Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 listopada 2013 r.
17:50
Edytuj ten wpis

Sondaż w Lublinie: Olbrzymia przewaga PiS, Platforma dopiero trzecia

Autor: Zdjęcie autora łm
0 95 A A

44,8 proc. mieszkańców Lublina zagłosowałoby dziś w wyborach na Prawo i Sprawiedliwość. Tak wynika z sondażu ulicznego przeprowadzonego przez serwis ewybory.eu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sondaż przeprowadzono metodą wywiadu ulicznego w dniach 04-10 listopada 2013 na grupie 1000 dorosłych mieszkańców Lublina. W sondażu prowadzi partia Jarosława Kaczyńskiego z wynikiem 44,8 proc.

Co ciekawe na drugim miejscu nie uplasowała PO, a Twój Ruch (Janusza Palikota) - 15,3 proc., Platforma Obywatelska zajmuje dopiero trzecie miejsce i może liczyć w stolicy województwa na poparcie 15 proc..

Czwarte miejsce zajął SLD (11,4 proc.), a piąte Solidarna Polska (5,3 proc.). Progu wyborczego nie przekroczyłaby Nowa Prawica (Janusz Korwin-Mikke) - 4,8 proc. , PSL - 2,2 proc. i PJN 0,7 proc.

Komentarze 95

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ms19 / 15 grudnia 2013 o 11:41

rzetelnie zrobiony sondaż wśród ludzi, a nie wśród internautów.

Avatar
Patriota / 14 listopada 2013 o 12:48

Żadna z tych nędznych i postkomunistycznych partii sejmowych, które różnią się tylko nazwą nie jest im na rekę budowa silnej, bogatej, niepodległej i autonomicznej Polski.

- Nie zależy im na odpowiedzialnych obywatelach, których stać na godny poziom życia choćby na niższych szczeblach pracy.

-Nie zależy im aby ludzie byli wykształceni i potrafili logicznie i samodzielnie podejmować decyzje.

- Nie zależy im aby obywatel myślał i działał idywidualnie, a nie kolektywistycznie dla którego najwazniejszą wartością jest rodzina i zapewnienie jej godnego bytu.

- Nie zależy im na Naszej poprawie poziomu życia, zdrowia, uproszczeniu i ujednoliceniu prawa.

- Nie zależy im na likwidacji podatku dochodowego, belki, obniżeniu kosztów pracy i obciążeń pracodawcy i pracowników, które stanowią wielki balast dla portfela Polaka.

- Nie zależy im aby Polacy mogli się szybko bogacić dzięki swojej pracy i mądrym decyzjom.

- Nie zależy im na obniżeniu akcyzy, VATu i kosztów związanych z energią elektryczną, paliwami, gazem, które są fundamentem rozwoju gospodarki a które znacząco wpływają na cene wszystkich produktów i usług.

- Nie zależy im aby pozbyć się "swoich" układów, stołków, nepotyzmu, malwersacji oraz wszelkich przekrętów jakich się dopuscili w ostatnich dekadach niszcząc i skłócając nasz piękny kraj Polskę. A jeszcze nie tak dawno potęgą Europy.

- "Im" ZALEŻY aby skłócać Nas do tego, za którą partią jesteśmy, szydzić i szykanować się wzajemnie.

- "Im" ZALEŻY aby Nami manipulować przez media-gazety, telewizje i "ich" portale w Internecie.

- "im" ZALEŻY abyśmy byli marionetką bez własnego zdania, kolonią Merkel i Putina, krajem zbytu ich produktów a zarazem tanią siłą roboczą dla ich własnych celów i korzyści.

- "Im" ZALEŻY abyśmy wiedzieli jak najmniej najlepiej nic. Siedzieli cicho, nie awanturowali się, nie walczyli o swoje. Abyśmy nie zmieniali poglądów, nie robli nic poza ślepym głosowaniem jak stado owieczek, które idą na ścięcie, które nie są świadome przyszłości jaka je czeka, które można dowoli regularnie okradać z ich własnej godności i futra.

- "Im" ZALEŻY aby Polak był owieczką...

Zanim zagłosujesz drogi Polaku pomyśl co Ty chesz zrobić dla siebie, rodziny, swoich dzieci. Pozwól sobie i Nam wszystkim Polakom godnie żyć i cieszyć się w przyszłości z naszego pięknego kraju o niesamowitej historii. Nie pozwól aby tyle lat walk i ofiar naszych rodaków poszło w zapomnienie.

Miej za cel i honor walczyć i tworzyć lepszą Polskę !

Żadna z tych nędznych i postkomunistycznych partii sejmowych, które różnią się tylko nazwą nie jest im na rekę budowa silnej, bogatej, niepodległej i autonomicznej Polski.

- Nie zależy im na odpowiedzialnych obywatelach, których stać na godny poziom życia choćby na niższych szczeblach pracy.

-Nie zależy im aby ludzie byli wykształceni i potrafili logicznie i samodzielnie podejmować decyzje.

- Nie zależy im aby obywatel myślał i działał idywidualnie, a nie kolektywistycznie dla którego najwazniejszą wartością jest rod... rozwiń

Avatar
danuta / 12 listopada 2013 o 18:59

może tak być że w radzie miasta 16-17 radnych (większość) będzie miał PiS, ale raczej prezydentem miasta zostanie Żuk, bo w porównaniu z Wasilewskim inwestycji zrobił naprawdę dużo. Myślę że jakoś się dogadają - jak chcą to potrafią....

Gdyby jakikolwiek prezydent miał takie dofinansowania jakie ma w chwili obecnej p.Prezydent Żuk też zrobiłby dużo a może jeszcze więcej,więc nie wychwalaj tak osiągnięć p.Prezydenta .

Avatar
m / 12 listopada 2013 o 18:28

No jak palili na stosie to w imię boże !! Nie chce tej bandy !!! NIDGY ! czarnej mafii i ich popleczników !

GŁUPIŚ.

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 12 listopada 2013 o 15:42

I to jest najlepszy dowód na to że tutaj nie da się żyć bo trzeba być chyba mądrym bardzo inaczej żeby być takim wściekłym PiSdzielcem jak mieszkańcy naszego zadupia.

JUDE ???

Avatar
Barbara Ubryk / 12 listopada 2013 o 15:32

I to jest najlepszy dowód na to że tutaj nie da się żyć bo trzeba być chyba mądrym bardzo inaczej żeby być takim wściekłym PiSdzielcem jak mieszkańcy naszego zadupia.

Avatar
Gość / 12 listopada 2013 o 08:55

PIS TO PARTIA AWANTURNIKÓW I MARUDERÓW

JUDE ???

Avatar
ula / 12 listopada 2013 o 08:24

wyjeżdżaj bo takich w Polsce nie potrzeba ! Pan Bóg cie opuścił a diabeł zawładnął twoim ciałem i umysłem jeżeli go masz ! To straszne że tacy chodzą po Polskiej ziemi ! Cynizm szkodnictwo fałsz i obłuda a jak to się ma z tym co podobno wyznajesz - religią ? tak tam uczą ? gratuluję

Avatar
ewka / 12 listopada 2013 o 08:06

Dla mnie nie ma większego znaczenia czy ktoś ma konto w banku czy nie ma, ani czy "zna się na internecie" czy nie zna (cokolwiek przez to rozumiesz). Ale żeby negować czyjeś dążenie do wyjaśnienia największej katastrofy w historii powojennej Polski, to naprawdę albo trzeba być głupcem albo zdrajcą.

Skoro przez tyle wieków nie "zawładnęli wszystkim" to bądź spokojny, że teraz też mają raczej dobre niż złe zamiary. Bo nie wiem czy wiesz ale Polacy przetrwali wiele kryzysów w swojej bogatej historii, wojen, głównie dzięki temu, że w ich umysłach i duszach mieli  wiarę w Boga.

Gdybym był okupantem, prowadził wojne psychologiczną, atak na wrogi mi kraj - cel-  to najważniejszą rzeczą do jakiej bym dążył, byłoby zabicie w obywatelach tego kraju ich wiary, religijności. A cała reszta, mając w dyspozycji tv, radio i gazety, poszłaby już z górki...

No jak palili na stosie to w imię boże !! Nie chce tej bandy !!! NIDGY ! czarnej mafii i ich popleczników !

No jak palili na stosie to w imię boże !! Nie chce tej bandy !!! NIDGY ! czarnej mafii i ich popleczników !

rozwiń
Avatar
ROMAN45 / 11 listopada 2013 o 16:42

Na straszenie Rydzykiem i Smoleńskiem to może nabierze się 10-letnie dziecko. PO nie ma ŻADNYCH powtarzam ŻADNYCH argumentów. Tak samo jak ta polityczna prostytutka PSL. Może tym razem wreszcie nie wczołga sie do sejmu dzięki głosom ciemnego luda. Tak trzymać lublinianie.

PIS TO PARTIA AWANTURNIKÓW I MARUDERÓW

Avatar
ms19 / 15 grudnia 2013 o 11:41

rzetelnie zrobiony sondaż wśród ludzi, a nie wśród internautów.

Avatar
Patriota / 14 listopada 2013 o 12:48

Żadna z tych nędznych i postkomunistycznych partii sejmowych, które różnią się tylko nazwą nie jest im na rekę budowa silnej, bogatej, niepodległej i autonomicznej Polski.

- Nie zależy im na odpowiedzialnych obywatelach, których stać na godny poziom życia choćby na niższych szczeblach pracy.

-Nie zależy im aby ludzie byli wykształceni i potrafili logicznie i samodzielnie podejmować decyzje.

- Nie zależy im aby obywatel myślał i działał idywidualnie, a nie kolektywistycznie dla którego najwazniejszą wartością jest rodzina i zapewnienie jej godnego bytu.

- Nie zależy im na Naszej poprawie poziomu życia, zdrowia, uproszczeniu i ujednoliceniu prawa.

- Nie zależy im na likwidacji podatku dochodowego, belki, obniżeniu kosztów pracy i obciążeń pracodawcy i pracowników, które stanowią wielki balast dla portfela Polaka.

- Nie zależy im aby Polacy mogli się szybko bogacić dzięki swojej pracy i mądrym decyzjom.

- Nie zależy im na obniżeniu akcyzy, VATu i kosztów związanych z energią elektryczną, paliwami, gazem, które są fundamentem rozwoju gospodarki a które znacząco wpływają na cene wszystkich produktów i usług.

- Nie zależy im aby pozbyć się "swoich" układów, stołków, nepotyzmu, malwersacji oraz wszelkich przekrętów jakich się dopuscili w ostatnich dekadach niszcząc i skłócając nasz piękny kraj Polskę. A jeszcze nie tak dawno potęgą Europy.

- "Im" ZALEŻY aby skłócać Nas do tego, za którą partią jesteśmy, szydzić i szykanować się wzajemnie.

- "Im" ZALEŻY aby Nami manipulować przez media-gazety, telewizje i "ich" portale w Internecie.

- "im" ZALEŻY abyśmy byli marionetką bez własnego zdania, kolonią Merkel i Putina, krajem zbytu ich produktów a zarazem tanią siłą roboczą dla ich własnych celów i korzyści.

- "Im" ZALEŻY abyśmy wiedzieli jak najmniej najlepiej nic. Siedzieli cicho, nie awanturowali się, nie walczyli o swoje. Abyśmy nie zmieniali poglądów, nie robli nic poza ślepym głosowaniem jak stado owieczek, które idą na ścięcie, które nie są świadome przyszłości jaka je czeka, które można dowoli regularnie okradać z ich własnej godności i futra.

- "Im" ZALEŻY aby Polak był owieczką...

Zanim zagłosujesz drogi Polaku pomyśl co Ty chesz zrobić dla siebie, rodziny, swoich dzieci. Pozwól sobie i Nam wszystkim Polakom godnie żyć i cieszyć się w przyszłości z naszego pięknego kraju o niesamowitej historii. Nie pozwól aby tyle lat walk i ofiar naszych rodaków poszło w zapomnienie.

Miej za cel i honor walczyć i tworzyć lepszą Polskę !

Żadna z tych nędznych i postkomunistycznych partii sejmowych, które różnią się tylko nazwą nie jest im na rekę budowa silnej, bogatej, niepodległej i autonomicznej Polski.

- Nie zależy im na odpowiedzialnych obywatelach, których stać na godny poziom życia choćby na niższych szczeblach pracy.

-Nie zależy im aby ludzie byli wykształceni i potrafili logicznie i samodzielnie podejmować decyzje.

- Nie zależy im aby obywatel myślał i działał idywidualnie, a nie kolektywistycznie dla którego najwazniejszą wartością jest rod... rozwiń

Avatar
danuta / 12 listopada 2013 o 18:59

może tak być że w radzie miasta 16-17 radnych (większość) będzie miał PiS, ale raczej prezydentem miasta zostanie Żuk, bo w porównaniu z Wasilewskim inwestycji zrobił naprawdę dużo. Myślę że jakoś się dogadają - jak chcą to potrafią....

Gdyby jakikolwiek prezydent miał takie dofinansowania jakie ma w chwili obecnej p.Prezydent Żuk też zrobiłby dużo a może jeszcze więcej,więc nie wychwalaj tak osiągnięć p.Prezydenta .

Avatar
m / 12 listopada 2013 o 18:28

No jak palili na stosie to w imię boże !! Nie chce tej bandy !!! NIDGY ! czarnej mafii i ich popleczników !

GŁUPIŚ.

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 12 listopada 2013 o 15:42

I to jest najlepszy dowód na to że tutaj nie da się żyć bo trzeba być chyba mądrym bardzo inaczej żeby być takim wściekłym PiSdzielcem jak mieszkańcy naszego zadupia.

JUDE ???

Avatar
Barbara Ubryk / 12 listopada 2013 o 15:32

I to jest najlepszy dowód na to że tutaj nie da się żyć bo trzeba być chyba mądrym bardzo inaczej żeby być takim wściekłym PiSdzielcem jak mieszkańcy naszego zadupia.

Avatar
Gość / 12 listopada 2013 o 08:55

PIS TO PARTIA AWANTURNIKÓW I MARUDERÓW

JUDE ???

Avatar
ula / 12 listopada 2013 o 08:24

wyjeżdżaj bo takich w Polsce nie potrzeba ! Pan Bóg cie opuścił a diabeł zawładnął twoim ciałem i umysłem jeżeli go masz ! To straszne że tacy chodzą po Polskiej ziemi ! Cynizm szkodnictwo fałsz i obłuda a jak to się ma z tym co podobno wyznajesz - religią ? tak tam uczą ? gratuluję

Avatar
ewka / 12 listopada 2013 o 08:06

Dla mnie nie ma większego znaczenia czy ktoś ma konto w banku czy nie ma, ani czy "zna się na internecie" czy nie zna (cokolwiek przez to rozumiesz). Ale żeby negować czyjeś dążenie do wyjaśnienia największej katastrofy w historii powojennej Polski, to naprawdę albo trzeba być głupcem albo zdrajcą.

Skoro przez tyle wieków nie "zawładnęli wszystkim" to bądź spokojny, że teraz też mają raczej dobre niż złe zamiary. Bo nie wiem czy wiesz ale Polacy przetrwali wiele kryzysów w swojej bogatej historii, wojen, głównie dzięki temu, że w ich umysłach i duszach mieli  wiarę w Boga.

Gdybym był okupantem, prowadził wojne psychologiczną, atak na wrogi mi kraj - cel-  to najważniejszą rzeczą do jakiej bym dążył, byłoby zabicie w obywatelach tego kraju ich wiary, religijności. A cała reszta, mając w dyspozycji tv, radio i gazety, poszłaby już z górki...

No jak palili na stosie to w imię boże !! Nie chce tej bandy !!! NIDGY ! czarnej mafii i ich popleczników !

No jak palili na stosie to w imię boże !! Nie chce tej bandy !!! NIDGY ! czarnej mafii i ich popleczników !

rozwiń
Avatar
ROMAN45 / 11 listopada 2013 o 16:42

Na straszenie Rydzykiem i Smoleńskiem to może nabierze się 10-letnie dziecko. PO nie ma ŻADNYCH powtarzam ŻADNYCH argumentów. Tak samo jak ta polityczna prostytutka PSL. Może tym razem wreszcie nie wczołga sie do sejmu dzięki głosom ciemnego luda. Tak trzymać lublinianie.

PIS TO PARTIA AWANTURNIKÓW I MARUDERÓW

Zobacz wszystkie komentarze 95

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 0 0

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 20

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 12

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 10

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!