da sie opisac tego co sie czuje ..nigdy nie zostaniesz matką, żoną a sprawdzalabys sie w tej roli lepiej niz nie jedna z nas.. łzy plynal po policzku bo Ciebie z nami tu nie ma .Żegnaj Gosieńko !!!do zobaczenia po tej lepszej stronie zycia...((
Wieczne odpoczywanie .... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2008 o 21:32
Jest Mi Bardzo przykro z tej jakże wielkiej tragedii chodziła z nami do klasy A liceum agrobiznesu dla nas kolegów z Klasy bo była naszą najlepsza i koleżanka .Przesyłam kondolencje dla całej rodziny i najbliższych jest to wielka strata dla rodziny i znajomych Była Kochana i będzie kochana i pozostanie w naszej pamięci :(:(
[*][*][*][*] Wieczny Odpoczynek Daj JeJ Panie [*] [*][*][*][*] Wieczny Odpoczynek Gosiu [*]
Jest Mi Bardzo przykro z tej jakże wielkiej tragedii chodziła z nami do klasy A liceum agrobiznesu dla nas kolegów z Klasy bo była naszą najlepsza i koleżanka .Przesyłam kondolencje dla całej rodziny i najbliższych jest to wielka strata dla rodziny i znajomych Była Kochana i będzie kochana i pozostanie w naszej pamięci :(:(
[*][*][*][*] Wieczny Odpoczynek Daj JeJ Panie [*] [*][*][*][*] Wieczny Odpoczynek Gosiu [*] rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2008 o 20:16
CZY KTOŚ WIE CO Z ASIĄ?
Avatar
sowa / 5 listopada 2008 o 20:10
~gosc~ napisał:
Jestem kierowca i dosc szybko "śmigam" ale po takiej tragedii zastanawiam sie czy nie zmienic raz na zawsze swojego młodzieńczego nawyku módlmy sie za NICH wszystkich !
Avatar
~gosc~ / 5 listopada 2008 o 19:18
Jestem kierowca i dosc szybko "śmigam" ale po takiej tragedii zastanawiam sie czy nie zmienic raz na zawsze swojego młodzieńczego nawyku módlmy sie za NICH wszystkich !
Avatar
szykmyk / 4 listopada 2008 o 20:57
tragedia !!
wieczny odpoczynek [*] [*] [*] taka młoda osoba odeszla (
Avatar
Gość / 4 listopada 2008 o 20:23
Czy Wy za bardzo nie przesadzacie, o jakie konkretnie osoby Wam chodzi? Czy ktoś napisał tutaj coś co jest niezgodne z prawdą, wiadomo były plotki, ale zostały one wyjaśnione, chociaż tyle w tej tragedii jest pocieszającego że jest tylko jedna ofiara śmiertelna. Jestem przekonany że nikt kto tutaj się wypowiadał nie miał złych intencji, mało tego chciał uczestniczyć w bólu rodziny i przyjaciół zmarłej. Wszystkim jest przykro w takich sytuacjach gdy ginie tak młoda osoba, to niewyobrażalna strata. Módlmy się za Gosię i pozostałych
Czy Wy za bardzo nie przesadzacie, o jakie konkretnie osoby Wam chodzi? Czy ktoś napisał tutaj coś co jest niezgodne z prawdą, wiadomo były plotki, ale zostały one wyjaśnione, chociaż tyle w tej tragedii jest pocieszającego że jest tylko jedna ofiara śmiertelna. Jestem przekonany że nikt kto tutaj się wypowiadał nie miał złych intencji, mało tego chciał uczestniczyć w bólu rodziny i przyjaciół zmarłej. Wszystkim jest przykro w takich sytuacjach gdy ginie tak młoda osoba, to niewyobrażalna strata. Módlmy się za Gosię i pozostałych rozwiń
Avatar
[*] / 4 listopada 2008 o 19:19
###### napisał:
ej ludzie jak nie wiecie to nie piszcie na forum takich głupot bo mnie to cholernie denerwuje...nie wiecie dobrze co sie dzieje a pleciecie trzy po trzy.. Jej siostra Asia żyje na szczescie...musimy teraz sie modlić o pozostałych...

znam tego chłopaka, kumpel z klasy, narazie wiadomo tyle że żyje i bądźmy dobrej nadziei
Avatar
~edyta~ / 5 grudnia 2008 o 16:20
byłamoją kuzynką byłam na jej pogrzebie.. to co widziałam to przeszło najśmielsze moje oczekiwania !!! Rodzinaa pogrążona w ogromnym bólu.. nie wierze, że jej nie ma z nami ! cały czas gdzieś nad nami czuwa.
Avatar
kubas3 / 28 listopada 2008 o 20:21
HEJ INFORMUJE ZE ASIA JEST W SZPITALU NA KRAśNICKICH BYłA W SPIąCZCE I MIALA OPERACJE GłOWY I OBćIELI JEJ WłOSY NEIEWEM CO DALEJ JUTRO JADE DO SZPITALA.POZDRAWIAM SZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH JAK COS TO MóJ NR.608709036 LUB 517324607
Avatar
pamietajaca / 6 listopada 2008 o 21:43
Łączę sie w bólu z rodziną Gosi ... slowami nie da sie opisac tego co sie czuje ..nigdy nie zostaniesz matką, żoną a sprawdzalabys sie w tej roli lepiej niz nie jedna z nas.. łzy plynal po policzku bo Ciebie z nami tu nie ma .Żegnaj Gosieńko !!!do zobaczenia po tej lepszej stronie zycia...((
Wieczne odpoczywanie ....
Łączę sie w bólu z rodziną Gosi ... slowami nie da sie opisac tego co sie czuje ..nigdy nie zostaniesz matką, żoną a sprawdzalabys sie w tej roli lepiej niz nie jedna z nas.. łzy plynal po policzku bo Ciebie z nami tu nie ma .Żegnaj Gosieńko !!!do zobaczenia po tej lepszej stronie zycia...((
Wieczne odpoczywanie .... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2008 o 21:32
Jest Mi Bardzo przykro z tej jakże wielkiej tragedii chodziła z nami do klasy A liceum agrobiznesu dla nas kolegów z Klasy bo była naszą najlepsza i koleżanka .Przesyłam kondolencje dla całej rodziny i najbliższych jest to wielka strata dla rodziny i znajomych Była Kochana i będzie kochana i pozostanie w naszej pamięci :(:(
[*][*][*][*] Wieczny Odpoczynek Daj JeJ Panie [*] [*][*][*][*] Wieczny Odpoczynek Gosiu [*]
Jest Mi Bardzo przykro z tej jakże wielkiej tragedii chodziła z nami do klasy A liceum agrobiznesu dla nas kolegów z Klasy bo była naszą najlepsza i koleżanka .Przesyłam kondolencje dla całej rodziny i najbliższych jest to wielka strata dla rodziny i znajomych Była Kochana i będzie kochana i pozostanie w naszej pamięci :(:(
[*][*][*][*] Wieczny Odpoczynek Daj JeJ Panie [*] [*][*][*][*] Wieczny Odpoczynek Gosiu [*] rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2008 o 20:16
CZY KTOŚ WIE CO Z ASIĄ?
Avatar
sowa / 5 listopada 2008 o 20:10
~gosc~ napisał:
Jestem kierowca i dosc szybko "śmigam" ale po takiej tragedii zastanawiam sie czy nie zmienic raz na zawsze swojego młodzieńczego nawyku módlmy sie za NICH wszystkich !
Avatar
~gosc~ / 5 listopada 2008 o 19:18
Jestem kierowca i dosc szybko "śmigam" ale po takiej tragedii zastanawiam sie czy nie zmienic raz na zawsze swojego młodzieńczego nawyku módlmy sie za NICH wszystkich !
Avatar
szykmyk / 4 listopada 2008 o 20:57
tragedia !!
wieczny odpoczynek [*] [*] [*] taka młoda osoba odeszla (
Avatar
Gość / 4 listopada 2008 o 20:23
Czy Wy za bardzo nie przesadzacie, o jakie konkretnie osoby Wam chodzi? Czy ktoś napisał tutaj coś co jest niezgodne z prawdą, wiadomo były plotki, ale zostały one wyjaśnione, chociaż tyle w tej tragedii jest pocieszającego że jest tylko jedna ofiara śmiertelna. Jestem przekonany że nikt kto tutaj się wypowiadał nie miał złych intencji, mało tego chciał uczestniczyć w bólu rodziny i przyjaciół zmarłej. Wszystkim jest przykro w takich sytuacjach gdy ginie tak młoda osoba, to niewyobrażalna strata. Módlmy się za Gosię i pozostałych
Czy Wy za bardzo nie przesadzacie, o jakie konkretnie osoby Wam chodzi? Czy ktoś napisał tutaj coś co jest niezgodne z prawdą, wiadomo były plotki, ale zostały one wyjaśnione, chociaż tyle w tej tragedii jest pocieszającego że jest tylko jedna ofiara śmiertelna. Jestem przekonany że nikt kto tutaj się wypowiadał nie miał złych intencji, mało tego chciał uczestniczyć w bólu rodziny i przyjaciół zmarłej. Wszystkim jest przykro w takich sytuacjach gdy ginie tak młoda osoba, to niewyobrażalna strata. Módlmy się za Gosię i pozostałych rozwiń
Avatar
[*] / 4 listopada 2008 o 19:19
###### napisał:
ej ludzie jak nie wiecie to nie piszcie na forum takich głupot bo mnie to cholernie denerwuje...nie wiecie dobrze co sie dzieje a pleciecie trzy po trzy.. Jej siostra Asia żyje na szczescie...musimy teraz sie modlić o pozostałych...

znam tego chłopaka, kumpel z klasy, narazie wiadomo tyle że żyje i bądźmy dobrej nadziei
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 1 0

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 55 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 21 27

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 12 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 4

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra