Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 lipca 2012 r.
17:00
Edytuj ten wpis

"Solidarność" protestuje. Będą kolejne pikiety u posłów

Autor: Zdjęcie autora rp
0 13 A A
Dwa miesiące temu związkowcy z "Solidarności" pikietowali przeciwko reformie emerytalnej w Lublini
Dwa miesiące temu związkowcy z \"Solidarności\" pikietowali przeciwko reformie emerytalnej w Lublini

"Solidarność” nie odpuszcza i zapowiada kolejne pikiety przed biurami polityków, którzy głosowali za podniesieniem wieku emerytalnego do 67 roku życia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W poniedziałek związkowcy zjawią się przed biurami posłów: Włodzimierza Karpińskiego (PO) w Puławach, Stanisława Żmijana (PO) w Radzyniu Podlaskim, Cezarego Kucharskiego (PO) oraz Zofii Popiołek i Michała Kabacińskiego (oboje z RP) w Łukowie. Przygotowali też niespodzianki – "upominki” dla odwiedzonych polityków.

– Żyjemy sprawą od początku roku, a rząd chciałby ją zamieść pod dywan. Serwują społeczeństwu tematy zastępcze. Sprawa wieku emerytalnego czy płacy minimalnej to być, albo nie być dla Polski – mówił wczoraj dziennikarzom Marian Król, szef lubelskiej "S”.

– Nie ma polityki prorozwojowej, są za to zachęty i bodźce do szukania szans i perspektyw za granicą. Chcemy z rządem rozmawiać, ale nie mamy wiarygodnego partnera.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ravajas@wp.pl / 22 lipca 2012 o 13:48
[quote name='aqq' timestamp='1342902591' post='654516']
Ty za dużo pijesz! Pamiętaj jak pijesz nie pisz komentarzy!
[/quote]A chociaz mógłbyś podac jeden argument za tym, że nie mam racji? Śmiało!
Avatar
Olo / 22 lipca 2012 o 12:42
Niestety społeczeństwo nie dostrzega jak wiele traci przez podniesienie wieku emerytalnego!!! W innym kraju patrz. europa zachodnia już nie wspominając południe ( Grecja, Hiszpania) społeczeństwo zlinczowało by taki "rząd".
Avatar
mosquito / 22 lipca 2012 o 11:01
No i macie tą soją "demokrację: z art. 104 ust. 1 Konstytucji RP przyjętej przecież w ogólnonarodowym referendum. Głupi, strasznie głupi elektorat mamy ! A "Solidarność" gdyby miała szczątki przyzwoitości to przestałaby by robić ruchy pozorowane ku pożytkowi tylko jej przywódców.
Avatar
księżna YORKU / 22 lipca 2012 o 10:03
[quote name='dajcie ludziom spokój' timestamp='1342938984' post='654572']
s-S I inne S już tak pomogły,że w Polsce około 4 mln osób przymiera głodem,na osłodę mają ładne wystawy,agencje psl i inne uciechy.Jeszcze się nie zdarzyło aby łażenie z flagami kogoś nakarmiło łazcie dalej,a lud głoduje.
[/quote]BOLKA teraz za morde i wywlec na ulice.
Avatar
gość / 22 lipca 2012 o 09:13
Po jakiego grzyba strajkują przeciw podniesieniu wieku? Przecież przez dodatkowe dwa lata zamiast do pracy to będą chodzić na pikiety biorąc za to kasę jak za zwykły dzień w pracy, bo związkowca przecież nie można zwolnić.
A tak na poważnie to za robotę by się wzięli to więcej pożytku przyniosą i sobie i innym.
Avatar
wojtek / 22 lipca 2012 o 08:58
Panowie z Saolidarności to o co od nastu lat walczycie to już mieliście. Wam się chyba zatrzymał czas i dalej starjkujecie. Sami do tego doprowadziliście swoimi, dziś tak pięknie opisywanymi, strajkami. To Wasi przedstawiciele-wybrańcy zgotowali w Polsce ludziom biedę, bezrobocie, trudny dostęp do lekarza itd. itp. Na Waszym miejscu przynajmniej bym schował flagę "S" i nie robił z siebie durniów.
Avatar
Gość / 22 lipca 2012 o 08:53
[quote name='dajcie ludziom spokój' timestamp='1342938984' post='654572']
s-S I inne S już tak pomogły,że w Polsce około 4 mln osób przymiera głodem,na osłodę mają ładne wystawy,agencje psl i inne uciechy.Jeszcze się nie zdarzyło aby łażenie z flagami kogoś nakarmiło łazcie dalej,a lud głoduje.
[/quote]Napisz do BOLKA,dlaczego TO tak skrzywił.
Avatar
dajcie ludziom spokój / 22 lipca 2012 o 08:36
s-S I inne S już tak pomogły,że w Polsce około 4 mln osób przymiera głodem,na osłodę mają ładne wystawy,agencje psl i inne uciechy.Jeszcze się nie zdarzyło aby łażenie z flagami kogoś nakarmiło łazcie dalej,a lud głoduje.
Avatar
mecenas / 22 lipca 2012 o 08:12
[quote name='ravajas@wp.pl' timestamp='1342891411' post='654451']
Panowie "solidarnościowcy", socjalizm już przerabialiśmy. Macie rację, żewiek emerytalny i minimalne płace to dla nas być, abo nie być. Z tym ,że zdecydowanie "nie być". Dlaczego żaden z was nmie zająknie się nawet w kwestii zniesienia obowiązku ubezpieczenia emerytalnego i zniesienia takich zdobyczy seocjalizmu jak płaca minimalna, która hamuje rozwój gospodarczy i powiększa bezrobocie? jeśli chcecie sobie utrzymywać bezrobotnych na zasiłkach, to płaćcie im ze swoich pensji - szefowie związków zawodowych. Ja pracuję uczciwie a zarobię tyle, ile zapłaca za moje usługi klienci. I to dla ich dobra nie podnoszę cen tylko dlatego, żeby zarabiać po europejsku.
[/quote]Dobrze to już było.WOLNOŚĆ w tym dzikim kraju skończyła się w dniu zamachu Smoleńskiego.
[quote name='ravajas@wp.pl' timestamp='1342891411' post='654451']
Panowie "solidarnościowcy", socjalizm już przerabialiśmy. Macie rację, żewiek emerytalny i minimalne płace to dla nas być, abo nie być. Z tym ,że zdecydowanie "nie być". Dlaczego żaden z was nmie zająknie się nawet w kwestii zniesienia obowiązku ubezpieczenia emerytalnego i zniesienia takich zdobyczy seocjalizmu jak płaca minimalna, która hamuje rozwój gospodarczy i powiększa bezrobocie? jeśli chcecie sobie utrzymywać bezrobotn... rozwiń
Avatar
antysolidaruch / 22 lipca 2012 o 07:51
jestem za pałowaniem zwolenników,sympatyków komuny. kto chce komuny? ano ci co nie pracują a żądają. Pałą ich i do internowania. !!!!!!!!!
Avatar
ravajas@wp.pl / 22 lipca 2012 o 13:48
[quote name='aqq' timestamp='1342902591' post='654516']
Ty za dużo pijesz! Pamiętaj jak pijesz nie pisz komentarzy!
[/quote]A chociaz mógłbyś podac jeden argument za tym, że nie mam racji? Śmiało!
Avatar
Olo / 22 lipca 2012 o 12:42
Niestety społeczeństwo nie dostrzega jak wiele traci przez podniesienie wieku emerytalnego!!! W innym kraju patrz. europa zachodnia już nie wspominając południe ( Grecja, Hiszpania) społeczeństwo zlinczowało by taki "rząd".
Avatar
mosquito / 22 lipca 2012 o 11:01
No i macie tą soją "demokrację: z art. 104 ust. 1 Konstytucji RP przyjętej przecież w ogólnonarodowym referendum. Głupi, strasznie głupi elektorat mamy ! A "Solidarność" gdyby miała szczątki przyzwoitości to przestałaby by robić ruchy pozorowane ku pożytkowi tylko jej przywódców.
Avatar
księżna YORKU / 22 lipca 2012 o 10:03
[quote name='dajcie ludziom spokój' timestamp='1342938984' post='654572']
s-S I inne S już tak pomogły,że w Polsce około 4 mln osób przymiera głodem,na osłodę mają ładne wystawy,agencje psl i inne uciechy.Jeszcze się nie zdarzyło aby łażenie z flagami kogoś nakarmiło łazcie dalej,a lud głoduje.
[/quote]BOLKA teraz za morde i wywlec na ulice.
Avatar
gość / 22 lipca 2012 o 09:13
Po jakiego grzyba strajkują przeciw podniesieniu wieku? Przecież przez dodatkowe dwa lata zamiast do pracy to będą chodzić na pikiety biorąc za to kasę jak za zwykły dzień w pracy, bo związkowca przecież nie można zwolnić.
A tak na poważnie to za robotę by się wzięli to więcej pożytku przyniosą i sobie i innym.
Avatar
wojtek / 22 lipca 2012 o 08:58
Panowie z Saolidarności to o co od nastu lat walczycie to już mieliście. Wam się chyba zatrzymał czas i dalej starjkujecie. Sami do tego doprowadziliście swoimi, dziś tak pięknie opisywanymi, strajkami. To Wasi przedstawiciele-wybrańcy zgotowali w Polsce ludziom biedę, bezrobocie, trudny dostęp do lekarza itd. itp. Na Waszym miejscu przynajmniej bym schował flagę "S" i nie robił z siebie durniów.
Avatar
Gość / 22 lipca 2012 o 08:53
[quote name='dajcie ludziom spokój' timestamp='1342938984' post='654572']
s-S I inne S już tak pomogły,że w Polsce około 4 mln osób przymiera głodem,na osłodę mają ładne wystawy,agencje psl i inne uciechy.Jeszcze się nie zdarzyło aby łażenie z flagami kogoś nakarmiło łazcie dalej,a lud głoduje.
[/quote]Napisz do BOLKA,dlaczego TO tak skrzywił.
Avatar
dajcie ludziom spokój / 22 lipca 2012 o 08:36
s-S I inne S już tak pomogły,że w Polsce około 4 mln osób przymiera głodem,na osłodę mają ładne wystawy,agencje psl i inne uciechy.Jeszcze się nie zdarzyło aby łażenie z flagami kogoś nakarmiło łazcie dalej,a lud głoduje.
Avatar
mecenas / 22 lipca 2012 o 08:12
[quote name='ravajas@wp.pl' timestamp='1342891411' post='654451']
Panowie "solidarnościowcy", socjalizm już przerabialiśmy. Macie rację, żewiek emerytalny i minimalne płace to dla nas być, abo nie być. Z tym ,że zdecydowanie "nie być". Dlaczego żaden z was nmie zająknie się nawet w kwestii zniesienia obowiązku ubezpieczenia emerytalnego i zniesienia takich zdobyczy seocjalizmu jak płaca minimalna, która hamuje rozwój gospodarczy i powiększa bezrobocie? jeśli chcecie sobie utrzymywać bezrobotnych na zasiłkach, to płaćcie im ze swoich pensji - szefowie związków zawodowych. Ja pracuję uczciwie a zarobię tyle, ile zapłaca za moje usługi klienci. I to dla ich dobra nie podnoszę cen tylko dlatego, żeby zarabiać po europejsku.
[/quote]Dobrze to już było.WOLNOŚĆ w tym dzikim kraju skończyła się w dniu zamachu Smoleńskiego.
[quote name='ravajas@wp.pl' timestamp='1342891411' post='654451']
Panowie "solidarnościowcy", socjalizm już przerabialiśmy. Macie rację, żewiek emerytalny i minimalne płace to dla nas być, abo nie być. Z tym ,że zdecydowanie "nie być". Dlaczego żaden z was nmie zająknie się nawet w kwestii zniesienia obowiązku ubezpieczenia emerytalnego i zniesienia takich zdobyczy seocjalizmu jak płaca minimalna, która hamuje rozwój gospodarczy i powiększa bezrobocie? jeśli chcecie sobie utrzymywać bezrobotn... rozwiń
Avatar
antysolidaruch / 22 lipca 2012 o 07:51
jestem za pałowaniem zwolenników,sympatyków komuny. kto chce komuny? ano ci co nie pracują a żądają. Pałą ich i do internowania. !!!!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 14 0

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 7 3

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 3

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 5 2

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 42 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 7 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!