Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 marca 2009 r.
7:54
Edytuj ten wpis

Śnieżyca w Lublinie - najnowsze informacje drogowe (wideo, zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora (drs mawi am łm fp)
0 23 A A

Największe arterie miasta stały we wtorek w korkach. Zablokowana była większość dróg. W czwartek rano na ulicach sytuacja jest nieco lepsza, ale wciąż sypie śnieg i jest bardzo ślisko Sprawdź najnowsze informacje o utrudnieniach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
8.00 - Pogoda sparaliżowała też pracę w lubelskiej telewizji. Poranek z Panoramą Lubelską na antenie TVP Info nie zaczął się programowo o godz. 7.45.

Widzowie najpierw zobaczyli czarny ekran, później pojawił się program TVP Warszawa, który został brutalnie ścięty, a dziennikarze lubelskiej telewizji pojawili się na antenie zaledwie na kilka minut.

8.11 - Zakorkowane są też ul. Filaretów, Jana Pawła II i Nadbystrzycka.

Na ul. Filaretów w kierunku ul. Zana w korku stoi 17 autobusów MPK. Pasażerowie wysiadają i dalej idą na piechotę. Autobusy musi wyciągać specjalna wyciągarka.
Problem z podjazdem pod górkę maja tez samochody osobowe. Ślizgają się po oblodzonej nawierzchni.


Filmik nakręcony przez internautę PRACODAWCY
8.30 - Kolejka aut, czekających na możliwość wyjazdu z ul. Wieniawskiej zaczyna się przy skrzyżowaniu z Czechowską. Zakorkowana również jest ul. Północna na obydwu dojazdach do skrzyżowania z al. z Kompozytorów Polskich.

8.34 - Na głównych arteriach Lublina, które znajdują się w ciągu przebiegających przez miasto dróg krajowych stan nawierzchni jest w miarę dobry. Gorzej jest na pozostałych ulicach. Nawet tak ważne jezdnie jak ul. Lubomelska nie są przygotowane do ruchu - śnieg zmienia się na asfalcie w lód.

8.38 - Bez większych problemów można natomiast przejechać al. Solidarności w kierunku zamku. Nawet przy ładnej pogodzie zdarzały się tu poranki, gdy korek w stronę ronda podchodził aż pod skrzyżowanie z ul. Dolną 3 Maja. Dziś na szczęście tak nie jest.

Dramatycznie wygląda za to sytuacja za to na drugiej nitce na al. Solidarności. Kierowcy jadący od strony zamku muszą się liczyć z tym ze w korku utkną już na wysokości PZMotu. W takim korku stać będą aż do ronda przy ul. Lubomelskiej. Jednak kiedy już je pokonają, dalej nie powinni napotkać problemów.


Filmik nakręcony przez internautę hugapl
8.43 - Część kierowców na al. Solidarności brak cierpliwości. Zawracają na "agrafce” koło dawnego Help Disco i próbują przedostać się ul. 3 Maja. Na tej drodze korek sięga komisu samochodowego.

9.06 - Najwięcej problemów z podjazdem pod górę jest w tej chwili jest na al. Warszawskiej, ul. Sikorskiego i Sowińskiego.

Na Warszawskiej Urząd Miasta zdecydował się wyłączyć sygnalizację świetlną przy skrzyżowaniu z ul. Zbożową. Ciężkie samochody, które musiały zatrzymywać się jadąc "pod górę" przed czerwonym światłem, nie mogły później ruszyć z miejsca, gdy zapaliło się zielone.

Sparaliżowany jest również ruch na al. Kraśnickiej. Korek zaczyna się już przy skrzyżowaniu z ul. Roztocze. Kierowcy mają też problemy z przejechaniem w poprzek al. Kraśnickiej, bo część skrzyżowań blokują kierowcy, którzy liczyli na to, że uda im się zjechać ze skrzyżowania jeszcze przed czerwonym światłem.

9.11 - Korek gigant od miejscowości Panieńszczyzna na wysokości stacji gazowej, aż do ronda na al. Kraśnickiej.


9.17 - Spokojnie przejechać można przez ul. Krochmalną w stronę dworca PKP. Korki zaczynają się na wysokości hali MTL w stronę Trasy Zielonej.

9.19- Ul. Jana Pawła II na wysokości kościoła św. Rodziny odblokowana. Podobnie Al. Kraśnicka. Do naszej redakcji zadzwonił pan Waldemar z Motycza, który dojeżdża do pracy w centrum Lublina.

- Już godzinę stoimy w busie na Al. Kraśnickich. Co się dzieje? Przecież tylko spadł śnieg! - mówi.
godz. 9.44 Korek od Warszawy zaczyna się już pod Markuszowem. Tam w rowie wylądował samochód dostawczy wiozący meble (na zdjęciu).

- Jakaś kobieta zajechała mi drogę - mówi zdenerwowany kierowca.

Po Lublinie kursuje 18 dużych i 5 małych pługopiaskarek. Wcześniej ich pracę sparaliżowała awaria systemu GPS, który śledzi pracę maszyn jeżdżących na zlecenie miasta.

- Dopiero teraz system udało się naprawić - mówi Ludwika Stefańczyk z Wydziału Gospodarki Komunalnej w lubelskim Urzędzie Miasta.

11.31 - Sytuacja na lubelskich drogach jest coraz lepsza. Główne ulice są przejezdne, ale uważać trzeba na większości dróg osiedlowych, gdzie leży śliski i ujeżdżony śnieg.

Jak poinformowała nas dyspozytorka radio taxi "Dwójki" zakorkowana jest ul. Kunickiego, aż do Abramowickiej. Z kolei na skrzyżowaniu Jana Pawła II z Nadbystrzycką nie działa sygnalizacja świetlna , ale tam nie ma większych problemów z ruchem.

Poprawiła się też sytuacja na al. Warszawskiej, gdzie ruchem kierowała policja.

Jeżdżą też pojazdy MPK. - Jeździmy jeszcze z opóźnieniami, ale wszystkie autobusy są w ruchu. Nie ma takiej sytuacji, że jakiś pojazd stoi na ulicy - mówi Weronika Opasiak z MPK Lublin

Opady śniegu przesuwają się w stronę Zamościa i tam mogą pojawiać się utrudnienia w ruchu.
13.05 MPK informuje, że udało się w miarę ustabilizować kursowanie pojazdów komunikacji miejskiej.

14.29 Nie ma już większych utrudnień na ulicach Lublina. Drogi są już przejezdne.

Coraz więcej pracy ma za to straż pożarna. Strażacy dopiero co usunęli z ul. Osmolickiej drzewo, które nie wytrzymało naporu śniegu.

Teraz wypompowują pochodzącą wodę, która zalewa domy przy ul. Wapiennej i Dzierżawnej.

15.00 - Będzie wiało i padało - ostrzega mieszkańców Lubelszczyzny
Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie.

Spodziewane są umiarkowane opady śniegu i silny wiatr północno-zachodni, o prędkości 30-40 km/h, w porywach dochodzącej do 70 km/h.

Według synoptyków zawieje i zamiecie śnieżne mogą występować w naszym regionie do soboty.

16.30 - Godziny szczytu. Zakorkowane są ulice: Poniatowskiego od wiaduktu, Wolska do Kunickiego, Długosza, Akademicka do Głębokiej, Nadbystrzycka. Tym razem wcale nie z powodu nagłej śnieżycy.

18.01 - Do godz. 9 rano w czwartek ważne pozostaje ostrzeżenie o możliwych zawiejach i zamieciach wydane przez Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego. Wiatr z północnego zachodu może osiągać w porywach prędkość 70 km/h - podaje centrum powołując się na prognozę Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Warszawie. Stopień zagrożenia określony został jako 2, czyli wysoki.

21.55 - Na dziś nie przewidujemy już ulicznych korków, ale pogoda wciąż jest fatalna, więc kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność. Zapraszamy jutro.

8.11 19.03.2009 -Jak poinformowała nas dyspozytorka radio taxi "Dwójki" z Lublina, w mieście powoli natęża się ruch drogowy. Na razie korki tworzą się tam gdzie zawsze - na ul. Filaretów do Głębokiej, Piłsudskiego w lewo do Narutowicza, Wieniawskiej i Północnej, skrzyżowaniu Solidarności z Sikorskiego, zablokowany jest też wjazd do Lublina od strony Kraśnika. Utrudnienia nie są jednak spowodowane pogodą.

Na skrzyżowaniu Sikorskiego - Warszawska - Kraśnicka - Racławickie (rondo Honorowych Krwiodawców) nie działa sygnalizacja świetlna, ale korków jeszcze nie ma.

Na razie ze śnieżną aurą radzą sobie pojazdy MPK.

7.38 - Wiele wskazuje na to, że nie powtórzy się również wczorajszy dramat, który z powodu pogody przeżywało MPK i jego pasażerowie. - Nasze pojazdy kursują normalnie i nie mają większych opóźnień - informuje rzecznik MPK Weronika Opasiak.

Drogi wojewódzkie są mokre, czarne i przejezdne. Miejscami kierowcy mogą się jednak spotkać z zajeżdżonym śniegiem i błotem pośniegowym.

8.03 - Dyżurni policji informują, że poranek na drogach mija bardzo spokojnie - nie ma wypadków. Podobnie było w nocy.

Jedna kolizja była o godz. 6 rano przy ul. Turystycznej w Lublinie, ale nie spowodowała utrudnień w ruchu.

8.11 - Internauci informują, że w fatalnym stanie jest ulica Jana Pawła II. Pan Mariusz z Lublina mówi, że droga wygląda, jakby od kilku godzin nie była odśnieżana. Trzeba tam bardzo uważać, bo jest wyjątkowo ślisko.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 marca 2009 o 19:20
co to za śnieg ? gorsze zimy były dawniej. jeździły pługi z wirnikiem z przodu, mielące śnieg i odrzucające go dalej od jezdni. a teraz to śmiech i tyle. żaden to śnieg był !
Avatar
y / 18 marca 2009 o 18:43
Nie znam państwa, które poradziłoby sobie z takimi opadamai jak dzisiaj. W bogatych Niemczech czy USA jest wtedy totalny paraliż komunikacyjny
Avatar
staruszek / 18 marca 2009 o 13:58
dymin napisał:
Jak można ciągle pisać, że zima zaskoczyła drogowców - oklepany schemat. Przecież są ograniczone możliwości, na każdym rogu nie będzie stał chłop z łopatą i suszarką, żeby było przejezdne dla niedoświadczonych kierowców. Przecież praca sprzętu i ludzi kosztuje, a nikt tego za darmo nie zrobi - firmy odśnieżające nie zrobią jak miasto nie zapłaci, a wiadomo, że pieniędzy brakuje na remonty, to na odśnieżanie mają się znaleźć? No bądźmy realistami ;-)

A JA PAMIĘTAM JAK JESZCZE ZA GOMUŁKI PRZED KAŻDĄ BRAMĄ STAŁ DOZORCA Z ŁOPATĄ A PODJEŻDŻAŁY KONNE PLATFORMY I USUWAŁY ZARAZ SNIEG. ZIMY WTEDY BYLY PRAWDZIWE I MOŻNA BYLO. ALE WTEDY LUBLIN BYŁ JESZCZE MIASTEM.

A JA PAMIĘTAM JAK JESZCZE ZA GOMUŁKI PRZED KAŻDĄ BRAMĄ STAŁ DOZORCA Z ŁOPATĄ A PODJEŻDŻAŁY KONNE PLATFORMY I USUWAŁY ZARAZ SNIEG. ZIMY WTEDY BYLY PRAWDZIWE I MOŻNA BYLO. ALE WTEDY LUBLIN BYŁ JESZCZE MIASTEM. rozwiń
Avatar
emeryt / 18 marca 2009 o 13:49
[color="#FF0000"][/color][font="Times New Roman"][/font] Uprzejmie informuję,że to tylko lekki śmieżek a obrazki jak z Anglii gdie śnieg = tragedia, chyba że wszyscy mądrali zdjeli już zimówki, a reszta bez komentarza .Pozdrawiam.
Avatar
Jotgie / 18 marca 2009 o 13:44
Ciekawe. W Lublinie napadało a Puławach - czyściutko!
Avatar
Marek / 18 marca 2009 o 12:50
co ci dziennikarzyny piszą o osiedlowych uliczkach z wyjezdzonym sliskim sniegiem, przeciez jest + 2 stopnie, to jakim cudem niby ma byc slisko...
Avatar
STYX / 18 marca 2009 o 12:47
Chopie, a gdzie ty te meble wieziesz ? Do lasu ???
Avatar
kln / 18 marca 2009 o 12:11
jakoś nie piszą o tym przegubowcu który przed 8 zablokował 3 maja bo nie mógł wyjechać pod góre
Avatar
unfamiliar / 18 marca 2009 o 12:10
Ciekawski napisał:
Co do pojazdów, to rozumiem, ale dlaczego sparaliżowało Panoramę Lubelską ? Co to ma wspólnego z zimą ? Myślę sobie tylko, że to kolejne potwierdzenie przeogromnej chały i dziadostwa, jaką jest lubelska TVP.


no jak to? nie wiesz? Jeremi przecież za to odpowiedzialny, tylko go przywrócili do TVP Lublin i masz efekty, eh...Ciekawe czy zapłacił w końcu karę za te perfumy...
Avatar
Nick / 18 marca 2009 o 11:40
Szczerze mówiąc, to ja też nie wiem, w czym jest problem z jazdą po takiej nawierzchni, jaka była rano. Rozumiem problem z ruszeniem pod górę, ale po płaskim terenie nie powinno być żadnego problemu. Nie wiem, co to za jacyś kierowcy niedzielni jeżdżą po tym Lublinie i spowalniają normalnych ludzi spieszących się do pracy
Od niecałych pięciu lat jeżdżę i to "Maluchem", mam 2 opony zimowe i 2 całoroczne i jedyne co mi przeszkadzało, to zaparowane szyby; śnieg, który całkowicie zakleił mi szybę z tyłu i trochę boczne oraz grono maruderów z przodu...
Szczerze mówiąc, to ja też nie wiem, w czym jest problem z jazdą po takiej nawierzchni, jaka była rano. Rozumiem problem z ruszeniem pod górę, ale po płaskim terenie nie powinno być żadnego problemu. Nie wiem, co to za jacyś kierowcy niedzielni jeżdżą po tym Lublinie i spowalniają normalnych ludzi spieszących się do pracy
Od niecałych pięciu lat jeżdżę i to "Maluchem", mam 2 opony zimowe i 2 całoroczne i jedyne co mi przeszkadzało, to zaparowane szyby; śnieg, który całkowicie zakleił mi szybę z tyłu i trochę boczne oraz g... rozwiń
Avatar
Gość / 18 marca 2009 o 19:20
co to za śnieg ? gorsze zimy były dawniej. jeździły pługi z wirnikiem z przodu, mielące śnieg i odrzucające go dalej od jezdni. a teraz to śmiech i tyle. żaden to śnieg był !
Avatar
y / 18 marca 2009 o 18:43
Nie znam państwa, które poradziłoby sobie z takimi opadamai jak dzisiaj. W bogatych Niemczech czy USA jest wtedy totalny paraliż komunikacyjny
Avatar
staruszek / 18 marca 2009 o 13:58
dymin napisał:
Jak można ciągle pisać, że zima zaskoczyła drogowców - oklepany schemat. Przecież są ograniczone możliwości, na każdym rogu nie będzie stał chłop z łopatą i suszarką, żeby było przejezdne dla niedoświadczonych kierowców. Przecież praca sprzętu i ludzi kosztuje, a nikt tego za darmo nie zrobi - firmy odśnieżające nie zrobią jak miasto nie zapłaci, a wiadomo, że pieniędzy brakuje na remonty, to na odśnieżanie mają się znaleźć? No bądźmy realistami ;-)

A JA PAMIĘTAM JAK JESZCZE ZA GOMUŁKI PRZED KAŻDĄ BRAMĄ STAŁ DOZORCA Z ŁOPATĄ A PODJEŻDŻAŁY KONNE PLATFORMY I USUWAŁY ZARAZ SNIEG. ZIMY WTEDY BYLY PRAWDZIWE I MOŻNA BYLO. ALE WTEDY LUBLIN BYŁ JESZCZE MIASTEM.

A JA PAMIĘTAM JAK JESZCZE ZA GOMUŁKI PRZED KAŻDĄ BRAMĄ STAŁ DOZORCA Z ŁOPATĄ A PODJEŻDŻAŁY KONNE PLATFORMY I USUWAŁY ZARAZ SNIEG. ZIMY WTEDY BYLY PRAWDZIWE I MOŻNA BYLO. ALE WTEDY LUBLIN BYŁ JESZCZE MIASTEM. rozwiń
Avatar
emeryt / 18 marca 2009 o 13:49
[color="#FF0000"][/color][font="Times New Roman"][/font] Uprzejmie informuję,że to tylko lekki śmieżek a obrazki jak z Anglii gdie śnieg = tragedia, chyba że wszyscy mądrali zdjeli już zimówki, a reszta bez komentarza .Pozdrawiam.
Avatar
Jotgie / 18 marca 2009 o 13:44
Ciekawe. W Lublinie napadało a Puławach - czyściutko!
Avatar
Marek / 18 marca 2009 o 12:50
co ci dziennikarzyny piszą o osiedlowych uliczkach z wyjezdzonym sliskim sniegiem, przeciez jest + 2 stopnie, to jakim cudem niby ma byc slisko...
Avatar
STYX / 18 marca 2009 o 12:47
Chopie, a gdzie ty te meble wieziesz ? Do lasu ???
Avatar
kln / 18 marca 2009 o 12:11
jakoś nie piszą o tym przegubowcu który przed 8 zablokował 3 maja bo nie mógł wyjechać pod góre
Avatar
unfamiliar / 18 marca 2009 o 12:10
Ciekawski napisał:
Co do pojazdów, to rozumiem, ale dlaczego sparaliżowało Panoramę Lubelską ? Co to ma wspólnego z zimą ? Myślę sobie tylko, że to kolejne potwierdzenie przeogromnej chały i dziadostwa, jaką jest lubelska TVP.


no jak to? nie wiesz? Jeremi przecież za to odpowiedzialny, tylko go przywrócili do TVP Lublin i masz efekty, eh...Ciekawe czy zapłacił w końcu karę za te perfumy...
Avatar
Nick / 18 marca 2009 o 11:40
Szczerze mówiąc, to ja też nie wiem, w czym jest problem z jazdą po takiej nawierzchni, jaka była rano. Rozumiem problem z ruszeniem pod górę, ale po płaskim terenie nie powinno być żadnego problemu. Nie wiem, co to za jacyś kierowcy niedzielni jeżdżą po tym Lublinie i spowalniają normalnych ludzi spieszących się do pracy
Od niecałych pięciu lat jeżdżę i to "Maluchem", mam 2 opony zimowe i 2 całoroczne i jedyne co mi przeszkadzało, to zaparowane szyby; śnieg, który całkowicie zakleił mi szybę z tyłu i trochę boczne oraz grono maruderów z przodu...
Szczerze mówiąc, to ja też nie wiem, w czym jest problem z jazdą po takiej nawierzchni, jaka była rano. Rozumiem problem z ruszeniem pod górę, ale po płaskim terenie nie powinno być żadnego problemu. Nie wiem, co to za jacyś kierowcy niedzielni jeżdżą po tym Lublinie i spowalniają normalnych ludzi spieszących się do pracy
Od niecałych pięciu lat jeżdżę i to "Maluchem", mam 2 opony zimowe i 2 całoroczne i jedyne co mi przeszkadzało, to zaparowane szyby; śnieg, który całkowicie zakleił mi szybę z tyłu i trochę boczne oraz g... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 0

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 4

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 31 8

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 31 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 3

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 1

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 73 24

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!