Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 czerwca 2011 r.
15:01
Edytuj ten wpis

Solidarni 2010 w Lublinie: Namiot przyciągnął tłumy

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 66 A A
Tłum gęstniał za to przed namiotem. Kiedy zjawił się w nim dziennikarz Jan Pospieszalski i reżyserka
Tłum gęstniał za to przed namiotem. Kiedy zjawił się w nim dziennikarz Jan Pospieszalski i reżyserka

Polska nie jest wolnym krajem, jest krajem totalitarnym – obwieścili w Lublinie Jan Pospieszalski i Ewa Stankiewicz. Próbowali im przeszkadzać zwolennicy Janusza Palikota.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Namiot Stowarzyszenia Solidarni 2010 stoi przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie od kwietnia. Członkowie i sympatycy stowarzyszenia twierdzą m.in., że za smoleńską tragedię odpowiada rząd Donalda Tuska. Podobny namiot został ustawiony na placu przed lubelskim Ratuszem.

Zanim ruszyła akcja Solidarnych 2010, w pobliżu rozpoczął się happening zwolenników Janusza Palikota. – PiS powinno rozliczać rząd PO za wysokie ceny, niskie zarobki, bezrobocie, a nie za katastrofę pod Smoleńskiem. Odpowiedzialność za katastrofę wyjaśni prokuratura. Skończyń z tym tańcem nad grobami. PiS już dawno odleciało od rzeczywistości – mówił Michał Kabaciński z Ruchu Poparcia Palikota. I wypuścił w niebo pomarańczowe baloniki z z napisami "Biała księga PiS” i "Odlot prezesa”.

– Gnoju ty śmierdzący, niewychowany, wy sami pójdziecie w kosmos. Polska ginie – krzyczała na Kabacińskiego starsza kobieta w białej garsonce i z ufarbowanymi na ciemny fiolet włosami. – Synku młody, ty gadasz to, co się nasłuchałeś w TVN – wtórował jej mężczyzna w ciemnych okularach.

Jednak zwolennicy Palikota szybko stracili zainteresowanie. Tłum gęstniał za to przed namiotem. Kiedy zjawił się w nim dziennikarz Jan Pospieszalski i reżyserka Ewa Stankiewicz (twórcy filmu "Solidarni 2010” nakręconego po smoleńskiej tragedii) oklaskami przywitało ich ok. sto osób. Wiele założyło koszulki z logiem stowarzyszenia, nad ich głowami powiewała flaga narodowa z kirem, dwie kobiety trzymały transparent "Największa miłość po Bogu to Polska”.

Stankiewicz przedstawiła postulaty stowarzyszenia. Chodzi o dymisję Donalda Tuska, powołanie międzynarodowej komisji do zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej, natychmiastową zgodę na ekshumacją ciał ofiar, których rodziny się tego domagają oraz ujawnienie zdjęć satelitarnych z miejsca tragedii.

– To nie są radykalne postulaty. Polski premier umawiał się z władzami Rosji w sprawie rozdzielenia wizyt w Katyniu. Taki człowiek w wolnym kraju już by przynajmniej siedział w więzieniu. O. Rydzyk powiedział prawdę: Polska jest krajem totalitarnym – stwierdziła Stankiewicz.

– Bezkarność urzędników odpowiedzialnych za wizytę prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Rosji, brak możliwości patrzenia mediów na ręce władzy oraz sposób, w jaki prowadzi się lub nie prowadzi śledztwa w sprawie katastrofy sprawia, że w wypowiedzi o. Rydzyka są elementy rzeczywiste. Polska nie jest wolnym krajem – obwieścił Pospieszalski.

Wypowiedzi przerywały oklaski, ale kiedy mikrofon trafił do mężczyzny, który chciał żeby Jarosław Kaczyński przeprosił za nazwanie Ślązaków Niemcami, rozległy się gwizdy i przeciągłe buczenie.

Namiot postoi przed ratuszem do 7 lipca, można w nim podpisywać wspomniane postulaty. – Wystąpimy o przedłużenie terminu, bo inne organizacje dostawały na tego typu przedsięwzięcia pozwolenia na 30 dni – zapowiada Dominik Tarczyński z Solidarnych 2010.

Komentarze 66

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tadek / 21 lipca 2011 o 09:51
Ty durniu,poucz się najpierw historii i potem dyskutuj na temat totalitaryzmu!!!!
Avatar
tadek / 21 lipca 2011 o 09:48
[quote name='Reflektor' timestamp='1309441990' post='496061']
Jakby Polska byla krajem totalitarnym, to "namiot Solidarnych" by w ogole nie stanal. A gdyby juz do tego doszlo, brygady sluzb blyskawicznie pogodnilyby publike, a samych organizatorzy tego spedu zostaliby pobici i w najlepszym wypadku wrzuceni do wiezienia. Jak jednak wszyscy widza - ku rozpaczy samych Solidarnych - nic takiego sie nie dzieje. Jedyne na co moga praktycznie narzekac, to to, ze wiekszosc ludzi ma ich w du***.
[/quote]
Avatar
STALIN / 5 lipca 2011 o 23:11
JEBAĆ PLATFORME I TUSKA TO DOPIERO CIEMNOGRÓD I KUPA OSZOŁOMÓW
Avatar
Jan / 4 lipca 2011 o 15:42
[quote name='kromka' timestamp='1309782803' post='497524']
Aby zaspokoić twoją ciekawość, mogę ci pokazać co najwyżej zadek.


Doceniam twoją ofiarność, ale ja wolę dziewczyny. Jeżeli nie możesz wytrzymać i cię swędzi, to wystaw swój zad na Allegro. Na pewno znajdziesz sponsora.
[/quote]

Chyba z tymi dziewczynami poszedłeś po bandzie. Przynajmniej ministranci mówią, że tak jest.
Nie zaplącz się w sukienkę.
Avatar
kromka / 4 lipca 2011 o 14:33
Aby zaspokoić twoją ciekawość, mogę ci pokazać co najwyżej zadek.


Doceniam twoją ofiarność, ale ja wolę dziewczyny. Jeżeli nie możesz wytrzymać i cię swędzi, to wystaw swój zad na Allegro. Na pewno znajdziesz sponsora.
Avatar
zewa / 3 lipca 2011 o 23:45
Jan, no to dostałeś salezjańskie słowo na niedzielę. Chrześcijańska miłość do bliźniego aż bryzga na boki.

Amen

kromka! pokaż ryja!
Avatar
Jan / 3 lipca 2011 o 21:56
kromka,

Dno.
Dno i trzy metry mułu.
Tryskasz nienawiścią (jak widać powyżej) ale innym zarzucasz nienawiść i nietolerancję.Pospieszalski jest byłym smakoszem a obecnie AA. Tak napisałem wcześniej więc nie zarzucaj mi rzeczy, które sam napisałeś. Dla lepszego zrozumienia problemu: Pijak, alkoholik, alkoholik abstynent, abstynent to pojęcia znacznie różniące się od siebie.

Będę uważał na łeb szczególnie pod krzyżem i pod namiotem. Założę kask.

Każdy na opinię, jaką ma obecnie zasłużył sobie w poprzednich latach życia swoim postępowaniem i zachowaniem. Nic dziwnego, ze jest postrzegany przez pryzmat swoich wcześniejszych uczynków. Ale jeśli uważasz, że jak poszedł na odpust albo zapisał się do odpowiedniej partii, to już jest cacy - twoja sprawa. Może ciemniaki mu odpuszczą. Muchy na ten przykład jedzą gówno i chyba im smakuje.

Czy człowiek chory na głowę może działać zgodnie z prawem? Oczywiście! Czy to znaczy, że wyzdrowiał? Nie koniecznie.
Ja Pospieszalskiemu niczego zgodnego nie zabraniam. Niech stoi z namiotem. Co nie znaczy,że musi mi się to podobać. Wisi mi to, chociaż jest dla mnie przejawem obłudy i koniunkturalizmu.
Osoby publiczne (politycy, artyści,celebryci) będą zawsze oceniani więc nie możesz tego nikomu zabronić nawet, jeśli ma zdanie odmienne od twojego.

Aby zaspokoić twoją ciekawość, mogę ci pokazać co najwyżej zadek.

Zacznij brać te same leki, które brał przed wyborami pewien polityk. Tylko nie przerywaj bo jak wyglądają nawroty, widać na spotkaniach z guru nawiedzonych.
kromka,

Dno.
Dno i trzy metry mułu.
Tryskasz nienawiścią (jak widać powyżej) ale innym zarzucasz nienawiść i nietolerancję.Pospieszalski jest byłym smakoszem a obecnie AA. Tak napisałem wcześniej więc nie zarzucaj mi rzeczy, które sam napisałeś. Dla lepszego zrozumienia problemu: Pijak, alkoholik, alkoholik abstynent, abstynent to pojęcia znacznie różniące się od siebie.

Będę uważał na łeb szczególnie pod krzyżem i pod namiotem. Założę kask.

Każdy na opinię, jaką ma obecnie zasłużył sobi... rozwiń
Avatar
kromka / 3 lipca 2011 o 18:29
[quote name='Jan' timestamp='1309692961' post='497159']
Ty masz chyba uczulenie na to ''kwaśne mleko'' jeśli ciągle o nim ględzisz. Pozwól, że będę pił co mi będzie smakowało. W moim środowisku denaturat sprzedaje się w sklepie chemicznym. Być może w u ciebie w spożywczym i z tego powodu uważasz denaturat za środek spożywczy.
Pospieszalskiego pozbawić praw obywatelskich? Gdzie ty to wyczytałeś(aś)? Mm prawo osadzać zarówno jego programy telewizyjne, filmy i i tzw "inicjatywy obywatelskie" jak każdy obywatel wolnego kraju (od czasu upadku IV RP).
Wolno mu robić wszystko w zgodzie z prawem i Lublin nie jest tu jakimkolwiek wyjątkowym miejscem. Może nawet postawić miasteczko namiotowe, jeśli uzyska odpowiednie zgody. Rezerwuję jednak sobie prawo do swobodnego i bez obrażania kogokolwiek, wyrażania swojego zdania na ten temat i jak będę miał ochotę, to podzielę się swoją opinią w necie. Gówno ci więc do tego. Poza tym nie napinaj się tak bo ci pęknie żyłka jakaś albo popuścisz.
Co jest obrzydliwego w tym, że piszę o czyimkolwiek pijaństwie? Chyba, że Pospieszalski jest pod ochroną a np. Kwaśniewski, Dorn, Kruk oraz inni smakosze nie są chronieni. Pił - jego sprawa. Ale nie żadaj abym uważał go za abstynenta. Conajwyżej może być AA, który przedtem był smakoszem a teraz kreuje się na świętoszka. Jeśli ty wierzysz w jego nieskazitelność, szczerość intencji i bezinteresowność - twoja sprawa.
Gdybyś znał(a) okoliczności tej tragedii, to pewnie nie podnosił(a)byś tego tematu.
Nie żeruję na nieszczęściu kogokolwiek w przeciwieństwie do Pospieszalskiego i podobnym jemu: Maciarewiczowi, Kaczyńskiemu, oraz innym, którzy zbijają swój prywatny lub partyjny kapitał, na tragicznej śmierci 96 pasażerów Tupolewa.
Dodatkowo uważam, że tzw. "Raport Maciarewicza" nadaje się na gwoźdź do sławojki. Nie ma w nim ani słowa o sztucznej mgle, strzałach w 1:46, magnesie no i najważniejsze ani słowa o helu!
Tylu ludzi w to wierzy a ten człowiek wszystko zaprzepaszcza!

Poza tym nie napinaj się tak bo ci pęknie żyłka jakaś albo popuścisz.


Poza tym nie napinaj się tak bo ci pęknie żyłka jakaś albo popuścisz.

Po raz ostatni. Najpierw przeczytaj co nawaliłeś, a potem odpowiadaj. Przypomnę: w sposób obrzydliwy napisałeś o J. Pospieszalskim, że a) jest pijakiem, jest chory psychicznie, (bo przeciez nie noga go boli). I, dlatego ripostowałem, a nie na twoje wcześniejsze, a równie, niedorzeczne napastliwe i prymitywne teksty (zwłaszcza obrażający ludzi, którzy się zgromadzili koło namiotu. A, może pokazesz swojego ryja, będziemy oceniali, jak wygląda: inteligentny jest on, czy nie, Skoro ty oceniasz innych...). W ten sposób próbujesz osmieszyć człowieka, który działa zgodnie z prawem, czyli chcesz go pozbawić praw jakie mu przysługują w RP, robiąc z niego wariata. Ostatnio to jest modne; niezawisły (a jakże) sąd wysłał pewnego polityka do psychuszki.
Żerujesz na osobistym nieszczęściu JP i jeszcze podpierasz się innymi nazwiskami. Tylko, ze tu chodzi o jedno: Pospieszalski i o nim pisałeś, a, nie o Kwaśniewskim. I, jeszcze piszesz o Kaczorze, wcześniej o o. Rydzyku. Mam tylko jedno wytłumaczenie twojego bełkotu. Nienawiść i nietolerancja, chyba, że piszesz służbowo. Martwisz się o mnie, czy mi żyłka pęknie? Rada za radę; uważaj by ci "nie pękł" łeb " naładowany intelektem". Koniec.
[quote name='Jan' timestamp='1309692961' post='497159']
Ty masz chyba uczulenie na to ''kwaśne mleko'' jeśli ciągle o nim ględzisz. Pozwól, że będę pił co mi będzie smakowało. W moim środowisku denaturat sprzedaje się w sklepie chemicznym. Być może w u ciebie w spożywczym i z tego powodu uważasz denaturat za środek spożywczy.
Pospieszalskiego pozbawić praw obywatelskich? Gdzie ty to wyczytałeś(aś)? Mm prawo osadzać zarówno jego programy telewizyjne, filmy i i tzw "inicjatywy obywatelsk... rozwiń
Avatar
zegarmistrz / 3 lipca 2011 o 13:58
[quote name='kromka' timestamp='1309687886' post='497139']
Znowu przesadziłeś z chlaniem kwaśniego mleka. Przerzuć się na denaturat, najbardziej, sądzę, odpowiedni napój dla ciebie. Moja odpowiedź na twój głupi post została napisana, gdy jeszcze twojego kolejnego "wyjaśniającego" (sic) nie było. Jeżeli prawisz o "umiejętności kojarzenia faktów" to zastosuj to dla siebie. Wystarczy spojrzeć na godziny pojawienia się postów. To po pierwsze. Po drugie i ostatnie to twoje pisanie jest nie tyle głupie, ale i żenujące. Chyba, że piszesz służbowo. Chcesz pozbawić J. Pospieszalskiego praw obywatelskich, z tego powodu, ze ci się on i jego działalnośc obywatelska nie podoba. Mimo, ze na namiot w Lublinie ma stosowne pozwolenie, a dziennikarzem jest dobrym, co potwierdzi kto oglądał jego program. W obrzydliwy sposób piszesz o jego rzekomym pijaństwie, a gdy cię wyśmiałem - to żerujesz na jego nieszczęściu związanego z tragicznym wypadkiem. Tak niestety wyglądają twoje "argumenty". Żałośnie to wygląda. Rada moja jest taka: zacznij myśleć samodzielnie, i nie pakuj do łba "rewelacji" peło i medialnej sieczki.
[/quote]

Do kromki,
Brak umiejętności kojarzenia faktów, korzystania z informacji i tym podobne przypadłości mogą świadczyć o ... [/i]

To chyba racja. Patrząc na godziny pojawienia się postów, Jan zamieścił informację zanim tak błyskotliwą odpowiedź dostał od ciebie.
[quote name='kromka' timestamp='1309687886' post='497139']
Znowu przesadziłeś z chlaniem kwaśniego mleka. Przerzuć się na denaturat, najbardziej, sądzę, odpowiedni napój dla ciebie. Moja odpowiedź na twój głupi post została napisana, gdy jeszcze twojego kolejnego "wyjaśniającego" (sic) nie było. Jeżeli prawisz o "umiejętności kojarzenia faktów" to zastosuj to dla siebie. Wystarczy spojrzeć na godziny pojawienia się postów. To po pierwsze. Po drugie i ostatnie to twoje pisanie jest nie tyle g... rozwiń
Avatar
Jan / 3 lipca 2011 o 13:36
[quote name='kromka' timestamp='1309687886' post='497139']
Znowu przesadziłeś z chlaniem kwaśniego mleka. Przerzuć się na denaturat, najbardziej, sądzę, odpowiedni napój dla ciebie. Moja odpowiedź na twój głupi post została napisana, gdy jeszcze twojego kolejnego "wyjaśniającego" (sic) nie było. Jeżeli prawisz o "umiejętności kojarzenia faktów" to zastosuj to dla siebie. Wystarczy spojrzeć na godziny pojawienia się postów. To po pierwsze. Po drugie i ostatnie to twoje pisanie jest nie tyle głupie, ale i żenujące. Chyba, że piszesz służbowo. Chcesz pozbawić J. Pospieszalskiego praw obywatelskich, z tego powodu, ze ci się on i jego działalnośc obywatelska nie podoba. Mimo, ze na namiot w Lublinie ma stosowne pozwolenie, a dziennikarzem jest dobrym, co potwierdzi kto oglądał jego program. W obrzydliwy sposób piszesz o jego rzekomym pijaństwie, a gdy cię wyśmiałem - to żerujesz na jego nieszczęściu związanego z tragicznym wypadkiem. Tak niestety wyglądają twoje "argumenty". Żałośnie to wygląda. Rada moja jest taka: zacznij myśleć samodzielnie, i nie pakuj do łba "rewelacji" peło i medialnej sieczki.
[/quote]
Ty masz chyba uczulenie na to ''kwaśne mleko'' jeśli ciągle o nim ględzisz. Pozwól, że będę pił co mi będzie smakowało. W moim środowisku denaturat sprzedaje się w sklepie chemicznym. Być może w u ciebie w spożywczym i z tego powodu uważasz denaturat za środek spożywczy.
Pospieszalskiego pozbawić praw obywatelskich? Gdzie ty to wyczytałeś(aś)? Mm prawo osadzać zarówno jego programy telewizyjne, filmy i i tzw "inicjatywy obywatelskie" jak każdy obywatel wolnego kraju (od czasu upadku IV RP).
Wolno mu robić wszystko w zgodzie z prawem i Lublin nie jest tu jakimkolwiek wyjątkowym miejscem. Może nawet postawić miasteczko namiotowe, jeśli uzyska odpowiednie zgody. Rezerwuję jednak sobie prawo do swobodnego i bez obrażania kogokolwiek, wyrażania swojego zdania na ten temat i jak będę miał ochotę, to podzielę się swoją opinią w necie. Gówno ci więc do tego. Poza tym nie napinaj się tak bo ci pęknie żyłka jakaś albo popuścisz.
Co jest obrzydliwego w tym, że piszę o czyimkolwiek pijaństwie? Chyba, że Pospieszalski jest pod ochroną a np. Kwaśniewski, Dorn, Kruk oraz inni smakosze nie są chronieni. Pił - jego sprawa. Ale nie żadaj abym uważał go za abstynenta. Conajwyżej może być AA, który przedtem był smakoszem a teraz kreuje się na świętoszka. Jeśli ty wierzysz w jego nieskazitelność, szczerość intencji i bezinteresowność - twoja sprawa.
Gdybyś znał(a) okoliczności tej tragedii, to pewnie nie podnosił(a)byś tego tematu.
Nie żeruję na nieszczęściu kogokolwiek w przeciwieństwie do Pospieszalskiego i podobnym jemu: Maciarewiczowi, Kaczyńskiemu, oraz innym, którzy zbijają swój prywatny lub partyjny kapitał, na tragicznej śmierci 96 pasażerów Tupolewa.
Dodatkowo uważam, że tzw. "Raport Maciarewicza" nadaje się na gwoźdź do sławojki. Nie ma w nim ani słowa o sztucznej mgle, strzałach w 1:46, magnesie no i najważniejsze ani słowa o helu!
Tylu ludzi w to wierzy a ten człowiek wszystko zaprzepaszcza!

Poza tym nie napinaj się tak bo ci pęknie żyłka jakaś albo popuścisz.


Poza tym nie napinaj się tak bo ci pęknie żyłka jakaś albo popuścisz.
[quote name='kromka' timestamp='1309687886' post='497139']
Znowu przesadziłeś z chlaniem kwaśniego mleka. Przerzuć się na denaturat, najbardziej, sądzę, odpowiedni napój dla ciebie. Moja odpowiedź na twój głupi post została napisana, gdy jeszcze twojego kolejnego "wyjaśniającego" (sic) nie było. Jeżeli prawisz o "umiejętności kojarzenia faktów" to zastosuj to dla siebie. Wystarczy spojrzeć na godziny pojawienia się postów. To po pierwsze. Po drugie i ostatnie to twoje pisanie jest nie tyle g... rozwiń
Avatar
tadek / 21 lipca 2011 o 09:51
Ty durniu,poucz się najpierw historii i potem dyskutuj na temat totalitaryzmu!!!!
Avatar
tadek / 21 lipca 2011 o 09:48
[quote name='Reflektor' timestamp='1309441990' post='496061']
Jakby Polska byla krajem totalitarnym, to "namiot Solidarnych" by w ogole nie stanal. A gdyby juz do tego doszlo, brygady sluzb blyskawicznie pogodnilyby publike, a samych organizatorzy tego spedu zostaliby pobici i w najlepszym wypadku wrzuceni do wiezienia. Jak jednak wszyscy widza - ku rozpaczy samych Solidarnych - nic takiego sie nie dzieje. Jedyne na co moga praktycznie narzekac, to to, ze wiekszosc ludzi ma ich w du***.
[/quote]
Avatar
STALIN / 5 lipca 2011 o 23:11
JEBAĆ PLATFORME I TUSKA TO DOPIERO CIEMNOGRÓD I KUPA OSZOŁOMÓW
Avatar
Jan / 4 lipca 2011 o 15:42
[quote name='kromka' timestamp='1309782803' post='497524']
Aby zaspokoić twoją ciekawość, mogę ci pokazać co najwyżej zadek.


Doceniam twoją ofiarność, ale ja wolę dziewczyny. Jeżeli nie możesz wytrzymać i cię swędzi, to wystaw swój zad na Allegro. Na pewno znajdziesz sponsora.
[/quote]

Chyba z tymi dziewczynami poszedłeś po bandzie. Przynajmniej ministranci mówią, że tak jest.
Nie zaplącz się w sukienkę.
Avatar
kromka / 4 lipca 2011 o 14:33
Aby zaspokoić twoją ciekawość, mogę ci pokazać co najwyżej zadek.


Doceniam twoją ofiarność, ale ja wolę dziewczyny. Jeżeli nie możesz wytrzymać i cię swędzi, to wystaw swój zad na Allegro. Na pewno znajdziesz sponsora.
Avatar
zewa / 3 lipca 2011 o 23:45
Jan, no to dostałeś salezjańskie słowo na niedzielę. Chrześcijańska miłość do bliźniego aż bryzga na boki.

Amen

kromka! pokaż ryja!
Avatar
Jan / 3 lipca 2011 o 21:56
kromka,

Dno.
Dno i trzy metry mułu.
Tryskasz nienawiścią (jak widać powyżej) ale innym zarzucasz nienawiść i nietolerancję.Pospieszalski jest byłym smakoszem a obecnie AA. Tak napisałem wcześniej więc nie zarzucaj mi rzeczy, które sam napisałeś. Dla lepszego zrozumienia problemu: Pijak, alkoholik, alkoholik abstynent, abstynent to pojęcia znacznie różniące się od siebie.

Będę uważał na łeb szczególnie pod krzyżem i pod namiotem. Założę kask.

Każdy na opinię, jaką ma obecnie zasłużył sobie w poprzednich latach życia swoim postępowaniem i zachowaniem. Nic dziwnego, ze jest postrzegany przez pryzmat swoich wcześniejszych uczynków. Ale jeśli uważasz, że jak poszedł na odpust albo zapisał się do odpowiedniej partii, to już jest cacy - twoja sprawa. Może ciemniaki mu odpuszczą. Muchy na ten przykład jedzą gówno i chyba im smakuje.

Czy człowiek chory na głowę może działać zgodnie z prawem? Oczywiście! Czy to znaczy, że wyzdrowiał? Nie koniecznie.
Ja Pospieszalskiemu niczego zgodnego nie zabraniam. Niech stoi z namiotem. Co nie znaczy,że musi mi się to podobać. Wisi mi to, chociaż jest dla mnie przejawem obłudy i koniunkturalizmu.
Osoby publiczne (politycy, artyści,celebryci) będą zawsze oceniani więc nie możesz tego nikomu zabronić nawet, jeśli ma zdanie odmienne od twojego.

Aby zaspokoić twoją ciekawość, mogę ci pokazać co najwyżej zadek.

Zacznij brać te same leki, które brał przed wyborami pewien polityk. Tylko nie przerywaj bo jak wyglądają nawroty, widać na spotkaniach z guru nawiedzonych.
kromka,

Dno.
Dno i trzy metry mułu.
Tryskasz nienawiścią (jak widać powyżej) ale innym zarzucasz nienawiść i nietolerancję.Pospieszalski jest byłym smakoszem a obecnie AA. Tak napisałem wcześniej więc nie zarzucaj mi rzeczy, które sam napisałeś. Dla lepszego zrozumienia problemu: Pijak, alkoholik, alkoholik abstynent, abstynent to pojęcia znacznie różniące się od siebie.

Będę uważał na łeb szczególnie pod krzyżem i pod namiotem. Założę kask.

Każdy na opinię, jaką ma obecnie zasłużył sobi... rozwiń
Avatar
kromka / 3 lipca 2011 o 18:29
[quote name='Jan' timestamp='1309692961' post='497159']
Ty masz chyba uczulenie na to ''kwaśne mleko'' jeśli ciągle o nim ględzisz. Pozwól, że będę pił co mi będzie smakowało. W moim środowisku denaturat sprzedaje się w sklepie chemicznym. Być może w u ciebie w spożywczym i z tego powodu uważasz denaturat za środek spożywczy.
Pospieszalskiego pozbawić praw obywatelskich? Gdzie ty to wyczytałeś(aś)? Mm prawo osadzać zarówno jego programy telewizyjne, filmy i i tzw "inicjatywy obywatelskie" jak każdy obywatel wolnego kraju (od czasu upadku IV RP).
Wolno mu robić wszystko w zgodzie z prawem i Lublin nie jest tu jakimkolwiek wyjątkowym miejscem. Może nawet postawić miasteczko namiotowe, jeśli uzyska odpowiednie zgody. Rezerwuję jednak sobie prawo do swobodnego i bez obrażania kogokolwiek, wyrażania swojego zdania na ten temat i jak będę miał ochotę, to podzielę się swoją opinią w necie. Gówno ci więc do tego. Poza tym nie napinaj się tak bo ci pęknie żyłka jakaś albo popuścisz.
Co jest obrzydliwego w tym, że piszę o czyimkolwiek pijaństwie? Chyba, że Pospieszalski jest pod ochroną a np. Kwaśniewski, Dorn, Kruk oraz inni smakosze nie są chronieni. Pił - jego sprawa. Ale nie żadaj abym uważał go za abstynenta. Conajwyżej może być AA, który przedtem był smakoszem a teraz kreuje się na świętoszka. Jeśli ty wierzysz w jego nieskazitelność, szczerość intencji i bezinteresowność - twoja sprawa.
Gdybyś znał(a) okoliczności tej tragedii, to pewnie nie podnosił(a)byś tego tematu.
Nie żeruję na nieszczęściu kogokolwiek w przeciwieństwie do Pospieszalskiego i podobnym jemu: Maciarewiczowi, Kaczyńskiemu, oraz innym, którzy zbijają swój prywatny lub partyjny kapitał, na tragicznej śmierci 96 pasażerów Tupolewa.
Dodatkowo uważam, że tzw. "Raport Maciarewicza" nadaje się na gwoźdź do sławojki. Nie ma w nim ani słowa o sztucznej mgle, strzałach w 1:46, magnesie no i najważniejsze ani słowa o helu!
Tylu ludzi w to wierzy a ten człowiek wszystko zaprzepaszcza!

Poza tym nie napinaj się tak bo ci pęknie żyłka jakaś albo popuścisz.


Poza tym nie napinaj się tak bo ci pęknie żyłka jakaś albo popuścisz.

Po raz ostatni. Najpierw przeczytaj co nawaliłeś, a potem odpowiadaj. Przypomnę: w sposób obrzydliwy napisałeś o J. Pospieszalskim, że a) jest pijakiem, jest chory psychicznie, (bo przeciez nie noga go boli). I, dlatego ripostowałem, a nie na twoje wcześniejsze, a równie, niedorzeczne napastliwe i prymitywne teksty (zwłaszcza obrażający ludzi, którzy się zgromadzili koło namiotu. A, może pokazesz swojego ryja, będziemy oceniali, jak wygląda: inteligentny jest on, czy nie, Skoro ty oceniasz innych...). W ten sposób próbujesz osmieszyć człowieka, który działa zgodnie z prawem, czyli chcesz go pozbawić praw jakie mu przysługują w RP, robiąc z niego wariata. Ostatnio to jest modne; niezawisły (a jakże) sąd wysłał pewnego polityka do psychuszki.
Żerujesz na osobistym nieszczęściu JP i jeszcze podpierasz się innymi nazwiskami. Tylko, ze tu chodzi o jedno: Pospieszalski i o nim pisałeś, a, nie o Kwaśniewskim. I, jeszcze piszesz o Kaczorze, wcześniej o o. Rydzyku. Mam tylko jedno wytłumaczenie twojego bełkotu. Nienawiść i nietolerancja, chyba, że piszesz służbowo. Martwisz się o mnie, czy mi żyłka pęknie? Rada za radę; uważaj by ci "nie pękł" łeb " naładowany intelektem". Koniec.
[quote name='Jan' timestamp='1309692961' post='497159']
Ty masz chyba uczulenie na to ''kwaśne mleko'' jeśli ciągle o nim ględzisz. Pozwól, że będę pił co mi będzie smakowało. W moim środowisku denaturat sprzedaje się w sklepie chemicznym. Być może w u ciebie w spożywczym i z tego powodu uważasz denaturat za środek spożywczy.
Pospieszalskiego pozbawić praw obywatelskich? Gdzie ty to wyczytałeś(aś)? Mm prawo osadzać zarówno jego programy telewizyjne, filmy i i tzw "inicjatywy obywatelsk... rozwiń
Avatar
zegarmistrz / 3 lipca 2011 o 13:58
[quote name='kromka' timestamp='1309687886' post='497139']
Znowu przesadziłeś z chlaniem kwaśniego mleka. Przerzuć się na denaturat, najbardziej, sądzę, odpowiedni napój dla ciebie. Moja odpowiedź na twój głupi post została napisana, gdy jeszcze twojego kolejnego "wyjaśniającego" (sic) nie było. Jeżeli prawisz o "umiejętności kojarzenia faktów" to zastosuj to dla siebie. Wystarczy spojrzeć na godziny pojawienia się postów. To po pierwsze. Po drugie i ostatnie to twoje pisanie jest nie tyle głupie, ale i żenujące. Chyba, że piszesz służbowo. Chcesz pozbawić J. Pospieszalskiego praw obywatelskich, z tego powodu, ze ci się on i jego działalnośc obywatelska nie podoba. Mimo, ze na namiot w Lublinie ma stosowne pozwolenie, a dziennikarzem jest dobrym, co potwierdzi kto oglądał jego program. W obrzydliwy sposób piszesz o jego rzekomym pijaństwie, a gdy cię wyśmiałem - to żerujesz na jego nieszczęściu związanego z tragicznym wypadkiem. Tak niestety wyglądają twoje "argumenty". Żałośnie to wygląda. Rada moja jest taka: zacznij myśleć samodzielnie, i nie pakuj do łba "rewelacji" peło i medialnej sieczki.
[/quote]

Do kromki,
Brak umiejętności kojarzenia faktów, korzystania z informacji i tym podobne przypadłości mogą świadczyć o ... [/i]

To chyba racja. Patrząc na godziny pojawienia się postów, Jan zamieścił informację zanim tak błyskotliwą odpowiedź dostał od ciebie.
[quote name='kromka' timestamp='1309687886' post='497139']
Znowu przesadziłeś z chlaniem kwaśniego mleka. Przerzuć się na denaturat, najbardziej, sądzę, odpowiedni napój dla ciebie. Moja odpowiedź na twój głupi post została napisana, gdy jeszcze twojego kolejnego "wyjaśniającego" (sic) nie było. Jeżeli prawisz o "umiejętności kojarzenia faktów" to zastosuj to dla siebie. Wystarczy spojrzeć na godziny pojawienia się postów. To po pierwsze. Po drugie i ostatnie to twoje pisanie jest nie tyle g... rozwiń
Avatar
Jan / 3 lipca 2011 o 13:36
[quote name='kromka' timestamp='1309687886' post='497139']
Znowu przesadziłeś z chlaniem kwaśniego mleka. Przerzuć się na denaturat, najbardziej, sądzę, odpowiedni napój dla ciebie. Moja odpowiedź na twój głupi post została napisana, gdy jeszcze twojego kolejnego "wyjaśniającego" (sic) nie było. Jeżeli prawisz o "umiejętności kojarzenia faktów" to zastosuj to dla siebie. Wystarczy spojrzeć na godziny pojawienia się postów. To po pierwsze. Po drugie i ostatnie to twoje pisanie jest nie tyle głupie, ale i żenujące. Chyba, że piszesz służbowo. Chcesz pozbawić J. Pospieszalskiego praw obywatelskich, z tego powodu, ze ci się on i jego działalnośc obywatelska nie podoba. Mimo, ze na namiot w Lublinie ma stosowne pozwolenie, a dziennikarzem jest dobrym, co potwierdzi kto oglądał jego program. W obrzydliwy sposób piszesz o jego rzekomym pijaństwie, a gdy cię wyśmiałem - to żerujesz na jego nieszczęściu związanego z tragicznym wypadkiem. Tak niestety wyglądają twoje "argumenty". Żałośnie to wygląda. Rada moja jest taka: zacznij myśleć samodzielnie, i nie pakuj do łba "rewelacji" peło i medialnej sieczki.
[/quote]
Ty masz chyba uczulenie na to ''kwaśne mleko'' jeśli ciągle o nim ględzisz. Pozwól, że będę pił co mi będzie smakowało. W moim środowisku denaturat sprzedaje się w sklepie chemicznym. Być może w u ciebie w spożywczym i z tego powodu uważasz denaturat za środek spożywczy.
Pospieszalskiego pozbawić praw obywatelskich? Gdzie ty to wyczytałeś(aś)? Mm prawo osadzać zarówno jego programy telewizyjne, filmy i i tzw "inicjatywy obywatelskie" jak każdy obywatel wolnego kraju (od czasu upadku IV RP).
Wolno mu robić wszystko w zgodzie z prawem i Lublin nie jest tu jakimkolwiek wyjątkowym miejscem. Może nawet postawić miasteczko namiotowe, jeśli uzyska odpowiednie zgody. Rezerwuję jednak sobie prawo do swobodnego i bez obrażania kogokolwiek, wyrażania swojego zdania na ten temat i jak będę miał ochotę, to podzielę się swoją opinią w necie. Gówno ci więc do tego. Poza tym nie napinaj się tak bo ci pęknie żyłka jakaś albo popuścisz.
Co jest obrzydliwego w tym, że piszę o czyimkolwiek pijaństwie? Chyba, że Pospieszalski jest pod ochroną a np. Kwaśniewski, Dorn, Kruk oraz inni smakosze nie są chronieni. Pił - jego sprawa. Ale nie żadaj abym uważał go za abstynenta. Conajwyżej może być AA, który przedtem był smakoszem a teraz kreuje się na świętoszka. Jeśli ty wierzysz w jego nieskazitelność, szczerość intencji i bezinteresowność - twoja sprawa.
Gdybyś znał(a) okoliczności tej tragedii, to pewnie nie podnosił(a)byś tego tematu.
Nie żeruję na nieszczęściu kogokolwiek w przeciwieństwie do Pospieszalskiego i podobnym jemu: Maciarewiczowi, Kaczyńskiemu, oraz innym, którzy zbijają swój prywatny lub partyjny kapitał, na tragicznej śmierci 96 pasażerów Tupolewa.
Dodatkowo uważam, że tzw. "Raport Maciarewicza" nadaje się na gwoźdź do sławojki. Nie ma w nim ani słowa o sztucznej mgle, strzałach w 1:46, magnesie no i najważniejsze ani słowa o helu!
Tylu ludzi w to wierzy a ten człowiek wszystko zaprzepaszcza!

Poza tym nie napinaj się tak bo ci pęknie żyłka jakaś albo popuścisz.


Poza tym nie napinaj się tak bo ci pęknie żyłka jakaś albo popuścisz.
[quote name='kromka' timestamp='1309687886' post='497139']
Znowu przesadziłeś z chlaniem kwaśniego mleka. Przerzuć się na denaturat, najbardziej, sądzę, odpowiedni napój dla ciebie. Moja odpowiedź na twój głupi post została napisana, gdy jeszcze twojego kolejnego "wyjaśniającego" (sic) nie było. Jeżeli prawisz o "umiejętności kojarzenia faktów" to zastosuj to dla siebie. Wystarczy spojrzeć na godziny pojawienia się postów. To po pierwsze. Po drugie i ostatnie to twoje pisanie jest nie tyle g... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 66

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 0 0

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 6 0

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 3 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 27 2

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 19 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 7 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 50 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 3 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!